Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

A GTA4 és a Defense Grid már az accountom tartozéka. :D

***

(#2) Psychonaut válasza ollie (#1) üzenetére


Psychonaut
addikt

Basszus, ilyenkor fogom a fejem, hogy miért nincs még mindig Steam accountom...na meg pénzem sem a karácsonyi ajándékozás után. :O

(#3) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Sajnos a sláger gémek még most se olcsók L4D2 stb...

(#4) e=mc²


e=mc²
őstag

Jol latom $-ban vannak az arak?

Ambulimax Provider

(#6) v!ct0y válasza e=mc² (#4) üzenetére


v!ct0y
veterán

Igen jól látod € EURO-ba vannak az árak :DDD

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Már csak azt nem értem, miért nem te csinálod ezt a gamepodon? :) Itt mindig kicsivel előbb jelennek meg ezek az akciók :)

(#8) ollie válasza Dany007 (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Volt egy idő, amikor elkezdtem a GamePod-ra írni ezeket a híreket, de nagyon zavart, hogy nem én döntöm el, hogy mikor jelennek meg (ugyanis csak gamepodder teheti ki a címlapra), valamint más is közölt időnként ilyen híreket, és nem akartam ezzel versenyezni, szóval abbahagytam.

[ Szerkesztve ]

***

(#9) D1Rect válasza ollie (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is akartam írni címlapra hírt, de 2 napig nem jelent meg, majd más kitette...
Ezért nem írok én se.

(#10) Dany007 válasza ollie (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Ah, így már értem. A megoldás h legyél te is gamepodder! :)

Amúgy mikor vezetik már be ezek a telefonos fizetési lehetőséget? Simán vásárolnék egy csomó mindent, de emiatt nem fogok paypalt nyitni, meg pénzt utalgatni...
Sokkal egyszerűbb lenne egy sms-t küldeni, majd hó végén a telszámlával együtt kifizetni.

(#11) ollie válasza Dany007 (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan nem hiszem hogy lesz. Egyrészt nincs rá példa, hogy online lehetne fizetni PC-s játékokért SMS-el, másrészt minden egyes létező mobilszolgáltatóval külön szerződést kéne kötnie a Steam-nek. És miért tenné, ha nyugaton mindenkinek van bankkártyája, amivel fizethet?

***

(#12) Winner_hun válasza D1Rect (#9) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az gáz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) Winner_hun válasza Dany007 (#10) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14) e=mc² válasza v!ct0y (#6) üzenetére


e=mc²
őstag

khm...

Ambulimax Provider

(#15) D1Rect válasza e=mc² (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem a nyelvi beállítás húzza neked át $-ra. Nekem €.

(#16) e=mc² válasza D1Rect (#15) üzenetére


e=mc²
őstag

Attol meg dollar es nem euro...

Ambulimax Provider

(#17) Dany007 válasza Winner_hun (#13) üzenetére


Dany007
veterán

:Y mindezt ingyen? : o És mi ebben a biznisz neked / nektek ?

(#18) ollie válasza e=mc² (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amerikai proxyt haszálsz? Vigyázz, mert előbb-utóbb banolni fogják a Steam accountodat, ha nem ott élsz.

***

(#19) e=mc² válasza ollie (#18) üzenetére


e=mc²
őstag

Ceges, sajat proxy magyarorszagon... Nem otthon vagyok, ezert be sem tudok jelentkezni.

Ambulimax Provider

(#20) 7


7
addikt

GTA4 nem semmi... :)

(#21) Psychonaut válasza Dany007 (#17) üzenetére


Psychonaut
addikt

Rengeteg pozitív értékelés mind PH!-n, mind eBayen.

(#22) C^^ válasza e=mc² (#14) üzenetére


C^^
őstag

Sajnos a Steam is átállt arra a politikára, hogy 1USD=1EUR...
Ezért látod ugyan azt az árat dollárban külföldi ip-ről.

(#23) e=mc² válasza C^^ (#22) üzenetére


e=mc²
őstag

Ertsd mar meg, hogy nem kulfoldrol netezek, hanem itthonrol! Annyi most a kulonbseg, hogy sajat ceges proxy-n kersztul, mert meg melo van. Otthonrol tudom, hogy euroval fogok tudni fizetni. De ha itt be tudnek jelentkezni siman megvennem dollarban.
Nehogy mar az en bajom legyen az, hogy mo-i proxyrol mo-i ipcimrol $-ban jelenik meg, es en mo-i bankkartyaval megveszem...

