Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) s.szinta válasza Johnny Cage (#148) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Melyik sztori? Amit írtam, vagy a folytatás?

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#152) Tim82 válasza s.szinta (#151) üzenetére


Tim82
nagyúr

hopsz, most lebuktál. van folytatás? publikáld! :DDD

az én avatárom sem annyira a külsőmet, mint inkább "jófiúságomat" tükrözi. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#153) feel good válasza s.szinta (#13) üzenetére


feel good
aktív tag

Klasszikus.
Az életrevaló, mindenre elszánt, jó kiállású férfitől akartok gyereket, tudat alatt is a jó génekre vadásztok.
Amikor már megvan, jöhet egy alázatos papucs, akit oszthattok. Esetleg a papucs után is becsúszhat a "rosszfiú", ez még jobb. (leegyszerűsítettem persze, de ezt nem én találtam ki)

(#154) s.szinta válasza rarri (#150) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Beat zene volt inkább, igaz. A rockzenét később szerettem meg. A hosszú haj viszont őrült nagy divat volt és rettentően utálták a felnőttek. Minden lázadó ifjú hajat növesztett szabad idejében:) Király idők voltak, annyi szent.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#155) RexpecT válasza rarri (#150) üzenetére


RexpecT
addikt

Miért ne lettek volna rockerek? :U

(#156) s.szinta válasza Tim82 (#152) üzenetére


s.szinta
csendes tag

folytatás alatt a rengeteg kommentet értettem:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#157) lúzer válasza s.szinta (#147) üzenetére


lúzer
veterán

én annyit sejtettem, hogy 30 elmúltál.
rég volt már az mikor még padon ücsörögtek a kamaszok, nem "plázáztak".

az írás egyébként jó!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#158) s.szinta válasza feel good (#153) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Szeretem a jófiúkat, nagyon is. Régi időkről írtam, kamaszlány voltam kamaszos rajongással. Megtanultam becsülni az igazi értékeket.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#159) s.szinta válasza lúzer (#157) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Ha figyelmes olvassátok a történetet, benne van a korom. A szóhasználatban, a padon ücsörgésben és bizony, akkoriban nem plázáztunk hálisten.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#160) rarri válasza RexpecT (#155) üzenetére


rarri
senior tag

Kérdezzük meg Szintát, hogy milyen zenére téptek be annak idején. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#161) s.szinta


s.szinta
csendes tag

figyelmesen

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#162) RexpecT válasza s.szinta (#161) üzenetére


RexpecT
addikt

Öt percig szerkesztheted a hozzászólásodat a piros (MOD) gombra kattintva.

(#163) s.szinta válasza rarri (#160) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Illés, Metró, Omega, Piramis - nekem ők jöttek be, de volt Beatles, Rolling viszont a The Doors volt a kedvencem.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#164) s.szinta válasza RexpecT (#162) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Ez hasznos infó, köszönöm, nem tudtam.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#165) Tim82 válasza s.szinta (#163) üzenetére


Tim82
nagyúr

The Doors nekem is, pedig húszas éveim közepén járok. :)

egyébként tudtam, mit értesz folytatás alatt, de nem hagyhattam ki. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#166) tildy válasza lúzer (#157) üzenetére


tildy
nagyúr

Rég? MAx 10 éve kezdtek el elterjedni a plázák.

Nekem a tizenégy éves korban cigi+pia miatt tűnt úgy, hogy 20körüli.
Mert még mi sem piálgattunk, cigiztünk 14 környékén. .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#167) s.szinta válasza Tim82 (#165) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Aztán később beleszerelmesedtem a GNR-ba, a Metallica Fekete albumába, a Skid Rowba, a The Cultba és voltak még páran. Élveztem a 90-es évek elejét rockzene szempontjából (is), de azóta semmi jó.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#168) Sipi16


Sipi16
senior tag

Erdekes, nagyon erdekes. Csak akkor lopnek ha a betevofalatra kene, de nem a baratnomtol... Inkabb maradok jofiu es maganyos...

