Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picco


Picco
addikt

open

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2) prolad válasza Picco (#1) üzenetére


prolad
őstag

Van benne egy-két bug (pl az egyik daily challenge nem teljesíthető), a forzathlon shop is zárva és vannak bugok a 4-ből, de összességében teljesen jól működik. Ma megvolt az első fagyás, szerencsére gyaktan ment, nem vesztettem semmit.

300 Ft-ot bőven megér 3 hónapra, addigra úgyis megunom. Pont mint tavaly a 4-et.

(#3) UnA válasza prolad (#2) üzenetére


UnA
Korrektor

Talán arról van szó inkább, hogy érdekes módon *csökken* az értékelések száma az egymást követő napokon, ami azért mégis furcsa....

(#4) Picco válasza UnA (#3) üzenetére


Picco
addikt

uhh, ranezhettem volna hogy fele linkbe fele direkt kepbe lett beillesztve, ezt javitottam + mai update.

igen, folyamatosan valtozik, gondolom tunnek el az 1*-os reviewk.

en a bevezetot sem tudtam lejatszani.
aztan malwarebytes + discord + logitech SW kikapcsolasa utan persze sikerult...de igy is fagyott csak 10 perccel kesobb.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#5) nemlehet válasza Picco (#4) üzenetére


nemlehet
őstag

nem véletlen nem nagyon tud előre törni az MS shop. Aki használj az a gamepass miatt használja, a sokat vásárló ismerőseim köréből sem ismerek senkit aki valaha megvett volna valamit.

Amúgy láttam már erre postokat redit-en, nem újkeletű dolog. Elég féreg megoldás azt kell mondjam. Értem én hogy biztos vannak olyanok akik látatlanban értékelnek 1 csillagra, de akkor legyen az hogy mondjuk min 2 óra játékidő után tudsz értékelni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#6) UnA válasza nemlehet (#5) üzenetére


UnA
Korrektor

"Értem én hogy biztos vannak olyanok akik látatlanban értékelnek 1 csillagra"

Persze nem szép dolog, de egy olyan világban, ahol a Netflix vagy a YouTube töredék idő után is "megnézettnek" tekinti a videókat, mit vársz az emberektől? ;)

(#7) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Én is írtam értékelést, aztán szőrén szálán eltűnt. Másodszorra már nem írtam semmit, csak adtam rá 1 csillagot, az még ottvan. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.