Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) benike1999


benike1999
tag

Crysis 3 Kids edition...csak ennyit tudok mondani!!!

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Hangulatos. Tuti tolni fogom. :K

(#1) benike1999
Crysis? Battlefield Kids Edition.
Battlefield? ARMA Kids Edition.
ARMA? Real Life Kids Edition.
:P

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) CybonTom


CybonTom
tag

Hát, nekem még mindig egy agyatlan lövöldének tűnik, mindenféle taktika/stratégia nélkül. Lehet, hogy majd megnézem, hogy csak a videók alapján van így, vagy tényleg ilyen a játék.

(#4) Kasya válasza benike1999 (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Elobb jutna eszembe egy Q3 copy, mint a Crysis3.

(#5) Mustaros válasza benike1999 (#1) üzenetére


Mustaros
aktív tag

[link]

Ha már kids.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) Gergosz2


Gergosz2
veterán

unalmasnak néz ki :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Sajnos a mai Blizzardot ismerve ez is akkora lehúzás lesz, mint a Heroes of the Storm, és egyesével kell megvenni majd ezeket a karaktereket (már 14 van, és jönnek folyamatosan), vagy halálra grindelni magad mire feloldod az ingame pontokból, és lesz vagy 100 ezer forintnyi megvehető skin már az első alpha indulásakor is meg ikszpébúszt... Bárcsak egy jó kis 10 ezer forintos játék lenne amiben mindent megkapsz, de ez már nem menő.

/s

(#8) snecy20 válasza Gergosz2 (#6) üzenetére


snecy20
veterán

meg főleg gyerekesnek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9) Feketelaszlo válasza benike1999 (#1) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Hát ha ezzel a tematikával el lehet riasztani az "Im"A pRoG4m€rr" és hasonló felhasználónevű (és arra jellemző lelkivilágú) egyéneket, már megérte. Amúgy TF2-nek is jellemzően kicsit érettebb volt a közössége, hiába a komolytalan kerettörténet - egyszerűen vannak olyanok, akik akciódús kikapcsolódásra vágynak egy nehéz nap után, de már nincs idejük leülni több órát SC-zni vagy WoW-ozni. A HotS és az Overwatch szerintem nekik készül. Amúgy rossz Blizzard játékra én nem nagyon emlékszem az elmúlt 15 évből, tehát a baklövés esélye viszonylag kicsi, bár hozzáteszem ez a plasztikus környezet nekem annyira nem jön be.

(#10) Mister_X válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan már, ezt az álszent dumát :U Minden egyes MOBA ugyan így lehúzás akkor, ahol nem tolják eléd a teljes portfóliót jópofiból. Mindenhol halálra kell grindelned magad, valamint az ingame skinek megvételére se kötelez senki.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) AxBattler válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Mit gondolsz, amíg a programozók készítették, addig csak szén-dioxidot alakítottak oxigénné a monitor előtt, és ezután is jól ellesznek így? A Blizzard meg a játékosok két szép szeméért ölt bele X összeget? :U

Komolyan mondom... ehh, hagyjuk. :W

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) wjbhbdux válasza AxBattler (#11) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem, pénzre mindenkinek szüksége van.
Csak van már bevált fair F2P rendszer is (pl. DOTA, TF2, Path of Exile, Warframe), szemben a tipikus lehúzós F2P rendszerrel (a F2P játékok többsége, ázsiai gyökerű FPS-ek, illetve Blizzardtól a Hearthstone és Heroes), ami a pénzed pofátlan elvételére játszik a játékok minőségétől függetlenül, sulykolja beléd hogy egy darab szar vagy ha nem fizetsz rendszeresen sokat. Szomorú, hogy a Blizzard játékai az utóbbi kategóriába kerültek, a patinás hírnevüket lerombolva.

/s

(#13) Mister_X válasza wjbhbdux (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rekt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Hát ez a játék asszem mondhatom, hogy nem nekem készült. Anime rajzfilm feeling ut/q3 játékmenettel, legalábbis ebből a karakterbemutatóból ez jött le. Nekem a HotS is olyan kicsit mintha gyerekeknek készült leegyszerűsített Dota lenne, de lehet, hogy velem van a baj. Azér azt hozzátenném, hogy szerencsére a Diablo3-al és a Starcrafttal nincs semmi baj, valószínűleg azokkal nem mennek el ilyen irányba...

