Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

R.I.P. Jó színész volt.

(#2) moha21


moha21
addikt

R.I.P.

Nekem nagyon fog hiányozni, kiskoromtól a mai napig sokat tudtam röhögni rajta.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#3) Móci


Móci
addikt

Nekem az egyik kedvencem volt, s nagyon szerettem a filmjeit. Nyugodjon békében.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Nagy kedvenc volt szegény :(

(#5) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

nemár...

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#6) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:O

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

R.I.P.

sweetlou6.wordpress.com

(#8) RootRulez


RootRulez
félisten

Sok-sok derüs pillanatot szerzett játékával számomra is. Nyugodjon békében... :(

═════════════════════════════════════════

(#9) dízelracer


dízelracer
senior tag

Ja olvastam reggel a hírekben. Szép kort megért.

youtube

(#10) Ice!?


Ice!?
őstag

:Y:O:O

(#11) Eastman


Eastman
őstag

Köszönöm a vidám perceket!

Nyugodj békében!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) kmisi99


kmisi99
addikt

R.I.P Nagy színész volt! Nagyon jól alakított!

(#13) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Rengeteg filmjét láttam, kiskori kedvencem volt. Nagyon sajnálom...:( Öreg volt már szegény. Nyugodjon békében!

(#14) föccer


föccer
nagyúr

Nekem ugyan nem jönnek be az Ő által játszott filmek, de ezt leszámítva is nagy színész volt.

Béke.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15) mrgg


mrgg
tag

RIP... :O

(#16) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nagyon sajnálom szegényt. Bár tény, hogy idős volt már, de a tüdőgyulladás mégiscsak bosszantó dolog... Amúgy meg úgy tűnt, jól tartja magát, harminc éve kb. ugyanúgy nézett ki.

(#17) #97544192


#97544192
törölt tag

nyugodjon békében! :( :(

(#18) DEJVID


DEJVID
őstag

Kis koromban sokszor láttam a Csupasz pisztoly filmeket, a mai napig szeretem őket. Nyugodjék békében : (

(#19) Lenry


Lenry
félisten

hatalmas színész volt, nyugodjék békében :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) EczkE


EczkE
addikt

R.I.P. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#21) Eastman válasza Crystalheart (#16) üzenetére


Eastman
őstag

40 éve is. Nagyon korán megőszült.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22) Vladi


Vladi
nagyúr

Szép kort élt meg. :)

Szent Péter már könnyezik... :DD :)) :C :Y :DDD

Mit szegényeztek itt? Egy ekkora komikusról nem lehet szomorúan megemlékezni. :)

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

R.I.P. :R Kár érte... Tényleg jó színész volt, néha volt kicsit fárasztó, de akkor is humoros volt :D

Mit is kéne ide írni?

(#24) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

meg a demotivalo is megemlekezett rola... link

szerettem a filmjeit...sziki szokeveny, csupasz pisztoly, nagy durranas...isten nyugosztalja...tenyleg egy mufaj megy vele sirba.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) BITBOYS válasza Mr.Csizmás (#24) üzenetére


BITBOYS
addikt

Psztt...a nagy durranásban nem játszott.

Imádtam ezt a palit :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26) Mr.Csizmás válasza BITBOYS (#25) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kozben eszembejutott csak szerk ido....

lenyeg hogy nekem (es valoszinu sokaknak is) uberpoenok = L.Nielsen...rest in pacem

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) BITBOYS válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


BITBOYS
addikt

Így van :R

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#28) Probber


Probber
őstag

Nyugodjék békében a filmes komédia egyik legmeghatározóbb alakja, zseniális színész volt az ősz uraság, én nagyon szerettem, örökbérletet kapott a mennyeknek színpadján.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#29) Gergő_


Gergő_
őstag

Nem értem miért kell isteníteni valakit halála után. Természetesen, mint ember, részvétem a haláláért :( , de szerintem teljesen középszerű már-már unalmas vígjátékokat szolgáltatott. Nem kedvelem ezt a fajta humort.

(#30) Csemike válasza Gergő_ (#29) üzenetére


Csemike
csendes tag

Te már megint kihúzod a gyufát? :DDD

(#31) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Részvétem!

