Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) blakey válasza Clemi (#700) üzenetére


blakey
titán

Az jó ha nem vettél észre csúszást, de előfordulhat, ez a technológia velejárója. Nálam már volt ilyen, BT-t ritkán használom erre a célra, játékhoz viszont csak azt, mivel nincs más. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#702) Clemi válasza blakey (#701) üzenetére


Clemi
veterán

Ja és nem WiFi-n használom, mivel a TV és az erősítő miatt úgyis ott van a hálózat az állványnál, így inkább LAN kábelen jön-megy az adat :)

(#703) blakey válasza Clemi (#702) üzenetére


blakey
titán

Az OK, én sem Wifin használom de bármilyen 2,4 GHz-es Wifi bezavarhat. Akár másé is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#704) nilrem


nilrem
tag

Jött update az apple tv-re. Indításkor feltette a kérdést, hogy jobb video élmény érdekében helyi beállításokat alkalmazzon-e. (Valami hasonló volt) eredeménye az lett, hogy minden videoban zaj van MRMC-lejátszóval amik eddig tökéletesen mentek. Hogy lehet ezt visszaállítani? Más lejátszóval jó,(ds video...) így nem hardver probléma. Pl vlc- vel szintén mindegyik videoval hasonló gond.
Gyári reseten kívül esetleg ötlet?

[ Szerkesztve ]

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#705) nilrem válasza nilrem (#704) üzenetére


nilrem
tag

MRMC - nél a probléma akkor él ha enable passthrough be van kapcsolva. Kikapcsolt állapotban ok, így nincs térhangzás. ( másik eszközzel wdtv minden ok) Hol lehet ezt TVOS-ben visszaállítani?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#706) blakey válasza nilrem (#705) üzenetére


blakey
titán

tvOS 11.3-nál ismert hiba, hogy "elszállt" a DTS, szinte semmit nem próbáltam még amióta megjelent a 11.3, de mire számítasz gyári visszaállítással? Beállítások/Rendszer alatt van.
(#707) nilrem
Visszakerül de ettől még a hiba megmarad, MrMC és Infuse fóruma is erről szól 3 napja. Az yCbCr is is el lett cseszve. Kár volt ráengednem a frissítést.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#707) nilrem válasza blakey (#706) üzenetére


nilrem
tag

Gyári alapvisszállítással esetleg az op rendszer nem kerül vissza alapverzióra?
Nálam nem csak a DTS-el van gond. Elmedia playerrel megy minden, de ott nem látok lehetőséget passthroughra.

[ Szerkesztve ]

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#708) nilrem válasza blakey (#706) üzenetére


nilrem
tag

Ja látom. Minden IOS eszközömön tiltva volt már jó ideje az auotmatikus update hát is tiltva lesz. Várom az újabb updatet.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#709) pomk


pomk
őstag

Sziasztok!

