Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márko88


Márko88
aktív tag

Hajráá gyerünk HTC még akarok venni mobilt tőletek a jövőben ! :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#2) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Szánalmas ez a vergődés. Az M9-ből lassan több variáns lesz, mint a Samsung Galaxy sorozatából...
Most meg kijönnének egy ilyennel.
Lassan hamarabb vennék Xiaomit pl, mint HTC-t.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#3) batman1235


batman1235
csendes tag

Úgyis kell majd télre egy új kályha :DD

(#4) Wesder válasza batman1235 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Hát ez meg mi?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Kronk


Kronk
őstag

Hát nem!!!

‏@LlabTooFeR
Rumours saying Hima Aero will have QHD display - these rumours are false. It has different resolution, however Gorilla Glass 4 is there...

http://totesz.myminicity.com/

(#6) mizoli válasza QwErTy42 (#2) üzenetére


mizoli
addikt

"Lassan hamarabb vennék Xiaomit pl, mint HTC-t."

Nyugodtan megveheted. Mi a baj vele? Kínai?

(#7) telemundo


telemundo
tag

Régen tetszettek a HTC-k, de ez mára megváltozott. Nagy reformra lenne szükségük szerintem

Kínáé a jövő :)

(#8) doooo válasza QwErTy42 (#2) üzenetére


doooo
veterán

Már több is van.. Nem tudom, mit érnek el vele, ha kiadják szinte ugyanazt, többször, mindössze apróbb változtatásokkal, gigászi árcédulákkal.. Arra számítanak, hogy ez megmenti őket? Ahogy a Sony-t, úgy már a HTC-t se lehet érteni.

(#9) #67656192


#67656192
törölt tag

A lehetőség mindig megvan a javításra, a konkurencia sem sz❌rik folyton aranyat.

[ Szerkesztve ]

(#10) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Néha egyáltalán nem értem a döntéseiket. És a sikertelenségük alátámasztja hogy a piac sem nagyon.
De mivel a telóik jók így én drukkolok nekik.

Ezt pl simán bevállalnám.Sőt egyszer veszek is HTC-t de idén az S6 is nagyon jó lett.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#11) Beri78


Beri78
őstag

Mindenki ugyanazt csinálja...egymás után adják ki a "zászlóshajókat".... :(

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#12) no more válasza Wesder (#4) üzenetére


no more
addikt

Nem vágja, hogy milyen a S820, pedig van róla cikk bőven mindenhol. Mondjuk ötig sem tud számolni a nevéből következtetve, nem csodálom, hogy tízhez nem tud hozzáadni még tizet. ;]

Kíváncsi vagyok, fog-e ugyanolyan durvát ütni az Aero, mint az M7 és M8 anno... Az M9 nagyon nem úgy sikerült, ahogy tervezték.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#13) enginev3.0 válasza telemundo (#7) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem most meg lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14) nbg válasza enginev3.0 (#13) üzenetére


nbg
senior tag

Rohadtul ertekelnem, ha megint leraknanak valamit az asztalra... Amiota letezik Android, es eleg koran felszalltam mar a vonatra, meghozza egy Heroval, szinte kivetel nelkul mindig HTC-m volt a One (M7)-ig bezarolag, azutan felresiklottak - legalabb is az en izlesem szerint persze. Ugyhogy varok, talan most hatha...

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#15) enginev3.0 válasza nbg (#14) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mivel egy elég változó termékpalettájuk van, m7-8-9-et kivéve, amire azt hitték hogy a végtelenségig húzhatják, szerintem rájöttek, hogy most megint nagyot kell alakítani, mint a korábbi csúcsok esetében, ugye egyik sem hasonlított a másikra
sensation, one x, m7, hero, desire stb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) CptAdamica válasza QwErTy42 (#2) üzenetére


CptAdamica
veterán

Itt egyedül Te vergődsz. :)

Megyen!

