Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xstyle


xstyle
tag

Néha én sem értem, hogy ha csak telefonálni akarok, miért akarnak rámtukmálni ilyen és olyan érintő képernyős 3G-s csoda masinákat...
A telefon legyen telefon,de bárhol......

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#2) Melack válasza xstyle (#1) üzenetére


Melack
veterán

Igen, ez is egy érdekes felvetés, hogy miért is kell a 4"+ és a soksok giga egy telefonra, ami max 1 napig bírja.... De sokan akarják, így ezt kell követni....

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3) Zaja2 válasza Melack (#2) üzenetére


Zaja2
senior tag

Bár több telefonszolgáltató is osztaná a véleményed!
Ha már teló,akkor legyen strapabíró,és könnyen használható!
Nekem egy Nokia C3-00 mobilom van,napi 70%-os kihasználtság mellett 3 napos akkuja van.
1 éves a telefon,úszni tanítottam,betonon síelni és hóban bújócskázni szegényt.
Egy elő-hátlap cserén és egy 3.6-ról 4.5-re sw frissítésen kívűl semmit sem javítottam rajta.
:)

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#4) The DJ


The DJ
addikt

Ilyet nyertem mobilarena nyereményjátékon egy fél éve. :D

Még ki sem bontottam. :B

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) WZP válasza xstyle (#1) üzenetére


WZP
aktív tag

Amit mondasz persze valahol igaz, mégis tévedésben élsz. Az egy dolog hogy telefonnak hívják, és hogy az evolúciójuk onnan indult, de mára már igazából nem pontos ez a megnevezés, ez egy kis számítógép, egy PDA, ami egyébként telefonálni is, tud. És a telefonálás csak a sok sok funciója közül az egyik. Tehát igazad van, a telefon tudjon telefonálni és kész, és akinek nem kell navigáció, üt közbeni e-mail elérés és mini média központ, az vegyen telefont, akinek meg kellenek ezek, az vegyen PDA-t.
A lényeg, telefon=/=PDA

Inter Arma Enim Silent Leges

(#6) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem ez dettó ugyanaz mint ez

All→M8

(#7) ncc1701


ncc1701
veterán

Siemens ME45-öt használok a mai napig. Kb ugyanezek voltak a feltételeim. :) Csak nekem még színes kijelző sem kellett.

(#8) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Én 2 éve egy samsung b2100-ast nyúzok úsztam vele tóban, ne egyszer maradt kint az esőn, a beépített lámpát nagyon sokszor használom, kamerát nem használom, rádiót nem használom, és így is két hetet kihúzok vele imádom elpusztíthatatlan.

Végül is telefonálásra meg sms küldésre használom amire kitalálták.

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#9) vamzi


vamzi
őstag

Én egy samsung solart használok. kb 2-3 hetente töltöm és igazából ügyeleti funkciót tölt be. Itthon nem is tartok hozzá töltőt. Telefonálni smsezni lehet róla, de semmi több, viszont a cél csak ennyit kíván.

(#10) XtremLor


XtremLor
őstag

Masodik telefon nekem is kellene egy "uj" ami jol birja, ezek a samsungok akkor eleg jok lehetnek, most egy d500-as van befogva erre a celra, csak mar nem 100-as benne az aksi :(

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11) agent_k


agent_k
őstag

Hmm... érdekes, hogy ennyi embernek nem kell csilivili telefon és mégis rengeteget adnak el belőle...
Bár ez a cikk nyilván azokat gyűjti akik még normálisan gondolkoznak. Nokia e66 magáncélra, Nokia e52 céges célra. Még nem volt olyan helyzet, hogy ezek kevesek lettek volna egy feladatra...

(#12) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszi a bemutatot, jo kis keszulek :)

"There is nothing permanent except change"

(#13) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Nekem a kamera hiányozna róla. Azért az sokszor jól jön, bármilyen is legyen a minősége.

(#14) Cyberpunk válasza WZP (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+1

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) raver válasza sing1ep1ayer (#13) üzenetére


raver
aktív tag

Azt úgy hívják Samsung E2121B. Véleményem szerint minőségben hozza azt amit a teszt készülék. Csak BT, Kamera és bővíthető. Üzemidőben pedig pár nappal tud kevesebbet.
Ha nem lennék belebuzulva a qwerty-be, akkor ilyen nyúznék az érintős mellett.

Hangminőségben meg ezek a low-end Samuk verik a telefonok nagy többségét.

