Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy W – racionális döntés
i8150
[olvasd el az összefoglalót!]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) molnarpeter válasza Izzé (#2242) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Minden frekvenciának van egy fesze, kisebbhez kisebb, nagyobbhoz nagyobb. Ha nem így lenne, nem lenne értelme a skálázásnak.

Mp

(#2252) molnarpeter válasza Izzé (#2242) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#2253) Izzé válasza molnarpeter (#2251) üzenetére


Izzé
őstag

Nem tudom. Feltettem a cpu control-t, hogy az majd mutatja szépen a frekihez tartozó feszt, de se kép se hang.

[ Szerkesztve ]

(#2254) c p


c p
tag

Jó kis cucc: MyPhoneExplorer

Elég sokat tud... és free

- wifi/usb kapcsolat
- telefon irányítása ( mint a MyMoibler winmo-ra )
- TextInput ( szövegbevitel a PC-ről a telefonra; pc <-> android clipboard megosztás )
- sms, kontaktok, fájlkezelő, naptár, stb. egyazon helyen

... in blues we trust...

(#2255) atike válasza c p (#2254) üzenetére


atike
nagyúr

Nem érdekes, töröltem amit beírtam. Tényleg jó és hasznos kis proggi... :) Sokszor, sok helyen elhangzott már.

(#2256) c p válasza atike (#2255) üzenetére


c p
tag

mielőtt beírtam volna rákerestem a fórumban - egyetlen 4 éves topikja van kb. tucatnyi hozzászólással :]

ebben a topikban meg még nem került szóba: gondoltam, hátha...

... in blues we trust...

(#2257) atike válasza c p (#2256) üzenetére


atike
nagyúr

Jaaa... értem... :) De az csak a témákben keres... :) De tényleg jó program az tuti!

Szerk:
offba raktam

[ Szerkesztve ]

(#2258) Laci4


Laci4
senior tag

Myphone explorer: :C

Anno SE proginak indult aztán jöttek az SE okos telók.. most meg már nagyon sok androidosat kezel.. (bár egy ideje nem használtam..) :B
Anno normál telefonokon (csak Eri- SE telim volt) használtam. Névjegyek, sms-ek lementése.. naptár bejegyzések lementése...

(#2259) G3R!94


G3R!94
aktív tag

Sziasztok!

Másik topicban már felraktam a kérdést, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.
Telefon vásárlás előtt állok. A Galaxy W az egyik kiszemelt, a másik pedig a Nokia Lumia 710. Mind2-höz ugyanannyiért tudok hozzájutni.
Személy szerint érdekel hogy milyen lehet a WP, de tartok is tőle és az android mégis kiforrottabb már + olyan appokat rakok rá amit akarok.
Szerintetek melyik legyen? Játékra, zenehallgatásra, netezésre használnám.

Vannak komoly hibái a készüléknek, amit esetleg a tesztben nem említettek?

(#2260) dipeti válasza G3R!94 (#2259) üzenetére


dipeti
senior tag

Lumia biztos egyedibb, plusz én nagyon szívesen kipróbálnám a WP7-t, csak túl drága nekem.
Az android mindenképpen testre szabhatóbb. Igazából szerintem tök mindegy melyiket választod, nem fogsz csalódni.
Komoly hibája nincsen szerintem a Samsungnak. Pár kényelmetlenséget pedig könnyen ki lehet küszöbölni.

Nehéz döntés. Én sem tudnék dönteni. Nálam az egyik baja a WP7-nek, hogy nem működik szimpla meghajtóként, kell valami Zune hozzá. Illetve divx-szel és egyéb formátumokkal sem boldogul, ami nálam kizáró ok lenne. Sebességben viszont jobb a Nokia.

Milyen tapasztalataid vannak eddig az Android rendszerrel?

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#2261) G3R!94 válasza dipeti (#2260) üzenetére


G3R!94
aktív tag

Nem könnyű döntés, az lesz akkor hogy mind a 2-t megnyomkodom az üzletben, ha kilehet próbálni őket.
Nem volt még androidos telefonom, de mivel lassan mindenkinek az van, használtam már pár fajtát.

(#2262) molnarpeter válasza G3R!94 (#2259) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Galaxy W, a Lumia érzésre többek szerint 'olcsó'.

Mp

(#2263) iMaverick válasza G3R!94 (#2259) üzenetére


iMaverick
addikt

A WP7-et nem ismerem, de a mostani W és az előtte lévő Ace előtt egy Omnia (i900)-m volt, előtte meg egy HP iPaq-om. És nem voltam elolvadva a WinMo-tól. Ha fizetnének, se térnék vissza!

