Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem is kell. Szerintem jó játék lett, és még sokáig az lesz. :R

(#2) pilsner


pilsner
aktív tag

csak a következő legyen olyan, mint a 2k4 volt, felújított grafikával, és tökéletes lesz. a 2k4ben sokkal jobb volt a mozgás, nagyon hiányolom

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#3) Nunder


Nunder
őstag

2k3 és 2k4 után nem kell új UT. 3 nekem nem tetszett, de a két előddel még mái napig szórakozom néha. Pihenjenek csak, és dolgozzanak a tökéletes utódon. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) Sirandrish válasza Nunder (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

pedig az UT3 egy igen jól sikerült játék...ugyhogy a hiba benned van :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Kareszovics válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mi tagadás tényleg jól sikerült egy játék, de hangulatában-játékmenetében semmi köze sincs, az előző epizódokhoz. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6) Kanczy válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Kanczy
veterán

Még szerencse, hogy az embereknek lehet saját ízlésük bírálás nélkül :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7) TazLeacher válasza Nunder (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Lehet én vagyok a "selejt" de nekem azok is a kedvenceim voltak, és ezt is imádom... :U

(#8) Winner_hun válasza pilsner (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na ja, UT 3 nekem se jött be.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9) Nunder válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Nunder
őstag

Sirandrish, jer1cho: Abban a pillanatban tudtam, hogy lesz kötözködés mihelyt elküldtem a hsz.-t :) Átfogalmazom: Az UT3 is egy remek játék, de nekem a két előd jobban tetszik. :P

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) TazLeacher válasza Nunder (#9) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem hiszem, hogy kötözködés lett volna...nekem spec tetszenek az újítások a 3-ban, és a kis graf tuning is jól jött.

(#11) konas


konas
senior tag

Nem volt kedvencem a sorozat,nem szertettem..Talan az elsot toltam vegigíg

(#12) TazLeacher válasza konas (#11) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

"Toltam végig"? :F

(#13) pilsner válasza TazLeacher (#12) üzenetére


pilsner
aktív tag

lehet a single player részére gondolt...
hozzátenném még, hogy a III sem egy rossz játék, amikor megjelent én is el voltam ájulva tőle, de huzamosabb játék után - legalábbis számomra - úgy tűnt, hogy a 2k4-hez képest játéktechnikában nem olyan kifinomult, mint az elődje.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#14) Nunder válasza TazLeacher (#10) üzenetére


Nunder
őstag

Nem is azért írtam. Jó az UT3, tetszenek benne a változtatások, de én annyira leragadtam a 2k4-nél, hogy nem tudtam érdemben értékelni az újat. Bennem van a hiba ez egészen biztos.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#15) Ice!?


Ice!?
őstag

"Ettől függetlenül támogatni fogják a mod közösséget, és a jövőben nyitottá teszik az engine-t, hogy még többen tudjanak kiváló dolgokat készíteni vele."
Csak egy kis elgépelés.

Amúgy jó ötletnek tartom a kis szünetet. A legutolsó UT már nem tetszett, és sokkal nagyobb durranás lesz 5 év múlva egy új kiadás, már komolyabb grafikával, az akkori elvárásoknak megfelelően.

[ Szerkesztve ]

(#16) gerii


gerii
addikt

az ut3-ban egyedül azt rontották el hogy nem a régi pályákat tették bele, és az újakból is kevés van, így egy idő után én is meguntam.
egy kérdés: 2004-gyel lehet még multizni, vannak szerverek, vagy már csak elvétve?

(#17) Sirandrish válasza Kanczy (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

képzeld mi lenne ha nem lehetne saját izlése az embereknek:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) fatal`


fatal`
titán

Nem is kell, jól sikerült az UT3. A 2k3 és a 2k4 számomra csak egy bohóckodás volt az UT99 után. Sima UT kéne felújított graffal, de erre semmi esély. :(

(#19) robotjatek


robotjatek
tag

UT3 nekem sem jött be, pedig az elődök nagy kedvenceim. Pihenjenek csak, és készítsenek valami nagyon jó játékot :)

gerii: UT1hez és a 2004-hez is vannak szerverek szép számmal, igaz sokkal kevesebb mint régen. Sőt, még az Unreal Gold-hoz is vannak:)

(#20) atee válasza fatal` (#18) üzenetére


atee
őstag

Bizony! Az UT99 volt az igazán nagy durranás.
A többi rész már nem tudta hozni ugyan azt.

D-day 2002-01-04 01:54

(#21) Termigáßor válasza Sirandrish (#17) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

1984

Jobbára ártalmatlan...

(#22) Eugene Roe válasza Sirandrish (#17) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Én is imádom az Invasiont és Assaultot az UT3-ban :U

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#23) Termigáßor válasza atee (#20) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Szerintem pedig sokat csiszoltak a játékon a 2k3 és 2k4 részekkel. Pl a fegyverek iszonyú erősek és emellé baromi pontatlanok voltak az ut99-ben. És a wall dodge is nagyon hiányzik belőle. Persze az akkori rivális Quake 3-nál így is sokkal fejlettebb volt (a játékmenete legalábbis, és bizonyos tekintetben az engine is, de erről akkoriban is sok vita folyt).

