Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) grunge válasza deja vu (#22) üzenetére


grunge
addikt

En mindig azt javasolm cimbiknek hogy nezenek szet topicocban, aztan szükitsek le a kört. Majd ha van ra mod vegyek kezbe a delikivenseket. Utana meg irany a kassza a legszimpatikusabbal..:)

En szeretm a kicsit nehezebb egereket, hosszu evekig MS 3.0-at hasznaltam es azert valtottam G500-ra mert nem lehetett mar kapni MS-t, es ez sulyozhato volt. Egy eves sem votl es nekiallt duplakat triplakat kattintgatni...Sajnaltam, mert megszerettem. Aztan jött a DeathAdder es az XTD. Mind a kettö nagyon jo eger, de a Roccat valahogy kenylemesebb. A szenzor is zsenialis, low sens-el 600 dpi-vel hasznalom es bevalt. Tartottam regebben a lezeres egerektöl, erzesre sokkal jobb a G500-nal. DA 2013 pedig igazi regi vagasu FPS eger, pont azt kapod amit varsz töle. :)

Ha erdekel a tema, nezz szet külföldi oldalakon, talasz tesztet böven. Pont a szenzora miatt ajalngatjak az XTD-t. Akinek meg a csilli-villi LED-esdi nem jön be, egyszerüen ki tudja löni.. :) Egyeten dolgot tudok eddig felhozni negativumnak, megpedig a sulyozas. A G500-ban zsenialisan votl megoldva, az eger "közepen" volt ugye az a kis kivehetö tartorekesz, egyenletesen oszlott meg a suly. Ennel a hatso resz aljaba lehet bepattintani a grammokat, igy "farnehez" tud lenni. Vegülis kiszedtem belöle a sulyokat, anelkül is pont jo szamomra a tömege a könnyü DA 2013 utan.

159 SW 1.9 jtdm <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.