A WP7-nél meg tetszik, hogy a M$ megmondja hány gombnak kell lennie a telefonon, meg hogy azok hol legyenek... Ráadásul ha jól tudom, nem lehet a memóriát bővíteni a telókon, tehát annyi memóriád lesz, amennyi a boltban benne van... Hát nem azért a 20 fillérért, de nehogymár a Mikrofos jobban tudja, hogy Nekem mire van szükségem???? Mellesleg ezért nem tartom semmire az Apple-t se! Az tény, hogy nagyon baba kis cuccokat tesznek össze, de az nagyon drága és semmi kimagaslót nem tud... Ugyanazt megkapom hasonló áron Android alatt is, csak sokkal testreszabhatóbban és nem mondja meg nekem a gyártó hogy mit szeretek és az hogyan szeretem...

szerk: Off topicra tettem.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#2264) dipeti válasza iMaverick (#2263) üzenetére


dipeti
senior tag

A következő wp generáció már képes lesz a memória bővítésére.

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#2265) Krisz79


Krisz79
őstag

Sziasztok.
Meg vagytok elégedve a Galaxy W-el?
2 telefon közt hezitálok.
Galaxy W vagy Desire S közt.
Függetlent szeretnék.
Illetve eddig nem találtam olyat amihez gari is van.
A W újjabb model,erőssebb proci,a Desire S meg csak Htc.
Ezért gondoltam,hogy megkérlezlek benneteket,kinek,hogy vált be?
Érdemes döntés volt a készülék megvétele?
Krisz

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2266) G3R!94


G3R!94
aktív tag

Köszi a válaszokat!
Nem bővíthető a memória és bt-n nem lehet fájlokat küldeni, meg kevés az app, ezek tartanak csak vissza a wp-től...akkor egyenlőre hanyagolom még a wp-t, majd a következő telóm talán az lesz, ha addigra változtatnak ezeken a dolgokon.

(#2267) Mathiassa


Mathiassa
tag

Sziasztok!

Még új vagyok itt, de vettem egy ilyen telefont, s gondoltam leírom a tapasztalataimat. :D
Egy fehér, kártyafüggetlen kiszerelést vettem. Ez az első androidos telefonom. Sőt ez az első mobilom, amely nem Nokia. Nagyon meg vagyok vele elégedve. :C
Viszont vannak hibái is:
-a hátlap kissé recsegős (az összeszerelés nem túl jó)
-a felső ezüst-szürkés rész már első napokban karcos lett (zsebben!)
-egy hétig kell növesztenem a körmömet, ha a hátlapot le akarom venni :DDD
-a pixelhibák felismerésében nem vagyok jó, de szerintem vannak (kissé vaksi vagyok)
-a hangszórók nem túl hangosak, de még hallhatóak (mondjuk a C5-03-am hangszórói kifejezetten hangosak voltak szerintem)

Sok jó tulajdonsággal is rendelkezik:
-a méretei passzolnak nőies kezeimhez
-a képernyőn nagyítóval sem lehet karcot találni (tok nélkül használom!)
-a kijelző színei nagyon jók szerintem; nem olyan túlszaturáltak mint az amoled kijelzőkön, és nem olyan fakóak, mint a nálam az összehasonlítás alapját képező xperia neo-n (apáé)

A telefont rootoltam, de az eredeti romot használom. A touchwizt és azt, amit nem használok, jegeltem a Gemini App Managerrel. Go Launchert használok a touchwiz helyett. Általában 100 MB a szabad RAM mennyisége, ha ürítem, akkor 150 MB. Fagyást, belassulást nem nagyon tapasztaltam. Mondjuk nekem az is elég, ha az Angry Birds nem szaggat. :P A Romot nem merem lecserélni, esetleg, ha lesz hivatalos CyanogenMod rá. A guta megütne, ha téglává válna a telefonom. :K

Igazából ennyit akartam leírni. Ez hátha segít azoknak, akik a W(onder)-ben gondolkodnak. :) Problémám még nincs. Ha lesz, majd zaklatlak titeket. :DD

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

(#2268) iMaverick válasza Mathiassa (#2267) üzenetére


iMaverick
addikt

Nem kötekedésképp, de:

-a hátlap kissé recsegős (az összeszerelés nem túl jó)

?? Nekem nem recseg. Bár való igaz, hogy nem is hajlítgatom a telefont! ;]

-a felső ezüst-szürkés rész már első napokban karcos lett (zsebben!)

Ezt nem sikerült eddig összehoznom, pedig én is zsebbem hordom, sőt! Bringával járok melózni, szóval "mozog" a készülék a zsebemben..

