Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DaveJr


DaveJr
őstag

Tapéta TV:)

Azért brutális hogy mire nem képesek, még ha csak prototípus szintjén is.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#2) 80hun


80hun
addikt

A tévé hajlítható?
Körbetapétáznék vele én is :C

(#3) direwolf


direwolf
őstag

Instant get (amennyiben nem a minőség rovására megy a vékonyítás)

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#4) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Mit nekem projektor meg vászon... Csak vászon kell, és meg is van a kép. :)

(#5) wolfman válasza direwolf (#3) üzenetére


wolfman
veterán

Nem, hanem megfizethetőségre.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Én jobban szimpatizálnék egy olyan változattal, ami nem hajlik.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#7) bandras0226


bandras0226
aktív tag

Jó, de hol az elektronika?

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#8) Patice


Patice
nagyúr

Elég komoly. Jöjjön csak! :C

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9) nap


nap
addikt

Ez kilóg a fal síkjából? Félnék, hogy nekimegyek, és letörik.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#10) BloodRay válasza CYBERIA (#6) üzenetére


BloodRay
veterán

Ha egyenes falra rakod akkor ez nem lesz hajlított... :)
Mellesleg idén is vannak sík oled modellek.
Én azt várom inkább hogy kicsit felgyorsuljon a technológia terjedése és itthonra is elérhető legyen. Azaz legyen majd már legalább felső középkategóriás modell is a technológiával tv fronton.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11) macilaci78 válasza bandras0226 (#7) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondolom, úgy csinálták meg, mind a kakaóálló billentyűzeteknél.
Akinek hajlított kell, az íves felületre cuppantja. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#12) wolfman válasza bandras0226 (#7) üzenetére


wolfman
veterán

Szerintem ott van az árulás benne, hogy minden cucc ami nem maga a kijelző, az külön van egy doboban és azt rá lehet kötni egy kábellel. Tudod, olyanra gondolok, ami a prospektusokról le szokott maradni, mert ott ádáz ellenség mindenféle kábel látványa.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) tatabike


tatabike
őstag

Frankó. Most már ha festőt hívsz, megkérheted, hogy ívelje meg a falon a glettelést, mert tévé alá kell... Leteszi a haját, mire megcsinálja... :DDD

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#14) Zsoleszhun válasza wolfman (#12) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen, olyasmi lehet mint egy laptop töltő. Én is kitapátáznék vele, vagy csinálnék még egy-két "ablakot" a szobába :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#15) Sicilian


Sicilian
addikt

Tetszik ! Egyébként a Tv se rossz..

nothing is true everything is permitted..

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Ketsegkivul jol nez ki, de a kepe milyen? :D Bar disznek is megteszi.

(#17) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Jójó tesztik meg minden, de ez az egész vékonyítás arra jó, hogy drágábban lehessen eladni. Gondolom élőben mégjobban üt, tátott szájjal figyelné az ember, hogy milyen menő.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#18) Viktor81


Viktor81
senior tag

Baromsagok helyett inkabb a minoseget javitanak, csokkentenek a gyartasi koltsegeket, novelnek az elettartamot... Meg sehol nincs a "normalis" OLED TV, de mar vekonyitani kell. Ebbol latszik, mik az elvarasok, micsoda elkorcsosult piacgazdasag van. Nem baj, ha sz@r es draga, de legalabb jol nezzen ki.

(#19) ALBY


ALBY
senior tag

Pille súly! Máris olcsóbb lett a szállítás és még környezetet is kíméltük! :U
Hihetetlen vékonyság! Így egy csomó hely marad a családnak. :C

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#20) Yutani


Yutani
nagyúr

Na ebből már szinte keret nélküli 3 monitoros (TV-s?) köríves kijelző szettet lehetne kialakítani. Szívesen kipróbálnám!

#tarcsad

(#21) Spancho


Spancho
őstag

Befúj a szél a szobába ,vagy van egy kis huzat akkor meg hullámzik majd mint valami papírlap :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#22) Seirus válasza wolfman (#12) üzenetére


Seirus
tag

Én még ennek is örülnék. A hajamat tépem, hogy az 1-2 cm vastag panelre hátuljára alul ráraknak még 5cm-es buszmlit az elektronikának és emiatt teljesen eláll a teteje a faltól mikor "becsukom". Agyrém...

