Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) s.szinta válasza ipavlidu! (#98) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nem tudom, hogy nektek mi az arrogáns stílus. Csak őszintén írtam, amit gondolok és már ezért is bevertétek a fejem. Kőbunkónak kőbaltával. Tettétek mindezt úgy, hogy fogalmam sincs, kit és mivel bántottam meg. És egyáltalán nem voltam arrogáns. Tudok olyan is lenni de most nem voltam. Becsszó.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#102) ipavlidu! válasza bandus (#99) üzenetére


ipavlidu!
tag

A gyúrós topik újoncként engem is odavágott. Azután szépen megszeppenve, de törve nem folytattam a futást és maradt a sima ("hogy a jó büdös ******* gondolod, hogy ez az étrend *****-a is jó") étrendem. :DDD

s.szinta: Ugye azt is észrevetted, hogy egy szóval sem mondtam, hogy arrogáns stílusban írtál. :)

[ Szerkesztve ]

(#103) Vakegérke válasza s.szinta (#97) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs semmi túlerő. Beképzeled, passz.

Beszélgetünk, tracsizunk. Ez azért nem olyan nagyon kellemetlen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#104) harry válasza bandus (#99) üzenetére


harry
veterán

Fogd be de hirtelen, gépész-patesz, a gyúrós topic pedig telítve van, nem fér el senki ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#105) bandus válasza ipavlidu! (#102) üzenetére


bandus
veterán

én sem tudom hogy maradtam ott :D

herri: gondoltam önként átadod a helyed.. :U ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#106) Tim82 válasza s.szinta (#95) üzenetére


Tim82
nagyúr

szerintem meg szólj is hozzá, amihez csak akarsz. :)

én még csak rossznak sem tartom a "belépődet". ahhoz is kell őszinteség, hogy vállald, Neked nem jönnek be - jelenleg :DDD - a "jófiúk". Te legalább - az írásod alapján - nem csinálod a "jófiúk után sóhajtozunk, rosszfiúk után sírunk"-attitűdöt, amit én a magam részéről nagyra tudok értékelni.

úgy általában (nem csak a PH!-n), ha egy új ember egy markáns stílussal, véleménnyel belép egy közösségbe, az összeütközésekhez vezet - de ne vedd úgy, hogy bárki is ki akarna közösíteni, szó nincs róla. csak hozzászokás kérdése a dolog, mind a "régiek", mind az új oldaláról.

más szóval: Welcome. :D és semmi bolondság, hogy "kapásból utálunk", meg "nem írok/szólok hozzá többet". ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#107) s.szinta válasza ipavlidu! (#102) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Most már ne várjatok tőlem értelmes mondatokat, össze vagyok zavarodva teljesen. Le kellene lépnem innen de nem tudok, mert ha most és így megyek el akkor nem jövök vissza soha. Várok valamire, arra talán, h oldódjon bennem a feszültség.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#108) Ősember válasza s.szinta (#101) üzenetére


Ősember
őstag

miért használod negativ jelzöként a köbunkot? sértegetsz? :O
ne vedd komolyan, csak vicceltem :D

amugy pont erröl van szo. azért mert uj vagy, lehet egy két embernek másképp esett le a mondandod :K késöbb majd ugy is megszokják :P ez a net hátránya, nem tudni milyen mögöttes gondolat van benne, esetleg közben egy gunyos vigyor :))
a smiley-k ebben sokat segitenek. ;)

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#109) bolondember válasza Vakegérke (#90) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kicsinyég??????? :P

megreggelizzek a fejeden? :DDD (legrosszabb esetben szólok KrenAtesznak, kisegít.. :P )

véleményem kifejtettem már korábban.

mint liberális f@sz, én szinte mindenkinek adok esélyt (megcsalónak "természetesen" nem, ebben vérkonzervatív vagyok - nem kicsit ambivalens érzés, tudom).

Nem nekem kell itt bárkinek adni esélyt.

NEM.

