Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LLKobe


LLKobe
veterán

Én egy Computherm E 280-at szereltem be a hétvégén. Ha jól sejtem ez is ugyanaz a kínai cucc, itthon saját név alatt eladva dupla áron.

Én a gari miatt vettem itthonról.

Este megnézem hogy áramszünet után mit csinál vagy mit nem, erre kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2) Samus válasza LLKobe (#1) üzenetére


Samus
addikt

Milyen alkalmazással használod?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) LLKobe válasza Samus (#2) üzenetére


LLKobe
veterán

Ezzel.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#4) Stanlee


Stanlee
őstag

En egy eve csereltem le a radiator termosztatszelepet egy programozhatora. Ha jol emlekszem, talan 40 euro volt. szuper, mert a routerrel kompatibilis, igy azon tudom beallitani a homersekletet, amit szeretnek, negyedoras bontasokban a het minden napjara akar kulonbozo idopontokra is, de csak ketfajta homersekletet. Szintugy a router app-jan keresztul tudom tavolrol allitani.

Ami nem tetszik benne, hogy a homersekletet iszonyat rosszul meri, hiaba van korrekturfaktor benne, sose mer jol. A +/- tartomanya sem tul jo, tehat befut, kikapcsol, aztan meg lehul a lakas es amikor mar erezhetoen hideg van, csak akkor kapcsol be. Most annyit valtoztattam rajta, hogy a fejet a homero szenzor nyilasaval elforgattam mas iranyba, hatha igy nem fog annyira furcsa ertekeket merni. Lehet venni hozza nagyjabol 100 euroert valami kulso homerot, sorry, de ez mar a vicc kategoria.

Neha jol jott, hogy tavolrol rafuthettem meg a lakasra, a nagyon hideg teli minuszokban. Pusz energiat ezzel biztos nem takaritottunk meg, inkabb csak arra jo, hogy a komforterzetunk no, mivel nem egesz nap fut, hanem csak altalaban egy oraval a munkabol valo indulas elott, igy amikor hazaerunk, meleg van.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#5) Samus válasza LLKobe (#3) üzenetére


Samus
addikt

Ez full ugyanaz, mint az enyém, csak nekem nincs Computherm logó indulásnál. De még a téma színe is csont ugyanaz :D

Én a Room Heat nevű progit használom, ami ugyanaz, mint a BeOK Home (csak azzal nem ment mobilnetről, előbbivel igen).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) LLKobe válasza Samus (#5) üzenetére


LLKobe
veterán

Ja ez tökugyanaz a progi, csak a computherm bedobta a logóját a töltőképernyőre. Ugyanaz a fullcsájníz cucc az egész.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7) Samus válasza LLKobe (#6) üzenetére


Samus
addikt

Egy telefonnal használod? Valahogy jó lenne a feleségem telefonjával is összehozni a cuccot, de sehogysem megy. Ha nem resetelek a termosztáton (FAC=32), akkor az alkalmazás nem találja meg...mondjuk azt még nem próbáltam, hogy az enyémen megy, factory reset, és asszony telójával összerakom, és megnézem, nálam működik-e...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) LLKobe válasza Samus (#7) üzenetére


LLKobe
veterán

Én csak egy telefonnal használom.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9) Petika_ válasza Stanlee (#4) üzenetére


Petika_
csendes tag

FritzDect 300 vagy 301 és FritzBox? Vagy Eurotronic COMET DECT?

(#10) Stanlee válasza Petika_ (#9) üzenetére


Stanlee
őstag

fritz!box es eurotronic.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#11) htom127


htom127
tag

Üdv, jó kis témaindító. Létezik ilyen falon kívüli dobozban is? Nálunk csempézett falon van a termosztát, nem nagyon tudnám esztétikusan besüllyeszteni, de cserélném wifisre. Tudtok ilyet ajánlani?

" Bazinga !"

(#12) busman


busman
addikt

Sziasztok,most álltam át kondenzációs kazánra. Kellene hozzá valami frankó wifis termosztát. Vannak ajánlott típusok , lehetőleg Ali-rol. Kösz

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.