Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Parci válasza Kalandor (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) ladybug


ladybug
őstag

Nyitnom kellene egy gasztroblogot..... :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5) Parci válasza Kalandor (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, nem is értem. mindegy, engem amúgy is taszít a f.szverés, amit gasztroblogokon művelni szoktak az emberek, úgyhogy elkerülöm őket inkább. a művelt alkoholista is csak addig érdekel, h miket tartanak best buy boroknak. mindent én sem tudok megkóstolni, jó, ha van jó tipp.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) dabadab


dabadab
titán

Aszittem a cimbol, hogy a Domestic Goddesrol meg hasonlokrol lesz szo - ehhez kepest P.A. nagy arcat kapom (igen, engem is irrital az eszoszto stilusa). Pfff.

DRM is theft

(#7) Parci válasza dabadab (#6) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ebből is látszik, h nem vagyok képben... (mondjuk nem is bánom)

közben elmentem a linkelt blogra, és elolvastam például ezt. na, erről beszélek. leírja, h micsoda fantasztikus helyet talált, mi mindent vásárolt, mindenkinek csorog a nyála. de azt nem írja meg, hogy mindezt hol. menjen a jó büdös q...........

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9) madstunt


madstunt
addikt

Áááá ezt a malackarajos csajt ha férfi lenne(mert én azon kat. vagyok hogy nőt nem ütünk) már rég megfejeltem volna mert kiütötte a biztosítékot.(direkt nem azt írtam hogy kiverte :DDD ;] )

(#10) dabadab válasza ladybug (#4) üzenetére


dabadab
titán

Tegy igy!

DRM is theft

(#11) ladybug válasza dabadab (#10) üzenetére


ladybug
őstag

Megtettem. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#12) tildy válasza madstunt (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Péter Anna? Mostanában nagyon beindult nála a szekér. Eleinte csak a Totalcarra írogatott, de most már ide is. :U
Nomeg ott van tejbenvajban is.
Ha már tényleg minőségi gasztro oldalt akartok, akkor diningguide. Chilli és Vanillás bloggerhölgy is írogat oda.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) brownus válasza Parci (#7) üzenetére


brownus
veterán

a nagy vásárcsarnok vagy hogy hijják, a fővámtéri piac. az alagsorban van egy ilyen fűszeres-mindenes bolt, hihetetlen amiket árulnak, kezdve a legkülönlegesebb fűszerektől, a szárított paradicsomig, stb... érdemes oda elnézni ha még nem voltatok.

és ajánlanék még egy jó helyet, ha szembe állsz a piaccal, akkor jobboldalt van egy magvas bolt (a srác a lehel piacról költözött át, a sajátja és jó minőséget árul), rengeteg fajta magvat és szárított gyümölcsöt találni nála.

ez a nemisbéka tetszik

[ Szerkesztve ]

(#14) Parci válasza brownus (#13) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi, ismerem. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15) Parci válasza Kalandor (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

amúgy ez a kukorica okoskodása jópofa... usában ez spec. nagyon jó dolog, a kukorica ott érzi igazán jól magát, fantasztikus finom bír lenni. 5 perc főzés elég neki. most erre lehetne azt mondani, h de az usa, de amikor a sztéknél osztja az észt, akkor is arról sír, h itthon micsoda hülyék a népek, bezzeg ott kint.

utálom az olyan embereket, akik marha határozottan megmondják a tutit. akkor is, amikor hülyeséget beszélnek.

(közben megnéztem a blogot, a kukoricás hülyeséget pont nem P.A. írta...)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) Thrawn válasza Parci (#15) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy megfelelően génmódosított kukorica bárhol jól érzi magát, és lehet, hogy finomabb is. Szerencsére akadnak itthon is olyan fajták/hibridek, amiket még nem laboratóriumban nemesítettek, de már nyersen is nagyon édesek,és max 5 percet kell őket főzni. Kár, hogy már nem szerepel az étlapomon.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#17) Parci válasza Thrawn (#16) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt most nem tudom, hogy mire érted.
(usából származik a kukorica alapvetően, nagyon is jól érzi ott magát évszázadok óta, amikor a géntechnológia még sehol sem volt.)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18) Thrawn válasza Parci (#17) üzenetére


Thrawn
félisten

Arra, hogy nem csak ott érezheti jól magát.
Ugyan onnan származik, de az USA elég nagy, területenként eltérő éghajlattal és/vagy talajjal, ezért valami úton-módon (nem feltétlen génmódosítással) hozzá kellett nyúlni az 'alap kukoricához', hogy nagy területen is gazdaságosan termeszthető legyen. Szerencsére a kukorica nem ismeri a térképet, így a világban sok helyen otthonosan ézi magát :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#19) brownus válasza tildy (#12) üzenetére


brownus
veterán

egy vega blog: vegavarázs ha valakit érdekel a hús nélküli étkezés is

(#20) Parci válasza Thrawn (#18) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ebben biztos vagyok. finomítom akkor, amit írtam: kint sokkal jobb kukoricát ettünk rendre, mint itthon. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#21) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

kib@szott péterannus megint olyat írt, h kinyílt a bicska a zsebemben. valahogy nem bírom ezt az indexközelibarátitársaságivagyok-lezseryuppievagyok-okoskodokleoltok stílust.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22) brownus válasza Parci (#21) üzenetére


brownus
veterán

az melyik blog?

(#23) Parci válasza brownus (#22) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

malacganaj

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#24) j.bravo


j.bravo
addikt

A művalkeszbe beleolvasgattam a borok iránti meglódult érdeklődésemből kifolyólag - nem lopta be magát a szívembe... :(
A cikkek stílusa egy dolog, de a hozzászólások között szemet szúrt hogy - talán a sznobizmussal járnak együtt ezek a dolgok? - divat a fikázás, illetve ha valamiről valaki jót ír véletlen, akkor annak lehurrogása, lehülyézése, fennhéjázás, és újra fikázás.
Szomorú.

Kissé emlékeztet a fotózzponthura, bizonyos tekintetben.

Ezzel együtt még mindig a művalkesz az egyik leginkább használható, avagy említésre érdemes blog itthon?

Whatever.

(#25) Parci válasza j.bravo (#24) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igazából a művalkesz elég jó infóforrás (a stílus sokszor továbbra is zavaró), albert gazda blogja meg végképp tök rendben van.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.