(#17) QwErTy42 válasza CptAdamica (#16) üzenetére


QwErTy42
addikt

Made my day. :U

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#18) falijja


falijja
őstag

Minden hír azzal kezdődik, hogy annyi a htc-nek....közbe meg sehol sámli... :)

(#19) Luck Dragon

Én nagyon szívesen látnék egy szép formájú készüléket tőlük, mint az első kiadású butterfly, csak tovább csiszolva :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) DithenS válasza Márko88 (#1) üzenetére


DithenS
senior tag

Mért? Túlárazott sz@rok szerintem.
Kamerája hiába 20MP-s amikor minden vetélytársánál roszabb,a fém telefonokat pedig utálom,nagyon hideg meg nem tudom hogy a fém mióta jelent prémiumot,ennyi erővel 20 éves kocsi is luxus mert fémből van.
De a legnagyobb probléma az áruk,emlékszek még 2-3 éve akartam venni egy HTC,valami 500 volt a neve,55e Ft-ba került és ugyan azzal a hardverrel és felbontású kijelzővel más gyártó 25-ért esetleg 30e Ft-ért hozzád dobta.
Ma is sokszor olvasom hogy mindig túl vannak árazva,aztán meg sírnak hogy nem fogy.

(#21) DithenS


DithenS
senior tag

Amúgy laptopokba mikor terjed el végre a Full HD? Esetleg az IPS?

(#22) Feverke válasza DithenS (#20) üzenetére


Feverke
tag

Ma is sokszor olvasod hogy dragabb.. aha, na de az M9 olcsobb mint az S6, akkor meg mivan? (gondolom most jon a nem egy kategoria bla bla..) Olyan unalmas mar ez a "dragan adja a telefonjait a HTC" duma..

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#23) monti0222w válasza DithenS (#20) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem nézzél körbe mielőtt bármi hülyeséget beírsz olvas, keres és talán akkor mondhatsz ilyesmiket! :(

(#24) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem lehet a végtelenségig a régi hírnévből megélni, körül kellene nézni a piacon, Kína becsengetett a piacra, a HTC meg kimagasló árakkal próbál talpon maradni a piacon, de ezzel többet ártanak maguknak, mintsem azt beismernék.
Mivel újdonságot nem tudnak bedobni, ami valljuk meg nehéz is manapság bármelyik gyártónak, ezért legalább arra kellene fokozottan ügyelniük, hogy ne legyenek hibái a kijövő készülékeknek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Hát ez jól hangzik, főleg ha tényleg egy fejlettebb kamera kerül bele. Nagyon ráférne egy siker a HTC-re. A veszteség mértéke 2015 Q2-ben majdnem kétszerese az előző 4 negyedév összprofitjának. Még ha csak a fele igaz is, akkor is brutális mértékű veszteségről beszélhetünk

(#26) galaxys80 válasza no more (#12) üzenetére


galaxys80
veterán

Mert te aztán vágod.
Egyetlen mobilban sincsen még. Innentől kezdve minden csak feltételezés.
Egyébként meg a HTC úgyis megoldja. Lebutítja megint az órajelet aztán döngeti mellét, hogy micsoda megoldást találtak.

[ Szerkesztve ]

(#27) BenHans


BenHans
addikt

batman1235: Mert a HTC tehet a Snap810 problémáiról ugye? Vagy esetleg a 20nm a HTC sara? Vagy az a probléma hogy az M9-nél a HTC visszavette az órajelet amivel nem melegszik jobban mint a 801-es készülékek és mégis a második legerősebb SoC a piacon?

QwErTy42: Annyi E-hulladékot sajnos nem tud termelni a HTC mint a Samsung, nincs annyi pénz... Itt csóróság van, látod a RAM-ot is jobban megbecsülik. ;] Amúgy mi a probléma, a jobb kamera vagy a S820?