-egy hétig kell növesztenem a körmömet, ha a hátlapot le akarom venni

Ezek szerint van még nálam gyengébb körmű ember, mert nekem "nyeklik-nyaklik" a körmöm: a halálom pl. amikor a kulcstartóra kell új kulcsot felrakni... Persze van csavarhúzóm... ;]

-a pixelhibák felismerésében nem vagyok jó, de szerintem vannak (kissé vaksi vagyok)

Lehet kifogtál egy pixelhibás készüléket... Megesik sajnos. :((

A kijelző karistoláshoz még annyit, hogy szerintem vegyél rá fóliát! A Vaterán minap ütöttem le egy 3db-os pakkot 650Ft (postaköltséggel). Már fel is passzentottam a kijelzőre! (Egész jó lett, csak 1 szöszmö maradt rajta és ott sajna légbubi lett... Nembaj, majd a másodiknál még jobban vigyázok!)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#2269) Rotate válasza Mathiassa (#2267) üzenetére


Rotate
veterán

pixelhibát ne nézegesd, hanem vidd vissza... bárminél előfordulhat, aminek kijelzője van, cserélniük kéne a kijelzőt... ha nem akarják, akkor fenyegetőzz, ez kijelzőhiba, javítani kell :)

(#2270) stefi68 válasza Mathiassa (#2267) üzenetére


stefi68
addikt

Hátlap valóban néha reccsen egyet, de szerintem ez minden műanyag alkatrészekből összerakott telefonra igaz, főleg ilyenkor télen amikor a műanyag is ridegebb.
Egyáltalán nem zavaró és ha ilyenkor kicsit megmozgatja az ember, a fülek még jobban a helyükre ugranak és már nem is recseg.

Sosem használtam fóliát a kijelzőre, viszont mindig tokban tartom, ha esetleg tokon kívül van az asztalon, akkor is a puha tok mindig alatta van. Egy éves telefonomat úgy adtam el, hogy még hajszál karc sem volt rajta.

A hátlapot nem szoktuk naponta leszedni (pwr gomb 8 s-ig történő nyomva tartására még fagyás esetén is újraindítható, így akku kivét sem szükséges).
Igen is kelljen némi ellenállás a levételhez, egyébként magától leesne.

Pixelhiba minden készüléknél előfordul. Korábban én is mintha látni véltem volna ilyesmit.
De nagyon csalós, mert a képernyőn maradó apró porszemcsék is képesek szórni a fényt.
Legutóbb ezzel teszteltem, amivel a fényerőt is fel lehet tolni max.-ra, egyenlőre minden ok.

Hívás közbeni hangerővel kapcsolatban vegyes a kép. A mostani ROM-al mintha nem jelentkezett volna a kezdeti alacsony hangerő probléma, viszont egyes hívásoknál valóban igen gyenge a másik fél hangja, míg másoknál egyenesen ordít. Még nem tudtam rájönni az összefüggésekre (más szolgáltató, más telefon, térerő, stb.....)

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#2271) Rotate válasza stefi68 (#2270) üzenetére


Rotate
veterán

telefonkönyvbe *#0*# beírásával is tesztelhetők az alapszínek, meg más tesztek is vannak ott :)

(#2272) stefi68 válasza Rotate (#2271) üzenetére


stefi68
addikt

Tudom, de ott fekete színteszt nincs, továbbá max. fényerőn jobban kijönnek a hibák :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#2273) dipeti


dipeti
senior tag

Hátlap nekem is recseg. Főleg a két alsó sarokban.
(igen, biztos be van pattanva faszául)

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#2274) Rotate válasza stefi68 (#2272) üzenetére


Rotate
veterán

sejtettem, hogy te tudod, csak gondoltam, ha hirtelen más nincs neki kéznél, akkor csak bepötyögi és megnézi :)

[ Szerkesztve ]

(#2275) kavics325i válasza dipeti (#2273) üzenetére


kavics325i
őstag

Eddig ez a legjobban össze rakott telefonom. Néha ki viszem magammal kutyázni is (ez a céges) kerestem rajta karcokat, de nem találtam. Körömmel egyébként én nem tudom használni a kijelzőt.

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#2276) stefi68 válasza Rotate (#2274) üzenetére


stefi68
addikt

Mindenképpen hasznos a "beépített" LCD teszt annak aki az üzletben szeretne megbizonyosodni a pixelhibákról.

(#2275) kavics325i: Kapacitív képernyőt nem is fogsz tudni körömmel vezérelni, mivel mindenképpen vezető érintőfelületet igényel. Ezért nem tudod pl kesztyűben sen tapizni. Van akinek vastagabb (szarusodott) bőre van valamelyik ujján, már annak is gondot okoz a kezelése.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#2277) tpeti78 válasza Mathiassa (#2267) üzenetére


tpeti78
senior tag

Az enyém is ugyanez, fehér és recseg a hátlap. Idegesítő enyhén, ennyiért.

