Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Redneck


Redneck
veterán

Geri Bátyó: Ez a tervem, teszek egy próbát!

DarthSun: Nem koppon jár, OC-val megy 180Hz-et. Sajnos én nem vagyok feltétlenül kocagamer, és szeretnék nagyon smooth játékmenetet. Kifejezetten érzékeny a szemem. Sok haverom simán folyamatosnak látja a mikroszaggatásos vagy a képtöréses játékmenetet is, de engem egyszerűen zavar, hiába nem arra figyelek.

bozont: Néztem 100-120Hz-es monitort de nem nagyon van új.

Robert07: Köszi a tippet, de biztos hogy 75Hz alatti monitort nem akarok. Sose próbáltad 75-ön járatni?

dugø: Igen ezt sokan mondják. 27"-on már nagyobb a pixeltávolság, ettől függetlenül ha már ott vagyok, megnézem milyen. :B

bodo753: Mivel eddig csak 60 vagy 75 Hz-es monitorhoz volt szerencsém azokról tudok nyilatkozni:
V-sync off: képtörés
V-sync on: enginetől függően folyamatos kép. Az egér vagy a kontroller mozdításához képest késés a
megjelenítőn.
V-sync + Triple buffering: Smooth csak az a fránya késés.
Adaptive v-sync: Nem rossz, de ahogy kicsit is a fix frekvencia alá esik az fps, képtörés.
Fast-Sync: Nálam nem vált be, pedig több driverrel is próbáltam. GTA V, BF4 random akadt vele.

Szeretnék sima játékmenetet, de ehhez sajnos a szoftveres/driveres vertikális szinkront nem minden motor kezeli jól. Ezért érdekel a G-Sync.

AxBattler: Sok mindent kipróbáltam. Limitálhatok én fps-t bárhova, vannak játékmotorok amik vagy képtörnek, vagy vertikális szinkronnal akadnak (The Crew, Project Cars). Van rá trükk hogy aránylag simán menjenek, de tartok tőle, hogy V-sync off + G-synckel jobbak és direktebbek lennének (alacsonyabb bemeneti késés).

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.