Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mezcal


Mezcal
addikt

Ez egy nagyon jó telefon, talán a kategória ásza. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

En azt hittem Kulonosen ajanlott lesz. :) Nem semmi ajanlat, na.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) kortic


kortic
tag

A MA!TV adás topikjában írták, hogy jó a gari, simán szerelik/cserélik szinte bármelyik Tescoban, megérdemelte volna valóban a különösen ajánlott plecsnit

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#4) Legendd válasza Csapoati (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Nagyon elgondolkodtam, de legyen erősen ajánlott.

Alea iacta est!

(#5) Mezcal


Mezcal
addikt

Járt volna a különösen ajánlott, már csak az ár/minőség miatt is. Ár/érték arányra meg 10-est érdemelt volna.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6) tpeti78


tpeti78
senior tag

Lehet, hogy buta kérdés, de ez akkor egy kártyafüggetlen készülék, vagy két tecso kártyát lehet bele tenni? :)

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#7) Legendd


Legendd
senior tag

Gyerekek ilyet még nem csináltam, de módosítottam. Különösen ajánlott, jeeeeee :D

Alea iacta est!

(#8) oris válasza tpeti78 (#6) üzenetére


oris
aktív tag

Független.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#9) kortic válasza Legendd (#7) üzenetére


kortic
tag

:R :R :R :R

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#10) Mezcal válasza Legendd (#7) üzenetére


Mezcal
addikt

Jobb később, mint soha! :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#11) M5Norbi válasza Legendd (#7) üzenetére


M5Norbi
őstag

Idővel jön meg a bölcsesség :D

:R

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#12) FunkyBoy


FunkyBoy
tag

Mindent tudni kell a helyén kezelni, szerintem ez a cucc a kategóriájában az a cucc aminek jelenleg 2év garral ezért az árért nincs vetélytársa. :R
Léteznek ugyan kecsegtető készülékek kínai weboldalakon, de ugye új modelleknél a hardver kérdésessége (pl. mtk platformon a gps modulok jelentős része nagyon gáz), a garancia, a behozatalhoz kapcsolódó esetleges tortúra eléggé elgondolkodtató egy ilyen ajánlat mellett.
(mondom ezt úgy, hogy bár "még" nem birtoklom, de már párszor járt a kezemben a készülék)

[ Szerkesztve ]

(#13) Legendd válasza M5Norbi (#11) üzenetére


Legendd
senior tag

Nana :D nem osztogatjuk ezt csak úgy :D de én is hezitáltam nagyon sokat ezen.

Alea iacta est!

(#14) Mezcal válasza Legendd (#13) üzenetére


Mezcal
addikt

Najó, de video van róla, hogy megígérted. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#15) babkukta


babkukta
senior tag

Ez 1 év múlva is használható lesz? :DDD

Üdvözlettel, Tibi

(#16) Steve1207 válasza Legendd (#13) üzenetére


Steve1207
veterán

Anno bátyámnak kerestem közepes droidot és a tablet teszten felbuzdulva elkezdtem utánanézni a márkának külföldi teszteken, ahol szintén kiválónak írták (szerk: ár/érték arányban). Nem is volt kérdéses, hogy 2 év garral ez kell neki, vett is kettő a családba, teljes megelégedéssel használja már 1 hónapja.
Csak kicsit néztem rá a telóra élesben, de ennyiért tényleg mehet rá a KA :)

[ Szerkesztve ]

.

(#17) kenand


kenand
veterán

Tény a tablettel sokkal jobban mellélőttek.
Hatalmas tárhellyel reklám, de 8 fizikális helyett 2GB a tár, 10% az első frissíténél vagy behal, vagy nem frissíthető.
Ja és ide a linkelt teszhez pofátalnul 16GB-s masinát küldött a TESCO, a halamndóknak meg a 8/2-est árulta.
Javítás soha nem jött, inkább kiárusították. Aztán eltűnt a polcról, de láss csodát újra viszakerült a hiba megoldása nélkül teljes árért 29900Ft!

