Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Napfénysüti

Jó írás lett, szerencse hogy nem lett bajod az esésnél. :R A károkozót meg nem is kommentelném... :(((
Sok balesetmentes km-t!

Més que un club!

(#152) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Széles utat! :K

(#153) wolfnet válasza Napfénysüti (#151) üzenetére


wolfnet
tag

Köszönöm szépen :R :R

:@tal-garius: köszi

Privátban érdeklődj! :)

(#154) Aprósólyom válasza kondás (#91) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ja egyzsrűen a jól ismert számokat kell hívni. Amúgy a 112-t hirdetik mindenhol, de nekem valaki azt javasolta, hogy hívjam a rendes hívószámokat, mert akkor gyorsabb a reagálás: 104, 105, 107.
Én pl. egyszer bejelentettem a 105-ön, hogy egy tűzcsapot látok szivárogni Budapesten. Elnézést kértem, hogy nem tudtam hirtelen másik számot hívni, de be akarom jelenteni. Egyáltalán nem haragudtak, hanem megköszönték.
Ha egyből a megfelelő számot hívod, akkor egyből a megfelelő személyzet veszi fel:
értsd, ha beazonosítható a hívás által, hogy hol tartózkodsz, akkor azonnal a hozzád legközelebb eső körzeti mentőszolgálat, tűzoltóság vagy rendőrség diszpécsere veszi fel a telefont, tudtommal.

Jevons paradox

(#155) wolfnet válasza Aprósólyom (#154) üzenetére


wolfnet
tag

Igen csak az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy Dunaújváros és környékén pénzügyi szigorítás van. Eddig a dunaújvárosi kapitányságnak volt közvetlen bejelentő telefonszáma, én azt is használtam (értsd: 0625-s körzetről), ám ezt megszüntették. Tehát most már csak a 107-et lehet hívni, pesten felveszi valaki, onnan lekapcsol dujvba ha kéred. Agyfasz!

Privátban érdeklődj! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.