Felreertesek elkerulese vegett a munkahelyem is es az otthonom is egyazon mo-i telepulesen van.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#24) Psychonaut válasza e=mc² (#23) üzenetére


Psychonaut
addikt

No offense, de nem lehet, hogy Komáromban valamelyik netszolgáltató már külföldi (szlovák) szerverről szolgáltat, az olcsóbb fenntartás/költséghatékonyság miatt?

(#25) KubanitoS válasza e=mc² (#23) üzenetére


KubanitoS
veterán

Otthonról vegyél cuccosokat Euróban, ugyan kicsit drága, de nem bannolnak. :)

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#26) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Ki mit húzott be eddig?

Részemről én még nem találtam olyan címet, amelyre ráharaptam volna. Na jó, a napi leárazásban nagyon jó cuccok vannak, de az Operation Flashpointon kívül a többi már régóta rajta van az accomon. :)

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#27) ollie válasza KubanitoS (#26) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

GTA4 és Defence Grid ma. A többivel nem akarom elhamarkodni, várom a naponkénti leárazásokat. A Dawn of War 2-re fáj a fogam, remélem azt is leárazzák 75%-al. :)

***

(#28) KubanitoS válasza ollie (#27) üzenetére


KubanitoS
veterán

Eddig tartott a vásárlási csend. Most vettem észre, hogy an Indigo Prophecy ugyanaz, mint nálunk a Fahrenheit. Az meg egy nagyon király játék. Kemény 3 euro lesz. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#29) C^^ válasza e=mc² (#23) üzenetére


C^^
őstag

Jólvan, félreértettem, bocsánat...

(#30) Psychonaut


Psychonaut
addikt

ollie, időközben ment egy privát.

(#31) Dany007 válasza ollie (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Ez igaz... =/

(#32) tibi666


tibi666
senior tag

ha dobozt is adnának mellé... :)

(#33) KubanitoS válasza tibi666 (#32) üzenetére


KubanitoS
veterán

Amelyet Amerikából küldenének neked? Csöppet drágbb lenne a dolog. Szerintem a digitális vásárlásé a jövő, a dobozok előbb-utóbb (inkább utóbb :DDD) teljesen el fognak tűnni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#34) tibi666 válasza KubanitoS (#33) üzenetére


tibi666
senior tag

mármint tök jó lenne, ha dobozos termékek árát is így leszállítanák néha, nem csak évekkel később. nekem nem tetszik ez a digitális disztribúció, szeretem, ha megvan a film/program dobozzal mindennel a polcon.

(#35) KubanitoS válasza tibi666 (#34) üzenetére


KubanitoS
veterán

Hát igen, ebben van valami. Mondjuk Steamben az a legrosszabb, hogyha gondolnak egyet, akkor lazán kikapcsolhatják az akkodat és oda az összes játék...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#36) v!ct0y válasza KubanitoS (#35) üzenetére


v!ct0y
veterán

De csak úgy nem kapcsolnak accocat ahhoz csalni, crekkelni kell stb...

(#37) e=mc² válasza Psychonaut (#24) üzenetére


e=mc²
őstag

Senki nem beszelt Komaromrol...

Amugy hazaertem, es itt mar a kliensben euro van feltuntetve, szoval nem kell aggodni, en is annyiert fogok vasarolni, mint ti.

Ambulimax Provider

(#38) D1Rect válasza tibi666 (#34) üzenetére


D1Rect
félisten

Mennyire szeretnéd a leárazást?
1 év múlva már gombokért dobálják a kiváló játékokat.

(#39) Winner_hun válasza Dany007 (#17) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem semmi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Én amúgy a Luxor 3-at és a Mahjong Quest Collection-t vettem meg az akciós lista átnézése után. Előbbi 9,99 euro helyett 0,99 euro, utóbbi 8,99 euro helyett 2,24 euroba került.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#41) e=mc²


e=mc²
őstag

Amugy csak nekem tolt csigalassusaggal, vagy most mindenki racuppant?

Hiaba valtoztatom a szervereket, sose megy 50kb/s fole...

Ambulimax Provider

(#42) #65675776 válasza e=mc² (#41) üzenetére


#65675776
törölt tag

Simán jön 2,8MBps-mal.

