Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Paul119 válasza #72042496 (#43) üzenetére


Paul119
addikt

tobb mint valoszinu hogy olcsobb a bili muanyag :D plane ezekkel a szinarnyalatokkal mint strandkorlatkek,libafoszold es tarsai :D nem tudom ki volt az a debil az almanal aki ra bolintott de nem egy marketing zseni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#52) sz.balazs.95 válasza Paul119 (#51) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

„strandkorlatkek,libafoszold es tarsai”

:C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#53) beccyboy válasza Paul119 (#51) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ez a strandkorlátkék ez nagyon betalált! :DDD:DDD

Caffeine addict.

(#54) Paul119 válasza sz.balazs.95 (#52) üzenetére


Paul119
addikt

samsung legalabb el tudja talalni a szineket :D acel szurke , s4 kekje is gyonyoru foleg a mininek all jol de ez az 5c szinek ..jesszus 12 eves unokahugom is azt mondta ra hogy hat ez nagyon ciki :D
beccyboy: ;]

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#55) sz.balazs.95 válasza Paul119 (#54) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

az hagyján, de mi van ezzel:

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#56) Nazara válasza sz.balazs.95 (#55) üzenetére


Nazara
őstag

Prémium érzést biztositó külső... ;]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#57) sz.balazs.95 válasza Nazara (#56) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

az persze. :N
amit még 5 éves koromban kaptam játék telefon, annak jobb volt az anyaghasználata. :P

#58: valahogy megvoltam nélküle is. :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#58) Nazara válasza sz.balazs.95 (#57) üzenetére


Nazara
őstag

De azzal nem tudtad megmérni a pulzusodat! :DDD

szerk: sztem nem lövök nagyon mellé, ha azt mondom, hogy ezek után is megleszel nélküle :P

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#59) Paul119 válasza sz.balazs.95 (#55) üzenetére


Paul119
addikt

Az a kek teljesen rendben van a masik szin meg szimplan ciganyos/ribancos :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#60) sz.balazs.95 válasza Paul119 (#59) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hát Nem tudom, nekem a karácsonyfa dísz jut eszembe, hogyha ránézek... :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#61) Paul119 válasza sz.balazs.95 (#60) üzenetére


Paul119
addikt

maradjunk annyiban hogy az s4 kekje verhetetlen :) (szvsz) :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#62) Otisz


Otisz
őstag

Javította a Tééé az árakat.
Most aránylag gyorsan reagáltak. :D

(OO[IIII][IIII]OO)

(#63) Prevent


Prevent
aktív tag

Valaki monnya má' meg nekem miért ilyen drága?
Pl Miért vegyek a Telekomnál függő Galaxy Young-ot 26.000 Ft-ért mikor még a MediaMarktban is 1000 Ft-tal olcsóbb a gyári független pedig az se olcsó hely azt ciripelik a madarak. Kinek éri ez meg?
Már most lehet találgatni mennyi lesz az Iphone6 ha az 5c még mindig 180 körűl mozog. ..

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#64) llaszlo


llaszlo
veterán

Ez a 8GB-os iPhone verzió egy vicc. 8GB tényleg semmire sem elég. A 16Gb még elfogadható, de a 8GB egy vicc. Szánalmas ezt a 8GB-ot így erőltetni. A 16-osnak kéne 130e-be kerülnie.

Az apple szerintem kísérletezik az alsóbb szegmensben való piacnyeréssel. De ha a 16-ost adnák ennyiért, akkor sokkal többen vennének iPhone-t, mint így. És az apple bevételeinek jelentős része az iTunes appstore-ból származik. Vagyis ha több iPhone van, akkor onnét is nagyobb a bevétel. Persze ők jobban látják a globális helyzetet, de itt Mo-on ez a helyzet, meg sok keleti országban is.
Szerintem ezzel a 8GB-os verzióval csak rombolják a felhasználói élményt. Ami nem biztos, hogy hosszútávon jót tesz.

