Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Jópofa a virslit kivéve. A virsli párizsi... egy szemét kaja. Azt kihagynám.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#2) MineFox54


MineFox54
őstag

Nem tudom, ismered-e, nagyon jó csatorna.
[Geniale Tricks]

(#3) rdt89 válasza CaNNa3IS (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm, hát manapság már nem csak a virsli a "szemét" kaja, hanem minden amit nem ismersz az alapoktól fogva.

(#2) MineFox54:
Nem ismertem még, de elég sok kreatív dolog van rajta. :)

(#4) greenity


greenity
aktív tag

Vannak nagyon finom és gyors kaják :) én most ezekkel kísérletezem. A sajtos csirkés penne, a cukkinis csirkés tészta, a kuszkuszos csirke mind finomak és kb fél óra alatt megvagyok velük :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) Simi87


Simi87
senior tag

Garnélás pennét valamelyik nap 25 perc alatt hoztam össze. Mióta egyedül élek, sokat főzök. Barátnőm el van ájúlva, miket hozok össze.

(#6) Yutani


Yutani
nagyúr

Gyors és finom reggeli vagy vacsi: melegszendvics serpenyőben

Fogok egy zsemjét, kettévágom (vagy két szelet kenyeret), és a belsejét egy kis olajon megpirítom a serpenyőben (a kenyérnek csak az egyik felét).
Ezután fogok két szelet minőségibb gépsonka jellegű sonkát (pápai sonka nagyon jó), az egyiket leteszem a serpenyőben. Ráteszek több szelet sajtot, akár többféle ízesítésűt (ementáli, füstölt trappista, eidami, stb.), majd a tetejére a másik sonkát. Ha az elsó sonka megpirult, átfordítom, és megpirítom a másik sonkát is. Ezalatt a sajtok összeolvadnak, de nem folynak szét (teljesen). Ha megpirult a másik sonka is, akkor ráhelyezem a zsemlye aljára, a tetejét ráteszem és hamm! ;)

#tarcsad

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

4dl víz + 2 kanál ízlés szerinti fehérje, összerázod, megiszod.
2p elkészítéssel, elfogyasztással és mosogatással együtt.
~200-220Ft

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#8) rdt89 válasza Yutani (#6) üzenetére


rdt89
addikt

Finomnak tűnik :)

(#7) D1Rect:
Ez aztán igen. :)

(#9) greenity


greenity
aktív tag

Cukkinis paradicsom fetás csirkemell (a mai vacsi, holnap ebéd)

Így összesen 4 fő részére:
Fél kg csirkemellett csíkokra vágok, majdmegpirítok oliva olajon, megfűszerezem (só, bors, oregano, majoranna, bazsalikom, piros paprika)
Ha sz3pen átsült hozzáteszem a cukkinit kockákra vágva, megoirítom, majd három négy szem paradicsomot karikákra vágva hozzáadok és összerottyantom, végül adok hozzá egy fél feta sajtot kockázva, kicsit összefőzöm :)
Kifőtt tésztával tálalom :)

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.