Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zoll96


zoll96
csendes tag

Kár hogy ronda ... :N

(#2) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Sajnálatos ez a meghívós rendszer. Azért szerintem egy ilyen márkától ez picit nagyképű dolog. Sajnos sokan úgy érzik, hogy attól lesznek prémium gyártók, ha limitálják a készletet. :U És ez nem csak a telefonos iparágra igaz.

Maga a telefon baromi frankó, egy nagyobb iphone 4, és ez esetben ez nem negatív kritika, mert szerintem az a fajta anyaghasználat nagyon sokaknak bejött.
Kár, hogy a magyar áfával együtt már nem must buy kategória...

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szerintem elég gyenge eresztés, főleg egy Mi4c-hez képest, de még egy Mi4i-t is lehet előbb választanék, sőt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) Sanyi.mTs válasza Norb€€€ (#2) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

szerintem a gyártószalag (is) limitálja az eladást, de ugye fent kell tartani a folyamatos érdeklődést.

(#5) Crytek


Crytek
veterán

Értelmes aksira már nem futotta

Next PC Upgrade: 2022

(#6) dlaj válasza Crytek (#5) üzenetére


dlaj
őstag

..de még gombvilágításra sem. És mi lett volna, ha nem tette volna oda magát?

A kínai gyártó alaposan odatette magát, amikor az idei kisebbik modelljét elkészítette,.....

(#7) batai15


batai15
félisten

Csalódás. Illetve fingerprint hiánya is fájó,ill akku

[ Szerkesztve ]

(#8) beamen válasza Norb€€€ (#2) üzenetére


beamen
tag

Pillanatnyilag 85e ft+szállítás és erre nem jön már rá plusz költség, mert eu raktárból szállítják, legalábbis a 2-nél így van.

(#9) 2o1i


2o1i
senior tag

Nagyon nem tetszik.
Azok a borzalmas fotók inkább 4 pontot érdemelnek.
Csak én érzem úgy, mintha 1+1 óta a színvonal folyamatosan csökkenne?

[ Szerkesztve ]

(#10) Baggins86


Baggins86
aktív tag

"letisztult, sebességorientált, könnyed felület"

Jöhetne már az a sebességorientáltság...

(#11) #16820480 válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát igen, az a baj, hogy a gyártó eredeti arculata szerint ennek nem a Galaxy A-szériával kellene versenyezni, hanem mondjuk egy Mi4c-vel, az meg azért jobb vétel, modernebb, többet bír az akksija, és még lehetne sorolni. Az az értesítés kezelő csúszka jópofa ötlet, tetszene több telefonon is ilyesmi.

(#12) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Nekem nagyon tetszik, de ennyit nem adnék érte. Marad a 1st gen Moto G :)

(#13) vicze


vicze
félisten

A cikkben szereplő 93e, hogy jön ki? Csak mert a OnePlus oldalán 85e szerepel, akkor az még nem a végleges ár?

(#14) youngboy


youngboy
senior tag

Nekem annyira bejött ez a meghívós rendszer, hogy rövid úton vettem is egy másik készüléket helyette.

(#15) Skyhigh válasza vicze (#13) üzenetére


Skyhigh
senior tag

+8000 Ft a DHL

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#16) Napfénysüti

Szerintem nem olyan rossz készülék ez. Páromnak egy ideig ez tűnt befutónak de a Xiaomi Mi4C hasonló áron azért valóban jobb vétel azért.

Més que un club!

(#17) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.

(#19) Simi87


Simi87
senior tag

Szerintem jól néz ki, kár az üzemidőért.
Ezeket az értékelhetetlen üzemidőket, hogy lehet 7 pontra belőni? :F

applefanboy: Köszönjük a rendkívül építőjellegű kritikát. De mégis mi legyen rajta.

[ Szerkesztve ]

(#20) DJosef


DJosef
őstag

Nekem maximum anyaghasználatban tűnik ez jobb választásnak, mint egy G3. Egyébként tetszik.