[ Szerkesztve ]

(#65) Dilikutya válasza Prevent (#63) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vodafone tavaly ilyentájt 119-ért adta előfizetéssel a Samsung Galaxy SII-őt erősen kifutó korában. Az Edigital-nál 84 volt ugyanekkor függetlenül, a Media Markt-ban szintén, de ők egyszer le is árazták 75-re. Azt übereld! :). Ennek fényében botrányos, hogy a szintén két éves SIII 99 a T-nél, már függetlenül akörül van, a 3G-s változat 94, gondolom az LTE sem lehet sokkal több. S4 129.től vihető, függetlenül 144.

llaszlo: Nem a 8Gb a gond, ha 100 alatt adnák, már jó lenne sokaknak, van, akinek még okostelefonon is elég. Viszont 180 ez a csoda, és annyiért a nem bővíthető 8Gb nagyon gáz. A műanyag nem, ennyiért másnál is csak műanyag van, a hardver pedig a 2012-es csúcsmodelljük, azzal sincs gond, tényleg csak az ár a baja.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#66) llaszlo válasza Dilikutya (#65) üzenetére


llaszlo
veterán

130 az a 180.

(#67) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ez durva föleg az iphone 5c ez arnybòl van??!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#68) Snoxhill


Snoxhill
csendes tag

Vicces árak. Az iPhone 5c meg pláne, amikor 155 ezerért már veszel 32GB-os változatot. De ha hivatalos üzletet nézek akkor is csak 165 ezer a 8GB-os. Mivel nyílt titok, hogy fizetnek az árusításért ezért egyértelmű a magasabb ár hiszen némi haszon is kell.

100% survivor 24/7 MC szerver: http://lavstud.enjin.com/

(#69) Dilikutya válasza Snoxhill (#68) üzenetére


Dilikutya
félisten

Drága kütyüt nem veszünk szürkeimportból, az azoknak a kiváltsága, akik drágább cuccal akarnak villogni, mint amire egyébként telik. Értem én, hogy a többség nem fog meghibásodni soha, de azért jó dolog tudni, hogy van garancia, amit könnyen lehet intézni, nem kell jobb esetben is a ZUGsm-en keresztül külföldre postázni.
Meg aztán látom én, milyen alakok állnak az ilyen boltokban a pult mindkét oldalán, be se tenném a lábam oda. Még nem láttam GSM boltot, ahol nem gengszter kinézetű a tulaj, és nem állnak mázsás szolizott audis jobbikosok előtte. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#70) Rusi


Rusi
senior tag

Javítottam az iPhone 5c árait, illetve pótoltam a kimaradt prepaid árat is.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#71) Polllen válasza Rusi (#70) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezek az árak már nem is vészesek. Függetlenül attól, hogy nem kellene 5c.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#72) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Igy viszont kartyasan megeri az i5c..170az applenel..

Iphone 6s

(#73) llaszlo válasza xperiasigi (#72) üzenetére


llaszlo
veterán

Majd megy az még feljebb. Szerintem csak az vesz 8GB-ost akinek fogalma sincs, hogy az mennyire kevés.

(#74) xperiasigi válasza llaszlo (#73) üzenetére


xperiasigi
őstag

Vagy olyan mint en..nekem boven eleg..apjaim elfoglalnak max 3gigat a kepek felhoben filmet sose toltok le...max 5gigat hasznalok el.:K

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#75) Blackmirror válasza Rusi (#70) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Így mindjárt más azért :))

Ez sem jó ár,de 180-ért már inkább felháborító volt az 5c 8gb :DDD

iPhone X@R, iPad Pro

(#76) d@minator válasza llaszlo (#73) üzenetére


d@minator
addikt

Kocsiban van navi. Filmet telefonon nem nézek, zenét sem hallgatok, nem játszok telón komolyabb játékkal. Fényképekre elég meg appokra ami kell. A kb. 1millió app 99,9%-a szemét meg ismétlés. Nem is értem az Androidosokat amikor azt hozzák fel más rendszereknél, hogy milyen kevés app van.
Amihez esetleg kevés lesz az a video recording. Bár még amiket csináltam ahhoz elég volt. Sőt beérem 720p-vel. :)

(#77) llaszlo válasza d@minator (#76) üzenetére


llaszlo
veterán

A 99.9% nagyon durva túlzás. Az Appstoreban közel sincs annyi szemét, mint droidon.
Na jó, akkor van aki tudatosan vesz 8gigásat, de szerintem ez a ritka. Azért elég durva kompromisszumot kell kötni annak aki 8-ast vesz.

(#78) Polllen válasza llaszlo (#77) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én sem értek ezzel egyet. Ha az ember nem lövi a hd filmeket, sok dologra elég a 8gb.

