Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Ej, nekem volt anno (meg azóta már van ismét ;) ) Megadrive-om. 24000 forintért vettem (2 havi fizetésem volt) anno, meg 3000 forintért vettem később hozzá a Mercs nevű kommandós lövöldét. Gyárilag a Sonic 2 volt hozzá. Eredetileg én Megadrive I-et szerettem volna, szerintem az sokkal szebb, mint a II. Egyszer eljön annak is az ideje, de most nincs rá keret.
Vaterán lehet egyébként venni gépet olcsón, MDII-t már 2000 pezóért is láttam.

Rip and tear

(#2) olbaidhun válasza Zolaash (#1) üzenetére


olbaidhun
őstag

Igen, ott láttam én is, de sajna az már nem "olyan".. Én egy kis klubba jártam, ahol rengeteg játék volt és millió felejthetetlen pillanatot szereztek a nagy multis nevek: MegaBomberman, Micro machines '96, fifa 96, mortal kombat sorozat és persze itt nem áll meg a dolog, mert még rengeteg nagy név és cím van, ami egyszerűen megismételhetetlen. És ezeket már nem lehet beszerezni. Igaz, bolond is lenne aki eladná. :U

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3) Zolaash válasza olbaidhun (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Mortal Kombatot láttam több ízben is, igaz, a többi játék árának a duplájáért kb.

Rip and tear

(#4) olbaidhun válasza Zolaash (#3) üzenetére


olbaidhun
őstag

azért elég sok cím van, amit össze tudok szedni még így is.. csak fejből kicsit nehéz, de a legjobb multis mókáknak szentelek még egy kis helyet!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#5) Tidus


Tidus
addikt

Én annak idején 1994-ben Kasselben álltam a Saturn Hansa elektronikai áruház pultjánál és szemeztem a SNES-el, és a Megadrive-val, de a SNES-t választottam mert ott volt mellette a Street Fighter game amiről olvasgattam. De aztán a Megadrive-on is nyomultam sőt cseréltünk is kölcsönbe konzolt az egyik haverral, ha beszereztünk valami újat.

(#6) Ifju


Ifju
aktív tag

Itt figyel a szobámban 40-45 nagy név, eredeti doboz+leírás formájában.
Mondanom sem kell, velem jönnek a sírba, a kedvenc konzolom. :R
Subterrania is köztük van, de még hiányzik 20-25 "cím" a gyűjteményből. Az utóbbi 3 évben nem tettem hozzá a kollekcióhoz... Jó is hogy emlékeztettél. :R

(#7) olbaidhun válasza Ifju (#6) üzenetére


olbaidhun
őstag

Áááá, nagyon gyorsan fel kell vennünk a kapcsolatot!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.