(#16) Melack válasza raver (#15) üzenetére


Melack
veterán

Nekem a kamera nem is annyira. BT jó ha van, meg memcard. De én most valamiért a dual-simre vagyok rágyógyulva. Csak olyat, ami jó is,még nem nagyon találtam.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#17) raver válasza Melack (#16) üzenetére


raver
aktív tag

Dual-Simen én is agyalok, de elsődleges telefonnál nem engedek már a qwerty-ből :). Másodlagosnál, pedig android-ból. Mind2őt kihasználom, szóval marad a 2 telefonos megoldás.

Viszont ezek az olcsó Samuk nagyon sok ember igényeit kielégítik, és meg is értem hogy inkább ezt veszik pár ezerért a tescoba, mint nálam egy jobb tudású használtat.

Pl ez a 2121B az okos telefon használók 60%-nak bőven elég lenne. Csak ugye a mesterséges igénykeltés :) A 1080 és társai ( 1050, 1170, ..) pedig tényleg korrekt telefonok, főleg az árukhoz képest. És nem hátrány hogy hetente egyszer kell elővenni a töltőt...
Ha pénzügyeim hosszú távon ilyen ütemben hanyatlanak tuti ilyen készüléket fogok venni :)

(#18) manoarc


manoarc
senior tag

Alaptelefonnak még tudom ajánlani a monte slidert . Még ki is néz valahogy és van bt+micro sd. Üzemidő 1,5 hét körül van ha nem nyúzom.

{。^◕‿◕^。}

(#19) Melack válasza manoarc (#18) üzenetére


Melack
veterán

Nekem Montem volt, én azóta sem sírom azt vissza. Alapból nem rajongok a Samsungokért, de ezt a telefont én is kedvelem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20) PH-User


PH-User
addikt

Nekem az 5 éves W810i-m még nyúzott akkuval is elmegy 3-4 napot, mikor-hogy.
Új korában meg... :Y

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#21) macilaci78 válasza Melack (#16) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Dual SIM kategóriában nem kell félni sem az Alcateltől, sem a Samsungtól. Mindketten elég régóta rendelkeznek ilyen készülékekkel. :K

Nekem a telefon: telefonálásra, sms-ezésre, ébresztésre, zenehallgatásra (microSD) kell. Samsung M620...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#22) Melack válasza macilaci78 (#21) üzenetére


Melack
veterán

Alcatellel szemezek is, de nincs szívem a régi Nokia 6300-t leváltani. Annyira a szívemhez nőtt, hogy nagyon. És olyat, mint ő, nem találnék dual simben. MyPhone meg ilyen téren nem játszik, Nokia 101 meg mint vmi babatelefon.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#23) kerekfej


kerekfej
addikt

Ismerem ezt a telefont, van pár régebbi változata is. Akár 2.5 hetet simán kibírnak egy feltöltéssel. Elég strapabíróak, nem kell rá vigyázni se, mert olcsó. Könnyűek és kis helyet foglalnak, jól a kézbe simul.. Egyszerű a kezelésük. 3000Ft alatt lehet ilyeneket kapni bevásárlóközpontokban 5-600Ft lebeszélhetőséggel kártyával együtt, azonnal használható. Megérik az árukat nagyon.

(#24) kerekfej válasza lakatosturbo (#8) üzenetére


kerekfej
addikt

(#25) mcsabee


mcsabee
senior tag

Én egy W810i-t nyúzok ki tudja már, hány éve. Az én Sony Ericssonom ehhez kéepst űrtechnika, de még mindig butácska a mai csodákhoz képest ^^. Számomra fontos volt az FM rádió és a Walkman is a vásárláskor, azóta sem bántam meg, hogy ezt választottam, mai napig kitart, hetente kétszer kell töltenem kb.

Nem is tervezem okosteló vásárlását, nem én vagyok a célközönség :) .

Stay a while and listen...

(#26) sajtee


sajtee
senior tag

Jee, ilyen nekem is van!! :D

(#27) dave666


dave666
aktív tag

Nekem az i volt, néhány hónapja, de nem jött be.
Olcsó, csak annak ajánlom akinek telefonálásra kell :K

Dave666

(#28) mclaren777


mclaren777
senior tag

Azonos árban vajon ez a teló a jobb, vagy az E1050? :-)

(#29) Gergő_


Gergő_
őstag

samsung e2370:
1 óra beszélgetés, ébresztő minden nap, 2 hónap készenlét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.