Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:56:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) beyruth82


beyruth82
veterán

Vodánál most 199 ezer de 2 éves szerződéshosszabbítással(tavaly novemberben járt le a hűségidőm), készülékkedvezménnyel 155 ezer ft-re jön ki a telefon (ha maradok a jelenlegi tarifámban) :Y
Azt hiszem nincs min tovább vacilálnom.Megrendeltem :DD

[ Szerkesztve ]

(#202) Stabi83 válasza beyruth82 (#201) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ezzel a készülékkel nem is fogsz mellé :DD
Az OP 8 hamarosan megjelenik de sajnos az eddigiek alapján egy lyukas tucatmobil külsőt kap. Erőben pedig már a 7T sem megzabolázható.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#203) zoleeno1 válasza beyruth82 (#201) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na, még 1 volt mate 10 pro tulaj, üdv a klubban:D

Nagya: még nekem se

Stabi: Tartalmaz valamit a 7-es, vagy csak google biztonsági frissítés?

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#204) Nagya21 válasza Stabi83 (#200) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Nekem 10.0.5. és nem dob fel ftissítést.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#205) mjani1172 válasza beyruth82 (#201) üzenetére


mjani1172
addikt

16 rugó a havi díj?
Az komoly. ÉN ennyit nem beszéltem és neteztem soha. Havi 1 gb talán ha elfogy a 8 ból.

(#206) zoleeno1 válasza zoleeno1 (#203) üzenetére


zoleeno1
addikt

Kérdésemre a válasz, ezeket tartalmazza a frissítés:

mjani: Kinek mik a szokásai, ha sok yt videót nézek melóban, amikor van időm, qhd-ban, az nagyon zabálja... Nekem 6gb van telenyornál, de kb el is megy a hónap végére.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#207) beyruth82 válasza mjani1172 (#205) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen annyi. Most is annyit fizetek.Nekem kb havi 15-25 giga megy el. Beszélni 24-30 órát szoktam havonta és kb 300-400 sms-t küldeni.Az egesz unióban korlátlan minden talán ez az ami miatt megéri ha valaki sokat hív eu-s szamokat vagy sokat utazik külföldre akkor kintről is nyugodtan tud netezni telefonálni stb.Szerintem a totál korlátlan csomagok más szolgáltatónál is hasonló árban vannak.

(#208) tibcsi0407 válasza Stabi83 (#202) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hálásak lehetünk a Oneplus-nak, hogy idén így nem kap el minket az érzés, hogy le kell cserélni a 7T Pro-t.
Ki a t*köm akar visszalépni a lyukas kijelzőre a teljes képernyős élményről?

https://utdetailing.hu/

(#209) gattolino válasza tibcsi0407 (#208) üzenetére


gattolino
senior tag

Mondjuk, akinek még 5T-je van, az lehet venne. :)
Bár egyáltalán nem sürgős

Vivo X90 Pro Plus

(#210) tibcsi0407 válasza gattolino (#209) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én mondjuk 5T-ről is inkább 7T Pro-ra váltanék. :)
Ez már maximálisan kielégíti minden elvárásom. P30 Pro-ról váltottam (előtte OP5 és OP6 volt), de nem bántam meg. Nyilván a kamerája nem minden szituációban olyan jó, mint a Huawei volt, de egyáltalán nem nevezném rossznak sem. Gcam sokat segít. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#211) Nagya21 válasza zoleeno1 (#206) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Köszi a tippet, oxigen updater.
Letöltötte a frissítést, települ is.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#212) rankesz válasza tibcsi0407 (#210) üzenetére


rankesz
veterán

Milyen romot használsz? Én már unom az OOS hülyeségeket, hogy sokszor befagy a chrome, meg még pár bug, 7T-re ugye nem jött frissítés, szerintem felteszem az Omnit

(#213) tibcsi0407 válasza rankesz (#212) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Most még OOS-t, de most nem megy fel az új update sem, hibát ír ki a frissítés alkalmazás. Kezd felb*szni...
Omni-ra át kellene állni, de a baromállat fejlesztő záratta az XDA-s topikokat, mert az emberek mertek Tőle kérdezni. :D
Fingom sincs, hogy hol találom meg az aktuális verziót.
Amivel nehezen békélek meg az az, ami az összes többi Oneplus telefonomnál volt az OOS-en, az a nem következetes akkuidő. Van, hogy nagyon jól bírja, van, hogy merül hirtelen. Nem tudom az okát.. Az éjszakai merülés is magas.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#214) Stabi83 válasza tibcsi0407 (#213) üzenetére


Stabi83
senior tag

Miben jobb az Omni? Mi az ami pozitívum és mi negatívum?