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#169) lúzer válasza tildy (#166) üzenetére


lúzer
veterán

mindenképp 1990 előttire tettem a sztorit, nem csak a "padon ücsörgés" miatt

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#170) s.szinta válasza tildy (#166) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Igaz. Nem szeretem a plázákat, de ez külön történet. Mások meg szeretik, legyen úgy.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#171) rarri válasza s.szinta (#163) üzenetére


rarri
senior tag

Engem nem győztél meg. Ha nincs igazam, bocsánat, de az hogy elmenekülünk egy fórumról az nem egy érett, tapasztalt emberre vall, főleg nem egy olyanra, aki lázadt rendesen azokban az időkben. Ne haragudj, én így gondolom. Ez csak egy vélemény, ne is törődj vele. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#172) Tim82 válasza s.szinta (#167) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez így nem igaz. Szerintem a Garbage is tetszene Neked, talán a Pearl Jam is, hallgass egy kis Quimbyt, az Emil Rulez inkább szöveg-szempontból nagyon szórakoztató. (Bár én elég tágan értelmezem a rockzene fogalmát.)

Keményebb zenéket azért nem mondok, mert abból, hogy a régi Metallica tetszett, nem tudom még csak megtippelni sem, mi tetszene.

Bár most épp Creedence Clearwater Revival szól nálam. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#173) s.szinta válasza rarri (#171) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Általában nem hiszik el a koromat a játékban sem, a stílusom miatt. A valóságban sem hiszik el, mert az életvitelem eltér, bringával közlekedem, szeretek mozogni, ilyesmi. De várom Egérkét, meg tud-e bocsátani nekem. Miatta jöttem, tőle függ, hogy maradok-e. Na és persze tőletek, de most már azért higyjetek nekem, nem olyan könnyű ám ilyen vallomást tenni. Jobban szerettem fiatalnak lenni az előbb.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#174) s.szinta válasza Tim82 (#172) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Pearl Jam megvan de nem is mostaniak. Viszont én sokat változtam, nagyon szeretem a csendet. Képes vagyok egész nap a természetre figyelni. Jó helyen élek, egy kis faluban.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#175) Tim82 válasza s.szinta (#174) üzenetére


Tim82
nagyúr

én fővároshoz vagyok kötve, ahol az utazás közben hallgatott zene bizonyos fokig a külső hatások szűrőjeként szolgál. mint pl. ellenőr. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#176) s.szinta válasza Tim82 (#175) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Az más:) Ott kell.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#177) feel good válasza s.szinta (#158) üzenetére


feel good
aktív tag

Én azokról a nőkről írtam, akik gyerekvállalási korban vannak!
Akkor, amikor dolgoznak a hormonok, igenis ez a fontos. Később hosszútávon persze, hogy más kerül előtérbe.
Pontosan ezért csípik a rosszfiúkat a csajok. Látnak bennük valami olyan pluszt a sok kis szürke egérhez képest, ami a szemükben vonzóbbá teszi őket, mint potenciális apát.
:)

(#178) Johnny Cage válasza s.szinta (#174) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Na pont ez az, ami nekem az agyamra ment. :) Teljesen befordultam a falu mozdulatlanságától, nem is bírtam sokáig. (De ha ott nem hallgatok minden nap zenét, akkor már rég megőrültem volna a süket csendtől. A zaj is idegesítő, de a kriptacsend félelmetes tud lenni, komoly hajlamosító tényező a depresszióra.)

(#179) s.szinta válasza feel good (#177) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Rosszul fogalmazol. Ma már a nők addig vannak gyermekvállalási korban, ameddig csak akarnak abban lenni. Hormonkezeléssel bármeddig. Jó nagy hülyeségnek és felelőtlenségnek tartom, de létezik. Potenciális apák szerintem éppen hogy nem a rosszfiúk. Mert mi jellemzi mondjuk ma a rosszfiúkat? Nekem pl a kisportolt kétajtós szekrény formájú test egyáltalán nem tetszik. Sok alkoholt isznak esetleg, a drogokat sem vetik meg, eltartani sem tudnának egy gyereket esetleg, mitől lennének potenciális apajelöltek?

