Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Igen, eddig mindenki azt mondta, hogy a látványtól leesett az álla.

(#2) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Úgy látszik az Öreg nem bíz semmit a véletlenre :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) szaszlaci


szaszlaci
addikt

A héten nézem IMAX-ben :DD , remélem nekem is annyira tetszik majd, mint amennyire sikeres.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#4) Móci válasza D1Rect (#1) üzenetére


Móci
addikt

Ez bizony így van! Megérte maximálisan a 3D-s jegyre befizetni!
Persze a technika nélkül a sztori szépet bukott volna...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) Dany007 válasza D1Rect (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Én a mozis CAM verziót láttam... :U szal nekem nem nagyon esett le az állam a látványtól :D

(#6) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ha 0,5 milliárdba került és jelenleg van 1 milliárd haszna, valamint ha 1000 munkatársra nézve egyenlően osztjuk szét a bevételt, akkor mindenkinek jut egy szép kis családi házacska meg egy autó.

Megnézzem vagy ne nézzem? Eddig amit láttam belőle (trailer), az nem fogott meg. :(

Harrrr!!!!

(#7) ollie válasza Ndruu (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha a látványt szereted, akkor nézd meg, viszont ha a sztori az első nálad, akkor csalódni fogsz, mert semmi újat nem fog mondani.

***

(#8) <NewL> válasza ollie (#7) üzenetére


<NewL>
addikt

nekem minden új volt:D

There's an app for that

(#10) SÜN!


SÜN!
tag

Én nem 3d-ben láttam, nekem tetszett ígyis, csak ajánlani tudom.

(#11) _ak_


_ak_
addikt

Klisés, de kit érdekel amikor olyan szép és mesés világba repít el minket. D3Dbe káttam, de meg fogom nézni IMAXben is.

Let's begin, de gozaimasu!

(#12) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

A filmiparnak még a gazdasági válság sem képes igazán betenni - na, ezért is céloztam meg Hollywoodot.

(#14) bLaCkDoGoNe válasza Ndruu (#6) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nézd meg, lehetőség szerint IMAX 3D-ben. Ugyanolyan korszakalkotó film, mint anno a Csillagok Háborúja volt - technikailag annyira új, hogy a meseszerű történet is magába szippant, hiába sablonos.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#15) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Megnéztem IMAX-ben, látvány hibátlan, nem fárasztó. Viszont nagyon statikus, részemről rakhattak volna bele jó sok "hullámvasút élményt", csak gondolom nem merték, nehogy valaki rosszúl legyen. (Az alacsony képfrissítésről ugye nem beszélve.)

A film maga nem volt rossz, de nem túl nagy szám, legalábbis tuti nem akkora, mint amiről sokan beszélnek, hogy korszakalkotó, meg új etalon..ugyanmár..
Szépen bemutatja milyenek az amerikaiak, ám ritka, hogy rosszkánt állítják be őket, és le is győzik a végén őket.

De IMAX változat 5/5, mindenképpen javasolt a megnézése, pláne, hogy nem 40 perces demóanyag csak, mint az összes többi.
A film látványvilága különösképp kedvez a 3 dimenziós technikának.

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#16) madgie válasza bLaCkDoGoNe (#14) üzenetére


madgie
titán

Csak a Csillagok Háborújában olyan karakterek voltak, mint Darth Vader meg Han Solo, itt meg a főszereplő játéka szvsz olyan szinten van, mintha Dolph Lundgren vagy Steven Seagal lenne Al Bundy :)

[ Szerkesztve ]

(#17) ollie válasza madgie (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért Mark Hamill sem volt valami hatalmas színésztehetség szerintem. :D

***

(#18) Móci válasza madgie (#16) üzenetére


Móci
addikt

Az utóbbi szerintem helyből agyonverte volna az asszonyt, a gyerekeket lerúgta volna a pincébe, a többieket meg lelőtte volna. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19) madgie válasza ollie (#17) üzenetére


madgie
titán

No igen, ő abszolút a másik véglet :DD

(#20) bLaCkDoGoNe válasza madgie (#16) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Elolvastam háromszor, de még mindig nem vagyok biztos benne, hogy jól értem: szerinted a Csillagok Háborújában jó színészek vannak? :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#21) ollie válasza bLaCkDoGoNe (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos Harrison Ford-ra gondolt, de azért tegyük hozzá, hogy akkor még neki sem volt túl kifinomult a színészi játéka. :)

***

(#22) dabadab válasza bLaCkDoGoNe (#20) üzenetére


dabadab
titán

"szerinted a Csillagok Háborújában jó színészek vannak?"

Miert, nem? :)

DRM is theft

(#23) madgie válasza ollie (#21) üzenetére


madgie
titán

Hát, olyat még Mark Hamill is játszott, mint Tom Hanks újabban a Da Vinci izékben (savanyú citromot szopogatok arcmimika) :D

(#24) Móci válasza dabadab (#22) üzenetére


Móci
addikt

Nekem is ez jutott először az eszembe... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#25) Crystalheart válasza bLaCkDoGoNe (#20) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A Csillagok háborújában nagyon eltalált, három dimenziós karakterek vannak, amiket szinte el sem lehetett rontani, de ez a forgatókönyv erénye.

Amúgy a legfrissebb magyar szinkron sokat tesz hozzá. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.