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#15) AxBattler válasza Ragnar_ (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

D3-mal már elmentek sajnos.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) f_you válasza AxBattler (#11) üzenetére


f_you
tag

Engem nem zavar ha értelmes mennyiségű idő alatt ki lehet grindolni a karaktereket (HotS-ot még nem próbáltam szóval nem tudom mennyire van így), de hagyjuk már ezt a baromságot, hogy e nélkül éhen halnak a fejlesztők stb.
Dota is igen jól elvan, nem látom, hogy panaszkodnának a kevés bevétel miatt :))

Amúgy a játék nekem tetszik. Egyszerű kis árkád lövölde, nem több, nem kevesebb. Az egyetlen dolog ami nem jön de, hogy nagyon lassúnak tűnik a mozgás.

[ Szerkesztve ]

(#17) Luck Dragon

Hangulatos lehet egy jó csapattal, de maga a játék kicsit unalmasnak tűnik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) AxBattler válasza f_you (#16) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor úgy mondom, hogy legutoljára Krisztus sírját őrizték ingyen, aztán hogy az egyik játéknak mennyi az ára, azt a készítője dönti el.
Hogy megveszed-e, azt meg Te döntöd el.
Hogy beválik-e ez az üzleti modell, azt meg az idő dönti el.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Unalmas és nagyjából nulla csapatmunka. Agyatlan lövölde. A healer karakter eddig az egyetlen aminél némi taktikai elem előjött. Amúgy nem tudom elhelyezni a piacon, mert egy hasonló játék sem fogott még meg...szóval ha azokkal játszottak ezzel is biztos játszani fognak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#20) nonsen5e válasza AxBattler (#15) üzenetére


nonsen5e
addikt

D3-mal pontosan miben is mentek el ilyen irányba?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#21) AxBattler válasza nonsen5e (#20) üzenetére


AxBattler
félisten

D2-höz képest némileg Disney-sebb lett a képi világ egyesek szerint, ideértve engem is. Persze ízlések és pofonok... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#22) nonsen5e válasza AxBattler (#21) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez jogos kritika (valamilyen fokon), de a kieges zónák elég darkosak lettek.
Azt hittem, hogy a pay2win-séget sikerült ráhúzni valahogy. :P

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#23) Mister_X válasza nonsen5e (#22) üzenetére


Mister_X
nagyúr

RMAH ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) Ragnar_ válasza AxBattler (#15) üzenetére


Ragnar_
addikt

Azért nem olyan vészes az a Diablo3, ha csak az Overwatcht és a HotS-t nézed. A Diablo3 designja azért maradt a stílusos gótikus középkori dark fantasy. Nekem legalábbis adja a régi diablok hangulatát, csak ugye kor igényeihez, elvárásaihoz igazítva, talán kicsit színesebb, de engem nem zavar.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#25) AxBattler válasza Ragnar_ (#24) üzenetére


AxBattler
félisten

Az Te vagy, én a Witch Doctor, meg a Monk láttán nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek. De ez egyéni, és erősen OFF.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#26) arni1 válasza wjbhbdux (#12) üzenetére


arni1
aktív tag

Az eg vilagon senki nen kenyszerit ra, hogy megvegyel akarkit/akarmit is. 4 host vettem meg akciosan!! Ami 4,20 eurot jelent/hos illetve egy mountot szinten akciosan. Ha nem vettem volna meg oket akkor 6 karakter helyett 10 hianyozna. Es? Akkor is ugyanitt lennek. Skinem egy darab sincs, rank1 vagyok(konstans) 2200+ jatekkal. Teljesen f2p-be is lehet tolni es annyival nem telik tobb idobe.

(#27) Skillerz válasza AxBattler (#11) üzenetére


Skillerz
tag

Úgy látszik a Warcraft 3-as időkre már kevesen emlékeznek, amikor egy játékért kieggel együtt max 15 ezret kértek el. Ez a mikrótranzakciós marhaság az Activison óta van meg a Blizzardnál, és igen is jóval magasabb árakkal dolgoznak mint egy LOL vagy egy Dota 2. Írom ezt úgy, hogy imádom a játékaik 80%-t és ki is fizetem értük az adott összegeket, de ne sajnáljuk már szegényeket, hogy "jajj hát pénzért dolgoznak". Mivel legalább 200%-os nyereséggel dolgoznak. Csak annyit említek, hogy egy skin a HotS-ba annyiba kerül mint egy havi WoW, és mond hogy nincs lehúzás szaga a dolognak, nem nem erőltetik rám az igaz, de ettől függetlenül röhejesek.