Adott egy LG Smart tv, Onkyo erősítő, UPC router + set top box, Synology NAS és egy Egreat R6S médialejatszó. PC nuku, csak mobil eszközök.
Elég gyakran szoktunk filmet, sorozatot nézni, amiket a SynoDS alkalmazással töltök le a NAS-ra, majd az Egreat-al játszuk le a Tv-t és az erősítőt használva. Elég körülményes így a filmek nézése/felirat beszerzése, így ez miatt és egyéb okok miatt is elgondolkoztam egy 4. generációs Apple tv beszerzésén. Lenne egy pár kérdésem, amit többségében itt a fórumon meg is találtam, de szeretnék egy egyszerű igen/nem-et kérni tőletek hátha félre értettem valamit:
1. UPC router támogatja az Apple tv-t?
2. Látni fogja a NAS-t a routeren keresztül, vezetékkel hálózatba bekötve? Volt már gond ezzel a "szuper" routerrel korábban, azért kérdezem.
3. A filmeket és sorozatokat többségében 720p, 1080p, DD5.1, DTS anyagokkal nézzük. Ezeket tudja kezelni?
4. 3D SBS formátumot tud kezelni?
5. Ezeknél működik a metadat (borító, leírás, szereplők, stb.) szinkronizálása?
6. Felirat letöltés automatikus is tud lenni ha jól olvastam? Ezzel megszűnik a mostani szarakodas, hogy manuálisan keressek felirat oldalon, letölt, átmásol, átnevez, fingers crossed és működik. :)
7. Metadata / felirat letöltés lejátszó app függvénye?
8. Az iCloudon levő képeket meg tudom nézni a TV-n az ATV-vel? Vagy ehhez Airplayen tükröznöm kell az iPhoneról vagy iPadról őket?
9. Az iPhoneon zenehallgatásra Spotifyt használok. Hogyan tudom ezt ATV-n használni? Spotify van ATV-re?
10. Van lehetőség arra, hogy a telefonon lejátszott Spotify alkalmazást Airplayen, a TV bekapcsolása nélkül, az ATVn keresztül, az erősítőn hallgassam?
11. Telefon ilyen esetben csak távirányítóként üzemel?
12. A 10. pont esetén gondolom úgy kell bekötni a rendszerbe, hogy a HDMI kábel ATV-ből erősítőbe és onnan a kimenő HDMI tvbe, ugye? Így ha az erősítő nincs bekapcsolva, akkor is tovább tudja engedni a jelet(hang+kép) az ATV-ből a Tvbe, de ha be van kapcsolva, akkor pedig azon szól a hang?
13. A 10. ponthoz a sleep mód kell?
14. Az ATV távirányítójáról olvastam, hogy alkalmas más eszközök vezérlésére is, ill. láttam egy videóban, hogy a hangerő + / - gombjait hosszan nyomva "megtanított" valamit neki a felhasználó? Jelenleg 5 távirányítót használok felváltva...Jó lenne minimalizálni őket. :)

Egyelőre ennyi. :)

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#710) Alex91 válasza pomk (#709) üzenetére


Alex91
félisten

1. Mar miert ne tamogatna? :F
2. Elvileg igen.
3. App fuggo, de igen. (Meg most elcsesztek tan valamit, azt gond van a hanggal, majd javitjak...)
5. App fuggo. De van DS video is ra... :)
6. App fuggo. En Infuse Pro-t hasznalok, az opensubtitlesen keres, de a nas-ra nem irja ki. Nem lenne egyszerubb a NAS-t beloni erre? Synology topicban szerintem tudnanak segiteni...
7. Igen.
8. Nem kell tukrozni, eleri nativan.
9. Nincs ra, bar fogalmam sincs, hogy miert. Airplay telorol...
10. Gondolom igen, ha jol van bekotve a hang.
11. Nem.
12. Fogalmam sincs, hogy az erositod hogyan mukodik...
14. Ezzel a taviranyitoval nagyjabol a hangerot fogod tudni szabalyozni... (bar lehet, hogy csak en nem tudom, hogy mire kepes. Nekem van egy univerzalis, es igy az ATV meg ez van csak.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#711) blakey válasza Alex91 (#710) üzenetére


blakey
titán

Ha csak a hanggal lenne gond, sajnos az színtérrel és a HDR-SDR konverzióval is, kár volt frissítenem. :( Szóval ez elég komoly hiba volt az Apple részéről, persze máshol is most hasonló hibák voltak, bár apokon belül javították, OSMC-nél is gond volt a hanggal.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#712) Sn00k


Sn00k
veterán

Sradok , mi a bubanat tortent az ATV-vel most 11.3 frissites van fent nek tudom mikor telepult vagy hogy ennek van e koze hozza de meg du tokeletesen mukodott minden az infusennel neztunk fiomet most meg nem lehet elinditani egy filmet sem . Hiba lepett fel errorcode 0xc0000.... Ezt irja. Mar nyomtam rendszervisszaallitast is de nek javulzmeg raadasul maradt a 11.3 as rendszer is nem tette vissza valamelyik korabbit, bar nem tueom ennek van e koze hozza vagy maga az app szallt volna el? Nalatok mukodik? Azert gsanakszom a frissitesre mert a VLC is kakukk...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#713) blakey válasza Sn00k (#712) üzenetére


blakey
titán

A 11.3-as frissítés el lett cseszve, aki teheti és nem frissített az ne tegye, várja meg a javítást.
Konkrétan nem működik a HDR-SDR konverzió, rossz a hangtovábbítás, nem jó az yCbCr színtér, napok óta ettől hangosak a fórumok, Infuse, MrMC.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#714) Clemi válasza Sn00k (#712) üzenetére


Clemi
veterán

Nálam nincs semmi hiba. Délután egy feliratos, most meg egy szinkronos filmet néztem meg az Infuse Pro-val, hálózatból.

