Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3354) balkoger


balkoger
tag

Sziasztok !
Nem akarok senkit meggyőzni, hogy frissítsen froyó-ra csak leírom az Én történetem.
KB 3 hete használom a független GX3-at és engem baromira zavart, hogy megszakad a telefonvonal folyamatosan. Hiába állítottam le mindent a háttérben (szinkronizálás, 3G) egyszerűen nagyon jó térerőnél álló helyzetben is megszakadt. Az ilyen hibákat 5 éve sem engedtem meg a telefonomnak, nemhogy most. Túl drága ez a kicsike,hogy odaadjam az egyik unokatesómnak, vagy eladjam kevesebb pénzért ezért olvasgattam itt is, ott is mit lehet kihozni a cuccból. Aztán múlt hétvégén csak eldöntöttem felteszem a froyót, (Eclair XWJG7 volt rajta)bár sokan írjátok, hogy megvárjátok a hivatalost Én eldöntöttem, ha ez után is szarakodik eladom.
Természetesen beleestem én is abba a csapdába, hogy a samsungfirmware-es legújabb firmware-t XXJPB akartam egyből feltenni. Sajnos nincs benne a data.rfs fájl ezért reboot után csak a samsung feliratig jutottam el. Mivel a firm betöltését a hang fel-le+home+bekapcs gombok együttes megnyomásával lehet előidézni ezért újrapróbálkoztam eggyel régebbi a XXJPA-val, de itt sem volt siker. Letöltöttem egy 2.1-es Eclair XXJI2_Home nevezetűt ,mert azt olvastam abban van data.rfs és tényleg a firm betöltése után gyönyörűen elindult a gép, igaz türelmesnek kell lenni, nekem a firm 2 perc volt+ utána vagy 3 percet vártam mire elindult. Nos hajnali 2 felé jártunk már de végig akartam csinálni ezért csináltam biztonság kedvéért egy olyan XXJPB.tar fájlt amibe beleraktam a data.rfs fájlt, de mivel azt is olvastam, hogy ez csak bekavarhat ezért előszőr a "szűz" XXJPB-t töltöttem fel és láss csodát most már ez is gyönyörűen működik. A rendszerben utána feltétlen factory reset-et kell végrehajtani!!!!! Nálam sosem volt GPS hiba (korábban sem) a fényképezőm is teljesen jól működik és a piacról letöltött progikat is át tudom helyezni az sd kártyára (ez az opció is progifüggő). Azóta nincs szakadás a wifi és az adatkapcsolat is teljesen automatikusan és szakadás-mentesen megy. Nekem pl. korábban nem voltak magyar ékezetes karaktereim (hosszan nyomva sem) most már az is megy szerencsére.
Remélem segítettem annak aki hasonló cipőben jár mint Én jártam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.