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#2278) sajo13 válasza tpeti78 (#2277) üzenetére


sajo13
senior tag

A fekete hátlap nem recseg :) Nekem a Neo-nál vannak nyikorgások, a Samsung W-nél ezt nem tapasztaltam.

(#2279) Mathiassa válasza Rotate (#2269) üzenetére


Mathiassa
tag

Köszönöm az ötletet. Pár napja már kipróbáltam ezt *#0*# kódot, de a piros/kék/zöld képernyőkön nem láttam hibát. Én csak fekete képernyő esetén látom a problémát, amely csak a telefon bekapcsolásánál szembetűnő. Mivel nincs helyben Samsung szervízlehetőség, ezért nem is foglalkoznék vele annyira. Majd ha tapasztalok más szervízért kiáltó problémát is, akkor majd beviszem. :DDD

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

(#2280) Mathiassa válasza tpeti78 (#2277) üzenetére


Mathiassa
tag

Viszont a fehér akkor is szebb. :DDD

(#2270) stefi68 :

Erre a hideg-rideg-műanyag felállásra nem is gondoltam. :)
Eddig nem tudtam, hogyan lehet újraindítani, ezért nagy köszönet. :R

[ Szerkesztve ]

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

(#2281) Rotate válasza Mathiassa (#2279) üzenetére


Rotate
veterán

érdekes hozzáállás :D akkor meg is érdemeled :D

(#2282) K.Zsoe válasza sajo13 (#2278) üzenetére


K.Zsoe
csendes tag

Az első W-m fekete színű volt, ezt 1 hétig használtam, mert közben felfedeztem, hogy nem működik a GPS-e és visszaküldtem a boltnak ahonnan vásároltam. Ők tovább küldték márkaszervízbe ahol megerősítették, hogy valóban hibás a GPS és kicserélték a telefont. Közben a fekete változatból elfogyott a készletük, fehéret küldtek helyette és szóltak ha nem tetszik küldjem vissza és visszaadják a pénzem mivel nem tudták pontosan mikor lesz újra készleten a fekete. Végül megtetszett a fehér és megtartottam.
Végülis a lényeg az, hogy mindkét telefonnak recseg(ett) a hátlapja de ennek a fehérnek 1 hónap használat után mégsem recseg annyira a hátlapja mint az elsőnek (fekete) 1 hét után, de ez csak a személyes tapasztalatom nem jelenti azt hogy álatalánosan is így van.

(#2283) adamfriday


adamfriday
senior tag

úgy tűnik rootolás óta nem mennek el az mms-ek, 3 címzettből egyik sem kapta meg :/ előtte nem volt ilyen gondom, handcentet használom. valaki szintén root-os ki tudná próbálni megy-e? (recoverys update.zip-es rootom van)

(#2284) Varszegig válasza adamfriday (#2283) üzenetére


Varszegig
veterán

nem állítottad el az apn-eket? vagy tiltottad le a mobilnetet? a rootolásnak ehhez nincs köze szerintem, viszont ha letiltod a mobilnetet, akkor nem megy az mms-se. Az is a mobilnetet használja, de nem kerül az adatforgalom felszámolásra.

(Mellesleg van aki még MMS-t küld???? :Y :Y )

(#2285) Wa2x_ válasza Varszegig (#2284) üzenetére


Wa2x_
veterán

Mind1 az, akkor is működik az EDGE/GPRS.. azzal pedig lehet küldeni mms-t.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2286) Rotate válasza Wa2x_ (#2285) üzenetére


Rotate
veterán

ha letiltod az adatkapcsolatokat, nem működik az mms :) van pár apn on/off widget amiben be lehet lőni, hogy az mms-t engedélyezze, inkább olyat kéne használnia ha kell az mms :)

rootolástól csillió százalék, hogy nem lesz baja az mmsnek :)

(#2287) Wa2x_ válasza Rotate (#2286) üzenetére


Wa2x_
veterán

De ő a mobilnetet írta.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2288) Varszegig válasza Wa2x_ (#2285) üzenetére


Varszegig
veterán

adatkapcsolatra gondoltam:) Android alatt gyakori hiba, hogy a user kilövi a beállításokban a csomagkapcsolt hazsnálatát. Erre utaltam. Ha ezt kilövi, no mms.

