Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

UP!

(#2) Tim82


Tim82
nagyúr

[link]

Üdv, Winner.

;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ma vettünk havernak egy ZTE V967S-t, (igaz, ez 5", szóval lehet nagy lesz) 32500ft-ért átváltva, paypalestől.
4 mag, SGX544, 1gb ram, ~13500 pont.

[ Szerkesztve ]

(#4) Tim82


Tim82
nagyúr

A szerk.-re: ebben az árkategóriában nem fogsz HDMI-kimenetes vagy MHL-képes csájnafont kapni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5) Samus válasza aero. (#3) üzenetére


Samus
addikt

Szerintem ekkora kijelzőhöz már 720p dukál, az viszont árdrágító tétel, ezért maradtam a qHD mellett, a GXIN is tökéletes ezzel a felbontással ekkora méretben.

Viszont belenézve a topikba elkeseredtem, mert kismillió plusz egy "márka" létezik, akár pont ugyanazzal a vassal. Nem tudom, melyik a megbízható, melyik a másolat, melyik a másolat másolata...lehet kezembe veszem és széthullik, lehet olyan szoftveres bugok vannak benne, hogy a a maradék hajam is kitépem tőle...ezért féltem eddig is a kínai telefonoktól. A Dual SIM nekem egyébként sem fontos...de látva, hogy halad az MTK SoC család, és milyen olcsón kínálnak komoly teljesítményt és felszereltséget...csak egyszer már csalódtam, olyan telefonom van, amivel pont az alapfunkciókat nem tudom hiba nélkül elintézni...

Az MTK amúgy teljesen ARM (Qualcomm pl.) kompatibilis, ugye (tudom, hogy előbbi is ARM processzorokat használ, és hasonló a grafikus gyorsító is)?

Jó, akkor tekintsünk el a HDMI és MHL képességektől, elég az USB Mass Storage mód, bár ezt meg gondolom az újabb droid miatt felejtsem el...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) Tim82 válasza Samus (#5) üzenetére


Tim82
nagyúr

Teljesen ARM-kompatibilis (mivel arra épül) és nem rémlik, hogy kiirtották volna az USB Mass Storage módot a Jelly Bean-ből, de tévedhetek is.

MT6589/6589T SoC-os telefont nézz, ha fontosak a teszteredmények/játékos képességek, a MT6577(T) mellé szerényebb GPU-t tettek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7) gilfoyle válasza Tim82 (#6) üzenetére


gilfoyle
őstag

Van mass storage... ThL W200...

(#8) Tim82 válasza gilfoyle (#7) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az Androidos cuccaimon CyanogenMod van, ami elég sok mindenben más a gyártók ROM-jaihoz képest és nincsen MTK SoC-os telefonokra, ezért nem tudtam biztosra mondani.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9) Samus


Samus
addikt

Fizetéskor a pénzváltás hogy működik? Középárfolyamon?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) Gergosz2 válasza Samus (#9) üzenetére


Gergosz2
veterán

vagy a bank vagy a paypal váltaja a pénzt. Célszerűbb az elsőt használni, ami ugye az adott bank árfolyamán megy, de még így is olcsóbbra jön ki mintha a paypal váltaná.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) Samus válasza Gergosz2 (#10) üzenetére


Samus
addikt

Eddig rendben, de a bank eladási áron váltja, vagy középárfolyamon?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) Hintalow válasza Samus (#11) üzenetére


Hintalow
senior tag

Eladásin. Kb. semmit nem váltanak középárfolyamon a bankoknál.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#13) Gergosz2 válasza Samus (#11) üzenetére


Gergosz2
veterán

paszz, majd ha veszek írok ide vagy látogass el a paypal topikba ott biztos tudják a választ.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14) Samus


Samus
addikt

Ez a [Jiayu G3S] elég jónak tűnik, tetszik a forma, és az ára sem vészes...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.