(#43) cskamacska válasza KubanitoS (#26) üzenetére


cskamacska
addikt

Semmit. Per pillanat a hideg mászkál a hátamon, hogy hónap közben mennyi szemetet szedtem össze, és bezony azok is pénzbe kerültek. Szó se róla, mióta előre fizetek a játékokért, azóta totál paff vagyok egy-egy csalódás után. Ha csak warezoltam volna a Torchlight/Zeno clash/Monkey Island/Trine/Lucidity csodákat nem húznám a szám, de. Eddig az volt a menetrend, hogy virágbolti próba, majd mikor már lenyomtam vele 20 órát, be vele a "mindenképp megvenni" listába. Most review, (legtöbbször nem létező)demo, és más személyes tapasztalata után tájékozódok, és egy féltucat indie csodával lettem szegényebb. Mindegyik egyedi, és tényleg elsőre jópofák, de vagy hosszú távon nem jönnek be, vagy nincs hosszú táv, mert 1-2-3 óra játékidőnél nem nyújtanak többet.
EVE onlány meg jó cucc, de fizetős, és ezt a 2 hetes ingyéturné után is megmondhattam volna. Men of War igen jó, de félkész, a ruszki trehányság minden ruszki játékot átsző.

Konkrétan az bánt, hogy az árukból összejönne simán a mostani Eidos pack, nagy halom általam is kipróbált kiváló játékkal, melyekből eggyel is valszeg többet játszanék mint a felsoroltakkal összesen. :O Akad persze töltelék abban is bőven, de a nagyobb nevek, ejj betmen, legújabb thief, deus ex sorozat, hitman sorozat, két leg(jobb/)újabb lara cica, meg a tűrhető kane and lynch, just cause, ill battlestations cuccok. Megint a csomag éri meg legjobban, mint múltkor a THQ összesnél. Abban is minden volt, mi szem-szájnak ingere.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#44) cskamacska válasza tibi666 (#32) üzenetére


cskamacska
addikt

Amivel nem érsz semmi. Egy dvd tok, egy dvd lemez, és egy vékony lap amin a kódod van. Ennyivel kapsz többet. :U
Rég lecsengett a színes-szagos papírdobozok, a 200 oldalas kézikönyvek, a kihajtható térképek, és egyéb extrák kora. Pontosabban nem haltak ki, csak nem kapod meg az alapjátékkal őket, collectors edition-ért fizethtesz háromszor többet. :O
Az alapjátékhoz viszont semmivel nem kapsz többet, mint ha legálisan letöltenéd.. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#45) gamerkiller válasza cskamacska (#44) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De kapsz. A tudatot hogy neked eredeti, és van akinek ez nagyon is sokat jelent.. :U

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46) #65675776 válasza gamerkiller (#45) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nekem a Steam-ről vagy egyéb digitális terjesztőtől letöltött legális játékokkal is megvan az a tudatom, hogy eredeti.

(#47) gamerkiller válasza #65675776 (#46) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kinek mi.. :) Sajnos nekem nincs... :N

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#48) KubanitoS válasza cskamacska (#43) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezzel én is teljesen így vagyok. Mióta komolyabban használom a Steamet, ezen értve a bankkártyás vásárlásokat én is sokszor a marketing áldozata lettem. Ugye drága játékokat (30-40 Euro - 10-15 ezer ft) alapból nem veszek, helyettük megveszem az adott pillanatban 5 euróra leárazott akciós játékokat, mert ugye az nem pénz egy jó cuccosért, aztán egy pár óra után meg nem tolom többet. Év végén összeszámolva pedig kijön, hogy többet költöttem ilyenekre, mintha behúznék pl az általad is említett THQ vagy Eidos fullos pakkokat, tele SOK KOMOLY játékokkal...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#49) KubanitoS válasza cskamacska (#44) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezzel kapcsolatban nekem a DVD filmek esete jut mindig az eszembe. Veszel legálisan egy filmet, vagy akár kiveszel valamit a tékából. Berakod a lejátszóba. A vetítés első 10 perce azzal telik el, hogy végignézed az átugorhatatlan "ne lopjá filmet vazze" szövegeket / reklámokat.

A letöltött DVD filmeken érdekes módon ilyesmit nem találni. :D Melyik is a jobb? :))

Egyébként én is sokszor visszasírom a régi szép időket, amikor szebbnél szebb kézikönyvek, térképek, más igényes extra tartalmakat adtak a játékokhoz. Most kapsz egy doboz, benne egy DVD lemezze tízezeré'. Köszi, akkor már inkább a Steam... Persze csak szigorúan leárazáskor. Addig marad a virágbolt. :D

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#50) ollie válasza gamerkiller (#47) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ugye nem azt akarod mondani, hogy ez a Steam hibája?

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.