Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy W – racionális döntés
i8150
[olvasd el az összefoglalót!]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Laci4


Laci4
senior tag

Autós tartó:

Nekem az utóbbi időben egy univerzális volt az ACE-hez, és azt használtam a W -hez is.

Igazándiból már kezdett idegesíteni,mert az utóbbi időben a tapadó korongja elengedte magát...(meg az egyik rögzítője is letört..)

Meg igazándiból valami olyasmit keresnék, amiben ha gondolok egyet, fordítok egyet a cuccon, és már tudok videót rögzíteni.. (sajna nem is olyan egyszerű megoldás..)

Aztán múlthéten jártam Auchanban, és a "zsibvásár" részen találtam egy univerzális tartót.
Elsőre majdnem otthagytam, minek egy újabb sz@r címszóval, de azért megnéztem..

Egész robusztusnak tűnt,jó nagy tapadó korong... ára nem volt kirakva.. hmm.. nézzük.. ha olcsó, érdemes kipróbálni..
Pitty.. 800Ft.. hmm.. ennyiért megér egy esélyt.. :U

Eddig egész jól bevált. A tapadója marha jól tapad.. oldás után is szinte le kell tépni.. kar stabilan áll, bár videózásnál még rázkódik, de nem annyira. (navihoz tökéletes!)
Sajnos videózáshoz még nem találtam meg az ideális beállítást, mert a hajlítható nyaka elég rövid. (de ugyanezért masszív)
Leírás helyett egy rövid videó..(nem a környezetet nézni! :D)

Ami kimaradt: az alsó részen van két kihajtható kis lábacska, hogy lefelé ne essen ki a telefon. (videón ki van hajtva)
Illetve hogy a racsnis forgó részt le lehet reteszelni.
Van hozzá egy adapter, szellőző rácsra való rögzítéshez, illetve egy kis műanyag kör, amit a műszerfalra lehet ragasztani(bár én nem csúfítanám el vele a burkolatot), és erre tapasztani a tartót.

Persze a nyitás mechanizmus, meg mondjuk a csúsztatható oldalsó pofák nem svájci óramű pontossággal mozognak, de 800 Ft-os szintet bőven hozza :C :D

[ Szerkesztve ]

(#2402) iMaverick válasza Laci4 (#2401) üzenetére


iMaverick
addikt

Jó volt a vidi! Feldobta a reggelem!! :DDD (Én néztem a környezetet is! :C )

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#2403) stefi68 válasza iMaverick (#2402) üzenetére


stefi68
addikt

De csak azért nézted mert meg lett említve, hogy ne nézd...

A tartó biztos megér 800,- Ft-ot, de ez is jócskán "bumfordi" (szintén nem leszólásként).
Szóval azt nem értem, hogy mi a fenéért csinálnak az ilyenekre olyan ba**ott nagy füleket (mélysége kb. 4 cm), amikor a mai modern telefonok vastagsága kb. 10 mm körül van.
Lehet, hogy a rögzítő részének öntőformája még a múlt évtizedből van, amikor a telefonok 3x ilyen vastagok voltak? :D

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#2404) Rotate


Rotate
veterán

nem jött OTA fiatalok? SamMobile-ra elvileg kikerült 2 új ROM ugyanolyan verziószámmal, cseh és román, általában a románnal egy időben szokott jönni ide is...

XXLB4-es, nem tudom min javít, de valszeg újabb mint a LA2 :) nemsoká találkozom asszonnyal, és meglesem, hogy felkínálja-e neki, aztán ha igen, akkor délután felrakom és beszámolok :)

(#2405) hallerlaller válasza Rotate (#2404) üzenetére


hallerlaller
addikt

de van! 16MB, kösz hogy szóltál :R

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2406) Rotate válasza hallerlaller (#2405) üzenetére


Rotate
veterán

nincs mit :) majd írjátok le mi változott, barátnőmnek nem kínált fel újat sajnos...

(#2407) Krisz79 válasza Rotate (#2406) üzenetére


Krisz79
őstag

Hello.
Telenorba mi a legkedvezőbb opció,amennyiért ezt el lehet hozni?
Csak ilyen "buta" percdij alapú opciók vannak?