(#715) Sn00k


Sn00k
veterán

Hat az csodas. Es ilsenkor mennyi ido mire kijon a javitas?

3njoy the Lif3

(#716) blakey válasza Sn00k (#715) üzenetére


blakey
titán

Reméljük minél hamarabb, ez egy nagyon rosszul sikerült frissítés.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#717) Sn00k válasza blakey (#716) üzenetére


Sn00k
veterán

Na azt hiszem ha kijon es megoldodik ez a problema utana ki is kapcwolom az automatikus frissitest. A tovabbiakban nem kerek belole...
Az a kekeny most kivancsisagbol megneztem es elindul az infuse pro es le is jatsza a filmeket. A fene se erti ezt :U az ATV ugyan ugy 11.3 van.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#718) blakey válasza Sn00k (#717) üzenetére


blakey
titán

Általában jók a frissítések, 2 éve kezdtem sima 4-essel, azóta ez az első hibás frissítés, ilyen még nem volt. Szerintem komolyabb frissítés lehetett és a tesztelés pont ezeket a hibákat nem tudta feltárni. Nálam ki van kapcsolva és általában megnézem mit hoz a frissítés.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#719) Sn00k válasza blakey (#718) üzenetére


Sn00k
veterán

Aha oke. Figy amugy honnan lehet megkulonboztetni kivulrol hogy sima vagy 4k az ATV, mert eleg egyformanak tunik igy neten kep alapjan.

3njoy the Lif3

(#720) Alex91 válasza Sn00k (#719) üzenetére


Alex91
félisten

A 4K-s aljan van szellozo res (meg benne ventilator).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#721) blakey válasza Sn00k (#719) üzenetére


blakey
titán

A készüléket kívülről egy-egy dolog különbözteti meg, a sima 4-esen hátul van egy USB-C csatlakozó, a 4K-n alul van ventilátor., ha meg összeségében nézzük, akkor a sima 4-es doboza fekete, a 4K-é meg többnyire fehér, a távirányító 4K esetén a Menü gombnál kapott egy fehér "gyűrűt", kb ennyi a külső különbség.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#722) Sn00k


Sn00k
veterán

Koszi! :R

3njoy the Lif3

(#723) blakey válasza Sn00k (#722) üzenetére


blakey
titán

Na, Infuse-nál már megoldották a HDR-SDR konverziót. [link] :C

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#724) Sn00k válasza blakey (#723) üzenetére


Sn00k
veterán

Cool!. :DDD Most nalam is jol mukodik minden. Arra van megoldas hogy nekem a google fotokban van a felhoben mindn fenykepem , videom. Na most ugye google fotok nincsen sajna apple tv re. Viszont iPaden nekem az van es ha innen szeretnek egy videot lejatszani azt hogy tdnam atkuldeni az apple tvre ugy hogy ne kelljen fizikailag letolteni a filet? Mert ugye air play google fotok alatt nincs csak cromecast azzal megy csak nincs hang meg valahogy a lejatszas sem az igazi. Ettol nincs valami jobb megoldas hogy tudjam a csaladi videokat meg kepeket valahogy streamlni az apple tvre?

3njoy the Lif3

(#725) blakey válasza Sn00k (#724) üzenetére


blakey
titán

iPadról megy a képernyőtükrözés, én azzal tudtam nézni bármit ami iPad-en volt.

