Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) tildy válasza s.szinta (#248) üzenetére


tildy
nagyúr

Persze, hogy jobb.Tudom.

vakegérke: meglehet, de szerintem lehet ügyesen is csinálni:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#252) s.szinta válasza Vakegérke (#250) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nyugodtan alkothatsz véleményt és igazad lesz. Nem jó a szülőknek. Ráadásul nincs cirógató háttér, folyamatosan éreztetik velük, sőt, ki is mondják, hogy kezdhetnének valamit az életükkel. De abban, hogy nem kezdenek, a szülők nagyban felelősek. A fenekük alá tettek kényelmet, autót, pénzt mindenféle teljesítmény nélkül. Mélyen elleneztem, de közöm nincs hozzá, így csak elmondtam, mire számíthatnak. Bejött, de nem örülök, hogy igazam lett.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#253) Hakudoshi válasza sh1n0b1 (#246) üzenetére


Hakudoshi
tag

Azt mondd már el nekem kérlek, kedves kicsi nindzsa, hogyan lehet "egy csajt lenyúlni"?

Elvégre saját szabad akarata volna, vagy mi a szösz... :F

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#254) Vladi válasza s.szinta (#95) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem vagy te magadnál csaj! Azért írtál, hogy az emberek olvassák. Olvasták. Örülj neki, hogy ennyi figyelmet szentelnek rád. :K

Most ment vagy maradt? Még csak #96nál járok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#255) bandus válasza Vladi (#254) üzenetére


bandus
veterán

olvasd csak tovább, és akkor majd nem csajozod le :D
amúgy még van mai postja is :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#256) Cathfaern válasza bandus (#255) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Bár lehet tévedek, de szerintem ő jobban örül annak ha lecsajozzák :) szinta javíts ki, ha nincs igazam :)

(#257) s.szinta válasza Cathfaern (#256) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Lényegesen jobban örülök, ha lecsajoznak:) Bánom is, hogy nem maradtam nektek az az utálatos kis kamaszlány, aki kitört belőlem az elején, fúúúú de hülye voltam. Egy valamit viszont mindenki félreértett és erre csak tegnap, az összes hozzászólás újraolvasásánál jöttem rá. NEM tildyt akartam bántani, dehogy. A mondandóm, hogy mindenki olyannak láttatja magát, amilyennek akarja, RÓLAM szólt! Stílus, avatar és máris 16-nak gondoltatok. Maradhattam volna annyi, játékos kedvű vagyok, de a társaság miatt nem tettem. Mert jó itt veletek még akkor is, ha csak virtuális kapcsolatban vagyunk és az ilyesmi nem épülhet hazugságra. Olvasgatom az írásokat, ismerkedem. Vannak itt jó gondolatok, értékek.

De gyorsan felejtsük is el a kort, affenébe is :) (minek kellett megmondanom, mikor a valóságban negyvennek sem nézek. tudom, nektek az is matróna:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#258) Vladi


Vladi
nagyúr

Nah szorgalamsan olvsgattam.
Avatárosdi: sok mindent elárul az illetőröl az avatár amit választ. Én pl. hasonlítok az enyémre. :DDD

Amúgy ravasz ez a csaj. Előbb provokál egy kis vitát, megsértődik, aztán mindenkivel végigsimogattatja magát.

Mcray 227:

"Az már qrva, aki mondjuk volt előttem 3 pasival?"
Attól függ. Aznap? Bocs ezt nem lehetett kihagyni.

Vakegérkének valamikor 100 alatthoz:
Ne bosszants! Mér benned nincs rosszfiúság?? :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#259) Hakudoshi válasza Vladi (#258) üzenetére


Hakudoshi
tag

Neked is csak egy szemed van, de láthatóan örülsz neki? (bocs, nem lehetett kihagyni... ;] ) :DD