Persze egyén függő, de akinek sok hely kell, tud mást venni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#79) Dilikutya válasza d@minator (#76) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezzel egyet kell értenem. Androidon brutálisan sok a szemét, minden kategória toplistáját Talking Tom valamelyik inkarnációja uralja. Mondjuk a Play is rossz, kategóriánként csak 250 találatig enged böngészni. Ha csak simán az adott kategóriában keresgélek, hogy találjak valami érdekeset, az 1 millió app-ból szinte semmit sem fogok látni. Célirányosan, kulcsszóval keresni lehet, de az se mindig jó. Főleg az elején, amikor új volt a telefonom, tabletem, böngésztem, mit tegyek fel, kíváncsi voltam, mennyire sokoldalúan használható, és nem nagyon jártam sikerrel. Célirányosan már több hasznos app-ra leltem, de a böngészés használhatatlan. És rengeteg szar uralja a toplistákat, wifi kulcsszóra keresve a monitorozó, wake on lan stb cuccok mellett rengeteg a bevallottan kamu wifi hack, ezekkel van tele a Top250. Játékok fele Need for Speed háttérkép...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#80) Snoxhill válasza Dilikutya (#69) üzenetére


Snoxhill
csendes tag

Mivel pont az apple termékek világgaranciálisak ezért pont annál mindegy, hogy hol is vetted. Egyetlen dolgot kell megnézetni még a vásárlás napján (után), hogy a készülék száma benne legyen az adatbázisban a helyes vásárlási időponttal. Ha netán lopottat adatak el akkor itt az is kiderül.
Igazából engem legkevésbbé érdekel, hogy az üzlet megfizette e az adókat ebből kifolyólag. Ha esetleg angliából tudok olcsóbban venni a megfelelő taric kód használatával akkor onnan veszek. A garancia attól még bármely országban érvényesíthető apple termék esetén.

Más termékek esetén jobban érvényes az amit írtál, de elárulom, hogy legtöbb esetben a szolgáltatós mobilok is ugyan abban a szervizben kötnek ki, mint a GSM üzletesek.

#78 Polllen, Szerintem is elegendő a 8GB és a 4" körüli méret is egy mobilnál. Ha filmeket akarok nézni vagy egyéb dolog akkor tablet.

[ Szerkesztve ]

100% survivor 24/7 MC szerver: http://lavstud.enjin.com/

(#81) Dilikutya válasza Snoxhill (#80) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem az a lényeg, hogy hol köt ki. A gengszter kinézetű GSM-es csókában nem bízok meg, a szolgáltatókban meg a hivatalos forgalmazókban jobban. Be se megyek GSM boltba, ez nem sztereotípia, mindig látom, milyenek az eladók, meg milyen vevők járnak oda. Tudod, tesó, aggyá má valamit olcsón gyorsat. Ide be se megyek.
Apple-t mondjuk pont nem veszek sehol, androidos telefonból sem kell csúcsmodell, mivel nem azon játszok, az egyéb app-ok pedig egy középkategóriás készüléken is gyorsak. Ha lenne a középkategóriában is értelmes telefonja az Apple-nek, már megfontolnám, nem vagyok elzárkózva tőle, ahogy a WP8-as telefonoktól sem. Az 5C túlárazott, de pl. a 16Gb-os 5S ugyanannyi, mint amennyiért az S4 és az S5 is debütált, csak azok egy éven belül már a feléért adhatók csak el, tehát kategóriájában nem feltétlenül drágább.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#82) Felhasználom


Felhasználom
tag

Egyébként ami "mostanában" új telefon volt az a z1compact (kb. 1-3 hónappal ez előtt került be)
Nyitóár Move XS: 141 xxx Ft volt
Jelenleg: 148 xxx Ft
Hát ahogy nézem ez +7000
De én a többi régebbi fonoknak az emelését sem értem.

(#83) llaszlo válasza Felhasználom (#82) üzenetére


llaszlo
veterán

Egyszerű. Beárazzák. Látják, hogy jól fogy, ezért emelnek az áron. Ez szimpla kereskedelem.

(#84) Felhasználom válasza llaszlo (#83) üzenetére


Felhasználom
tag

Hát igen.
De pl. Én túlzásnak tartom a Z-nél a majd 10k Ft emelkedést pedig már 1 éves cucc. A Galaxy S3-ról már nem is beszélve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.