Flickr-t használok fotók nézegetésére, ahhzz meg van app ATV-re.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#726) Clemi válasza blakey (#723) üzenetére


Clemi
veterán

Nos ahogy elnézem, amit linkeltél az egy 2017 novemberi cikk, az Infuse 5.6.2-höz. a tvOS 11.2-re. Nekem az 5.6.10 van jelenleg, és nem mostanában frissült az tuti, úgyhogy ennek semmi köze a tvOS 11.3-hoz.
Megjegyzem, nálam semmi baj nincs sem a rendszerrel, sem a média lejátszó programokkal. Legalábbis én nem vettem észre semmit.

(#727) blakey válasza Clemi (#726) üzenetére


blakey
titán

Akkor valamit elnéztél, nem cikk és április 3-ai valamint az 5.6.11 frissítésben javítva lesz a HDR-SDR. Amúgy a konverzió mellett a passtrough is hibás a 11.3-ban, vagy másképp működik.
Miért linkelnék novemberi hsz-t?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#728) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Sziasztok!
Elvileg veszek egy 4K,HDR képes oled tv-t(LG B7V) és szeretnék mellé valami jó féle média lejátszót. Gondoltam az Apple TV 4K-ra, csak nem tudom, minden igényt kielégítene-e. Hálózatról játszanék le filmeket, sorozatokat, Synology NAS-ról, nyilván az elérhető legjobb minőségben, ami virágboltból beszerezhető. Tudja az ATV az összes formátumot automatikusan, hangokat, mindent? Sosem volt még Apple TV-m, így nincs alapom hozzá tudásban.

(#729) blakey válasza BrandonXXV (#728) üzenetére


blakey
titán

Tökéletesen alkalmas a feladatra feltéve, hogy nincs szükséged USB-re, megelégszel a többcsatornás LPCM-mel (24 bit). Passtrough módban csak a DTS és az AC3 megy ki, Auto módban veszteségmentes PCM-ként (7.1) tudja továbbküldeni a HD hangokat. MrMC (Kodi), Infuse amik a legjobb app-ok hálózati lejátszásra. Olvass vissza jónéhány hszt és valószínűleg további kérdésekre is megkapod a választ.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#730) BrandonXXV válasza blakey (#729) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Köszi a segítséget! Amit még ajánlottak a Himedia Q10Pro... arról is egész jókat mondanak...
Nem tudom igazából a különbségeket.

(#731) blakey válasza BrandonXXV (#730) üzenetére


blakey
titán

A Himedia Q10 Pro egy HDD-t befogadó médialejátszónak szánt eszköz, sok hibával, 2 éve nem sikerült megoldani a hibákat, minden frissítés valamilyen hibát megold, +2-t eredményez, 5 hónapig bírtam, eladtam. A képminősége jó a Himediának de az Applenek szintén, szóval ha nem kell az USB és a HDD valamint optikai kimenet akkor nincs értelme másban gondolkodni, nagyon sok lejátszóm volt/van, az Apple TV 2 éve folyamatosan megvan, a sima 4-est 4K-ra cseréltem de semmi pénzért nem adnám el, a legstabilabb, legjobb eszköz, még akkor is ha most okoztak egy kis galibát az új frissítéssel ugyanis sok app esetében rossz lett a HDR-SDR konverzió valamint a Passtrough mód sem sikerült valami jól, de a HDR-SDR más javításra került, a többi meg azoknak gond akiknek nem jó a Multi CH PCM (ezt használom). Játszani is élmény rajta valamint van normális HBO GO, Netflix, Amazon Prime, stb. Az Android nem a legjobb rendszer médialejátszás szempontjából.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#732) BrandonXXV válasza blakey (#729) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

USB-re nincs szükségem, Synology nas remélem kiszolgálja rendesen, több csatornás LPCM sajnos nem tudom pontosan mi is...
A rendszer úgy nézne ki, hogy lenne az oled B7 tv, mellette van egy Xbox One X és jelenleg egy mezei 5.1-es házimozi rendszer, aminek optikai be menete van és ez mellé szeretnék egy megfelelő lejátszót, hogy jó minőséget érjék el a TV-n. Mivel a házimozin optikai bemenet van, max arra gondolnék, hogy HDMI-n menne a tv-be a jel, onnan menne tovább a hang optikán be a hazimoziba. Ez így jó lenne, vagy baromság?!

