Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Találó címet sikerült adnod a bejegyzésnek.

Én inkább az "agyonverem a szomszédom"-at választottam volna. :((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) rt06


rt06
veterán

ebben hol a tolerancia?
tolerancia az lenne, ha megertened es elfogadnad, hogy valoszinuleg egesz heten dolgozott, s ahelyett, hogy a hetvegen pihenne, igyekszik rendbetenni a lakasat, s ez nemi zajjal jar

amire te gondolsz, az inkabb a figyelmesseg, esetleg empatia, ugy mint figyelemmel lenni arra, hogy mas hetvegen lehet tovabb alszik, igy nem kezdunk neki hajnalban furni faragni, csak mondjuk 9-10 utan, mert el tudjuk kepzelni, milyen szar is, mikor felebresztik az embert

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3) Armahun


Armahun
addikt

Fúrhatsz te is. ;]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4) Huma


Huma
addikt

Részvétem. Sajnos mindenhol vannak ilyen szociális érzék téren nulla emberek. :(
Sosem fogom megérteni őket. Miért nincs bennük annyi együttérzés, hogy ha tudják, hogy a tevékenységük zavarhat mást, akkor visszafogják magukat?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Dr. Romano válasza Huma (#4) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Miért nincs bennük annyi együttérzés, hogy ha tudják, hogy a tevékenységük zavarhat mást..."

Tudtam hogy vannak testvéreid is :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6) Huma válasza Dr. Romano (#5) üzenetére


Huma
addikt

Tényleg van egy.
Érdekes, hogy pont most újítja fel ő is a lakást. Halál komolyan! :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) Kassadin


Kassadin
addikt

Azalatt az idő alatt, mialatt ezt megírtad, át is mehettél volna és megkérhetted volna, hogy fejezze abba legalább még 1,5-2 óráig, szeretnél pihenni.

#8: Az se rossz ötlet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8) Armahun válasza Kassadin (#7) üzenetére


Armahun
addikt

Vagy megkérdezhette volna, hogy segíthet e valamiben.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#9) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

1. Azért a tolerancia a cím mert, én is megértem, hogy ő fúr és majd ő is megfogja érteni ha én zenét akarok hallgatni hajnali 4kor. Ironikus jelentéssel bír. :)

2. Amikor ezt írtam még olyan fáradt voltam 4kori lefekvés miatt, hogy a szobámból nem tudtam kimenni. :(

Köszi a kommenteket. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#10) rt06 válasza PumpkinSeed (#9) üzenetére


rt06
veterán

gratulalok, [moderalva] ha azt, hogy mas dolgozik, atalakit valamit a lakasan (eeeeeeeeeeeerted? szerinted o nem aludna szivesebben? csak akkor nem lesz kesz a lakas, mert te tuti nem mesz at megcsinalni), te azzal dijazod, hogy hajnalban zenet uvoltetsz

minden elismeresem
remelem van a lakasban [moderalva], aki hasonloan all majd a te zenei mutatvanyodhoz...

[ Módosította: 7 ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11) Huma válasza PumpkinSeed (#9) üzenetére


Huma
addikt

Az egyes ötlet a nyerő. :D
Csak sajnos simán feljelent téged. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#12) PumpkinSeed válasza rt06 (#10) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Kedves [moderalva] polgártárs ahelyett, hogy idejársz blamálni engem inkább alakítanád a saját lakásod. [moderalva] [moderalva], hogy nem is tudod kiről van szó! Mielőtt írsz valamit gondold meg, hogy tudsz minden tényezőt amivel alá tudod támasztani az írásodat. Mivel minden nap csak reggel 8-11-ig fúr és egész nap azon gondolkozik, hogy mit fúrjon másnap, így kicsit idegesítő lassan 3 hete ezt hallgatni.

Ha ezek után is van még kedved ide írni akkor kérlek ne engem blamálj. Senki nem kért meg arra, hogy ide írj. Előre is köszönöm, hogy befejezed [moderalva]

[ Módosította: 7 ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#13) rt06 válasza PumpkinSeed (#12) üzenetére


rt06
veterán

annyit tudok, amennyit leirtal, de amit az egyes pontodban irtal, az mindentol fuggetlenul bunko megoldas, ami nem hogy megoldast nem jelent, csak art az esetek tobbsegeben

ha pedig problemad van azzal, hogy mit gondolnak es irnak rolad/neked masok, lehet legkozelebb gondolkodni, merlegelni kellene, mielott irsz

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14) PumpkinSeed válasza rt06 (#13) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Kaptam 1 órás tiltást miattad.. :DD

De megérte!

A véleményemen nem változtatott.

Kérlek ne írj ide többet! Nem akarok további konfliktusokat veled. Köszönöm megértésed!

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#15) PumpkinSeed válasza Huma (#11) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Azért ennyire én se vagyok vadállat. :))
Én is gondoltam rá, hogy feljelent de megoldottam azzal, hogy csöndbe maradok. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#16) Huma válasza PumpkinSeed (#15) üzenetére


Huma
addikt

Az nem megoldás. Esetleg próbáld meg békés módon lerendezni a dolgot. Beszélj vele.
Ha nem jön össze akkor még mindig gyömöszölhetsz kutyagumit a postaládájába. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17) PumpkinSeed válasza Huma (#16) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Múltkor az egyik boxerem esett be az alsó szomszéd erkélyére. Írtam neki egy levelet. Csak BP-n lakik. :D Én meg Békés megyében. Írtam neki egy levelet, hogy legyen szíves adja vissza. De nem jött még haza.:( :DD

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#18) Dany007 válasza rt06 (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Nyugi. Ezt egyszer kétszer meg lehet érteni, tolerálni. A gond akkor van, mikor már hónapok óta csak fúr és fúr és fúr .... Rendszeresen... Hetente legalább 1-2x... Na nálunk ez van. Lekopogom, már egy hónapja nem fúrt. Bár az eddigiek alapján ementáli sajt lehet a lakása.