Itt Neki kell SAJÁT MAGÁNAK esélyt adni. H akar-e tartozni ezen (mellesleg kijelenthetem nyugodtan) jó társasághoz, vagy sem.
Ha azért egy kellemeset belerúg valamelyikőnkbe (amit egy másikunk nem kitörő örömmel fogad, lészen szeretetteljes érzelmi megnyilvánulásai vannak irányába), majd csk néz, h "mizu?", majd el akar menni... :F

Kisasszony.
LÉGY ÖNMAGAD.
B yourself.
Nem bánunk mi senkivel sem el, csak magad add. Eddig nem egészen ezt tetted.
Ha 16 vagy, vállald fel. Ha 46, azt is. Bármit.

Én is felvállalom, h nem vagyok normális, se teljes mértékben beszámítható, voltak(?) szuicid gonolataim, szeretem a teát, a sört, a társaságot, több embert itt a fórumon barátomnak vallhatok - ez mind, mind megtalálható itt a fórum sokmillió hsz-e között.
Úgy érzem őszinte vagyok.
Sértődtem már meg itt valamin?
Nem annyira.

Belémrúgtak már itt?
Jópárszor.
Sőt! Pont az egyik barátom is rúgott belém - mentségére szóljon, nem tudhatta, h éppen rosz passzban voltam. De mivel tudom, h barát, számíthatok Rá, és dettó. Nem is tudok még megharagudni sem az illetőre.

Illeszkedj be - ki tudja, még Párt is találhatsz itt magadnak. mert ilyenre is volt példa... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#110) bandus válasza s.szinta (#107) üzenetére


bandus
veterán

esetleg nézz körül a fáradt gőz topikjai között, biztos van olyan téma ami érdekel, beszélgess, ismerkedj ;)
ennéél jobb helyet úgysem találsz a neten :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#111) s.szinta válasza bandus (#110) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Minél jobb helyet nem találok? Miért, most hol vagyok? A fórumban nem lehet kiigazodni, azt sem tudom, hogy kerültem ide. Talán úgy, hogy témakörnek az életet jelöltem meg de már ebben sem vagyok biztos. Hülyét csináltatok belőlem semmi perc alatt :)) :))

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#112) harry válasza s.szinta (#107) üzenetére


harry
veterán

Mára hagyd, holnap olvasd át az egészet az első post-tól, majd gondold végig.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#113) Ősember válasza s.szinta (#111) üzenetére


Ősember
őstag

mint egy alkesz aki "teleportált" és felvették videora :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#114) philoxenia válasza bolondember (#109) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Má megint nyelvoktatás kell ? A kicsinyég az rövid időtartam, nem a testmegasságra vonatkozik..... ;]

Amúgy meg a magasság az adottság, de ha leírod mi módon lehet érdemekkel növelni, revideálom álláspontomat..... :P

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#115) Vakegérke válasza s.szinta (#101) üzenetére


Vakegérke
veterán

Figyu kicsit...

Első írásra kevesen kapnak ennyi hozzászólást, mint Te a tiédre.
Az én első mesém rögtön kiemelt írás lett, és mégis csak 30 volt a hozzászólások száma.
Most mondd, nem dob fel, hogy már 100 feletti a bejegyzések száma?

Nem voltál arrogáns. Talán meggondolatlanul fogalmaztál imitt-amott, de ez ne jelentse azt, hogy feltétlen lemondasz rólunk.

Jól írsz, szeretnék ilyen történeteket olvasni a jövőben is.

Hülyét meg végképp nem csináltunk belőled.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#116) s.szinta


s.szinta
csendes tag

Belátom, hogy rosszul indult ez az egész, ha ennyien úgy látjátok akkor igaz is. Ha nem jönnék, további kellemes fórumozást kívánok és jó éjszakát!