(#733) Alex91 válasza BrandonXXV (#732) üzenetére


Alex91
félisten

Van ra DS Video is, ha esetleg ezt mar hasznalod...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#734) blakey válasza BrandonXXV (#732) üzenetére


blakey
titán

NAS-ról használom én is, tökéletesen működik. Ha a TV fogadja az AC3 és a DTS hangokat és azt tovább is küldi akkor működhet a dolog. Eltérő esetben csak 2 csatornás PCM hangod lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#735) BrandonXXV válasza blakey (#734) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Elvileg tudja a tv amit kinéztem.

A háztartásban van pár almás készülék, így az sem elhanyagolható talán.

(#736) BrandonXXV válasza Alex91 (#733) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Eddig még nem nagyon használtam a DS videót, de majd kipróbálom. Köszi az ötletet.

(#737) nilrem válasza BrandonXXV (#736) üzenetére


nilrem
tag

DS Video nem támogatja DTS hangot. DS Photo is van rá. DS Audio hiányzik nagyon.

MrMC Lite ingyenes rá ha tetszik akkor a fizetős PRO verzióval annyival kapsz többet, hogy egy megosztott könyvtárbó 8 file-nál többet látsz, illetve divx codec lejátszás nincs benne.

Off:
Én alapból elvárnék TVOS rendszerben egy lejátszót ami mindent játszik és a hangot éríntetlenűl továbbküldi. Nem értem miért kell egy mediaplayeren vadászni külön lejátszó appokra és ez miért nem része az OP rendszernek.

On:

ATV nagy előnye rezzenéstelen sebesség más lejátszókhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#738) blakey válasza BrandonXXV (#736) üzenetére


blakey
titán

Nem sok értelme, MrMC és Infuse a legjobb hálózati lejátszók.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#739) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Azt gondolom beizzítok egy ATV 4K-t, bele fog az illeni az ökoszisztémába :))

(#740) BrandonXXV


BrandonXXV
aktív tag

Veszteség mentes a hang az ATV-n?

(#741) blakey válasza BrandonXXV (#740) üzenetére


blakey
titán

Veszteségmentes 8 csatornás LPCM és 24 bit. Semmilyen hibád nem lesz na meg neked mindegy hiszen először a TV-hez csatlakoztatod és utána optikain az erősítőhöz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#742) BrandonXXV válasza blakey (#741) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Későbbiekben olyan erősítő kellene, ami HDMI-n keresztül csatlakozik az ATV-re, vagy hogyan kell ezt elképzelni?

(#743) Alex91 válasza BrandonXXV (#742) üzenetére


Alex91
félisten

Igen.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#744) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

Kaptam egy Apple TV 4k-t. Az lenne a kérdésem, hogyan tudnám elérni a hálózaton található NAS-omat?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#745) blakey válasza Sickboy25 (#744) üzenetére


blakey
titán

MrMC (Kodi fork), Infuse és még néhány lehetőség, Plex, VLC, Player Xtreme …

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#746) Sickboy25 válasza blakey (#745) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszi szépen!

Most VLC-vel használom, de az miért van, hogy nem jegyzi meg, hogy hol hagytam abba a filmet?

Ez a VLC vagy a lejátszó?

Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#747) MasterMark válasza Sickboy25 (#746) üzenetére


MasterMark
titán

A VLC a lejátszó.

Switch Tax

(#748) blakey válasza Sickboy25 (#746) üzenetére


blakey
titán

Nem használok VLC-t, de valószínűsítem, hogy a VLC hibája, ha jót akarsz akkor MrMC-t vagy Infuse-t használsz, azok a profi lejátszók.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#749) Sickboy25 válasza blakey (#748) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszi mindenkinek, cseréltem a vlc-t és jó lett... :R

Ti használjátok NAS-sel? Ha igen milyen eléréssel? Mert én csak az UPnP tudom kiválasztani...

Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#750) blakey válasza Sickboy25 (#749) üzenetére


blakey
titán

Természetesen, SMB/NFS amit elsősorban használunk. Olvasd el a hsz-eket, mindenre lesz válasz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.