Még szerencse, hogy lekes userek átpartícionálással megoldották a tárgondot. A gond, hogy nem hivatalos garancia vesztés jár érte. (bár kit érdekel, ha használhatóvá válik)
Egyébkénrt remek kis Tablet, de a TESCO hihetetlenül pofátlan.

(#18) M5Norbi válasza Legendd (#13) üzenetére


M5Norbi
őstag

Írhattam volna hogy a korral :DD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#19) Viktor77 válasza kenand (#17) üzenetére


Viktor77
titán

A topicjában valakinek azt válaszolták, hogy február elején jön hivatalos frissítés, ami megoldja a tárhely problémát.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20) mishubi


mishubi
tag

Meglepően jó.
De azt még feldolgozom, hogy "tesco". :D

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#21) batai15


batai15
félisten

Nem tűnik rossz cuccnak. Főleg az ára miatt. Még sajnos előbe nem fogtam, de ha nem lesznek össze szerelési gondok sok telefonnal kapcsolatban mint sok budget telefon esetében ill a gyári szoftal ha más nem modder csapat fog foglalkozni akkor ez egy jó ajánlat lesz. Azt viszont fel kell dolgoztam h Tesco márka.

(#22) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Páromnak és öccsének is ez a telója van. Tökéletesen elégedettek vele, én is párszor használtam s bár én màr elköteleztem magam a WP felé, szerintem sem rossz vétel - nekem egyedül az inverz gombelhelyezés fura kicsit...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#23) Schmidi válasza babkukta (#15) üzenetére


Schmidi
tag

Ez a problémám nekem is. Sajnos tapasztaltam már, hogy a tesztekben nagyon jól szerepelt low-end androidos cuccok 1-2-3 hónap használat után messze nem ugyanazt nyújtották, mint új korukban. Ezért én félek az ilyen termékektől, de remélem, hogy aki ezt választotta az később is elégedett lesz. :)

(#24) gps76 válasza batai15 (#21) üzenetére


gps76
őstag

Nekem van telefon,tábla,meg BT füles is. Egyikkel sincs gond,a pár apró "bibin" kívűl. A telefon,meg a tab is 1 GB ellenére nagyon jól multitask-ozik,alig zár be dolgokat,jól kezeli a RAM-ot.

(#25) batai15


batai15
félisten

Ha lesz egy jó akció lehet beszerzem az asszonnyak.

(#26) galaxys80


galaxys80
veterán

Micsoda hype veszi körül ezt a telefont az elmúlt napokban. :D
Egy dologra lennék kíváncsi. Mennyire jellemző az a hiba amire a telefont topikjában iszonyatosan sokan panaszkodnak? Mégpedig a kijelző villogására.
Mert, ha tényleg létező és jellemző hiba, akkor egyrészt illene említeni a tesztben. Másrészt számomra nem, hogy 30.000-et, de 3.000-et sem érne.

(#27) M5Norbi válasza batai15 (#21) üzenetére


M5Norbi
őstag

Én kétszer háromszor megnyomkodtam Tescoban mikor nagyon ráértem.
Az árához képest nagyon meglepő!
A külseje,anyaga abszolút rendben van.
A szoftver is jó mert eléggé alap így sok felesleges dolog nem lassítja.

Nyilván ez nem egy túl releváns vélemény de ha azt kéne használnom nem esnék kétségbe.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#28) Legendd válasza Bogyi007 (#22) üzenetére


Legendd
senior tag

Érdekes amúgy, nekem pont ez a gombkiosztás a normális :D a vissza gomb legyen jobb lent, azt nyomom legtöbbször :D

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#29) Fulár


Fulár
senior tag

Javítsatok ki ha tévedek de a kijelző nem véletlenül inkább 4,59-es?Ez esetben pedig a tesztben megadottnál nagyon picit nagyobb és csak 240 dpi....
A kamera teszt videó nekem pedig valami oknál fejjel lefelé van.

