Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Egyébként valószínűleg ez tényleg szerencse kérdése. Nekem pl. Peugeot-m van már jó ideje, semmi gondom vele, a többség fejében meg a francia autó = szar elektronika kép él. És nyilván sokan tényleg megszívták, én meg elégedett vagyok a franciákkal.

Nekem volt 60, 120, 240-es OCZ-m vertex 1-2-3, mind megmurdelt 2 év után kb. Haveromnál szintén OCZ már 4 éve fut hibátlanul. Hozzáteszem nálam is hibátlan volt, amíg többnyire menet közben (!) meg nem szűntek létezni. Kékhalál, újraindítás, nincs bootolható eszköz, SSD eltűnt, pápá. Előjel semmi, SMART 100%, hiba semmi. Hozzáteszem mindegyik sandforce-os volt, bár egy másik fórumon valaki azt mondta az ilyen eltűnős hiba nem is vezérlő meghalás.

Méret. Én most váltottam 512-re. A 240-es már szerintem nem elég, nézd meg mekkorák manapság a játékok, utilok! 240-esem állandóan tele volt, a cuccok jó része már ment a HDD-re, kell az 512. Most hepi vagyok, főleg, hogy meghagytam mellette a 240-est (használtan el tudnám adni kb. 15-ért, annál nagyobb a használati értéke), úgyhogy most az a vicces helyzet van,hogy van kb 0.7 Tb SSD és 2 Tb HDD a gépemben. Majd a fele az SSD mérete :D

https://divecenter.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.