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#180) s.szinta válasza Johnny Cage (#178) üzenetére


s.szinta
csendes tag

A kriptacsend igen. De a természet nem halk, néha nagyon is hangos. Tőzsgyökeres fővárosi vagyok egyébként, csak 95-ben léptem le Szentendre mellé, ez azért nincs messze a fővárostól, jó itt élni. De elfogadom, vannak, akiknek a csend elviselhetetlen. A húgom is ilyen. Ordít a rádió nála is egész nap, itt lakik tőlem pár háznyira, de teljesen eltérő életet élünk.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#181) harry válasza s.szinta (#167) üzenetére


harry
veterán

Jól döntöttél, és a zenei stílusod is stimmel ;] Van amúgy ezeknek is topic, meg igazából mindennek, érdemes szétnézni a PH!n, sok hasznos infót találni sok érdekes témában :R

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#182) feel good válasza s.szinta (#179) üzenetére


feel good
aktív tag

Meg lehet nézni azt a gyereket, akinek az anyja szüléskor 48 éves.. Na mindegy.
Klasszikusan a fertilitás csúcsán lévő 16-30 közötti nőket szokás gyermekvállalási korúnak tekinteni.. Nyilván ma már mindent meg tudnak oldani az orvosok, de tételezzük fel a természetes menetrendet. :)
Nem arról beszélek apa alatt, aki majd neveli a gyereket.
Apajelölt alatt arra gondolok, akitől a sperma KELL. Egy kalandos életet élő, bátor, ha úgy tetszik vakmerő férfi valószínűleg továbbadja azokat a géneket, amik ezeket hordozzák. A felnevelő ezért nem egyezik meg sokszor az apával! A felneveléshez más személyiség kell.
Tkp. egyszerű.
Én olyat is olvastam, hogy amikor a nő megérzi, hogy most összejöhet a gyerek, sokan képesek egy-két nap alatt 3-5-sőt több férfival is "megismerkedni". Ennek nem tudom, mennyi alapja van, mindenesetre ez is azt igazolja, hogy az apa választásánál egy dolog játszik szerepet, a tudatalattiban: a megszerezhető tulajdonságok.
És hogy hogy jön ez ahhoz, hogy a barátod anno ellopott tőletek valamit? Ahhoz sehogy, csak elmondom az én verziómat arról, hogy mi is a "rosszfiúkhoz vonzódás".
Érdekes módon, egy 40+ éves nő már nem vonzódik a rosszfiúkhoz. Megváltozott a prioritás, mert megváltoztak a gyerekvállalási esélyek is.

Tudod, mit hallgass? Régebbi Nightwish-t, ha még nem ismerős. A régi Metallica-Guns vonulatot kedvelők általában ezt is csípik.

[ Szerkesztve ]

(#183) s.szinta válasza harry (#181) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nézelődtem már:) Azt gondoltam ám, hogy senkinek sem fog feltűnni az írásom. Tegnapi regisztrációval nagy pofátlanul a címoldalt jelöltem meg, mosolyogtam egy nagyot, hogy még így sem olvassa majd senki. Ehhez képest mi minden történt utána. Remélem, utólag majd nevetünk az egészen és el tudtok fogadni engem. Mert szívesen maradnék, ha nem is jövök majd túl gyakran.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#184) s.szinta válasza feel good (#182) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Ha vannak is ilyen vágyak a fiatalabb korosztályban, szerintem annak, hogy gyakran megtörténik, nincs semmi valóságalapja. Ritkán persze előfordulhat és főleg véletlenül, de abban nem hiszek, hogy sok nő előre megfontolt szándékkal tenne ilyesmit. Nem olyan magas az átlag IQ az országban, hogy a gyermektervezés ilyen tudatos lenne. És más országokban sem.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#185) feel good válasza s.szinta (#184) üzenetére


feel good
aktív tag

ez genetika, ebben a világon semmi tudatos nincs :)

régen a jó vadász volt a legjobb pasi ebből a szempontból, manapság meg a mindenféle simlisek :)

[ Szerkesztve ]

(#186) juuzer válasza Hakudoshi (#6) üzenetére


juuzer
addikt

Hakudoshi, nem minden csaj a rosszfiúkra bukik... hidd el. :)

Vamos a la playa.