Szóval a körülmények számítanak. Mi is mikor ideköltöztünk bontottunk falat! :) 2 nap. Beépítettünk konyhabútort. 2 nap. Előszobabútort. 1 nap. Nappali bútort 1 nap. Felfúrtunk pár lámpát plusz egyéb legyen még 2 nap.

Viszont a mi szomszédunk tavaly augusztus óta furkál! Az elmúlt 1 hónapig kb heti rendszerességgel! Volt olyan nap, hogy óránként fúrt egy lyukat! :D Reggel 9-től este 6-ig! Óránként egy lyuk! De leszarom ezt is, csak annak a szerencsétlen gyereknek nem volt 2 órája, hogy kialudja magát.
Sőt, felőlem aztán furkálhat egész nap megállás nélkül. Fúrjon 3 napig megállás nélkül, nemérdekel!
De az, hogy minden héten, van hogy többször, hónapokon át furkál valami ütvefúróval a velünk szomszédos falon, na az már több a soknál.

Mi az egész belső bútorzatot falbontással együtt megtudtuk oldani 8 különböző nap alatt. Ez meg már tavaly augusztus óta fúrt... Igen vasárnap reggel is.
Szóval a körülmény nagyon nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#19) PumpkinSeed válasza Dany007 (#18) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Igaz!

Szentem a mi szomszédunknak már nincs fala és a talajt fúrja! :DD

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#20) rt06 válasza Dany007 (#18) üzenetére


rt06
veterán

eppen ezert irtam, hogy gyakorlatilag semmit nem tudunk, es amikkel talalkozom, siman kinezem a forumtarsbol, hogy elso alkalom utan is keptelen volt felfogni, hogy a szomszed nem direkt azert fur, hogy neki rossz legyen (komolyan hihetetlen egyebkent, hogy mennyien nem kepesek vegiggondolni, hogy a masik azert szombat reggel fur, mert egesz heten dolgozott, es csak hetvegen tud haladni a lakassal - ezen mindig ledobbenek)

az, amit te irsz, valoban sok, es itt a jo megoldas az lenne, hogy beszelsz az illetovel, csak ha panel, ne adj' isten tobb egybeepitve, honapokig keresheted, hogy honnan jon a zaj, ugy viszi az a szar beton a hangot

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#21) rt06 válasza PumpkinSeed (#14) üzenetére


rt06
veterán

nem miattam kaptad, hanem mert - lathatoan - helytallo volt a jellemzesem

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22) PumpkinSeed válasza rt06 (#20) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

True story a beton tényleg viszi, csak pont itt a szomszéd fúr, nem csak engem idegesít, már láttam egy levelet is a lenti hirdetőn, hogy megköszönök ha nem fúrna egy új bányát a tömbökbe. :DD

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#23) Thunderzolee válasza PumpkinSeed (#22) üzenetére

Nálunk is volt hasonló eset, még évekkel ezelőtt; lakásfelújítást csinált egyik lakó, de valami hónapokon keresztül tartott náluk. Ezt mondjuk nem értettem, lehet egymaga csinált meg mindent. :F

Engem nem zavart, én nem szoktam foglalkozni mások zajaival, bár a szomszédom volt konkrétan, de valaki megunhatta, mert lent a kapunál kint volt, egy A/4-es lapon nyomtatva a PTK-ból, vagy házirendből, vagy miből amolyan pontokba szedve, h mennyivel előre kell bejelenteni az ilyesmit, meg hétvégén (asszem vasárnap) nem folytatható huzamosabb ideig, meg ilyesmik.

Utána halkabban csinálták (pl. csukott ajtónál csinálták, meg nem a lépcsőházban állították fel a csempe/fűtéscsődaraboló asztalkát, stb).

Nekem viszont ciki volt, mert lehet azt gondolta én tettem ki azt a lapot a bejáratnál.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#24) sketchifun


sketchifun
senior tag

A szomszédom két napig játszotta azt, hogy fúrja a falat reggel 6-kor, hiába szóltam neki. De amatőr volt. Akkus fúróval nyomta.

Már lassan olyan a fal, mint egy szita, de minden reggel 4 órakor fúrom a falat ütvefúróval. Ezt már játszuk úgy egy hete, tegnap és ma reggel nem fúrtam. És ő se :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#25) sztanozs


sztanozs
veterán

Erről a vicc jut az eszembe...
Tegnap éjszaka a szomszéd hajnali kettőkor becsengetett hozzánk. Úgy megijedtem, hogy majdnem kiesett a kezemből az ütvefúró!

Más: nagyszüleimnél a házban egy idióta mindig vasárnap délben fúr / kalapál... Hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#26) sketchifun válasza sztanozs (#25) üzenetére


sketchifun
senior tag

Igazából nálunk ez azért baj, mert a 10-ediken lakom, és ha az 1-ső emeleten fúrnak, azt is hallom.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.