Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mmdms


mmdms
addikt

Zsír kis teszt lett, és nem gondoltam volna, hogy a hőmérséklet csökkentésével ennyi mhz is lehet pluszban feszültségemelés nélkül.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#2) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Nagyon jó írás, rendesen odatéptél neki. :R Köszi.

(#3) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ismét a megszokott minőségű cikk, köszönjük. :DDD :R

(#4) bartucc


bartucc
addikt

Nem csalódtam benned, bár azt hittem lecserélted az E8400-et. Haveromnak nemrég vettünk 425-öt, még gyári állapotban van, de ha eccer' arra járok ;] :DDD

Elismerés a minőségért, és az idő rászánásért, mert ezzel se fél napod ment el. :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5) Ipse89


Ipse89
tag

Olvastam már előbbre a bacsis-tuning.hu-n :))
"szokásos" minőségű írás szal :R :R

(#6) Biliskmer
Aztakurv@ hát ez :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#6) Biliskmer


Biliskmer
aktív tag

Jó cikk, ha egyszer járok a közeledben, örülnék, ha megkínoznánk az E5200-as procim.

Addig is ezt nézzétek meg, bacsis már híresség:
Olvassátok el a nevezetességek menüpontot.

[ Szerkesztve ]

Nem tehetek róla, a gányolás az életem XD http://prohardver.hu/tema/hazi_barkacs_ganyolas_takolas_megdobbento_gepek/hsz_21183-21183.html

(#7) fricz19 válasza Biliskmer (#6) üzenetére


fricz19
őstag

már nincs ott :(

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#8) Kendek válasza fricz19 (#7) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mert talán nem kellene ilyennel viccelődni. Minden tiszteletem Bacsisé, de azért nem egyenrangú egy Római katolikus templommal, és nem nevezném nevezetességnek. A turisták majd biztos mennek hozzá, hogy jól megnézzék, meg lefényképeztessék magukat vele...

<-ƘƘ->

(#9) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Jó kis írás, egy apró tárgyi tévedéssel:

"De ugyanez megtörténhet az L3 cache-el is, ha az hibás, akkor le lehet tiltani egy részét, (pl. Phenom II 8xx-as sorozat ahol a 4 mag mellett csak 2MB az L3 cache mérete, illetve néhány Athlon II modell, ahol az egész Cache le van tiltva)"

A Phenom II 8xx-ekben 4mb az L3 cache mérete.

:R

(#10) pincehely


pincehely
addikt

Nem tudom, hogy csináltál-e már X58 tuningról cikket.
de én kíváncsi lennék egy jobb fajta 920-as mire lenne képes a kezeid között! :DD

http://kefetemap.deviantart.com/

(#11) fricz19 válasza Kendek (#8) üzenetére


fricz19
őstag

igazad van, de szerintem ezt nem nekem kéne írnod.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#12) bartucc válasza pincehely (#10) üzenetére


bartucc
addikt

Hát csak a keze közé kellene adni, és már lenne is eredménye. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Köszi srácok a szép szavakat! :R
Nem akarok én híresség lenni, nekem az is elég, hogy írhatok nektek :R

(#14) sith7


sith7
nagyúr

Adtál neki rendesen, kiváncsi lennék egy 940BE - ből mit hoznál ki vízzel ... :U

(#15) Csaber


Csaber
senior tag

jó leírás volt volt egy pici hibával "így bátorkodtam még 0, 5 tizeddel feljebb emelni, azaz 1, 55V-ot állítottam be! " szerintem 0.05 századot emeltél a 2 V kicsit sok lett volna :B

(#16) bacsis válasza Csaber (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

uhh igazad van köszi javítom a hibát :R
cowboy_bebop! Nekedis köszi hogy szóltál, valamiért 2 megára emlékeztem, javítom azt is :R

[ Szerkesztve ]

(#17) cowboy_bebop válasza bacsis (#16) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Igazán nincs mit.

Nem semmi, hogy mit műveltél egy C2-es 14,5-es szorzós procival.
Nekem C3-assal 15,5-össel, 1.4 volton megy 3,72-őt, szóval elbújhatok melletted. :R

[ Szerkesztve ]

(#18) echterion


echterion
nagyúr

Jó kis írás, gratula. Szokásos bacsis minőség. :C

Egy apróság:

"így bátorkodtam még 0, 05 tizeddel feljebb emelni, azaz 1, 55V-ot állítottam be": 5 századdal helyesebb lenne.

[ Szerkesztve ]

**********

(#19) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Egy újabb igényes, vizes, fagyálós bacsis (jó)féle teszt! ;]
Grat a teszthez!
Na valaki dobjon bacsishoz egy C3-as PhenomII-őt! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#20) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Ismét egy áldozat a tuning oltárán. :DD

Jól nyomja a srác. :C Látom egyre többen észreveszik a tehetséget, egyre komolyabb cuccokat kap csak úgy tunigolni. Mi ez ha nem az igazi elismerés? :R

(#21) kovy79 válasza bacsis (#16) üzenetére


kovy79
őstag

Hasznos, jó írás, ám olvasd át még egyszer! ;)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#22) bacsis válasza osztraksajt (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

köszöntem :R
kovy79! Még mindíg dysgrafias vagyok, s még mindíg nem erősségem a helyesírás, szóval kérlek jelezd a hibát ha látsz benne én már nem veszem észre :B :R

[ Szerkesztve ]

(#23) Boxi88 válasza bacsis (#22) üzenetére


Boxi88
őstag

Minden elismerésem! Nagyon jó lett! Benne van minden ami kell... le a kalappal! :R