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#117) s.szinta válasza Vakegérke (#115) üzenetére


s.szinta
csendes tag

nem tudom, Egérke. Elbizonytalanodtam teljesen.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#118) Tim82


Tim82
nagyúr

ahogy nézem, hiába mondjuk neki, hogy nem akartuk bántani...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119) Skynet258


Skynet258
veterán

Hát tessék: elüldéztétek. Végleg. Bannolta magát. Itt hagyott minket. :( :DDD

https://geekpulse.hu

(#120) bolondember válasza philoxenia (#114) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az inkvizíció, az segít. Egy kis nyújtógyakorlatok, aztán máris nagyot nőhetsz Nejed szemében - szó szerint... :P

csak nem találom azt a képsort... :B

ui.: amúgy életemben nem hallottam ezt a kifejezést - itt is kopipészt rulez volt... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#121) harry válasza s.szinta (#117) üzenetére


harry
veterán

Pl #19 - miért nem válaszoltál? Itt sem akart megbántani senki, viszont ezzel a hsz-el (számomra) eleve úgy indult, mint ha megsértődtél volna.
#36 Superman sem akart bántani senki, erre visszaírsz neki ilyen hülyeségeket. Erre is lehetett volna értelmesen válaszolni.
Többit most nem nézem át.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#122) Vakegérke válasza philoxenia (#114) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez kellett, köszi. Tényleg kis időre akartam barátunk figyelmét mondandómra terelni. Tehát kicsinyég.

168 centi vagyok, és ez sem nem érdem, sem negatívum.

Mindegy. Szóval köszi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#123) rarri válasza s.szinta (#111) üzenetére


rarri
senior tag

Végre valaki aki szintén nem tudja hol van! Én úgy krerültem ide, hogy beírtam a googléba hogy nagyfenék, mert így akartam megállni hogy ne egyek annyit. Gondoltam elborzasztásként jót tesz egy-két nagyfenék látványa. Erre bejött Gugának a "Nagyfenék 9" c írása itt. Ha már így volt, elolvastam. Azóta se kerestem rá az igazi nagyfenekekre, és nagyon szeretem a fórumot. Először, és talán most is sokan nevetnek a tudatlanságaimon, buta kérdéseimen, de én ezt tanulási folyamatnak fogom fel. :)
Az írásod alapján te nem a betörőkhöz vonzódsz, hanem a vagány, bevállalós fiúkhoz, akik kinézetre ugyan ilyen benyomást keltenek, de belülről romantikusak. :)
Cristalheart: nem hiszem el hogy így nézel ki! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#124) Tim82 válasza Vakegérke (#122) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hozzám képest egér vagy. :P ;)

Harry: valakitől, akinek teljesen új a közösség és még nem érzékeli a hangsúlyokat, amit mi már megszoktunk, talán nem kellene elvárni, hogy úgy reagáljon, mintha régi fórumozó lenne, aki tisztában van azzal, melyik fórumtársnak milyen a stílusa és miért azt ír épp, amit...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#125) philoxenia válasza rarri (#123) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Evés helyett olvasás ? Itt ? Jó fogyókúra, volt olyan nap, amikor délutánig kihúztam evés nélkül... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#126) harry válasza Tim82 (#124) üzenetére


harry
veterán

Nem várom el, hogy ismerje a stílusát, de attól még lehet értelmesen válaszolni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#127) harry válasza philoxenia (#125) üzenetére


harry
veterán

Ehhez meg gratulálok, van fogyjunk le topic, bár már asszem láttalak ott, a lényeg, hogy akit érdekel a téma ott kérdezzen, de ne terjesszük a hülyeséget.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#128) rarri válasza philoxenia (#125) üzenetére


rarri
senior tag

Volt nekem is olyan, de akkor épp kaja is volt a közelbe. :O Neked könnyű, te férfi vagy, nem zuhan le havonta a progeszteronszinted olyan mélyre hogy farkaséhes legyél két napon át :D
Harry: nagyon szeretem philonexiát, úgyhogy nekem akármit írhat! :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#129) tildy válasza s.szinta (#97) üzenetére


tildy
nagyúr

Túlerő?
Nincs túlerő.

Bár látatlanban valakiről ilyet írni talán mégse kéne.

(#69) s.szinta válasza ipavlidu! (#68) üzenetére
Új Válasz Privát Email 2008-02-03 19:29:52

s.szinta
(újonc)
(LOGOUT blog)

Akárhány hozzászólása lehet valakinek, azt láttat az interneten amit láttatni akar. Tök másmilyen lehet valaki a valóságban.
-------------------------------------------
s.szinta
(újonc)
(LOGOUT blog)

Néhány hozzászólásból el tudod dönteni, hogy ki milyen ember? Jó neked. Nekem több kell hozzá. Például h megismerjem a valóságban is.