(#2289) Wa2x_ válasza Varszegig (#2288) üzenetére


Wa2x_
veterán

úgy akkor az lőcs az tuti.. akkor meg ott van Rotate ötlete. :)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2290) adamfriday


adamfriday
senior tag

Természetesen aktív adatkapcsolattal próbáltam :) 2.5 éve androidozok, nem user hiba lesz :/ rootoláson kívül nem módosítottam mostanában semmit, ezért gyanakszom arra, apn-ekhez sem nyúltam :S

(#2291) Rotate válasza adamfriday (#2290) üzenetére


Rotate
veterán

root önmagában semmi olyat nem módosít, aminek bármilyen módon köze lenne apn-ekhez/mms-hez... sőt, semmihez nincs köze... semmi nem változhat tőle, mivel ez csak egy jog, amit vagy megadsz egy-egy alkalmazásnak, vagy nem... alapból mikor felrakod, még csak root joga sincs semminek...

szóval értem én, hogy mást nem változtattál, de ez akkor sem lehet a root hibája...

(#2292) Krisz79


Krisz79
őstag

Ismét.:

Sziasztok.
Meg vagytok elégedve a Galaxy W-el?
2 telefon közt hezitálok.
Galaxy W vagy Desire S közt.
Függetlent szeretnék.
Illetve eddig nem találtam olyat amihez gari is van.
A W újjabb model,erőssebb proci,a Desire S meg csak Htc.
Ezért gondoltam,hogy megkérlezlek benneteket,kinek,hogy vált be?
Érdemes döntés volt a készülék megvétele?
Krisz

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#2293) Izzé válasza Krisz79 (#2292) üzenetére


Izzé
őstag

Igen, én ennyiért újra a W-t venném. :K

(#2294) adamfriday válasza Rotate (#2291) üzenetére


adamfriday
senior tag

Nos épp most jelentkezett az egyik címzett, hogy 1 hét után megérkezett az mms -.-

(#2295) kavics325i válasza Krisz79 (#2292) üzenetére


kavics325i
őstag

Nekem ennél már csak a Galaxy S II tetszene, de azt nem tudom, hogy jobban szeretném e :) Nekem 45-öt mindenképpen meg ért amikor vettem

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#2296) tpeti78 válasza kavics325i (#2295) üzenetére


tpeti78
senior tag

Nos, az kicsivel több csak, mint egy független új W árának a fele.... :D

Krisz, nincs baj ezzel a telefonnal, de garancia nélkül EGYIKET SEM AJÁNLOM megvásárolni! :Y

Egyébként ma egy viszonylag "egyszerű" ( szerintem ezzel nem kellene, hogy baja legyen ) játék is beszaggatott rajta egyszer-kétszer ( TrialX2 ) , ezen csodálkoztam.... Mert ha OT990-en nem megy simán, akkor ok. De az 600MHZ, ez meg 1400MHZ. Gondolom azért ekkora erőfölénynek itt is számítania kellene.... :) Persze lehet, hogy maga a játék nem tökéletes csak.....

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#2297) kali válasza kavics325i (#2295) üzenetére


kali
legenda

látatlanban is biztos vagyok benne, hogy az s2 jobban tetszene neked mint a w, csak előbbi drágább is azért...

[ Szerkesztve ]

(#2298) c p válasza atike (#2257) üzenetére


c p
tag

ezúton be is fejezem a vergődésemet, de igazad van: valóban sokkal több találatot ad a "myphoneexplorer" a mobilarena fórumban, ha gúglival keres az ember...

viszont ez a "csak a topikcímben keresek" hozzáállás a szemeben ezentúl kalandossá, de legalábbis egzotikussá teszi a fórum keresőmotorjának használatát... :]

[ Szerkesztve ]

... in blues we trust...

(#2299) kavics325i válasza kali (#2297) üzenetére


kavics325i
őstag

Mind a kettő a kezemben volt amikor újonnan vettem ezt a boltban. De tanultam az Nokia 5800 árából, mert azt is 70 fölött vettem és megfogatta, hogy többet nem veszek ennyiért vagy efelett telefont, mert nem éri meg. És teljesen elégedett vagyok vele. Céges telefonnak vettem, hogy minden dolgot a kezemben tudjak tartani és tökéletesen bevált

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#2300) kali válasza kavics325i (#2299) üzenetére


kali
legenda

az lehet, hogy neked nem éri meg, de azért nem egy kategória a kettő!
nekem volt s2, a páromnak meg w van most, párhuzamosan is volt a kettő, és azért van különbség használatban, felhasználói élményben..stb! mondjuk megértem azt, ha valakinek nem ér annyit a különözet az ár szempontjából, de aki rászánja adott összeget, az sok szempontból is többet kap!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.