Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Janix14


Janix14
csendes tag

:Y

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

erről a bájkeverő c. film jut eszembe :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) nem_tom


nem_tom
őstag

vannak ilyen IQ fighterek. :U

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Fail. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Drenadar válasza nem_tom (#3) üzenetére


Drenadar
veterán

IQ fighter? ki? aki elfogadta, vagy a webshop?

(#6) nem_tom válasza Drenadar (#5) üzenetére


nem_tom
őstag

ugye bár egy webáruházban, vagy olyan helyeken, ahol venni/eladni szokás, el kell olvasni az ilyesmit, mert még a végén eléggé rosszul járhatsz.
javíts ki ha tévedek.

(#7) Drenadar válasza nem_tom (#6) üzenetére


Drenadar
veterán

javíts ki ha tévedek : minden szerződést el kell olvasni.
tegye fel a kezét az, aki mikor telepít egy szoftvert elolvassa a végfelhasználói feltételeket...
márpediglen szerintem ugyanaz :D

(#8) keIdor válasza Drenadar (#7) üzenetére


keIdor
titán

Soha nem olvastam el, de megmondom frankón, hogy nem is érdekel. :U Lehet Fail lehet nem, de nem van ;] ilyenekre időm... gyors görgő az aljára, pipa be és next. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) Drenadar válasza keIdor (#8) üzenetére


Drenadar
veterán

Ez szerintem totál természetes. csak vanank érdekes dolgok benne. pl egy winfos telepítésnél. persze kit érdekel :)

sokkal durvább mikor valaki személyesen ír alá olyan papírokat amiket el sem olvas. de még a címét se.
konkrét : sokan aláírnak rábeszélésre hitelkártya igénylő lapot. utána azthiszik, hogy " nekem a kedves hölgy aztmondta hogy ez olyan mint a smart kártya... "

[ Szerkesztve ]

(#10) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ez nem jóerkölcsbe ütköző? :))

szerk.: nem tart a lelkekre igényt.. nagylelkűek azé'

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#11) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hehe,hogy meglepődnek majd a másvilágon amikor a várva várt éteri fények helyett egy hatalmas üstben kötnek ki. ;]

Hát igen az erdeg is halad a korral.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

háhá, tőlem nem tudták elvenni. ;]

a macskáknak nincsen lelkük. :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Én a webshopoknál el szoktam olvasni a feltételeket.
Vazz, épp pénzt akarsz neki adni. :U

(#14) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

én akkor mit szóljak? ;] vicces lenne lélekadó-t bevezetni és jól megvágni a webshopot... "lélekadó: 50.000$/lélek"... lenne szerintem sírás-rívás :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Drenadar válasza mephi666 (#14) üzenetére


Drenadar
veterán

az első ingyenes a többiért fizetni kell? :)

(#16) Mr.Csizmás válasza Drenadar (#15) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

viszont az apple hívő lelkek $50k helyett $125k-ért fehér lelket kaphatnak ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

igen, de ebben benne van 3 ingyenes lélekvándorlás (pl. a purgatóriumba vagy a pokolba...) és havonta frissíthetik a lelkük firmware-jét... mellesleg különböző extra tartalmakat tölthetnek le (szinte) ingyen az apple store-ról :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) szablya válasza mephi666 (#17) üzenetére


szablya
tag

És az életerőcsík az úgy lesz, hogy a homlokukba beleégetnek egy almát, ozt amikor már csak a csutka maradt, lehet a készüléket cserélni :U

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#19) nem_tom válasza Drenadar (#7) üzenetére


nem_tom
őstag

jó, olyanoknál én se olvasom el, de pl amikor be reggeltem a Vaterára, vagy ilyen helyre, akkor természetes, hogy elolvasom, mert csúnyán megüthetem a bokámat.

(#20) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Amúgy tényleg létezik olyan elvetemült, beteg ember, aki minden szoftver telepítése előtt elolvassa a feltételeket? :DDD
Minden tiszteletem az övé! :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#21) nem_tom válasza JetiRulez (#20) üzenetére


nem_tom
őstag

1 szoftver telepítés fél nap lenne, hisz egy lexikonnyi szöveg szokott lenni. és persze győzd lefordítani az Angol szövegeket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) sbazsi válasza nem_tom (#21) üzenetére


sbazsi
veterán

Ennél már csak egy komplett win reinstall lenne jobb, minden kiegészítő progival. ;]

egyébként én sem szoktam minden szöveget elolvasni ha neten vásárolok. de most már ppo ügy (ott spec hiába olvastam volna, utólag hamisítottak meg mindent) miatt van internet kártya, rajta kemény 1 ft.

(#23) ftc


ftc
nagyúr

Hm ahonnan netről rendeltem sose olvastam el a komplett fejezetet csak a fizetésről és a szállításról szóló fejezetet... ha nincs olyan lehetőség, hogy csak akkor fizetek ha kézhez kapom akkor onnan nem is rendelek :U

valahogy a több oldalnyi szöveg nem az embereknek való :U

[ Szerkesztve ]

(#24) nem_tom válasza ftc (#23) üzenetére


nem_tom
őstag

Ilyeneknél ügyelhetnének, hogy a lehető legrövidebben, mindenféle mellébeszélés nélkül, leírják a feltételeket.
Bár továbbra is úgy gondolom, hogy szoftvernél fölösleges. De vásárlásnál biztos -ami biztos. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.