(#2406) Rotate

köszi a választ:)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2408) Rotate válasza Krisz79 (#2407) üzenetére


Rotate
veterán

sajnos a témában nem vagyok kompetens, esetleg sétálj el egy telenorba, szerintem szívesen felvilágosítanak :)

(#2409) adamfriday válasza Rotate (#2406) üzenetére


adamfriday
senior tag

Update fail / platform verify fail hibaüzenettel megszakad nálam a telepítés... Nyomok egy unroot-ot, hátha az a baja :/

(#2410) hallerlaller válasza adamfriday (#2409) üzenetére


hallerlaller
addikt

Enyém nincs rootolva, XXLB4-esre frissült mint azt a kolléga is írta, változást eddig nem nem tapasztaltam, menüben most már látom a google+ meg a g+messenger alkalmazást (vagy ezt egy korábbi frissítés tette bele? :F )

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2411) adamfriday


adamfriday
senior tag

Nos az a szép, hogy nem tudom unrootolni, mivel a recoveryben (gyári), amint megnyomom a menü gombot kiírja hogy rebooting és újraindul, tehát esélyem sincs az unroot.zip-et kiválasztani.... (az update.zip-es recoverys művelettel rootoltam)

(#2412) Rotate válasza adamfriday (#2409) üzenetére


Rotate
veterán

nem a roottal van baja... fagyasztott alkalmazások, módosított rendszerfájlok, ilyesmit keress, ezek nem tetszenek neki... rossz esetben ott a Kies, vagy Odin, SamMobile-on fenn a rom, csak le kell szedni... :)

(#2413) adamfriday válasza Rotate (#2412) üzenetére


adamfriday
senior tag

Sikerült végül unrootolnom, még előtte kiolvasztottam mindent, de így is update fail. :/

(#2414) Rotate válasza adamfriday (#2413) üzenetére


Rotate
veterán

biztos van még valami módosítva... nem tudom mi, esetleg írd le miket csináltál vele, hátha beugrik valami :)

(#2415) hallerlaller válasza Rotate (#2414) üzenetére


hallerlaller
addikt

Szolgáltatótól is függ az ota úgy tudom, én telenoros vagyok, többinél lehet csak később lesz elérhető. :U

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2416) adamfriday válasza Rotate (#2414) üzenetére


adamfriday
senior tag

A KIES minden gond nélkül frissítette. :)

(#2417) Varszegig válasza hallerlaller (#2415) üzenetére


Varszegig
veterán

már függetlenre is kiírta az OTA-t. Ha fail, az nem az elérhetőségtől függ, hanem az adott telefontól.

(#2418) dipeti


dipeti
senior tag

Changelog? Tapasztalatok?

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#2419) adamfriday válasza dipeti (#2418) üzenetére


adamfriday
senior tag

Telefonkönyvet gyorsabbnak érzem, eddig ennyi... Changelog tényleg jó lenne.

(#2420) Laci4 válasza adamfriday (#2419) üzenetére


Laci4
senior tag

iMaverick
Örülök, hogy hozzájárultam a napod jó indulásához! :D

stefi68
Autós tartó:
Igen, ez kifejezetten "bumfurdi".
Lehet azért olyan nagyok a "fülei", mert mint látod, igen nagyra kinyílik.. biztos valami orosz 20 évvel ezelőtti PDA-hoz is kompatibilis :DDD

Rotate
Köszi az értesítést!
(mondjuk vicces, hogy a telefon nem jelezte a frissítést magától.. :U )

Felraktam én is.. (asszem gépen kell majd megvágnom, Youtubon ha jól nézem csak elejéből végéből tudok levágni, középről nem tudok kivágni.. :W )

Nekem is volt fagyasztva pár alkalmazás, illetve root is van, de mégse volt gond a frissítéssel. (telenoros)

Változások: antutu 3754 pont előzőnél, igaz szűz rendszeren 3829 pont volt.
Mondjuk ez több mindentől függhet, mert most közvetlen újraindítás után 3574 pontot adott, a fenti 3754-et közvetlen restart után adta.

A fentebb írt két program megjelent (google+, G messenger,)
Mivel még nem telefonáltam, nem nagyon használtam, nincs tapasztalat.. gondolom kell majd 1-2 nap...
Pláne, hogy go launcher van fent...

Hívásnaplóban mintha kicsit nagyobbak lennének a betűk, ikonok (telefon pl.) vagy csak nekem tűnik úgy? :U :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2421) Laci4


Laci4
senior tag

Au.. kicsúsztam a szerkesztésből:

Változások: antutu 3754 pont előzőnél, igaz szűz rendszeren 3829 pont volt.
Mondjuk ez több mindentől függhet, mert most közvetlen újraindítás után 3574 pontot adott, a fenti 3754-et közvetlen restart után adta.