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#28) Mister_X válasza Skillerz (#27) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak 1 vagy 2 "legendary skin" (egyedi hang, effektek, kinézet) van a HotS-ban, ami ilyen drága.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29) Skillerz válasza Mister_X (#28) üzenetére


Skillerz
tag

Igen mindezt úgy, hogy még csak béta fázisban van a játék, gondolhatod mi lesz később. Arról már nem is említek szót, mikor a zárt BÉTA állapotban lévő játékhoz 10.000Ft-ért (egy AAA-s játék áráért) adják a kulcsot. Igen megvehetted máshonnan is, de kicsit vicces, hogy még a béta fázison is keményen nyerészkedni akartak. Ez a F2P modell és a DLC-s marhaságok a legnagyobb lehúzás amit ki lehetett találni, és ez idővel rosszabb lesz. Kérjék el az árát a munkájuknak, nem azt mondom, hogy ne. Félre értés ne essék, de ez már kicsit kezd másba át menni.

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#30) nonsen5e válasza Skillerz (#29) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez máshol is így megy, hogy vagyonért árulják az Early Access kódokat. De én is tökéletesen jól elvagyok a játékkal úgy, hogy egy centet nem adtam érte. (WoW havidíjban meg már több100k benne van)... :P
És az, hogy most még csak béta a játék, nem feltétlen jelenti azt, hogy még több mikrotranzakció lesz benne azon kívül, hogy új hősöket raknak bele.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#31) AxBattler válasza Skillerz (#27) üzenetére


AxBattler
félisten

W3-mal ne példálózz, az még egy teljesen más korszak volt, GameCard-ok nélkül.

Senki nem sajnálja a Blizzard-ot, ők a legnagyobb fizetős MMO gazdái, de (éppen ezért) nem várom, hogy pusziért adják a content-et. Ilyen világban élünk.
És inkább legyen valami fizetős, de minőségi, mintsem ingyenes, de gagyi.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32) Ragnar_ válasza AxBattler (#25) üzenetére


Ragnar_
addikt

Igen ez ilyen dolog, nekem semi bajom nincs az említett 2 karakterosztállyal, bár monkot nem is próbáltam még. És ez már valóban OFF

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#33) Ragnar_ válasza Skillerz (#27) üzenetére


Ragnar_
addikt

Abban az időben még voltak stratégiai játékok C&C széria, AOE, Warcraft, Starcraft, Ezekből napjainkra maradt kb. a Starcraft. A játékgyártás is a pénzről szól ahogy te is megjegyezted, én abban sem vagyok biztos, hogy lesz Warcraft4 egyáltalán, ahogy a trendek manapság mennek.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#34) #57919488 válasza Ragnar_ (#33) üzenetére


#57919488
törölt tag

WoW miatt nem lesz W4.
Nem is gond mert ha olyan lenne a tortenet mint a pandamacikas (MoP) vagy ez a vissza a jovobe fele kieg (WoD) akkor nem veszitunk sokat szerintem.
Arra meg semmi szukseg, hogy kiadjanak egy Orc kampanyt 10E+ HUF-ert es utana 2-3 evente jonne a tobbi szokasos 10E+HUF-os darabolasokkal.

[ Szerkesztve ]

(#35) WayneGace válasza Skillerz (#27) üzenetére


WayneGace
őstag

Miért lehúzás, ha egyszer nem kötelező megvenni? Egy skin még mindig csak skin.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#36) wjbhbdux válasza WayneGace (#35) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az alap mount skin pl úgy van megcsinálva hogy körbeállnak a csapattársaid és ujjal mutogatva röhögnek rajtad a meccs eleljén annyira csövesgagyi :O

/s

(#37) Mister_X válasza Ragnar_ (#33) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Afelett meg tekintsünk el, hogy egy-egy SCII kampány volt olyan hosszú, mint egy WarCraft III? :U Amúgy se a Mists of Pandaria, se a Warlords of Draenor történetével nincs gond, csak divat szidni ezt is, mint mindent.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38) wjbhbdux válasza Mister_X (#37) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az tény, hogy az SC2 multiplayer közössége már sehol se lenne ha nem jönnének ezek az újabb részek amik egy kicsit feldobják, nekem azzal sincs gondom hogy 2-3 évente van új single player kampány hozzá, tanulva a korábbi hibáikból, biztosan jobb minőséggel jön a befejezés, mintha a WoL szintjén lenne mindhárom kampány, akkor is ha a történetet már 5 éve megírták hozzá.