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#215) tibcsi0407 válasza Stabi83 (#214) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Korábbi Oneplus-okon azt mondanám, hogy picit gyorsabb is volt és stabilabb volt az akkuidő.
Egyébként pedig egy letisztultabb rendszer, aminek tényleg van köze a stock droidhoz.
Azt hiszem, hogy a legújabb az CAF alapú, ami azt jelenti, hogy a Qualcomm által fejlesztett Android 10 alapjait használja. Mondanom sem kell, hogy a saját hardverére a Qualcomm tud a legjobban optimalizálni. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#216) Stabi83 válasza tibcsi0407 (#215) üzenetére


Stabi83
senior tag

Hátrányok? Bugok? Esetleg funkcióvesztés? Úgy értem a funkcióvesztést hogy pl a DC elsötétítés, kamerák, 90Hz, stb mennyire vannak jól integrálva bele...

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#217) Stabi83 válasza tibcsi0407 (#208) üzenetére


Stabi83
senior tag

Jelenleg a 8T Pro ig biztonságban érzem magamnál a 7T Prot. Remélem ott megint dobják a lyukasztgatást. Az ég világon semmi bajom a PopUp rendszerrel és más alternatívát jelenleg nem látok. Igazad van visszalépés lenne. Talán a kamera jobb lesz a 8-ban, a hardver még bikább ( de minek? ), A vezeték nélküli töltés nélkül tudok élni, búvárkodni sem.akarok a telefonomal szóval az IP védetség sem zavar. A 120Hz pedig biztos jó lesz de nem fogok csak amiatt váltani. Indul a várakozás tehát a 8T sorozatra...

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#218) Stabi83 válasza rankesz (#212) üzenetére


Stabi83
senior tag

Próbáld ki a Samsung böngészőt!
Nagyon sokan váltottak rá ( én is régóta csak azt használom ). Gyors, frankó az esti mód, jó az egykezed mód, úgy tapasztaltam hogy nem zabálja úgy a ramot és az akkut sem, bugmentes és minden készülékre gond nélkül telepíthető. Egy próbát neked is megér szerintem.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#219) rankesz válasza Stabi83 (#218) üzenetére


rankesz
veterán

Chrome-ot és Samsung Internet bétát használok felváltva, Ph-ra meg egyre inkább az Unoff appot, nem ez a gondom a szoftverrel

(#220) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Megjött Aliról a Mofi tok. Már mate 10 pro-n is ilyet használtam, nagy megelégedéssel, most sem csalódtam. Prémium minőség, pontos illeszkedés és kivágások. Sarkaknál minimálisan túlér, így pofával asztalra téve sem a kijelzőn támaszkodik a teló.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#221) tibcsi0407 válasza Stabi83 (#216) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Minden megy. De akkor tudnék többet mondani, ha kipróbáltam.

https://utdetailing.hu/

(#222) beyruth82 válasza zoleeno1 (#220) üzenetére


beyruth82
veterán

Rendeltem is belőle 4 színben :C
Mondjuk azért annyira nem olcsó sztem alis árhoz képest de magyarországon 6 ezertől indulnak a tokok a telóhoz ez még mindig jobb.Egyébként ez ilyen szövetanyag ami borítja a tokot?

(#223) Stabi83 válasza tibcsi0407 (#221) üzenetére


Stabi83
senior tag

Várom a tapasztalataidat ;)
Van ötletes hogy a BT miért halkabb sokkal mint más készülékeken? Az autó kihangosítóm ( Gyári, beépített ) és a fejhallgatóm ( Sony H800 ) is ezt produkálja.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#224) zoleeno1 válasza beyruth82 (#222) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem aproztad el...:DDD
Igen, a széle gumi, a hátulja ilyen finom szövet, az alján a csík (már amelyik olyan) pedig ilyen bőrszerű anyag (szerintem nem eredeti bőr, de passz)