Elmondhatod a véleményed, de azért mégha áttételesen is , ne sugalj olyat, hogy megjátszanám magam.

Nem haragszom, csupán nem eset tjól. Mintahogy enekd sem esett jól, hogy a többiek ezt szóvá tették.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#130) Vakegérke válasza s.szinta (#117) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nemááááá...

Tessék szépen kiegyenesíteni a gerincedet!

Elhiheted, senki nem bántásiból macerál. Mondja a véleményét, és rajtad múlik, miként reagálsz. De nemán megfutamodsz, ugye?

Édes Istenkém, tényleg nem érted?
Vihart kavartál, és jó lenne, ha a sodra nem repítene téged messzire.
Maradj, írj, és ha kedved van, válaszolgass a kritikus bejegyzésekre.

Miattam kezdtél írni? Állításod szerint igen. Akkor pedig nagy felelősség terhel. Felelj meg annak a nívónak, amelyet én képviselek. Ezt nem minőségre, hanem kitartásra értem.

Fel a fejjel, le a lanttal, írta Petőfi Antal... Bocs!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#131) Tim82 válasza harry (#126) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mármint ami a Te szempontodból értelmes válasz...

Némileg több elnézést. Újaknak kíméleti időt (őzgidákra nem lövünk :DDD ). Világbékét. :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#132) philoxenia válasza rarri (#128) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:)
Direkt nem készítek kaját magam mellé ilyenkor, de a figyelmem elterelődik könnyen, ha érdekes és pörgős topikokban olvasgatok.... :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#133) harry válasza Tim82 (#131) üzenetére


harry
veterán

Nincs több elnézés, ne sértődjön, nehogymár fogni kelljen a kezét, hogy fórumozni tudjon. Majd tulteszi magát ezen. Mi nem bántozzuk, történt egy félreértés, amikor ő viszont 'minket' igen, azóta ez tisztázódott, ennyi, nem kell ebbe semmi világrengető dolgot belemagyarázni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#134) bolondember válasza Tim82 (#131) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ÉS ingyensört.

@Kisasszony!

Egy utolsó:
Azt mondod, h sok jó példát láttál otthon.
Konfliktusok elől elmenekülés is az, vagy csak most rettentél meg?

Látod tildy is leírta mi bántotta a csőrünk.
olvasd végig ÚJRA az egészet (132 hsz - de a Tieidet is!). figyelmesen.

És ismerj meg minket. Maradj, mert olyan élményekben lehet részed, h ihaj. Persze, besértődni, elmenekülni könnyebb. Csak éppen nem célravezető.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#135) Tim82 válasza harry (#133) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem magyarázok én bele semmit. Csak épp a megbántás szerintem itt igencsak kétoldalú. És igenis, ha egy újonc többet mutat a megszokott idióta kérdéseknél, a "PLS HEEEELP"-nél (pl. letett egy jó írást, amelyiknek a szemléletével én sem értek egyet, de ez mellékes), akkor igenis "fogni kell a kezét".

Te sem őstagként kezdted PH!-s pályafutásodat és az elején minden bizonnyal csináltál jó pár bakit, hülyeséget, félreérthető dolgot. Mégis itt vagy, nem?

Bolondember: mikor? Most nem a teára gyúrunk? :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#136) harry válasza Tim82 (#135) üzenetére


harry
veterán

Ja, itt. Csak nekem nem sírtak tizen, hogy ugyan maradjak már.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#137) Tim82 válasza harry (#136) üzenetére


Tim82
nagyúr

Most irigykedsz? :P (ne vedd komolyan - akaratlanul feldobtál egy labdát, nem hagyom ki)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#138) harry válasza Tim82 (#137) üzenetére


harry
veterán

Persze :U :P Csak kicsit furcsának látom, hogy itt győzködik jópáran, tőle meg nem nagyon látok erre valami reakciót

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#139) Tim82 válasza harry (#138) üzenetére


Tim82
nagyúr

elment aludni rá egyet, gondolom. :)

számomra mondjuk az egész adok-kapok jellegű hozzászólástömeg vicces. pedig világéletemben "jófiú" voltam/vagyok, mindig is meg is ittam a levét, mégsem éreztem magam sértve a lányzó írásától, véleményétől.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#140) (Kolombusz) válasza harry (#96) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hagyd. Majd észreveszi magát.