Sajnos az UT3-ban tovább gyengültek egyes fegyverek (pl link gun) és hülyén is néznek ki, ráadásul visszatért a pontatlan célkereszt. (csak középre igazított - és ennél fogva rejtett - fegyverrel pontos a célzás)

Még nagyobb baj, hogy a fizika (legalábbis a karakter mozgása) egy vicc. (pl.: oda vissza strafelhetsz meg kanyarodhatsz a levegőben... de ott van a bugos rongybaba effektus is)

Végül pedig a pályák ugyan gyönyörűek de túl csicsásak - ezáltal alig látni meg az ellenfeleket -, és tele vannak 'fake' objektumokkal (azt eddig is megszokhattuk hogy növények lombján, ágain át lehet lőni, de hogy egy oszlop sarokkövén is??)

Annak örülök viszont hogy nyílttá teszik a forrást. Így még arra is lehet esély hogy valaki megcsinálja az ut99 remake-jét... :)

Jobbára ártalmatlan...

(#24) atee válasza Termigáßor (#23) üzenetére


atee
őstag

UT99 ben pontatlanok a fegyverek? Mennyit játszottál vele? :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#25) Coyot


Coyot
őstag

Az engine nyitottá tétele a szabad felhasználást jelenti? mert ha igen akkor hatalmas respect :R az unreal engine a legjobbak közt van :K

Má' nem

(#26) fatal` válasza atee (#24) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem semennyit. :D

(#27) atee válasza fatal` (#26) üzenetére


atee
őstag

4 és fél évet neten top klánban biztosan nem ;]

D-day 2002-01-04 01:54

(#28) Archer


Archer
őstag

UT Classic: az igazi, az utánozhatatlan (persze csakis Voodooval Glide-ban :) ) Kiegyensúlyozott fegyverek, akkori szemmel baromi jó grafika, élvezetes játékmódok. Na meg azok a beszólások... :)
UT2003: az újdonság varázsa, akkori szemmel gyönyörú grafika, kellően nagy pályák, gagyi fegyverek, élvezetes játékmódok, de az az idióta eltorzult hörgés szerű beszéd ami a játékosoknak van, engem nagyon irritált.
UT2004: 03 kibővítve járművekkel, pályákkal stb., a 3 "újkori" UT közül a legjobb
UT3: igazából csak a demót próbáltam de elég is volt, túl csicsás, árkádos stb, magában egynek elmenne de köze sincs az "ős" UT-hez.

Persze ez szigorúan a saját véleményem :)

Úgy érzem kezd kifulladni ez a franchise is, nem is fog ártani neki pár év pihi.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#29) littlelion21 válasza Archer (#28) üzenetére


littlelion21
addikt

Egyetértek.
UT99 vagy UT2004 jöhet nálam is csak szóba, ha UT-ról van szó. :)

(#30) Piloss válasza Archer (#28) üzenetére


Piloss
senior tag

Na meg azok a beszólások...

Térdre csirkék itt az isten! :DD

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#31) J.R.Ewing válasza TazLeacher (#1) üzenetére


J.R.Ewing
tag

én is nagy q3 megszállott voltam 99ben az UT-t vhogy nem is ismertem, kiesett teljesen akkoriban még.

osztán történt, hogy 2000 nyarán a napster magyar szobájában segítettem egy kópé nevű srácnak felinstallálni vmi szar taiwani modemet(nekem is olyan volt) és erre a végén annyit mondott: mondjam meg a nevem meg a címem, küld vmit cserébe. arra már nem emlékszem, hogy én választottam az UT-t, vagy ő küldte azt magától, de onnantól még kb 2x ha elindítottam a q3-t...

pár hónapot UT-ztam, amikor öcsémmel találtunk 2 MOD-ot hozzá: Strike Force és Tactical Ops. a strike forceban nagyot ütött a DIE HARD I-re hajazó pálya, de a Tactical Ops volt az, ami mögött volt akkora játékosbázis, hogy érdemesebb volt afelé orientálódni. később ebből lett standalone retail változat is.

ki lehet röhögni, de én a mai napig ezzel a 10 éves 'szarral' tolom. mellette még a wolfET meg a WoW tudott hosszabb-rövidebb ideig lekötni, de ez az, amira azt mondom, hogy az én játékom. manapság sajna haldoklik, épp 1 hete állították le végleg a 'hivatalos' fórumot, de azért az a párezer ember, aki tolja, az elég komolyan tolja. arról nem is beszélve, hogy a TO tartja életben az UT99-t is. a leglátogatottabb UT99-s szerverek mind TO szerverek 1-2 kivételtől eltekintve. (MOD korszakban volt UT2TO mutator TO alá, és UT alatt TO fegyvereket lehetett használni. Curse][ Saigával meg AK-val, az az igazi móka :)
tőlünk nyugatabbra minden hétvégén van vmi LANhappening. régebben itthon is volt évente 1x ilyesmi, az egyik magyar klán által szervezve, de én vhogy soha nem értem rá ilyenekre :)

anno rápróbáltam CS-re is, hátha jó lesz, mert az is ilyen ugyebár, de 15 percig bírta a gépemen, aztán töröltem is azt a 'szart' :)

van egy 'folytatása' is UT2k4 alá, TO:crossfire néven, amit régi TO-sok fejlesztenek, de én azzal nem tolom.

Az UT99 lesz mindig is az etalon a multiplayer fps-ek előtt, és sztem még jópár évig menni fognak a szerverek. legalábbis nagyon remélem, hogy EPICék nem lövik le a master servert.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.