-----

Ezt az olvastam hogy a piac hogy reagált meg a HTC-nek magasak az árai és egyéb hülyeségeket miért nem lehet mellőzni. Vagy inkább nyissatok blogot, vagy legyen HTC fikázók """szakmai""" topikja azt legalább nem látja mindenki, mert sajnos bullshitszűrő és ignore gomb sincs a fórumon.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#28) CptAdamica válasza BenHans (#27) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezeket minden HTC hírnél le kell írni. Vergődik, káva, magas ár, a fémtől prémium? ;]

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#29) kbyte1024 válasza CptAdamica (#28) üzenetére


kbyte1024
addikt

Még jó hogy le kell kell írni. A HTC nem engedheti meg magának amit a Samsung. És ha olyan brutal mértékben esnek a részvényei ahogy írták,akkor meg plane észnél kene lenniük árazás terén.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#30) Bdanyy válasza DithenS (#21) üzenetére


Bdanyy
addikt

Elég régóta elterjedt már,de nyilván nem az alsó kategóriában.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#31) no more válasza galaxys80 (#26) üzenetére


no more
addikt

Ott az aláírásodban a válaszom. Még visszavett órajellel is gyorsabban vált appok között az M9 mint a kétszer annyiba kerülő i6.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#32) ctvagyok válasza no more (#31) üzenetére


ctvagyok
őstag

Te is tudod, hogy ez maximum a multitasking miatt van. Ha megnyitást néznénk otthagyná az s6. Az s6 szoftverén meg lehetne javítani. A 810 sem anyira rossz, de visszafojtva nem annyira erős, mint a Samsung megoldása. Azt mondjuk én sem tudom, mire jó a jelenlegi csúcskategória teljesítménye. Értem én ,hogy 0,1-0,2 másodperccel gyorsabban nyílik az app, de nekem ez nem lenne létszükséglet. Inkább lenne 4GB ram minden flagshipben.

[ Szerkesztve ]

(#33) kenwood válasza QwErTy42 (#2) üzenetére


kenwood
veterán

Nem ertem,ezzel mi a problema.
Ha mondjuk kiadnak a galaxy alphat nagyobb akksival es full hd kijelzovel,plusz lenne belole kek,azonnal rohannek megvenni.
abszolut nem erdekelne,hogy van 15 masik hasonlo samsung,mivel nekem egyik sem felel meg (nehezebb,nagyobb,kicsi akksi,nincs kek stb ...)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#34) Xynis


Xynis
csendes tag

Én már csak azért járok a HTC komment részlegére hogy nevethessek a sok hülyén, akik úgy szidnak valamit amit nem csak hogy nem használtak huzamosabb ideig, de még csak pár percre se próbáltak. Ezek a személyek milyen alapon is alkotnak véleményt egy olyan márkáról amihez közük sincs. Legszívesebben én is szidnám a HTC-t az idei év miatt, de megtehetném a samsungal (galaxy s3: 1évig bírtam aztán megutáltam) vagy az Lg-t a 3 évvel ezelőtti időszaka miatt de nem teszem.

iPad pro 12.9

(#35) Fejvadi válasza QwErTy42 (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem is bánnád meg :)

(#36) Elementh válasza Xynis (#34) üzenetére


Elementh
aktív tag

Sony hireknél ugyanez van.

(#38) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

HTC ha olcsóbban adná a készülékeit,akkor tudnának piacot (vissza)szerezni.Én úgy érzem kicsit leragadtak olyan 2011 környékén,mikor a többi gyártó még szinte tapogatózott a nagy okostelefon bizniszben,nekik meg helyzeti előnyük volt a pda területről hozott technológiájukkal.Nekem is volt több HTC telcsim,pl a Touch még winmo-val,vagy a Hero amit nagyon szerettem.De ma a névből meg a múltból nem lehet profitot csinálni,zsozsó nélkül pedig nehéz jó termékeket kihozni és megfelelően promózni.Az emberek 90%ának lövése sincs miért pont azt a telefont választja az előfizujához amit vesz,ezt teszik rájuk az üzletbe és kész.A szolgáltatóknál a Samsungot meg az Apple-t kell nyomatni,azon van a haszon.És itt most nem a MA fórumozóira gondolok mert mi tudjuk mindig melyik telcsire vágyunk.Sajnos a Sony is ugyan ebben a cipőben van mint a HTC.Nem adok sok időt nekik és eltűnnek.Ezekkel a termékekkel mint a Sony meg a HTC kijön ilyen árakon csak a hardcore rajongóik veszik meg,belőlük pedig nincs annyi hogy túléljék.(sajnos)

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#39) ctvagyok válasza twollah1976 (#37) üzenetére


ctvagyok
őstag

Talán az LG -t kivéve minden nagy androidos gyártó irreálisan drágán adja a telefonjait.