Valóban nem az a 3-500 ft-os kategória, de nem is az a minőség:)
Szerk.: Most nézem, amikor én rendeltem még 7 dolcsi volt. Vagy akciós volt, vagy ennyire gyenge ez a béna forint, de most 8 felett van...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#225) beyruth82 válasza zoleeno1 (#224) üzenetére


beyruth82
veterán

2 évre veszem a telót úgyhogy a tokok is elkopnak addig 😊
Egyébként még annyit hogy te is mate 10 pro tulaj voltál ahhoz képest üzemidőben nagy visszalépés ez a teló(nekem azon voltak 10 óras kijelzőidőim es most xiaomin is 7-9 órak jönnek ki)?Ha 60hz-n és fhd+-on használom a telót akkor a 7 óras kijelzőidők hozhatóak ezen is?Illetve a 30 wattos gyorstöltés az érezhetően gyorsabb mint a mate 10 pro töltési sebessége?

[ Szerkesztve ]

(#226) zoleeno1 válasza beyruth82 (#225) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem érzek visszalépést, sőt. Pedig fix 90hz-en es qhd-n használom. Még a legelején néztem egy teljes töltési ciklust, eskü nem emlékszem pontosan mennyi volt a sot, de nagyon jó, verte még a mate-et is (főleg, hogy az már 2 éves volt, nyilván csökkent az akkuidő, de a mai napig jól szolgál, menyasszonyom örökölte meg). 10 órás sot biztos nem volt, de nekem annyi a mátéval se volt sosem. A gyári töltő brutális, jóval gyorsabb a supercharge-nal is. Igaz én ritkán használom, általában melóban felrakom 1 órára, amikor úgysincs időm nyomkodni, de ott a huawei töltőt használom (anno a coop kártyás ingyenes mókával berendeltem 3-at:D). Ennyi töltés bőven elég, hogy másnap olyan 30-40% körül ujra felrakjam így. Olyan 80-90% között szoktam levenni. A gyárival itthon szoktam, max 7 végén, de az valami baromi gyors:)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#227) beyruth82 válasza zoleeno1 (#226) üzenetére


beyruth82
veterán

Ok köszi!Akkor szerinted érdemesebb 90hz-n Qhd-n használni mert látványra ad annyi pluszt hogy az a keveske (alig vagy nem érezhető)üzemidőcsökkenés megérje?

(#228) zoleeno1 válasza beyruth82 (#227) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem tudom megéri e, én úgy vagyok vele, ha tudja, maxon használom:) Igaz nem vagyok sem felbontás, sem üzemidő fetisiszta, nekem tökéletes volt a mate fullhd-ja is. A 90hz viszont tényleg érezhető. Főleg akkor, ha pár hét használat után visszatérsz egy 60-hoz. Rendszersebességben sok előrelépést ne várj, szerintem azt már nagyjából kimaxolták pár éve, én nagyon nem vettem észre, hogy pörgősebb lenne.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#229) Nagya21 válasza beyruth82 (#225) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
60Hz-en használom 7-8 óra szokott lenni a SOT.
Üdv Nagya
UI: már itt van kishazánkban a nilkin üvegfóliám, már nagyon várom.

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#230) tibcsi0407 válasza Stabi83 (#223) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én ezt JamesDSP-vel megoldottam. :))

https://utdetailing.hu/

(#231) beyruth82 válasza Nagya21 (#229) üzenetére


beyruth82
veterán

Á köszi az nagyon kiraly :R

(#232) zoleeno1 válasza Nagya21 (#229) üzenetére


zoleeno1
addikt

Arról majd írj már légyszi, ha felkerül, hogy mennyire zavaróan nem ér ki a széléig... :R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#233) beyruth82


beyruth82
veterán

Ez milyen lehet szerintetek, mármint a lekanyaradó széleknél hogy illeszkedhet(eltekintve hogy filléres pet de én minden telómon ilyen 1-2 dollárost használtam eddig megelegedve)?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#234) Stabi83 válasza tibcsi0407 (#230) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ha erről írnál privátban vagy itt ( mert lehet más is találkozik vele ) akkor megköszönném :R

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#235) zoleeno1 válasza beyruth82 (#233) üzenetére


zoleeno1
addikt

Kinek mi, én már a mate-en is utáltam ezeket a petpalackokat :D Ezen is maradt a gyári fólia. Persze, ha összetöröm, megmarom magam :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#236) Nagya21 válasza beyruth82 (#233) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Nem látom, hogy full glue lenne.
Meg van kép lejjebb, hogy hogyan áll.
Én vettem fóliát is, nagyon minőségit:
[link]
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#237) beyruth82 válasza Nagya21 (#236) üzenetére


beyruth82
veterán

Az a baj hogy amit linkeltél az nyejlon fólia és a leesésnél semmit sem véd.A kepeken nem latszik hogy a lehajló szeleken hogy áll,legalábbis én nem tudtam kivenni.