(#141) rarri válasza harry (#138) üzenetére


rarri
senior tag

Mert biztosan érzékenyebb a lelke mint neked, és össze lett zavarodva, nem tudja, hogy most mit szeretnénk. Ő valószínűleg még mások véleményétől teszi függővé a saját idenditását, és most valami rosszat tapasztalt...

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#142) s.szinta


s.szinta
csendes tag

Visszajöttem még pár mondat erejéig. Köszönöm a marasztalást és az utolsó hozzászólásokat, nagyon szégyellem magam, emiatt nem maradhatok. Legfeljebb más néven lopóznék vissza annak meg semmi értelme. Nem voltam néhány dologban őszinte, mert rosszul érint, ha valaki a neten a korommal kezdi. Teljesen más képet alakítotttok ki rólam az írásom alapján, mint a valóság. Sehol sem írtam, hogy a történet mostani. A történet nagyon régi, (de igaz) mert én már egyáltalán nem vagyok fiatal, 50 is elmúltam és családban is régen éltem már. Szüleim régen meghaltak, egyedül élek, felnőttek a gyermekeim, külön laknak.

Sohasem akartam mindezt elmondani, viszont hazudni sem szoktam. Hárítom a korommal kapcsolatos kérdéseket. Nem járok csetoldalakra, játszani szoktam a neten, ott merül fel a kor kérdése időnként. Valaki 16-19 közöttinek tippelt itt, én hülye meg rájátszottam. Nem szeretnék mégegyszer annyi lenni, valójában semmi bajom nincs a korommal, azt leszámítva, hogy a neten nem ez a korosztály a jellemző. Rátaláltam valahogy a fórumotokra, megszerettem Egérke írásait, gondoltam én is írok, hátha valakit érdekel majd.

Ezzel a "vallomással" még tartoztam nektek, ha már ilyen hülye tudtam lenni, vállaljam a következményeit is.

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#143) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Jó az írás! Érdekes volt, főleg a vége felé. :R

Sic Parvis Magna

(#144) tildy válasza s.szinta (#142) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha vállalod a következményeit, akkor maradsz;) De igazándiból neked kell érezned.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#145) RexpecT válasza s.szinta (#142) üzenetére


RexpecT
addikt

Én is azt hittem hogy 20 körül lehetsz :K .

(#146) Tim82 válasza s.szinta (#142) üzenetére


Tim82
nagyúr

ez így némileg más megvilágításba helyezi a dolgokat. mindazonáltal elnézést, én is legalábbis húszas éveid elején járónak saccoltalak. ebben azért az általad választott avatár is közrejátszik.

ez továbbra sem von le semmit abból, hogy jó az írás, és jó lenne, ha maradnál.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#147) s.szinta válasza RexpecT (#145) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Ezt akartam igazolni nektek. Annyinak láttok, amennyinek láttatni akarom magam. Nem szabad a neten túl gyorsan ítélkezni (ez persze rám is vonatkozik, de nem is szoktam, ha komoly vagyok, most nem voltam az).

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#148) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

Ez a sztori simán mehetne a szakitósblogra: [link]
Bár ott kapnál érte hideget, meleget.

(#149) s.szinta válasza Tim82 (#146) üzenetére


s.szinta
csendes tag

Nem volt olyan avatar, amire hasonlítanék:)

Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket. Marcus Aurelius

(#150) rarri válasza s.szinta (#142) üzenetére


rarri
senior tag

Az ikonod megtévesztő. És ha elmúltál ötven akkor az írásod se állja meg a helyét, mert amikor te kamasz voltál, még nem voltak rockerek Magyarországon. Cáfolj meg ha nem így van. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.