(#40) Dealer95 válasza twollah1976 (#37) üzenetére


Dealer95
őstag

HTC = az android Appleja.

Bárcsak igaz lenne :D

(#41) kenwood válasza ctvagyok (#39) üzenetére


kenwood
veterán

Vagy mindenki ures zsebbel almodozik dollar milliardokert kifejlesztett keszulekeken.
az ar nem tenyezo,az Applenek es a Daimlernek is megbuktak az olcso cuccai,mig a dragabbakat esz nelkul viszik.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#42) enginev3.0 válasza Dealer95 (#40) üzenetére


enginev3.0
félisten

De jó hogy nem igaz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43) istnag válasza Dealer95 (#40) üzenetére


istnag
addikt

Abban igaz, hogy a HTC adja a legjobb szoftvert android vonalon. :K

(#37) AzEgyetlen1
A felső kategóriában semmivel sem drágább, mint a többi gyártó.

[ Szerkesztve ]

(#44) no more válasza ctvagyok (#32) üzenetére


no more
addikt

1., Iphone 6-ot írtam, nem S6-ot. 2., Te is tudod, hogy csak lehetne javítani az S6 szoftverén, de ez nem így lesz.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45) Csapoati válasza twollah1976 (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az Android Rolexe - es ezt ok maguk mondtak!

BenHans: Oke, de akkor a fanclub is legyen mellozve... egyesek egy darab szart is istenitenenek HTC logoval, mondvan hogy nem is olyan szar az. ;] Be kell latni, hogy tobb hibas dontest is hoztak mostanaban. Pl. nem feltetlen kellett volna az S810-hez ragaszkodni, lasd az LG G4-et.

#31: Ketszer annyi? Mondd, hogy nincs erettsegid matekbol... :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#46) no more válasza Csapoati (#45) üzenetére


no more
addikt

Mondd, hogy próbáltál már csúcskategóriás HTC-t.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#47) Csapoati válasza no more (#46) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem sajat volt, de probaltam. Baratnom batyjanak M8-a van. Szep es gyors telefon. Hogy jon ez most ide?

#48: Touche! :D No more kollega nagyon szeret trollkodni, csak sajnos a HTC hireknel mar nem ilyen vicceskedos. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) galaxys80 válasza no more (#31) üzenetére


galaxys80
veterán

Igen-igen . A napi hülyeséget, megint sikerült elsütnöd. :U
Bár nálatok HTC fanoknál ez a sütögetés nagyon menő dolog. :C

Amúgy az árakkal,azért tisztában vagy?

(#47) Csapoati
Ahhoz előbb el kellene végezni a középiskolát. :D

Igen. Nem értem, miért nem veszi a poénokat. Pedig ő minden Apple cikknél olyan kis vicces fiú tud lenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49) no more válasza galaxys80 (#48) üzenetére


no more
addikt

350k a 128GB-os i6+, az M9 190-200k körül. Mert ugye, ha már az ember csúcsot vesz ennyi pénzért, akkor a normálisat veszi, igényes, nem a pixeles "retina HD 750p" középkategóriás készüléket. :P Bocsi, akkor csak 1.5-szer annyi, mint az M9, simán olcsó az iphone!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#50) QwErTy42 válasza no more (#49) üzenetére


QwErTy42
addikt

Mutass kérlek 128 gigás M9-et 190-200 rongyért!

Fantasztikus, ahogy csúsztatsz. :W

No meg ha nem sufni gsm-ben veszed a telefont, az bizony 230 rongy
Ugyanitt (értsd ugyanennek az üzletnek az árszínvonalán) apple i6 plus 16 giga 240 ezer és i6 plus 64 giga 288 ezer. Mert ugye 32 gigás nincs az aktuális Iphone-ból.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.