Helyesen:
Változások: antutu 3754 pont előzőnél, igaz szűz rendszeren 3829 pont volt.
Mondjuk ez több mindentől függhet, mert most közvetlen frissítés után 3574 pontot adott, a fenti 3754-et egy restart után,közvetlen adta. Mindezt egy belakott, nem szűz rendszeren...

[ Szerkesztve ]

(#2422) szela01


szela01
tag

Én ezt a rom - ot használom.

OTA nem talál frissítést, telenoros a teló. :(
Lehet visszateszem a gyári romot, kiváncsi vagyok ! :))

Üdv: szela01 (Galaxy Note 3 N9005 LTE)

(#2423) adamfriday válasza szela01 (#2422) üzenetére


adamfriday
senior tag

Gyanítom, hogy csak gyári romokkal működik az OTA frissítés :)

(#2424) szela01 válasza adamfriday (#2423) üzenetére


szela01
tag

Ne mond. :Y Akkor biztos véletlen írtam ki, h visszateszem a gyárit! :D
Azért köszönöm az észrevételt! :R

Üdv: szela01 (Galaxy Note 3 N9005 LTE)

(#2425) Rotate


Rotate
veterán

Hoztam nektek valamit, jó kis Arc launcher, kicsit átszabva, jó gyors, asszony szájízére alakítottam (minimális alakítgatások csak, egy 2 kép van kicserélve, oldaljelzők alulra rakva, meg a margókkal méretekkel van kicsit babrálva), de lehet hogy nektek is tetszik majd :) asszony W-jén is jól szaladgál, nekem is S2-n, bár magamnak 5x4-es griddel csináltam, itt meg 4x4-gyel, 3,7"-on az pont jól mutat :)

jöhetnek vélemények is ha gondoljátok :)

[link]

(#2426) tpeti78 válasza Rotate (#2425) üzenetére


tpeti78
senior tag

Köszi, kipróbálom! :)

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#2427) Rotate válasza tpeti78 (#2426) üzenetére


Rotate
veterán

ja azt elfelejtettem mondani, a gyári Accuweather widget nem akar vele normálisan működni, illetve nem méretezhetőek a widgetek... cserébe egyszerű, kicsi és gyors :)

(#2428) mex28


mex28
csendes tag

Sziasztok,

meglett a samsung galaxy w telefonom. Próbálgattam és azt tapasztaltam, hogy a Wifi mikor először beállítom jó, de később már nem tud ugyanazokkal a beállításokkal újra csatlakozni. Találtam több fórumban is utalást arra, hogy vannak ilyen wifi fix alkalmazások. Esetleg tudnátok tanácsot adni, hogy melyiket lenne érdemes felrakni?

Köszi

(#2429) tpeti78 válasza mex28 (#2428) üzenetére


tpeti78
senior tag

Szia!

Én nem tapasztaltam ilyen hibát, gond nélkül csatlakozik vissza a már megjegyzett hálózatokra bármikor.

Esetleg azt nézd meg, hogy a legfrissebb szoftver verzió van e fent?

Ha talál frissítést, frissíts! :) Hátha ez megoldás lesz.

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#2430) FalconKnight válasza mex28 (#2428) üzenetére


FalconKnight
aktív tag

Esetleg nézd meg, milyen titkosítása van a hálózatnak, nekem a wep titkosítású wifi-nél csinált hasonlót

[ Szerkesztve ]

Falcon

(#2431) Varszegig válasza FalconKnight (#2430) üzenetére


Varszegig
veterán

Van aki még wepet használ? :Y

(#2432) molnarpeter válasza Varszegig (#2431) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Én használtam egy ideig, amikor egy haverom is használta a netet, akinek Windows Mobile 2005 van asszem... :D Nem ismeri a WPA-PSK-t.

mp

(#2433) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

hogx lhet leállítani a telot h ne töltse fel a google+-ba az összes fényképemet automatikusan?

(#2434) mex28 válasza molnarpeter (#2432) üzenetére


mex28
csendes tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek, aki próbált. A hiba az volt, hogy a WPA-PSK nem ment, de WPA2-PSK az rendben van. :)

(#2435) Arween


Arween
senior tag

A mostani frissítésnél is megmarad a root és az adatok?

