Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) matej013


matej013
csendes tag

Nagyon szép kis dizájnos telefon, gratulálok hozzá! :K

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#3) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Ha lehetne kapni valami normális flip MOTOROLÁT akkor jól jönne tartalék mobilnak. Mostani Nokia Asha 205 nagyon rossz.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) Simi87


Simi87
senior tag

Ma tettem bele a céges kártyát egy Nokia 8210-be. Öröm, boldogság. Na azon nincs fb, gmail, de hibátlan.

(#5) matej013 válasza Klaus Duran (#3) üzenetére


matej013
csendes tag

Egy kicsapható telefonnak én is örülnék, de sajna már nem igazán lehet találni jó darabokat, hacsak nem valami Docomo vagy hasonló japán cuccokat nézzük.

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#6) Stanlee


Stanlee
őstag

Egy Nokia 108-at nyuzok lassan masfel eve. Remelem a sikeresseg merofoka nem a telefonomtol fugg. Nem egy csajozos telefon, ezt is megbamuljak viszont, mert ilyen gagyit is csak kevesen hasznalnak. Amire kell boven jo, telefonalni lehet vele, meg SMS-t irni.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#7) Shing


Shing
őstag

Ha nincs szükséged mobilinternetre, akkor nincs értelme komolyabb telefont használni. Nekem egy X8-as van, azért ez kell a wifi miatt, remélhetőleg még bírja pár évig. Pót aksim van, az elszállhat. :DDD

(#8) daczkó


daczkó
aktív tag

nem kell okostelefon, de azért net meg fb meg gmail meg időjárás kell.

Oh wait... :U

/ignore wwenigma

(#9) dsjk


dsjk
csendes tag

Alcatel 1030.
Jó kis kagyló, és telefon, SMS, FM-rádió, MP3, értesítő LED, illetve kikapcsolva ébreszt.
Szerintem már nem kapható, de helyette az utód az Alcatel 1035, ami ugyanezt tudja.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#10) petipetya válasza daczkó (#8) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#11) gery2123 válasza daczkó (#8) üzenetére


gery2123
őstag

Ezt én is így látom.
Persze nem létszükség de jó ha van wifi,........
Ez is egy okos teló, csak egy picit butább.

-- PSN_ID: GerY2123

(#12) Fecogame


Fecogame
veterán

SE K850i és SE W995-öm volt egy jó ideig, nagyon szerettem őket, hihetetlen szép képeket csináltak :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#13) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ez egy nagyon jó kis telefon, anyámnak is ilyen van...
Én meg most térek át droidra Samu S5230-ról egy LGF70-re. Bár egy Dual Sim-es nálam sokkal jobban elkélne/tetszene, de egyszerre csak egyet lépek, különben spárga lesz belőle... :B

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#14) vitya2


vitya2
csendes tag

Szeretném kérdezni, hogy ennek a telefonnak mely részei készültek fémből? "Csak" a hátlap vagy a keret is fém?
Köszönöm.

(#15) pető bá'


pető bá'
őstag

egy hosszú szervizelés miatt egy pár hónapra meg kellett válnom az okostelefonomtól, egy pár hónapra (aztán nem is sikerült megjavítani). Annál nyugodtabb időszakom régen volt az utóbbi pár évben :) Nokia 6500 Slide, Mp3 lejátszó, fényképezőgép, mindent tudtam, hogy mire kell használni, nyaraláskor sem merült le semmi.
Persze néha szívtam a fogam, hogy de jó lenne most egy GPS egy percre, vagy valamit megnézni a neten.. de valahol egyet tudok érteni az írással, mert gmail-re, fb-ra naponta kétszer erről is fel lehet nézni (csekkolni, hogy van-e valami életbevágó), persze a függőség kielégítésére nem elég.
Mindemellett most nyilván egy MotoG-t használok, 5.1-es droiddal :DDD

szerk.: a cikkben említett telefon pedig megjelenése óta tetszik, édesanyámnak akartam venni, többször is, de neki a csúsztatósok jobban bejönnek :)

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#16) Doze válasza vitya2 (#14) üzenetére


Doze
aktív tag

Csak a hátlap fém, mivel az az antennája a telefonnak, a keret nem az. :(

(#17) Lauda


Lauda
félisten

Teljesen igazad van! En is csak azert hasznalok winfosos nokiat, mert neha szuksegem van a skypera, kulonben meg mindig a nokia 1112-t hasznalnam.

[ Szerkesztve ]

(#18) bambano


bambano
titán

időzített üzemmódváltást tud?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#19) Doze válasza bambano (#18) üzenetére


Doze
aktív tag

Hogy érted?

Mondjuk néma üzemmódról átteszi magát simára?

(#20) bambano válasza Doze (#19) üzenetére


bambano
titán

igen.
az s30-as nokiák azt csinálják, hogy bekapcsolhatsz másik üzemmódot időzítve, ha az lejár, visszakapcsol arra, amiből indítottad.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#21) Doze válasza bambano (#20) üzenetére


Doze
aktív tag

Nem tudja, viszont nekem ilyen funkció nem kell. De ha már nokia akkor az X3-02-vel is szemeztem.