[ Szerkesztve ]

Telefonszám adatlapomon.

(#23) Duree


Duree
veterán

Kár,hogy arról nem beszélnek,hogy hol van az elektronika,ami ugye biztosan egy külön dobozban van,ami nem lehet ilyen vékony.

duree54

(#24) prolad válasza Spancho (#21) üzenetére


prolad
őstag

Az még hagyján, ha nincs jól rögzítve, kifújja az ablakon :D

(#25) schawo válasza Duree (#23) üzenetére


schawo
titán

Nem az elektronika foglal nagy helyet, azt még akár ebbe az 1-2mm-be is be lehetne suvasztani, gondolj csak a telefonokra, ahol a kijelző, aksi és elektronika is elfér 5-6mm-en. A probléma a táp, delej nélkül semmi nem megy.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#26) flexxx2 válasza Duree (#23) üzenetére


flexxx2
őstag

Na és ha az elektronika nem vékony, rárakom az erősítőre :)

Tetszik ez a tv, nincs konzol baromkodás, meg bárhova rakhatom, akár be is vihetem a fürdőbe.

[ Szerkesztve ]

(#27) coolpet válasza Duree (#23) üzenetére


coolpet
senior tag

Oke de hol dugom be a tapot, HDMI-t?

Vagy lesz egy szaloptika vastag kabele es wifin keresztul tolja a kepet majd? :)

(#28) M^xx


M^xx
aktív tag

Szerintem nem feltétlen lesz piacon egy darabig ilyen változat, én úgy gondolom csak be szeretnék mutatni a mezei vevőknek, hogy ez valami teljesen új technológia, nem a megszokott. Nagyon sokan nem ismerik az OLED technológiát, csak azt látják ugyan olyan mint a hagyományos háttérvilágítással rendelkező modellek.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#29) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Egy szó: Kell :Y

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#30) kakuk.tamas válasza hemaka (#16) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A fogai nem túl szépek. Dísznek talán jó lenne az egyik sarokba. :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#31) a lovas válasza Spancho (#21) üzenetére


a lovas
tag

Azert baromságokat ne mondjunk mar. :(

Blacksoft: miert?

[ Szerkesztve ]

(#32) Roland78 válasza coolpet (#27) üzenetére


Roland78
tag

Én arra gondolok, hogy a fekete "tartó", amire a vékony kijelzőt aggatod, abban van minden elektronika, csatlakozás, adapter stb.

(#33) kerekfej válasza Viktor81 (#18) üzenetére


kerekfej
addikt

Nyugodj meg a gyártási költségeket csökkentik, csak attól még nem mindig adják automatikusan olcsóbban.

(#34) kovgab


kovgab
aktív tag

jájjj... dedurva :)

Ká Úr

(#35) ALBY válasza Spancho (#21) üzenetére


ALBY
senior tag

Már kuncog a szervíz is hogy minden második vevő szaladgál majd vissza mert valahogy sikerült összetörni a új tévéjét, ha egyáltalán túlélte a hazaszállítást.
Huzat ledönti :D vagy bejön például egy dongó, nekiszáll mert buta, aztán megtörik a milkós tévé, természetesen nem garanciális a probléma...
(szerencsére az új innováció újabb fogyasztásra sarkall :)) )

Ez csak az esti mese :)
jöjjön az igazi valóság(show) horror:
-Terka néni bejárónő, tollsöprővel felfegyverkezve...
-Házibuli... ordítják a youtubeból a Scootert...
Kedves kolléga rámozdul, "Nézdmár, dejó tévé, ez érinős?!"...
-Meccs közben szakadozó tévéadás... bal kéz: doboz sör az egyensúly miatt, jobb kéz: a TV-t segítő szándékkal megpaskolja, "Múködj!"
-Megújuló fenyegetés, visszatér a Videoton hangfalak igazi természetes ősellensége, a két éves kisgyermek! aki mosolyogva benyomja.