Arc launcher-ről képet dobhatna valaki:-)

[ Szerkesztve ]

(#2436) adamfriday válasza kacsuszka (#2433) üzenetére


adamfriday
senior tag

Adatok és szinkronizálás / Google fiók / Azonnali feltöltés szinkronizálásáról vedd le a pipát

@Arween: minden adat megmarad

[ Szerkesztve ]

(#2437) Rotate válasza Arween (#2435) üzenetére


Rotate
veterán

katt a képre, és a linken lesz még 3 másik :)

[ Szerkesztve ]

(#2438) Arween válasza Rotate (#2437) üzenetére


Arween
senior tag

THX :)

Valaki ajánljon már egy normális 2G/ 3G kapcsolót,utálok állandóan a beállításokhoz bemenni
mobilnetet bekapcsolni,de én eddig sajna tök rondákat találtam csak:(
Az lenne a legjobb ha a lehúzható értesítési sávon a képernyő elforgatás lecserélhetném erre :P

(#2439) Dexter-2000 válasza Arween (#2438) üzenetére


Dexter-2000
őstag

Tartsd lenyomva a képernyőzárat, és válaszd az adathálózat üzemmód menüpontot én is azt használom ;-)

jaj és van új frissítés a samsungtól :-) ha netán valakit érintene

Szépnapot!

(#2440) Laci4 válasza Dexter-2000 (#2439) üzenetére


Laci4
senior tag

Azon kívül, amit az oldal tetején írtunk? mert az enyém nem talál megint.. :U
Vagy csak nem olvastad, és csak neked újdonság ;)

(#2441) Rosep válasza Laci4 (#2440) üzenetére


Rosep
senior tag

Tényleg van, nekem már tölti is. Valamelyik nap néztem akkor még nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#2442) Dexter-2000 válasza Rosep (#2441) üzenetére


Dexter-2000
őstag

köszi az erősítést :R :DDD

Szépnapot!

(#2443) Laci4 válasza Dexter-2000 (#2442) üzenetére


Laci4
senior tag

hmm.. nektek a XXLB4 volt már fent, és arra jött még frissítés? :U
Vagy nektek még az jelent meg most? Mert nekem az jött a napokban, és azóta nem kínál fel mást..(telenoros)

(#2444) Dexter-2000 válasza Laci4 (#2443) üzenetére


Dexter-2000
őstag

XXLB4 re frissítettem igaz a plusz 2 appon kívül más változást egyelőre még nem találtam.

Szépnapot!

(#2445) tpeti78 válasza Dexter-2000 (#2444) üzenetére


tpeti78
senior tag

Így igaz. Mekkora szükségem volt ezekre.... :D

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#2446) stefi68


stefi68
addikt

Akinek korábban volt bejövő híváskor hangerő problémája (macimeister, gpatrik, orosmet, FalconKnight, Laci4, T_Tißi) a új XXLB4 ROM frissítése után tapasztal ilyen irányű pozitív változást?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#2447) Laci4 válasza stefi68 (#2446) üzenetére


Laci4
senior tag

Azóta még nem nagyon telefonáltam..kell hozzá néhány nap, hogy véleményt tudjak mondani..
Pláne, hogy a régivel is csak néha jelentkezett, és ha halk helyen van az ember, lehet fel se tűnik..

[ Szerkesztve ]

(#2448) stefi68 válasza Laci4 (#2447) üzenetére


stefi68
addikt

OK, gondoltam hogy több idő. Én sem vagyok biztos benne, hogy nálam még fennáll, mert már nem is figyelek rá, sokszor meg aut. megnyomom a hangerő gombot is reflexből :D

Amúgy milyen az a "halk hely", csendes? :U Na jó, csak gonoszkodom...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#2449) Laci4 válasza stefi68 (#2448) üzenetére


Laci4
senior tag

Jóóó van na! :-)
Igen, csendes! :-)
Amolyan google fordítósan nyomom..
Jut eszembe, van új quickpic..inkább 'fordicsad le :P (én is csak viccelek..mármint a lefordítással..)
Hang.. igazándiból nekem szerencsére még többnyire mindig elég volt a hangerő..csak kíváncsiságból nyomtam rá a hangerő gombokra. Volt, hogy lényegesen hangosabb lett tőle..majd figyelem, most mi a szitu.bár sokat headseten beszéllek..
Ej..swype azért még tud érdekes szavakat alkotni:-)

[ Szerkesztve ]

(#2450) stefi68 válasza Laci4 (#2449) üzenetére


stefi68
addikt

Már tegnap ráugrottam a QuickPic-re, de sajna nem tudom normálisan még kicsomagolni sem, remélem a béta verzió miatt. :W

Amúgy, talán még gyorsabb az új verzió :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.