Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7587) Petibaba46


Petibaba46
csendes tag

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Lehalt a jóöreg Indesit WITP102, valószínűleg elektronika (panel) hibás. Helyére keresek 80-100 ezer ft környékén mozgó utódot. Először felültöltősben gondolkodtam, pusztán a megszokás miatt, de úgy vettem észre, hogy kevesebb a választék és mintha drágábbak is lennének picivel a simákhoz képest. Visszaolvasgatva a fórum múltjában az alábbiakat szűrtem le: A Whirlpool, Indesit (pedig 10évig mondjuk az enyémnek nem volt baja) vonalat kerülni szeretném, az Elektrolux-ot dicsérik, de keveslem a 12 hónap vállalt garanciát, a Bosch ~150 ezer alatt nem Bosch, stb... Korábban a fórumon írta valaki, hogy 6kg és 1200-as centri alatti gépeket nem szabad megvenni, mert gyenge anyagból van mind. Nem tudom mennyire állja meg a helyét ez a kijelentés, de logikusnak tűnik az anyagspórolás tekintetében. Páran dicsérték itt a Beko termékeket és az 5 év vállalt garancia nagyon tetszetős. A 6633-as modellt néztem ki, ami 6kg-os kapacitású, 1200-as cetris és ha jól látom az első olyan motoros a palettájukon ami már inverteres (amiről mondjuk nem tudom, hogy szükséges-e, vagy csak egy újabb parasztvakítás, ami valójában csak egy plusz problémaforrás). Érdeklődnék, hogy megfelelő-e ez a termék, vagy esetleg másban gondolkodjak?

[link]

Továbbá érdeklődnék, hogy amennyiben a kialakítás miatt rövid lenne a kifolyócső, lehetséges -e hosszabbítani? Vagy az gyárilag szándékosan van olyan hosszúra csinálva, valamilyen fontos technikai paraméter miatt, pl a szivattyú nem tud messzebbre tolni, vagy hasonló?

Nagyon szépen köszönöm, ha valaki megosztja a véleményét! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.