Bocs a poénkodásért.

De, még egy:
Ki kéne dolgozni ezekhez a modern tévékhez egy új teljesítmény mutatót (tesztekben is jól jönne)
<TV oldalával kitakart etióp kisgyerekek száma> / <az árából etethető etióp kisgyerek>
mértékegysége a db/db miatt ugye egyelőre nincs :DDD

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#36) ALBY


ALBY
senior tag

Konstruktívabb ötlet:
nagyon csecse lenne egy ilyen TV felnyalva egy hálószobában a gardrób szekrény ajtajára

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#37) bepken


bepken
veterán

a kislánynak mázlija van, hogy nem vágta el az ujját... :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#38) Viktor81 válasza kerekfej (#33) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !

Teljesen nyugodt vagyok, foleg azert, mert van jo TV-m, csak duhit, hogy nem arra koncentralnak, hogy emberi áron elterjedjen, ne legyen gond az élettartammal es a mozgasmegjelenitessel, hanem arra, hogy 1 mm legyen... Ki a banatot erdekel, hogy a TV 1 mm vagy 2 cm vastag ? - tudom a valaszt, azt akinek fogalma sincsen rola, csak penze van, esze nincsen. (vagy meg rosszabb, penze sincsen)

(#39) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Hmm... 2015...

Ez már hajlik, de lehet, még messze van a sötétítőként lehúzható tv, amit nem javít meg a szerelő, mert lenyuszizta apucit, az meg bepöccent :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#40) tatabike válasza Viktor81 (#38) üzenetére


tatabike
őstag

Az élettartammal semmi gondjuk nincs a gyártóknak... :U :(

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#41) farkas1


farkas1
tag

Gyerekkoromban volt poszter a szobám falán.
Jöhet egy ilyen a mostani falamra :) Vagy falaimra inkább. Minden szobába egy.
Kikapcsolt állapotban lehetne átlátszó és akkor az ablakra tenném, az elé sem lehet pakolni úgysem.

Ezen a tévén hol a Scart csatlakozó aljzat?

(#42) Ijk


Ijk
nagyúr

20 év múlva jöhet a 80-150"-os, szőnyegként feltekert változat, amit csak fel kell tapétázni otthon a falra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43) Viktor81 válasza tatabike (#40) üzenetére


Viktor81
senior tag

Azert ez nem egeszen igy van. Meg egy LG, vagy Samsung fele orias sem teheti meg, hogy olyan termeket aruljon dollar ezrekert, amelyrol nem tudjak garantalni, hogy legalabb a harom ev garanciaidot hiba nelkul teljesiti. TV-t a legtobb ember nem ennyi idore vesz, igy elvaras, hogy egy mai LCD elettartamaval rendelkezzen, ami ugy min. 7 ev.

(#44) #56573440


#56573440
törölt tag

na végre egy tv amit ha lelökök az asztalról, akkor nem lezuhan és zavarja az alattam lakókat a becsapódás hangjával, roncsolja szét a lábam, stb, hanem mint egy puha falevél levitorlázik... hiánypótló ;]

(#45) Z10N válasza DaveJr (#1) üzenetére


Z10N
veterán

Nekem is ez ugrottt be eloszor. Viszont a ki/bemeneteket hogyan oldjak meg? Szalagkabel a hub-hoz?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#46) tatabike válasza Ijk (#42) üzenetére


tatabike
őstag

Vagy, hazaviszed a zsebedben, egy kis zacskóban, beleszórod egy pohár vízbe, elkevered, aztán még képlékeny állapotában felkened a falra...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#47) Luck Dragon

Nem semmi, elismerésre méltó, mikor ezek olyan elavultak lesznek mint a crt- tuti kitapétázom az egyik falat vele:D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#48) Syl válasza -=RelakS=- (#39) üzenetére


Syl
nagyúr

Back to the Future második rész? :)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#50) Luck Dragon válasza twollah1976 (#49) üzenetére

Nem sokára olvashatjuk hogy egy személy öngyilkosságot követett a tv-vel mert felvágta vele a karját ;] :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.