Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9978) Postas99 válasza Csorbi (#9975) üzenetére


Postas99
senior tag

Szia!

Én voltam, kérdeztem is de semmi válasz:
Indesit YT M11 82K RX EU hőszivattyús száritógépet. 2 év és 10 év motor garanciával.
Ezt vettem blackfriday akcióban...
Tapasztalat már van róla..
A programok megadott hosszúsága nem releváns adat.. Mivel 1400-as centrivel vannak a ruhák centrizve ezért egy 2 óra 30 perces program 1-1.5 óra alatt lepörög.. folyamatosan figyeli a nedvesség tartalmat és ez alapján számolja ki a hátralévő időt. Minden ruha eddig tökéletesen hordás szárazra száradt vele. Bár a hangja olyan mint amikor elindul a metro.. miután bemondják, hogy az ajtók záródnak..

Rengeteg szöszt gyújt be a ruhákról. Az alsó szűrőt látom a fő probléma okának későbbre..
Innen egy kivehető szűrőt kell üríteni, ez pedig a hűtőrácsozattal ellátott hűtőblokk elszöszölődéséet hivatott végezni... Nos a kosár kivétele után legalább 8-10 szárítás után ezt a hűtőblokkot is takarítani kell valami ecsettel vagy fogkefével ,mert ide is rakódik szösz. Egy idő után ha ez megtelik a készülék jelzi hogy az alsó szűrőt üríteni kell. Hozzáteszem minden szárítás után üríteni,takarítani szoktuk az összes tartozékát...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.