(#30) kortic válasza mishubi (#20) üzenetére


kortic
tag

@mishubi
@batai15

Úgy Tesco, hogy atcimkezett medion, ami átcimkézett Lenovo

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#31) lexter00 válasza kortic (#30) üzenetére


lexter00
őstag

Ami átvan cimkézve még azt is átcímkézik? :D

(#32) roli543


roli543
őstag

Ennyiért tökéletes. És a rendszer sebesség is teljesen jó. Ebben az ár rétegben a nagy gyártók felé ilyet kínálnak. Grat.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#33) kenand válasza Viktor77 (#19) üzenetére


kenand
veterán

Nem hiszek a hivatalos frissítésben. Bár lehet, hogy ennek reményében emelték vissza az árat...

(#34) Devas


Devas
őstag

Nagyon tetszik, de lehetne egy picivel kissebb (nem a kijelző).

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#35) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Otg képes?

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#36) tothmaxy182 válasza kortic (#30) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Mi más gyártóknál a típusszáma? Tehát mondjuk mi az a medion, vagy lenovo telefon, ami ugyanez?

Minden szavam magánvélemény!

(#37) Mezcal válasza kenand (#33) üzenetére


Mezcal
addikt

Már jött rá frissítés.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#38) EnterR


EnterR
veterán

Középkategóriában egész jó alternatíva lehet ilyen ár mellett. Sőt...

PSN ID: marquuard

(#39) Mezcal


Mezcal
addikt

A dupla annyiba kerülő Xperia M szintjén mozog. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#40) gps76 válasza galaxys80 (#26) üzenetére


gps76
őstag

A kijelző villogás valami feltöltődéstől lehet,mert nekem kb.1 héten 1-szer csinálja és magától elmúlik,nem vészes dolog.
Aki erről a telefonról osztja meg a táblára a netet,próbálja ki a bluetooth-os netmegosztás,meg fog lepődni milyen hasznos,mennyivel jobb mint a hotspot. Olyan mintha netes lenne a tablet,egész nap használhatod,anélkül,hogy lemerülne telefon a wifi megosztás miatt.

(#41) troller válasza Bembee12 (#35) üzenetére


troller
senior tag

Nem.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#42) Bembee12 válasza troller (#41) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Köszi, akkor nekem semmi pénzért nem kell.

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#43) pusszycat válasza kortic (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen miután lekaparták róla a Motorolát. :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#44) Takuun válasza Mezcal (#39) üzenetére


Takuun
aktív tag

Ami engem érdekelne az a zenei rész. Napi 3 órát utazom, így ez fontos számomra. Jelenleg egy SonyEricsson K800i-t használok és ez jól szól.
A fülessel hallgatott zene érdekelne a hangszóró másodlagos.
Van-e alapzaj, meg egyék idegesítő dolog? Elég hangos-e? A hangosság alatt nem azt értem, hogy sikerül-e vele halláskárosodást összeszedni, hanem, hogy nem halk-e? Valamelyik Lumia esetében olvastam, hogy probléma, volt a zenei rész halkságával.
A magas és mély hangok mennyire tiszták, meg úgy általában az egész produkció? Tudom, hogy ez erősen függ a fülestől is, de a meghajtón is sok múlik.

[ Szerkesztve ]

(#45) batai15 válasza kortic (#30) üzenetére


batai15
félisten

Tudom. De attól független azért még kérdezik milyen telod van. Tescos. XD

(#46) blueMerle


blueMerle
veterán

Egy kicsit olyan ez, mint a mai kor ZTE Blade-je :) Ennyiért nagyon jó vétel :K

(#48) pusszycat válasza #03372544 (#47) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pont erre gondoltam én is.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#49) no more válasza #03372544 (#47) üzenetére


no more
addikt

Elég pontos komment volt!

ON: Leírtam tegnap is és ma is.. ennyiért ajándék! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#50) zsircica válasza batai15 (#45) üzenetére


zsircica
csendes tag

Madaras? :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.