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#260) bandus válasza s.szinta (#257) üzenetére


bandus
veterán

de én egyszerűen nem tudok lecsajozni egy nálam ennyivel idősebb hölgyet :B

nyári munkáim során minden évben eljutunk egy gyárba, a füstjelző fejelet kitisztítani. legutóbb külön napra esett a raktárcsarnok. magassága miatt én nem jöhetek szóba, mivel már mindenki tudja hogy félek a magasban, és ilyenkor általában el is zavarnak. van egy egész nap semmittevésem :D idén az egyetlen társaságom egy hatvan fölötti takarítónéni volt. namost őt muszáj volt tegeznem, mert amíg nem tegeztem addig nem szólt hozzám, és amúgy marha unalmas lett volna a nap. amikor jöttek értem a többiek néztek is, hogy hogy lehetek ekkora paraszt :D

by the way, én nyáron leszek 20 éves :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#261) s.szinta válasza bandus (#260) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Az előbb olvastam Vakegérkénél, hogy itt nem számít a kor, ez nem olyan hely. Ehhez képest folyamatosan a korom kerül szóba. Így legyen az ember őszinte. Komolyan, le fogok lépni innen és újból megfogadom, hogy soha, senki nem fogja kikényszeríteni belőlem a neten, hány éves vagyok. Baromira rosszul tűröm, ha diszkriminálnak, mint te is.

Nem kell lecsajozni, arról nincs szó, persze viccből miért ne, de a tegezésről annyit, hogy a net elfogadott beszélgetési formája a tegeződés, korfüggetlen.

És most elvonulok, meguntam a témát. sajnálom, Vakegérke, nincs igazad. Meghatározza a többiek hozzám való viszonyát az, hogy hány évesnek tudnak. Milyen más volt az elején ugye? Szép estét, jó beszélgetést mindenkinek.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#262) 7 válasza s.szinta (#261) üzenetére


7
addikt

Ugyan már, csajos, maradj még köztünk. Felesleges magadra venni ezeket a bolondságokat, úgyis abbahagyják egy idő után. Tudod, errefelé a fejlődő szerkezetek csillogó szemmel konstatálják, hogy nő is van a környéken, és egyből elkezdenek érdeklődni. Ha nyomban válaszolsz, bólintanak egyet, aztán megy tovább a dolog. Maradj még, és meglásd, el is felejtik egy idő után a legtöbben, ha nem problémázunk rajta. :)

(#263) philoxenia válasza 7 (#262) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Érdekes ez a tegezés, nagymamáink még magázták a szüleiket, gyermekeink meg tegezik a nagymamájukat, akit én nem, mert a másik szülő, nem az enyém. Tehát a fiam tegezi a nagyapját én meg magázom.......

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#264) 30z.Samu válasza philoxenia (#263) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát igen, ez is érdekes dolog, nálunk is így megy. Én tegezem a 2 nagyanyám, Fater meg magázza, az egyiket azért, mert az édesanyja és akkoriban így volt illő, a másikat meg mert az anyósa. Pedig mondta neki hogy tegezze, de Fater azóta is magázza. :)

Sic Parvis Magna

(#265) 7 válasza philoxenia (#263) üzenetére


7
addikt

Úgy vettem észre, hogy ez ráadásul családonként változó. Az elsőm magázta apai ágon a nagyszüleit, de a többi rokont nem. Én a nagynénéimet/nagybátyáimat (egy kivételével) mind magázom, de a többieket tegezem.

(#266) Vakegérke válasza s.szinta (#261) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bandus nem baantott, stop.
Valamit nagyon feelre eertesz, stop.
Szuekseeguenk van raad, stop.
Elneezeest a taavirati stiiluseert, stop.

Vakegeerke

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#267) feel good válasza s.szinta (#261) üzenetére


feel good
aktív tag

Innen elvonulhatsz puffogva, de nincs sok értelme..
Szépen hozod a korodnak megfelelő viselkedésformát ;]
Na jó csak vicceltem, tessék visszagyünni. Természetes, hogy meghatározza a hozzád való viszonyt a kor ismerete, de ebben semmi kivetnivalót nem látok.. A való életben is meghatározza a kor az egymáshoz való viszonyt.

(#268) feel good válasza tildy (#245) üzenetére


feel good
aktív tag

Mint én? :)
Önmagában a csonka család semmivel se rosszabb, mint az, hogy apu alkoholista tróger, anyu idegroncs, de a család az látszatra együtt van.

