Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) azbest


azbest
félisten

Az egészségügy álszent, rengeteget pazarolhatnak csak azért hogy a saját kórház kapja meg a beteg után a fejpénzt... az nem érdekes hogy a betegnek kellemetlen... hogy felesleges kiadásokat csinálnak másik kasszából (felesleges utaztatás, ahelyett hogy eredményeket kérnék csak be helyi vizsgálat után - pl vérvétel).

Arról nem is beszélve, hogy ahelyett hogy a lehető leggyorsabban talpra állítanák/meggyógyítanák a betegeket sokszor tojnak az egészre... és nem pénzkérdés... mennyi kiesett munkanapot okoznak a töketlenkedéssel....

A több pénztásos vagy milyen zavaros dolog amit reklámoztak is azért nem az igazi, mert túlságosan magyaros verziónak hangzott... csűrték csavarták a szavakat, de úgy tűnt hogy csak mégegy lehetőséget akarnak, hogy pénzt vegyenek ki a kasszából.
Évek óta nem igazán találkoztam egy olyan indoklással sem ami rendes szakmailag alátámasztott és valóban jól megtervezett irányt mutatott volna be.

Múltkor is láttam egy beszélgetést valami rektorral az oktatás kapcsán, arról hogy milyen támogatási rendszert akarnak bevezetni... és információtartalma szinte 0 volt annak amit mondott... ha jól vettem ki a mellébeszélésből azt akarta bemesélni, hogy az a jó ha az állami támogatáson kívül még a hallgatók is kifizetik a képzésük teljes árát... vagy ilyesmi... ezt ismételgette minden kérdésre.

Vagy pár éve, mikor belepiszkáltak a forint árfolyamába... pont ellentétes hatásról magyarázott az illetéskes vezető, mint amit aznap tanultunk pénzügyből...

Útálom hogy hülyének néznek... és 5 éveseknek való gyerekmesével etetnek... miért nem lehet korrektül valós helyzetet tálalni... valós szakmai indoklással... szakemberekkel... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.