Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pohár


pohár
félisten

éééés nyíjjá ki

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Talán pár év múlva. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#3) kmisi99


kmisi99
addikt

kb 120k/fő? Szép kis ára van! A 2011 es after vidit kb 50x megnéztem brutális egy party.

(#4) pohár válasza kmisi99 (#3) üzenetére


pohár
félisten

hát igen, de ebbe a szállás is benne van, amivel nem neked kell szarozni, keresgélni, csak a kezedbe nyomják a szobakulcsot :K
kaja-pia a buszra, plusz még a szervezőknek is marad a zsebében valami, szerintem korrekt, főleg úgy, hogy tavaly majdnem 135€ volt a háromnapos bérlet magában, plusz 25€ a kempingjegy, szóval szerintem nem vészes...

200€ volt a háromnapos VIP jegy, eléggé megéri azt hiszem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

+1 :K

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Szép kis fesztivál szép kis pénzért! :)
Mondjuk kíváncsi lennék hogy tróger módszerrel mennyiből jönne ki? Értem ezalatt a stoppolást, pályaudvaron alvást, tarhálást. Sajnos én ehhez nem vagyok elég őrült (vagyis de, de nem egy ilyen fesztiválért), de gyanítom hogy 30k körül ki is jönne! ;)
Valakik esetleg tervezik így adni? [csak fiúknak, és csak ha min. 2-en vannak!] :D

Mentalita'

(#7) kmisi99 válasza pohár (#4) üzenetére


kmisi99
addikt

Na majd ha egyszer lesz fizetésem és még a világ meglesz elmegyek a tomorrow land 2019-20 körülre szerencsére a következő világvége előtt még épp el mehetek :DDD

(#8) keIdor


keIdor
titán

Erre akarok menni jövőre. Szóval ha nem is együtt, de találkozunk ezen szvsz. Nagyon tetszik és nagyon ráflasheltem már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) pohár válasza keIdor (#8) üzenetére


pohár
félisten

kocsival mennyi idő Boon? Google Maps szerint fél nap az út ideje, 1300km ha jól emlékszem...
nemhogy valami kisbusszal kimennénk nyolcan :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10) keIdor válasza pohár (#9) üzenetére


keIdor
titán

Voltam már párszor Benelux-ban, hát olyan 10-15 óra között, mert ugye forgalomtól meg átlagsebességtől függ az egész. Ez 2012-ben Belgiumban vagy Hollandiában lesz?
Végül is figyelj... tőlem is 3-4 ember lenne, lehet megérné összefogni és bérelni egy kisbuszt, egy ilyen 9-10 személyest, összedobni a pénzt rá+üzemanyag. Ha kell én levezetem egybe a távot, nem ez lenne az első ilyen utam.

Lehet olcsóbb lenne, mint 2-3 kocsival elindulni.
Egybe 120k/fő egyébként a kaja+szállás+party heaven? Mert az egész korrekt, én ilyen 250k/fő-re tippeltem volna. Ó akkor ha már ott vagyunk, akkor aki még nem volt városnézést is kéne csinálni. Amszerdam, Brüsszel, Rotterdam stb. szép mind nagyon. Meg sütike is kéne. : P

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) pohár válasza keIdor (#10) üzenetére


pohár
félisten

Belgium, Boon városka :K
a busz nem tudom mennyi idő alatt érne ki velünk, de tuti lenne vagy 16 óra :U
nemhogy repülővel mennénk, 35-ből megvan oda-vissza wizzairrel ;]

jaja, a kb 120k tartalmazza a buszon a piát-kaját, a buszutat oda-vissza, háromnapos bérletet, meg before-after bulikat, meg a szállodát :K
de kb ugyanennyi költőpénz se árt, pont a belgáknál... jóféle csokik, serek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12) hoffman_


hoffman_
nagyúr

:R

Mi cimborákkal 3-an tervezgetjük, ha esetleg bejönne a biznisz, és lesz még hely, szólok.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13) keIdor válasza pohár (#11) üzenetére


keIdor
titán

Jah hogy tömegközlekedés... hát ilyen hosszú úton jobb szeretek a magam ura lenni, de végül is az árak döntik el, mert pénzből van mindig a legkevesebb. :U
Repülő sem hülyeség.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) pohár válasza hoffman_ (#12) üzenetére


pohár
félisten

jó, mi is kb ennyien vagyunk kb most :D

nekem is fel kéne lendítenem az órabizniszt, nyárig össze tudnám szedni a bő 200 rongyot költőpénzzel együtt :U
vagy egy jó meló, de ebben a helyzetben amiben az ország van, senki se alkalmaz :(