(#24) capulet75


capulet75
addikt

Na,megjelent a teszt?A sors fintora.... :W

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#25) JanR válasza capulet75 (#24) üzenetére


JanR
addikt

Most ezt miert irtad? :U

Jo a teszt bacsis :D

(#26) bartucc válasza capulet75 (#24) üzenetére


bartucc
addikt

Ezmiértment? :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#27) bacsis válasza capulet75 (#24) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

azért mert (az én hülyeségem miatt részben)
Elveszuett a postán a proci, egy hozzá tartozó AM3-as lap meg a GTX260 :W
a közel múltban legnagyobb hibám.. evvvan :O
Persze ahogy beszéltük, kárpótlom a veszteséged :R

(#28) capulet75 válasza bacsis (#27) üzenetére


capulet75
addikt

Inkább kerüljön elő. :K Rajta vagyunk az ügyön.
HA VALAKINEK VAN POSTÁN KONTAKTJA SEGITSEN.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#29) szumo


szumo
senior tag

Tetszett, korrekt, hatékony.
Köszönet érte!

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#30) kop8


kop8
őstag

Nekem is ment 4050-et az x4 620-as procim jeges vízzel:)

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#31) Tolkarius


Tolkarius
tag

Királyság, nem kis teljesítmény ez ettől a procitól. Az én 920 asom nem nagyon akar stabilan 3,3 fölé menni..

(#32) Tolkarius válasza bacsis (#27) üzenetére


Tolkarius
tag

jesszus... most olvasom csak :Y

(#33) gbal65


gbal65
aktív tag

Magyar posta :)) Amúgy meg hogy-hogy nem a saját cuccod rángattad meg?

iPod Touch 6. gen., 10.2 <<>>DIY 2x50W Bipolar Transistor AMP w. Infinity Alpha 5 speakers

(#34) gbal65 válasza gbal65 (#33) üzenetére


gbal65
aktív tag

Juj bacsis kollégának akart menni :B

[ Szerkesztve ]

iPod Touch 6. gen., 10.2 <<>>DIY 2x50W Bipolar Transistor AMP w. Infinity Alpha 5 speakers

(#35) bacsis válasza gbal65 (#33) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Azé nem a sajátot húztam meg, mer az má' megvót ;)

(#36) gbal65 válasza bacsis (#35) üzenetére


gbal65
aktív tag

Jaj röstellem, hogy nem figyeltem. Amúgy grat hozzá :R

iPod Touch 6. gen., 10.2 <<>>DIY 2x50W Bipolar Transistor AMP w. Infinity Alpha 5 speakers

(#37) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

A tuning "brutálisan" jó lett, de azon megrendültem hogy eltűnt a cucc.Bár már én is tapasztaltam postai eltűnést.Remélem megkerül.

(#38) Sanyix


Sanyix
őstag

a történelmi rész több helyen pontatlan. Az amd-v nem a phenomokba került bele elsőként, sem ezek voltak az első 65nm-es processzorok. Már előtte az athlon x2-esek is tudták az amd-v-t és 65nm-en készültek

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#39) bacsis válasza Sanyix (#38) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

én egy szóval sem említettem hogy a phenomok voltak az első 65 nanós AMD procik :N ;)

(#40) zazahoho


zazahoho
őstag

Jó volt olvasni,mint minden bacsis irományt :D ,lekvár biznisz hogy megy?gyártó sor üzemel már? :DDD
A postai feladástól mindig rettegek,de sajna ők a legolcsóbbak (ja xv.ker ben postás 3 év alatt még egyszer sem hozta fel a csomagot legyen az 15 dkg vagy 6 kg,mindig bevágja az értesítőt a barom :W )

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#41) F e Z o


F e Z o
veterán

Grat az iráshoz. :C
Tessék beszerezni egy C3-as procit, az jobban muzsikál majd fagyállós viz alatt. :K

#27 bacsis : Ekkora értéknél ne sajnáljatok már 2k-t a postára, én mindig értékbiztositottan adom fel, az ilyen értékű cuccokat.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#42) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Jó kis teszt lett grat :)

(#43) Taky válasza bacsis (#27) üzenetére


Taky
senior tag

Ajánlószelvény nem segít? Vagy nem ajánlva adtad fel? Mert olyat nem szabad, magyar postáról beszélünk! (szándékosan írtam így... :((( )

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#44) Rossi


Rossi
addikt

Szerk.: tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#45) Tankblock


Tankblock
aktív tag

Hello,

jó kis írás lett, szépen látszik a tuning eredménye. :C
Én most vettem egy ilyen példányt. Amint megjön a lap is hozzá meg is nézem mit is tud valójában. ;]

Release the Beast....

(#46) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Király teszt lett, rendesen megcibáltad :) :R

(#47) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Le a kalappal Mester! :R A fagyálós balhé nagyot üt! :C

(#48) drherby


drherby
csendes tag

Nekem is ilyen Rana x3 435 öt vettem amit szintén sikerült 4 magosítani, igaz L3 nincs.
Nekem fesz emelés nélkül 3,5 öt ment stabilan eredeti hűtéssel-
A 4 magosításhoz nálam köze sem volt az acc nek.Az nálam disabled és mégis sikerült.

(#49) JanR


JanR
addikt

Nehany hozzaszolassal feljebb volt egy olyan comment, hogy egy jo 920-al mit muvelne bacsis. Ha gondoljatok en 1 napra szivesen bealdozom a gepem azert, hogy megrangassa bacsis :D Ugyis megneznem azt a hires alaplapos falat ;]

(#50) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

no offense de Füle - ezmiez? ám bacsisról már hallottam. szerintem maradhatott volna a szócikk úgy :)

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.