(#269) Cathfaern válasza s.szinta (#261) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azért azt ne felejtsd el, hogy ez a topic gyakorlatilag rólad szól, így nem csoda, hogy előjön ez a téma. Ha más topicba írsz, de akár csak ha egy másik írásod topicja menne, akkor elő se kerülne ez, az emberek nagy része nem is tudná hány éves vagy. Ha itt maradsz, s írsz továbbra is úgy ahogy eddig, hidd el, max. pár hét, és mindenki elfelejti az egészet.
Amúgy végignézve a topicot, a 260+ hsz-ből alig párban volt ez a téma. Szerintem csak te akarod mindenképp ezt bemagyarázni magadnak, azért érzed így.

U.I.: Ja igen, és már csak azért is maradj itt, mert én sajnálnám ha nem :)

(#270) I_Am válasza s.szinta (#34) üzenetére


I_Am
veterán

Nem csak finomlelkűek vannak itt a fórumon. :))

Én amugy ez a rosszfiúból jófiú, meg a többi már ne is haragudj általánosított, klisékre húzott baromság nevetséges. Aha, rablókra buksz és majd egy papucs lesz a férjed. :D LoL De ki lesz a gyerekeid apja? És vajon a férjed tudni fog róla? ;]

Az is, hogy 3 napos regel, megkérdőjelezed sok tagunk mondanivalóját, hát nem kommentálom. Néhány sorodból direkt a vita szítása jön ki, kicsit homályosítva kiléteden, de elég gyenge takarással.

Igen én vagyok az akit sokan úgy ismernek, hogy beszólok bárkinek. :D

Most már igazán kiváncsi lennék a korodra, mert olyan érzésem támadt az írásból, hogy max pár év telt el az ominózus eset óta és nem lehetsz több 20-22 évesnél.

szerk: megtaláltam a kérdésemre a választ, miután átbogarásztam a totyikot.

Az állításom akkor is tartom, hogy az írásaid amíg olvastam, nem tükrözik a korod. :)

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#271) Racecam válasza s.szinta (#142) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Számít Neked egy 46 éves "HÁZIGAZDA" kérése/véleménye?

Nem baj, akkor is elmondom: :)
Kérlek, ne menj el!! Jó olvasni az írásaidat, "beszélgetni" Veled. De ha ez nem lenne elég, nagyon kevesen vagyunk ebből a korosztályból itt a fórumon, akik hasonló dolgokat láttak, ugyanazt élték meg.

És még valami. Látogass más topicokat is, ha nem is a "szakmai" részen, de a "Fáradt gőz"-ben mindenképpen. Biztosan találsz olyat, amihez szívesen szólnál hozzá. És az OT-ben is szeretettel várunk, csajhiány van!! :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#272) s.szinta válasza Cathfaern (#269) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nem megyek el. A nemmondomkimelyik téma (kor) lezárva, többé nem foglalkozom vele. Továbbírtam az egypercesedet Zord Modi, meg ne haragudj rám, muszáj volt, ott van a címlapon.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#273) s.szinta válasza I_Am (#270) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Drága You are, az írásaim nem is fogják tükrözni a korom, mert színes a fantáziám és jól írok. Ilyen egyszerű. Továbbá szerény vagyok és aranyos, a buta belépőm félreértéshegyekből áll, azóta helyreállt a lelki békém, nem foglalkozom a többénemmondomkimelyik témával, ne foglalkozz te sem. Érezzük jól egymást, az a fontos. Gyermekeimnek van apjuk, majd egyszer írok talán róla is. Megér egy írást, hogy lett a hosszúhajú srácból egy neves informatikus:) hehe.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#274) s.szinta válasza Racecam (#271) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Köszi, köszi,köszi:) Maradok, de még milyen örömmel. Kialudtam búmat, bánatomat, képtelen vagyok sokáig morcosnak lenni meg duzzogni:) Majd kinyomozom, mi az az OT és megyek oda is, meg mindenfelé. Még a szakmai topikokban is meg fogok fordulni, érdekel és biztos rám ragad valami okosság. Írtam újat, olvassátok el:) Tök jó így Zord Modi (aki nem is zord, csak az avatarja) írásával együtt.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#275) s.szinta válasza Vakegérke (#266) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Igazad van Egérke, mint mindig:) És köszönöm, amit írtál. Te egy pasitündér vagy. Ha eddig nem léteztek a pasitündérek, akkor most feltaláltam őket.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#276) RoyalFlush válasza Racecam (#271) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nem semmi vagy Race, minden hölgyet az OT-be csábítassz ;)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#277) sh1n0b1 válasza s.szinta (#86) üzenetére