Keldor papa... a WizzAir csak Brüsszelbe visz ki, onnan kell valahogy eljutni Boonig, és akkor még szállást is intézni normális áron...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15) keIdor válasza pohár (#14) üzenetére


keIdor
titán

Nincs messze tőle (amúgy se egy nagy ország), szóval ez a legkevesebb... kijutsz. Brüsszelből szvsz eleve külön buszjárat lesz akkor oda.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) hoffman_ válasza pohár (#14) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hm, most kapcsolok, ez 150 ezer. El kellett volna előbb olvasni. Sajnos így felejtős, mivel:

- a bérlet 54k
- vagy busszal odavissza(2x10k perfő) + sátor
- vagy bérelt kisteherrel 4-en(bérlés+benya kb 100k osztva 4-el) + sátor
- kaja, alkesz: ócsóért lidliben

Így kábé a 150 majdnemfelére, de mindenképp 100 alá lehet redukálni. Az meg, hogy nem lesz hotel, belesz*rok, szét leszek csapva mint álat végig, Szigetre se kellett wellness :DDD

Amúgy is csóróság van, és sok a program... Volt, Sziget, Balatonparty 2x5 nap, ez már nehezen fér bele a keretbe sajna. Ja, és ott az F1, az is 150k ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) pohár válasza hoffman_ (#16) üzenetére


pohár
félisten

ki kell hagyni a F1-et, ennyi, nincs ott semmi látnivaló :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18) hoffman_ válasza pohár (#17) üzenetére


hoffman_
nagyúr

F1 csak poén :D Mennék én, ha gazdag lennék, de az az utolsók között van, amikért ilyen programot offolnék. De még így is 200+ ezer a nyár, sőt...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19) D1Rect


D1Rect
félisten

Húúbazz. Ez nagyon jónak néz ki. :))
Volt már itt valaki?

(#20) lsebestyen válasza hoffman_ (#16) üzenetére


lsebestyen
addikt

kamping mennyi lenne? mert én is benne lennék...a szállodát én is leszarom magasról :DDD

(#21) hoffman_ válasza lsebestyen (#20) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nemtom, ottis biztos van auchan, kikempelünk elé ingyé :D Amúgy látod ez jó kérdés, az 54 ezres jegy szerintem nem kempes.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22) lsebestyen válasza hoffman_ (#21) üzenetére


lsebestyen
addikt

nem hinném:D ahhoz túl olcsó lenne..szét is nézek a honlapon

(#23) pohár válasza lsebestyen (#20) üzenetére


pohár
félisten

az ilyen kiegészítő jegyes móka, 25€ volt idén, de csak a háromnapos bérlettel érvényes, napijegyhez nem :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24) hoffman_ válasza pohár (#23) üzenetére


hoffman_
nagyúr

8k, nem vészes.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25) hoffman_ válasza hoffman_ (#24) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akárhányszor megnézem ezt a trélert, elfelejtem hogy zh van, hogy vizsga van, hogy nincs pénz, hogy hideg van, hogy aludni kell, csak az érzés van meg, hatalmába kerít a fesztivál-feeling. Zseniális movie.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#26) keIdor válasza hoffman_ (#25) üzenetére


keIdor
titán

Szintén, bár nekem zh nincs, munka viszont van... :( és aludni is megyek, remélem álmomban partyzom majd. :DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Színvonalas kis rendezvénynek néz ki. Tetszik a hangulata.

4-500 ojró + költőpénz nem a mi pénztárcánkhoz van igazítva sajnos.

Én biztosan sátras, mikrobuszos bulinak csinálnám kb. 4-5 fővel.

No meg bőven elég 1-2 nap is. Azután már úgysem kívánod a harmadikat!
Feléből kijössz.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#28) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Most nincs fülhallgatóm, így csak annyit látok, hogy hippiforma emberkék buliznak. :D Miféle zene van ott?

(#29) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ez... valami... fenomenális!

Semmi közöm a mai elektronikus zenéhez, és a partykból is kinőttem, de ettől a videótól UV reaktív lett a vérem. Te jó ég...

(#30) hoffman_ válasza Doki-HUN1978 (#27) üzenetére


hoffman_
nagyúr

No meg bőven elég 1-2 nap is. Azután már úgysem kívánod a harmadikat!

Ejj-ejj... Ha ez így működne, de jó lenne :DDD

Crystalheart:

Csupa elektro, minden műfajban. De hogy példát hozzak: David Guetta, Avicii, Faithless, Tiesto, Swedish House Maffia, és soksok olyan, amit nem is ismerünk. A legjobbak konrkétan :D

DeFranco:

Erről van szó ;)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31) Doki-HUN1978 válasza hoffman_ (#30) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Regenerálódni meg enni is kell valamikor... :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#32) hoffman_ válasza Doki-HUN1978 (#31) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem voltál még fesztiválozni akkor :D Nyilván kell :) Erre ott van a hajnali 4 és a délután 4 közötti 12 órád :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33) Doki-HUN1978 válasza hoffman_ (#32) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Többnapos fesztiválon valóban nem voltam...

