Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Samsung P2

Hozzászólások

(#1) Csapi007


Csapi007
veterán

Sokat dolgoztam vele, úgyhogy becsüljétek meg. ;)

"Csak úgy mondom"

(#2) k. válasza Csapi007 (#1) üzenetére


k.
őstag

Gratulálok jó irás lett. :))
Azért kicsivel komolyabb mint az én walkmanom :Y .

(#3) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem rossz cucc! Ezért az árért elég korrekt a tudása szerintem.
Kössz a leírást. :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) legiaap


legiaap
nagyúr

Kegyetlen jó lett a teszt és a készülék is nagyon jó.Amúgy már ismertem a készüléket,mert az egyik barátom,és fórumtársamnak is ilyen készüléke van és ódákat zengett róla.Állítólag egy szoftverfrissítéssel még azt is meg lehet oldani,hogy telefonálni lehessen vele.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5) Csapi007 válasza legiaap (#4) üzenetére


Csapi007
veterán

Írtam is. ;)

"Csak úgy mondom"

(#6) AS


AS
félisten

Szuper teszt! ugyen nekem is ilyen van, és és is ezt irtam volna. :)
De én inkább videora veszem és nem irok. :)

Ja igen és lesznek frisitések, uj menüpontokat és funkciokat adnak a p2 höz mint pl diktafon, játékok stb.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) he7edik. válasza Csapi007 (#1) üzenetére


he7edik.
addikt

Hello

Én megbecsülöm :P

Égő szöveg a flém vázon

(#8) t1


t1
addikt

Grat! Jó cikk :R

(#9) Brumi21


Brumi21
csendes tag

Üdv Mindenkinek!Látom itt sokan vannak akik nálam jobban értik a témát!Nekem is van szerencsém egy ilyen kis lejátszohoz de sajnos a frissitésével nem boldogulok!Ha v.ki tud esetleg segiteni örömmel venném!Elöre is kössz

(#10) AS válasza Brumi21 (#9) üzenetére


AS
félisten

Nagyon egyszerü pedig, irj privátot segitek. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Dottore


Dottore
addikt

remélem a következő mondatodat, miszerint sokan az ipodtouch-al hasonlítgatják de szerinted a kettő nem egy kategória, úgy értetted, hogy ez jobb mint az ipod. :)

a DNSe egy hülyeség, ennek ellenére a samsungok talán az egyik legjobb hangminőséget képesek produkálni.

(#12) sunnybali18 válasza Csapi007 (#1) üzenetére


sunnybali18
csendes tag

Hali.
Egy frissítéssel hogy lehet diktafonozni, ha nincs a lejátszóban mikrofon?
"A Samsung bejelentette, hogy nem ez lesz az egyetlen későbbiekben elérhető modernizálási lehetőség. Az új PMP-hez még három update lesz elérhető az elkövetkezendő négy hónapban. Ahogy fentebb már említettük az első update Decemberben fog megjelenni, ami tartalmazni fogja majd a Bluetooth 2.0 mobiltelefon kompatibilitást, valamint az AAC formátumok visszajátszásának lehetőségét is. A második update valamikor Január közepén fog majd megjelenni és jó minőségű videó játékokra számíthatunk – TBA - és új szolgáltatásokra is, amit a gyártó nem részletezett. A legutolsó update Márciusban jelenik majd meg, de erről még nem lehet egyáltalán semmit sem tudni."
Ezt a szöveget hogyan értelmezzem? Az adott hónapokban majd kibővítik a lejátszókat az adott funkciókkal és úgy dobják piacra? A régieket meg visszavonják? Vagy hogy van ez a frissítés? Netről valamit le kell tölteni? Bocs, de nem értem a dolgot.
Valaki segítsen: Bálint

(#13) Batman007 válasza sunnybali18 (#12) üzenetére


Batman007
tag

Van mikrofon a lejátszón de nem elsősorban a diktafonozás miatt hanem h lehessen telefonálni a bluetoothon keresztül (illetve erre olyan büszke a samsung). ;)

Az AAC lejátszás jó húzás lenne :C . Talán tavasszal én is benevezek egy ilyenre...

Ja és köszi a tesztet, nagyon kellett :R

[ Szerkesztve ]

(#14) Judit___


Judit___
csendes tag

Sziasztok,
Bocs az off-ért, de lenne egy P2-es eladó lejátszóm, ha valakit érdekelne. Az mp4 fekete, 2 GB-os, és csak egy hete van meg, semmi hibája nincs.
Ár megegyezés szerint.
Érd: 06/30/326-4020
Judit

(#15) coca


coca
csendes tag

sziasztok!
Kérdezném hogy a frissítést hogy kell rárakni?

(#16) tgd


tgd
csendes tag

Sziasztok

Nekem is adatott egy P2 nagyon tuti mindenkinek ajánlom. Csak az tré hogy nem tom hogy lehet rárakni a firmware frissitést.Segitséget elöre is köszönöm. :R

(#17) RobeeK


RobeeK
tag

Üdv,

nekem is ilyen van, frissítéssel valahogy nem volt gondom, elolvastam hogy kell :-)
http://www.samsung.com/hu/support/download/supportDown.do?group=mp3playerscamerascamcorders&type=mp3players&subtype=mp3players&model_nm=YP-P2JQB&disp_nm=YP-P2&language=&cate_type=all&dType=D&mType=FM&vType=R&prd_ia_cd=03040200
Van itt ilyen, hogy YP-P2JQB Upgrade Manual (ver.0.0).
Szépen pontokban screenshotokkal.
Ha valaki már átrakta UMS-re, akkor a drive gyökerébe kell másolni a fájlokat.

RobeeK

(#18) RobeeK


RobeeK
tag

Bocs, ahogy látom lemaradt a link vége, szóval:
www.samsung.hu -> Termékek -> Mp3 lejátszók -> YP-P2 -> Letöltési központ -> Firmware, majd az említett leírás.

RobeeK

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Samsung P2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.