sh1n0b1
csendes tag

Ugyanúgy működik, mint az életben, ban akinek szimpi leszel, valakinek nem. A különbség annyi, hogy itt "nincsenek" közös érdeklődési körök, itt a NET tart össze. Ha vki rosszat szól neked, annyi a dolgod, hogy attól a hozzászólásától kezdve nem veszed figyelembe, amit leír. Nagy bölcsességem a következő:

"soha nem sírok, mert aki miatt sirnék, nem érdemli meg, hogy annyira szomorú legyek miatta, hogy sírjak"

A hülyéket felejtsd el és kész. Sajnos anno már bannoltak moderátorok olyan miatt embereket, hogy beléjük kötöttek és agresszivan reagáltak. Te ezt nem tetted, tehát semmivel sem vagy rosszabb/jobb, mint mások. Ha nem akarsz reakciókat, újságba írj! Bár szerintem ide is írhatsz nyugodtan, csak őrizd meg a nyugalmad! Senki nem garantálja, hogy minden hozzászólás tetszeni fog neked. Ameddig tárgyilagos vagy és nincs véleményed, addig mindenki szeret, ha többre vágyst, az ellen-ekkel is meg kell birkóznod (aminek szvsz semmi értelme nincsen).

Ne add fel, csak figyelj jobban mit érdemes, és mit nem! Itt vegyes a banda, talán vegyesebb mint IRL! Ugye skacok? ;)

"A világűrben viszonylag alacsony a népsűrűség."

(#278) 30z.Samu válasza sh1n0b1 (#277) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, egy topicban előbb utóbb egy közösség lesz és tök mindegy hogy az ember pesti, miskolci vagy akár külföldi. A lényeg hogy a net összeköti a jónépet. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#280) s.szinta válasza sh1n0b1 (#277) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Kezdek ráérezni a dolgok hogyansmikéntjére, nem lesz gond:) Köszönöm a kezdeti úzbaigazgatásokat, fiúk. Igazán király társaságba csöppentem, méghozzá ha tudnátok, milyen véletlenül. Valahol megláttam a honlap címét, így történt. Valamit kerestem a gugliban és ide jutottam. Olvasgattam, olvasgattam aztán kedvem kerekedett írni. Így történt:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#281) sh1n0b1 válasza Kalandor (#279) üzenetére


sh1n0b1
csendes tag

titok :) nem feltétlen. egyébként nem érdemelte volna meg, csak pont AZ a moderátor kapta el, aki egy kicsit hogy is mondjam... na mindegy, nem volt megalapozott, és ő egyébként is a moderek között elég véreskezű :(((

s.szinta:
Minden út PH!-ba vezet! ;)

[ Szerkesztve ]

"A világűrben viszonylag alacsony a népsűrűség."

(#282) s.szinta válasza sh1n0b1 (#281) üzenetére


s.szinta
csendes tag

De még milyen jó, hogy ide vezetett:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#283) I_Am válasza sh1n0b1 (#281) üzenetére


I_Am
veterán

Hmmm, csak nem én voltam? ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#284) sh1n0b1 válasza I_Am (#283) üzenetére


sh1n0b1
csendes tag

Nem tudni ;] Nézz utána, ha akarsz! Nem publikus adat.

[ Szerkesztve ]

"A világűrben viszonylag alacsony a népsűrűség."

(#285) dekoninck válasza s.szinta (#280) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Mit kerestél a Google-ban, talán a Phenom processzorok L2 cache méretét?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.