Forget about it

(#21) enginev3.0 válasza #16820480 (#11) üzenetére


enginev3.0
félisten

1+1 -hez nem illik ez a középkategória, ha kis telefont akarnak, akkor az is legyen ütős

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#22) Blyan


Blyan
félisten

Nagyon jó lett, kár hogy az elsőt nem ilyenre csinálták.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Sokáig vártam erre a telfonra de vettem egy honor 6-ot és a tesztet olvasva nem bántam meg, hogy nem vártam tovább.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#25) icp1970


icp1970
senior tag

Nekem sem nyerte el igazán a tetszésemet. :N

(#26) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Ennyiből lassan kjön egy Letv One Plus, ami minden tekintetben megnyerőbb... Ha már kínai.

(#27) petymeg


petymeg
addikt

Ennyiért nem ezt venném...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#28) ghiottone válasza Viktor0610 (#23) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1 :DDD

Pár hete, amikor rám tört, a "basszus lehet nagy ez az 5,5 col" feeling - ebben és a Mi4c-ben is gondolkodtam, mint lehetséges dualos telók. Azonban az erősebb chipen és 5 colon kívül semmi mást nem hoztak volna a Moto X Play-emhez képest (nem játszom vele, telefonálás, csak wifi, böngésző, facebook, navigáció - 3 naponta töltöm 4 óra kijelzőidő és 2 óra beszélgetéssel).
- gyengébb aksi, gyengébb kamera;
- Xiaominál mókolni kell egy normális romért + nincs SD, akkor 32Gb-os verzió kellene;
- 1+X-nél van micro-sd, de akkor hova teszem a 2. simet :W.

Szerintem nem lesz nagy sikere ennek az X-nek.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#29) danielgalaxy válasza danielgalaxy (#26) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Letv One Pro akart lenni :D

(#30) zaskar válasza Bennyboy (#24) üzenetére


zaskar
senior tag

Megnyugodhatsz, én éppen ma egy éve használom a Honor 6 - ot, de még most sem látom a lehetséges utódját a 100 ezer körüli kategóriában. Pedig volt egy meghívóm is erre az X-re, de hamar beláttam, hogy semmi értelme a cserének. Ez a teszt most megerősített abban, hogy jó döntést hoztam...

(#33) G4bi89 válasza danielgalaxy (#26) üzenetére


G4bi89
senior tag

Az picit drágább és az 5,5 inch miatt amúgy sem egy ligában játszanak. Plusz a garancia kettő helyett 1 év, és az is kínai...

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#34) judas13


judas13
addikt

Valahol ennyiért már csalódás.
Pláne még, hogy a gombok sem kaptak háttérvilàgîtást - annyira odatették magukat ezek a srácok...és mi lett volna ha nem...

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#35) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Szép meg jó, de mégis csak kínai, aminek fényében az ára kissé erős.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#36) Forest48


Forest48
aktív tag

Elég lehúzósnak érzem a teszt hangvételét. Általában azt írjátok, hogy a beszélgetési hangminőség átlagos, itt meg azt hogy "semmi gond nem volt". Kajára is mondhatod, hogy olyan volt, mint mindenhol, ízletes, de semmi extra. Viszont olyan helyre nem mennék, amire azt mondják, hogy nem volt vele semmi gond. Ha kár ebből az irányból jell közelíteni, az már régen rossz.

Egyébként a Honor 6-hoz képest jóval szebb a telefon. A fém keret minőségi, a sarkok szépek. A honor 6-on meg az a fura destett műanyag... ha megfogod mindkettőt, akkor jóval minőségibb benyomást kelt.
Mindent összevetve csak ismételni tudom magamat, ha valamit le akarok húzni, akkor minden infót alulról közelítek. Ez a telefon 85 000 Ft (+express szállítás Mo-ra 8000), és az előző két hétben meghívó nélkül lehetett venni, amúgy meg kb 2 perc hozzá kapni egyet fórumon.
A garancia meg egyszerű ha megadod nekik az infókat, amiket kérnek. 1 hét alatt egy új telefont kapsz vissza a kezedbe.