Jó hosszú egynaposon igen, ezért nem értem, hogy van energiátok másnap is folytatni ugyan onnan, ahol előzőleg abbamaradt?! :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#34) hoffman_ válasza Doki-HUN1978 (#33) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Fura dolog, értem hogy miért nem érted :D Én sem tudom :) Hozzáteszem, az egyhetes Sziget után a végére tényleg nagyon nyúzott az ember, az már sok, annál többet szünet nélkül szerintem nem is lehet, amennyiben minden nap aktív az ember. De szerencsére nem is kell :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#35) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Nagyon szép
Nagyon jó
Nagyon tetszik
Nagyon drága
Nagyon minden beneluxban van

Több napos fesztiválok a legjobbak és csak sátorban mert attól nincs jobb

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#36) keIdor


keIdor
titán

Úgy néz ki ma is szereztem 2 majdnem biztos embert. Még decemberben foglaljuk a helyeket szerintem. Muszáj! Ott! Lennünk!!! Életünk végéig felemlegetjük az ilyet, az élet rövid, úgyhogy megéri a pénzt. Szórakozni is kell az életben nem csak meló...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37) pohár válasza keIdor (#36) üzenetére


pohár
félisten

jó neked hogy csak azon kell pörögnöd hogy lesz-e elég ember akivel kimenj, a pénzen annyira nem, na nekem kb pont fordítva van :D
de fel lehet fogni ezt egy erősebb nyaralásnak is :D

a zenei felhozatal elég változatos, Carl Cox-tól kezdve Guettán át SHM-en keresztül Aviciig nagyon sokan megtalálhatók a fellépők közt, Cox a techno-t képviseli, a többiek az electro-house határvonalán mozognak a szetteiket tekintve, a saját zenéik már lágyabbak, populárisabbak

de csak egy kis ízelítő az idei buliból: Carl Cox, Fedde le Grand, Avicii, Dimitri Vegas & Like Mike, ők a személyes kedvenceim, nagyon értik a dolgukat

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38) Kassadin


Kassadin
addikt

Kib*szott jó lehet, majd talán egyszer eljutok. :)

(#39) keIdor válasza pohár (#37) üzenetére


keIdor
titán

Ég per pillanat a szemem olyan régóta fenn vagyok. Meló... szóval megérdemlem a szórakozást is majd. :) Nyaralást külön szeretnék.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#40) Jojo5


Jojo5
őstag

2 napja a 2011-es aftermoviet lesem :DDD

A napokban mondtam haveromnak, hogy ha nem is 2012-ben, de 2013-ban ki kell jutnunk erre!
Igaz, nem vagyok egy nagy fesztiválozós és el is tér a zenei ízlésem a stílustól, de ha ott lennék tuti, hogy élvezném! :K

Az eltérést úgy értem, hogy a hétköznapokban magamban\úton nem teljesen másfajta zenéket hallgatok, de ha buli van(ami ritkán van nálam) akkor kb. minden jöhet :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#41) Yo!pashi


Yo!pashi
újonc

Üdv! Engem érdekelne....de mi van akkor ha már nem vagyok tini?Azért is jelöltem meg az öreg papi képét :)

(#42) Doki-HUN1978 válasza Yo!pashi (#41) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Akkor te leszel az "óvóbácsi" :)

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#43) doser0717


doser0717
aktív tag

Na mi lesz??? Lesz valami? Én bárkihez csatlakozok, aki úgy gondolja hogy kell még egy ember a kocsiba/kisbuszba! De persze a legjobb egy partybusz lenne! :)

i20N, Surriento, GBS 57

(#44) pohár válasza doser0717 (#43) üzenetére


pohár
félisten

nincs meló, nincs buli :( (legalábbis eddig, aztán ki tudja mi lesz 2 hónap múlva...)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45) darál0w válasza pohár (#44) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

figyelj...tegnap a hírekben megmondták, hogy a Sziget jobb...szal' oda megyünk. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46) pohár válasza darál0w (#45) üzenetére


pohár
félisten

na ezt pont hallottam én is, mikor vacsiztam a konyhában... és oda sorolták a Tomorrowlandet is, amit kicsit abszurdnak tartok... nem tudom kik szavazhattak, de szerintem a szavazók közül egyik se volt még egyiken se :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47) darál0w válasza pohár (#46) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

magyar hackerek...ki más :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#48) Madn!ght


Madn!ght
addikt

:Y Nem gyenge!
Ha sikeresen leállamvizsgázok, lehet rászánom a pénzt. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49) dragonfx


dragonfx
veterán

áhhh ezhalál.itt végem lenne az tuti.detox.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#50) kmisi99 válasza dragonfx (#49) üzenetére


kmisi99
addikt

Egy ilyen drága bulin minek kell halálrészegre inni magad? Szerintem semmi értelme félig józannak kell lenni és végig élvezni nem csak hányni valamelyik bokor tövében és aludni az egész rendezvény alatt :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.