(#187) s.szinta válasza feel good (#182) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nightwisht szeretem.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#188) juuzer válasza s.szinta (#187) üzenetére


juuzer
addikt

neked nem mondták még, hogy büdös rokker? (csak azért kérdem, hátha nem vagyok egyedül ) én sűrűn hallom, utálom ha ezért ítének el :(

amúgy én a Guns N' Rosest, a Metallicát, a Fall out boyt, Good Charlotte-ot, Linkin Parkot és a Green Dayt szeretem
de a Beatlest és az Illést sem vetem meg

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#189) s.szinta válasza juuzer (#188) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nem, még nem:) Bár hosszú a hajam, de külsőre igazán nem az jut rólam először az emberek eszébe, hogy rocker lennék:) Aki szereti a rockzenét, az még nem rocker. Az életmódom sosem volt az. Fiatalon sem.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#190) s.szinta válasza juuzer (#188) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Egyébként én elfogadom a rockereket. Az a jellemző rám, hogy elfogadom az embereket úgy, ahogy vannak és nem próbálom megváltoztatni őket. A hozzám közel állókat sem. Úgyis hiába próbálnám.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#191) s.szinta


s.szinta
csendes tag

Jó éjt mindenkinek!

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#192) RÁK_


RÁK_
tag

Nem is én vittem el! ;)

(#193) juuzer


juuzer
addikt

És a sztori tök jó, csak a végét fejthetnéd ki kicsit bővebben, Amúgy meg teljesen megértelek, és szerintem jól döntöttél. ;)

Vamos a la playa.

(#194) v.tom


v.tom
őstag

Nem minden arany ami fénylik. Furcsa éle van ennek a mondásnak a jelen helyzetben nem igaz?

(#195) Detox! válasza twollah (#2) üzenetére


Detox!
senior tag

Egy 14-22év közötti csajban minden beindul, csak az anyaösztön nem. Az összes (szvsz 90%) az okos/rendes pasijáról áradozik, közben meg rohanna az előttük elhúzó, öntörvényű motoros csávó után. Egy csajnak (14-22) mindig kell a bizonytalanság, ha érzi hogy 100%-ig ővé a faszi, már nem buli az egész. Kell hogy nemet mondjon nekik, kell hogy néha semmibe vegye őket, de kell hogy tudja: ha igazán baj van, ott lesz mellette.

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#196) feel good válasza Detox! (#195) üzenetére


feel good
aktív tag

..na ennek a követelményrendszernek akarjon valaki megfelelni :D

(#197) Detox! válasza feel good (#196) üzenetére


Detox!
senior tag

ha nem egy több sebből vérző értékrended van és megvan benned az alapvető nők iránti tisztelet, akkor ajánlom a Sex Action nevű zenekart, hidd el: tanít ;)) kis ízelítő
meg egy másik amit belevennék a gimis tananyagba (mimóza lelkűekeknek és feministáknak nem ajánlott) :C :[link]

[ Szerkesztve ]

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#198) zerga~ válasza s.szinta (#13) üzenetére


zerga~
csendes tag

Nemtudom. Szerintem a rosszfiu és a kis stilu bunozo kozott van kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

felvételi 08'

(#199) feel good válasza Detox! (#197) üzenetére


feel good
aktív tag

Engem ezek ne tanítsanak. Gengszter Zoltán három pálfordulással ezelőtt.. :D

(#200) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Totál jellemző egyébként a nőkre, akik meglopják, hazudnak meg le se szarják, azokért vannak oda.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.