(#37) Jim Tonic válasza Forest48 (#36) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Teljesen jó a kajás hasonlatod. Finom volt, de nem kiemelkedően jó. Ennyi. Szerintem nincs gond ezzel a megközelítéssel.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#38) Xmodule


Xmodule
őstag

En mar lassan egy hónapja nyúzom, nekem tetszik. minden fele képen amoled és 5" érdekelt. Aksi lehetne kicsit nagyobb de ennyi. Nekem bejon. G2 est váltott.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#39) konczy3 válasza Xmodule (#38) üzenetére


konczy3
senior tag

én is több mint 1 hónapja nyúzom nekem képeken is tetszett, de mióta a kezembe van egész más a véleményem élőbe nagyon ütős, akksi nálam sinmán kibírja a napot pedig nyomkodom egész nap folyamatosan wifin vagy lte-n van persze lehetne combosabb de akkor nem lenne ilyen vékony. Nagyn gyors minden téren multitaksingban veri op2-őt fent van youtube-n a videó.
1 szóval én ha fiozetnének mellé se cserélném le másik telefonra komoly játékojkal én nem játszok azon kívül meg sem akadt nálam pedig volt hogy 7-8 oédalt böngésztem operán + háttérbe futottak appok!
Aki rendelni akar 85000 + 8000 a DHL és nincs további anyagi vonzata. Gyári szilikon tok nem a legjobb azt ha valai rendel kérjen hozzá másikat! :C

Never Settle

(#40) extasymajom


extasymajom
tag

Hogy mennyire gagyi és unalmas hatást kelt ez a telefon. Elég szánalmasra sikerült. :(((

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#41) forgonati


forgonati
őstag

En kb. 1 hete hasznalom, megelegedessel. Ascend P7-et valtott, es azt kell mondjam, azutan a telefon utan feludules hasznalni ezt a gyarihoz kozeli es lagmentes feluletet. Minden rogton tortenik, es azert a Snap801 meg mindig boven eleg (nekem legalabbis). Meguntam hogy a Huawei nem bir egy normalis lagmentes, bugmentes szoftvert kiadni, es sajnos custom romokban sincs semmi normalis, mert az a 2-3 ami van, azok is mind a gyarira epulnek ami alapjaiban szar. Hat valtottam. Es akinek esetleg nem tetszene az O2 OS, hat erre mar most van Cyano 12.1, es keszul a 13 is, meg XDA-n van meg tobb rom ami mar elerheto ra. Azert ez sem elhanyagolhato.

Igazabol elegge lehuzos hangvetelu a teszt szerintem, pl. a hivasnal a hangminoseg nem csak atlagos hanem kivalo, regen volt olyan mobilom amin ennyire jol szolt a hanghivas. Es sokkal hangosabb is mint a P7-em, amit zajos kornyezetben nem nagyon tudtam hasznalni, mert max hangeron is elegge halk volt (nem, nem rossz a hallasom).

A kamerateszekkel kapcsolatban meg nem eloszor erzem, hogy a MA kedves teszteloi egyszeruen keptelenek ezt a reszt normalisan megcsinalni, nem egy telefontesztnel csodalkozok, hogy hogy a francba tudnak ennyire nyomorek kepeket loni, mintha egy ovodas csinalna. Ezek alapjan a kepek alapjan en se vennem meg ezt a telefont, meg szerencse hogy jo ideje mar nem (csak) a MA tersztjeire hagyatkozok.... Persze most lehet irni a szokasos dumat, hogy az atlag user csak kattint, es ezt csinalta a tesztelo is, de megis valahogy olyan mintha szandekosan szar kepek lennenek ide berakva (nem feltetelezem hogy igy van, csak olyan erzesem van) A fotok siman jok egyebkent, volt lehetosegem kozvetlenul osszehasonlitani a P7 kepeivel, es siman van olyan szinten, raadasul itt a szeleken nincs akkora torzulas mint a P7 kepeinel. Az autofokusz pedig koroket ver a P7-re, gyak. azonnal van fokusz, meg sotetben is. A videofelvetel meg nagyot javult az utolso kis update utan.

Sokan az Mi4c- hozzak fel, igen, az nekem is megfordult a fejemben, de sok ember hajlamos elfelejteni hogy az nem bovitheto SD kartyaval, ;s a 16GB alapverzio, valljuk be, 2015-ben nagyon keves. Nekem emiatt ki is esett az Mi4c.

Kulon szuper hogy egy kis moddal meg tudtam oldani hogy a 2 sim + az SD egyszerre mukodjon.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#42) janeszgol


janeszgol
félisten

A cikk végén a három ajánlatnál kamerában semmi képpen nem (gondolom a szinte ezt a kivételt takarta), más esetben elképzelhető, hogy felveszi a versenyt.