Valamit alkotott, és mindörökké élni fog!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32) baluka26


baluka26
veterán

Könnyesre tudom nevetni magam bármely Csupasz pisztoly részen :K
Nagyon vicces figura volt, nyugodjon békében! :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#33) művésznő4 válasza Gergő_ (#29) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Az az érdekes, hogy én csak kis koromban tudtam nevetni a poénjain, nagyobb koromban már egyáltalán nem tartottam viccesnek. :N Sőt, kicsit untam is őket, mert már annyiszor láttam előtte. Mindezek ellenére elismerem a munkásságát. Sok film fűződik a nevéhez és rengeteg mindenkit megnevettetett velük. Szerintem kijár neki a tisztelet. Azt viszont én sem tartom "igazságosnak" vagy normálisnak (?), ha valakit halála után ismernek el sokkal inkább. Persze ez most nem a logout-csapatra vonatkozik. Kicsit olyan ez, mint a művészeknél. :U Míg élnek és alkotnak, addig (többségükben) egyik napról- a másikra élnek, éheznek, nélkülöznek, nyomorognak, aztán miután meghalnak pár év múlva súlyos pénzekért kelnek el a műveik. Hát igazságos ez? :N

(#34) Gergő_ válasza Csemike (#30) üzenetére


Gergő_
őstag

Ööö, ez a véleményem. Amikor Walter Matthau, Jack Lemon vagy éppen Tony Curtis távozott el nemrég, nem volt ekkora hang sehol.

(#35) Csemike válasza művésznő4 (#33) üzenetére


Csemike
csendes tag

Mert milyen az ember, akkor értékel valakit/valamit, amikor rádöbben, hogy mit veszített. :)

Gergő_: nem nálam húzod ki a gyufát. :N :D De lehet, hogy most épp másnál se? :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#36) művésznő4 válasza Csemike (#35) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Sajnos ez így van...:(

(#37) Fecogame


Fecogame
veterán

R.I.P. :(

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#38) BITBOYS válasza Gergő_ (#29) üzenetére


BITBOYS
addikt

Már bocs, de én a halála előtt is istenítettem :P Ritkaságszámba megy az ő általa képviselte humor, pontosabban a megvalósítása.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#39) Gergő_ válasza Csemike (#35) üzenetére


Gergő_
őstag

Persze, tudtam hogy ez sokaknak szúrós lehet, viszont nem emelném magaslatokba. Emberileg érthető, de a humort nem sajnálom, szerintem rossz irány.

(#40) művésznő4 válasza Gergő_ (#34) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Értük is hatalmas nagy kár...és tényleg fura, hogy róluk volt olyan nagy megemlékezés. :F

Óó, de nagy kedvencem volt a Még zöldebb a szomszéd nője: Jack Lemmon, Walter Matthau és Sophia Lorennel! :C
Na aaaz, igazán jó film volt! :K

(#41) Wictor


Wictor
senior tag

Nyugodjon békében!

Talán az első vígjáték, amit láttam és emlékszem is rá, az Airplane volt, kisebb koromban én is jókat derültem egy-két alakításán. :)

(#42) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az Airplane-ben láttam először. Ő volt a repülős katasztrófa filmek egyik alap karaktere, az orvos. :)) Itt éppen folyamatosan hazudott az utasoknak, hogy azok nyugton maradjanak. Az egyik legjobb paródiafilm az Airplane. Mai napig meg tudom nézni. De a legjobb filmje, a Sziki szökevény. Az egy igazi gyöngyszeme a filmparódiáknak! Amikor a moziban néztem, lecsúsztam a székek közé, annyira röhögtem... :DDD

Az ember elment, de a humorista a művei által velünk maradt. :R

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#43) Eastman


Eastman
őstag

Bujj, bujj ördögöt nem láttátok? Szerintem mindent visz. (persze a Csupasz pisztolyok után :) ) [Kis ízelítő]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#44) Eastman válasza Eastman (#43) üzenetére


Eastman
őstag

Sírok már megint a röhögéstől. [link]

Bújj, bújj persze... :B

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.