Sajnos a multiplayer részt túl régimódian és óvatoskodóan kezeli a Blizzard, mintha csak egy extra lenne a single player mellett. A multiplayer balance csapatuk aktivitását elnézve már rég megbánták hogy ennyi évig ezzel kell foglalkozniuk, és azzal a kevéssel amit időnként hozzátesznek nem tudják a lépést tartani azokkal az elvárásokkal, ami egy mai (illetve egy elmúlt 10 évben megjelent) multiplayer játék közössége igényelne, e téren majd a Heroes megmutatja 1-2 év alatt, hogy mire képesek, ha akarnak.

/s

(#39) #57919488 válasza Mister_X (#37) üzenetére


#57919488
törölt tag

SC2: kampany lehet hosszu volt de kozel sem volt (szamomra) annyira erdekes mint a W3 tortenete.
WoW: Cata-ig jo volt a tortenet es a jatekmenet is (de a WotLK-ig volt az igazi ugye :) ). Gondolom pont veletlenul esett ennel a 2 kiegeszitonel hirtelen igy le az elofizetok szama :U (akik MoP-nal jatekban voltak azok tudjak, hogy ment allandoan a negativ tema, ezert lett most ez a dark-os kieg / ami vegul eleg jo kieg is lett szerintem).
Ezert mondom, hogy gaz van a tortenetirokkal mert nagyon kifogytak az otletekbol.
Lehet jobban is jartak ezzel, hogy 0 tortent alapu jatekokat csinalnak es csak a skineket kell ujraszinezniuk idokozonkent :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#40) wjbhbdux válasza #57919488 (#39) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Szerintem a WoW története miatt senki se fog előfizetni vagy lemondani róla, én pl. annyit tudok róla hogy megnézem az introt meg az utolsó raid végi cinematicot. Inkább azzal van gond amikor 9 (cata) meg 14 (mop) hónapig nincs patch se új tartalom két kiegészítő között..
A cata vége után valamennyivel életemben először belépve teljesen üres főváros fogadott és az egész realmen voltak kb 15-en, akkor senki se mondhatta hogy a WoW nem halott, most már összevonogatták a szervereket, de most is elég kilátástalan hogy pár hét múlva itt az elvileg utolsó patch és még nincs is bejelentve a folytatás.

/s

(#41) #57919488 válasza wjbhbdux (#40) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azert a tortenet ratette a kezet egy egesz kiegre amit nem jo iranyba vittek el, pandamacikak... pff
Ezert mondom, hogy akik MoP-nal jatekban voltak azok tudjak mirol beszelek akik meg nem azoknak ugyis mindegy, nem? :)
Azt csak ok tudjak megmondani, hogy miert tartott ilyen sokaig minden kieg de a WoD-ban meg mindig sok a bug, sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#42) Ragnar_ válasza Mister_X (#37) üzenetére


Ragnar_
addikt

Lehet, hogy én vagyok túl öreg már, de warcraft világba pandarenek kicsit nekem olyan komolytalan, de ezt nem a játék alapján mondom, csak amit anélkül tudni lehetett róla nekem olyan stílusidegen, kicsit olyan mint a csillámpóni pet.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#43) #57919488 válasza Ragnar_ (#42) üzenetére


#57919488
törölt tag

Aprilisi trefa volt kezdetben es ugy dontottek, hogy beteszik a jatekba is :W
Semmivel nem masabb mintha most a Star Wars-ba Mickey Mouse-t raknak. Persze a tortenettel ettol meg lehet nem lesz gond ...

[ Szerkesztve ]

(#44) wjbhbdux válasza #57919488 (#43) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ne mondd, hogy a gnómok meg a törpék jobbak, amik kezdetek óta a játékban voltak. :N

/s

(#45) #57919488 válasza wjbhbdux (#44) üzenetére


#57919488
törölt tag

A Gnome fajt ruhellem ugy ahogy van. A torpokkel nincs semmi gondom, de mondjuk Overwatch-ban elegge butan neznenek ki, nem? :D

[ Szerkesztve ]

(#46) Mustaros válasza #57919488 (#45) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Szóval utálod a Gnómokat? :D [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.