(#235) zoleeno1 :
Ameddig bírja en is a gyárit hasznalom de tapasztalat hogy nálam nem bírja 1 evig se mindig leejtem es törik.

(#238) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Mikor lesz a 8 bemutatója? Nem tudom, h megvárjam-e vagy legyen a 7t pro🤔

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#239) Stabi83 válasza *Mukeey* (#238) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ez attól is függ hogy mennyire tolerálod a kameralyukat. Az már szinte 100% hogy a 8-as páros lyukas lesz.
Ami új varható az erősebb SOC, vezeték nélküli töltés és 120Hz kijelző.
Egyenlőre én maradok a 7T Pronál. A SOC még jódarabig mindenre bőven elég lesz, vezeték nélküli töltést nem használok és nem is vonz a dolog. A 120Hz biztos jobb mint a 90 de kérdéses az akku így ( a ROG 2 is alig húzza tovább mint az átlag pedig 6000mA akku van benne és az csak FHD+ ). Ha a 8T megint PopUp-ot kap akkor lecserélem de így....

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#240) *Mukeey* válasza Stabi83 (#239) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Láttam pár oldalon viszont popup-os 8pro rendereket, lehet csak a sima lesz lyukas. 120hz meg lehet csak fhd-n fog menni, mint a Samsung S20nál. Cserébe biztos drágább lesz a 7t-nél.
Meglátjuk.
Kérdés továbbra is a mikor :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#241) Stabi83 válasza *Mukeey* (#240) üzenetére


Stabi83
senior tag

Én eddig nem láttam PopUp-os 8ast. Max olyan képeket ahol leplezték a lyukat. De ha jobban megnézed mindegyiknél ott van a ball felső sarokban.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#242) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Sziasztok,

S8 Samu utan en is csatlakoztam hozzatok. Elso kerdesem az lenne hogy a ket tok kozul melyiket ajanlanatok?
A nillkint hasznaltam a Samun, mondhatni ugyanezt.

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#243) DefJamHUN válasza DefJamHUN (#242) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Sorry a duplaert de az alzan a sandstone gyari tok 4e ft :) kintrol sem jon olcsobban!

[ Szerkesztve ]

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#244) beyruth82 válasza DefJamHUN (#243) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem ezek a "zoleeno1 féle" mofi tokok simán vannak ilyen minőségűek és olcsóbbak valamivel:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#245) zoleeno1 válasza DefJamHUN (#243) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nekem van, kecses kis tok, érdes a fogása, ami jó, mert nem csúszik annyira. Viszont védelem szempontjából kb nulla, ha leejted, gáz van:) + sokan írták, hogy hamar törik mint a ropi, használat közben is, főleg a sarkaknál.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#246) Stabi83 válasza DefJamHUN (#242) üzenetére


Stabi83
senior tag

Minőségben szerintem rendben van mind a kettő. Az elsőnek biztos jobb a fogása még ha nedves is a kezed ( én is ezt használom ). A választást inkább az befolyásolja hogy neked mi az ízlésed illetve mi a legfontosabb ( fogásbiztonság, kinézet, ütésállóság ). A Pitaka tokok is baromi jók csak veszett drágák ( cserébe kb örök darabok )...

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#247) DefJamHUN válasza Stabi83 (#246) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Tortem mar ossze telefont husz centirol tokkal, uveggel meg usztam mar meg masfel metert az s8al nillkin tokkal... :D en ugy vagyok vele, hogy szerencse is kell a tok minosege mellett :D
A gyarit megrendeltem alzarol. A nillkint az allirol. Kivancsi leszek! :)
Uvegfolia tippek? vagy hagyjam a gyarit amig birja?

[ Szerkesztve ]

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#248) Stabi83 válasza DefJamHUN (#247) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ebben igazad van.
Én is emiatt prefelálom már inkább a fogásbiztonságot.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#249) DefJamHUN válasza Stabi83 (#248) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

A gyari szilikon utan nem annyira bumszli? Fogasa ahhoz kepest?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#250) Stabi83 válasza DefJamHUN (#249) üzenetére


Stabi83
senior tag

Szerintem abszolút nem.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.