Tegnap a TV-bn láttam az MM hirdetését: Samsung Galaxy S5 16 gigás 100 ezer forint. Na annál sem jobb vétel, hiába a -1 giga ram a Samsungban.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#43) forgonati válasza janeszgol (#42) üzenetére


forgonati
őstag

En szemely szerint a Sam egyik S szerias telefonjat sem vennem a kezembe legalabbis S5-ig, barmennyibe kerul is. Volt S5-om, konkretan 3 honap utan kezdett lepattogzani a sarkan a gagyikrom festes, pedig vigyaztam ra nagyon. Es ez mindegyik S-szeriasra igaz a Samsungnal (kiveve S6). Flagship, mi? Foleg anyaghasznalatban...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#44) janeszgol válasza forgonati (#43) üzenetére


janeszgol
félisten

No igen, ez régi Samsung S betegség. Még ebben jobb talán a cikkben szereplő telefon, bár ezt csak az idő fogja bebizonyítani. ("Magától" karcolódó fém, "magától" repedező üveg sem jobb. Előbbi példa: iPhone, utóbbi pedig a Sony, illetve hallottam, olvastam Huawei P7-re is.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) mjani1172 válasza janeszgol (#42) üzenetére


mjani1172
addikt

Azt ne felejtsd el, hogy a Samsung árában van 27% áfa,cseppálló,megbízható,két év garancia,és nagyon jó akksiidő,és ujjlenyomat szenzor.

[ Szerkesztve ]

(#46) #03372544 válasza mjani1172 (#45) üzenetére


#03372544
törölt tag

A garancia és az ÁFA a OnePlus X árában is benne van.

(#47) forgonati válasza mjani1172 (#45) üzenetére


forgonati
őstag

Gar + ado ebben is benne van, bar teny hogy a garis ugyintezes picit hosszasabb. Bar haveromnak pl. az OPO-t csereltek a sargulo kijelzo miatt es 2,5 hetig tartott az egesz. Na most hallani a Samu markaszervizekrol is erdekes dolgokat, neha ott is eltart honapokig is a dolog.

Azt meg elfelejted hogy az S5 masfel eves telefon, ne hasonlitsd mar ehhez. Az mennyivel is kezdett anno? Ez most uj telefon fel ev mulva ezt is megkapod 60-ert, ha nem olcsobban.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#48) mjani1172 válasza forgonati (#47) üzenetére


mjani1172
addikt

Én még a magyar igényeknek megfelelő áfás számlát nem láttam.
Szerintem mindegy hány éves a tudás számít.

[ Szerkesztve ]

(#49) forgonati válasza mjani1172 (#48) üzenetére


forgonati
őstag

Azt ertsd meg hogy ez a telefon uj. Ok? Az S5 kezdoara sem 100K volt, ahogyan az OPX ara sem ennyi lesz masfel ev elteltevel. Minden telefon ara zuhanni kezd par honappal a megjelenese utan. Remelem igy mar atment...

A tudas tenyleg szamit, es ez a telefon pont annyival olcsobb is lesz, mint amennyivel kevesebbet tud. Hol itt a gond? Meg egyszer, uj telefonrol beszelunk. Legyel korrekt, es az S5-nek ne a mostani arat nezd, hanem azt az arat amivel kijott. Ha mar osszehasonlitasz.
A magyar feltetelek alatt meg nem tudom mit ertesz. Az oneplus sosem adott a klasszikus ertelemben vett szamlat, megsem volt gond, akinek kellett ugyis megvette. Ha megvan a vasarlasrol a szamlad amin rajta van az order nr. annyi eleg. Ha az OPX elromlik, elkuldod, javitjak vagy cserelik. Nagy maarkas telefonok szervizerol is hallani remalmokat neha, ott sem minden fenekig tejfol, "magyar felteteleknek megfelelo" garancia ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#50) G4bi89 válasza mjani1172 (#48) üzenetére


G4bi89
senior tag

Mondjuk ez csak akkor hátrány ha cégként akarod megvenni. Mert mint magánszemély minek is kellene az áfás számla?

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.