(#22) Simi87 válasza Doze (#21) üzenetére


Simi87
senior tag

90%-uk hibás. A Touch-uk rosszalkodik.

(#23) Luck Dragon

Üdv a klubban nekem is van egy primom (S5610) mint céges telefonként használom. Van topicja látogasd meg :) Azt meg kérdezhetem hogy hol vásároltad a készüléket?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) Dhampir


Dhampir
félisten

Amit hajlamos az ember elnézni egy okostelefonnak: naponta töltögetés, ennél 5 nap nyomogatva,

SGS 3 több, mint 5 napig bírta és még volt benne, a jelenlegi Sony Xperia E4 is kihúzza átlagban 4 napon keresztül. Időnkénti wifizés a nagy kijelző miatt természetesen hamarabb lemeríti. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Doze válasza Luck Dragon (#23) üzenetére


Doze
aktív tag

Igazából nem figyeltem milyen veszek, de valahogy S5610-em lett, nem S5611-em... Az Euronics-ben vettem, és ezt adták.... valami elfekvő cucc lehetett vagy nem tudom... De az biztos hogy az aksiban egy kanyi szufla nem volt.

(#26) APONE


APONE
tag

Nekem egy 8éves Nokia 2760 van és egy hétig bírja az aksija, és nem szándékozom lecserélni még 8évig legalább, az okostelefon-nak nem látom értelmét, nekem nincs rá szükségem.. ennyi :C

(#27) Luck Dragon válasza Doze (#25) üzenetére

Értem köszönöm, amúgy a 10 sokkal jobb mint az utódja a 11. Így jól jártál. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) vitya2 válasza Luck Dragon (#27) üzenetére


vitya2
csendes tag

Erre valami érv? Bármiféle tapasztalat, amit megosztanál velünk?

(#29) vitya2 válasza Doze (#16) üzenetére


vitya2
csendes tag

Még egy kérdés a telefonnal kapcsolatban: Van egy samsung gt-e2550 típusú készülékem. Benne egy microSD kártya rajta zenével. Nem sok de van egy pár. Amikor hozzá szeretném adni a zenéket egy lejátszási listához, szépen elkezdi a dolgot, de nem adja hozzá mindet. Gondolom van egy maximum szám, amit hozzá lehet adni. (Persze erről a telefon nem tájékoztat, hanem a lista aljára görgetve látom, hogy nincs ott mind.)
Köszönöm

(#30) Luck Dragon válasza vitya2 (#28) üzenetére

Persze, egy több energiát fogyasztó cpu-t kapott , de ha többet szeretnél tudni, ahogy írtam is néz be a fórumába. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) kenwood


kenwood
veterán

A feature phoneok alkonyan jelent meg ez a telo, akkoriban nokiabol is mar csak a minosithetetlen asha sorozat volt rendelheto,vagy a meg annal is rosszabb symbianos cuccok.

30k koruli aron eladtunk parat ebbol a samsungbol , de annak a retegnek,aki egy 6500 szintu telefont szeretett volna 2012-es kontosben megkapni,ez mar keveske volt.
A legtobb vevo csak azert vette meg ,mert nem volt ennel dragabb feature phoneunk.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#32) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Facebook, email, netezés, térkép élmény lehet ezzel. Tényleg nem rossz telefon a mai hagyományos mezőnyben, de ezek az okos funkciók teljesen fölöslegesek bele, kínlódás használni őket. Aki viszont használja ezeket, meg térképet mókol rá, miért nem vesz egy valamilyen jobb belépő szintű telefont? Bármelyik ilyen 1 Gb memóriával, 8 Gb tárral bőven használható. Bohóckodás ez az okostelefon-ellenesség így.

Olyan, mint az a röhejes FB-s képes megosztás, amin 10 emberből 9 lesi a telefonját, a maradék egyre meg odaírják, hogy szenzáció, valaki a valóságot nézi. És közben paradoxon módon a magát különbnek képzelő megosztó közzéteszi ezt a FB-on, statisztikailag jó eséllyel okostelefonról megosztva, mert az ilyen észlények félnek a PC-től, mint a tűztől. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33) kenwood válasza Dilikutya (#32) üzenetére


kenwood
veterán

melyik bir 5-10 napot egy toltessel ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#34) Dilikutya válasza kenwood (#33) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szempont az 5-10 nap? Persze, szarok az okosok, mert 5 napot se bírnak, de a buták is csak akkor, ha nem nyúlsz hozzá. Használva az is merül, az okosnak meg a kijelzőt is táplálnia kell, a telep méretét meg nem lehet akármeddig növelni, nem a táskatelefonos 90-es években vagyunk.

Akinek valóban nem kellenek ilyen funkciók, vegyen ilyet, ismerem, telefonnak tökéletes, de ha többet szeretnél, akkor csak kínlódás, kár ellenkezni. Aki meg csak 5-10 naponta tudja tölteni, annak egyébként sem a telefon a legnagyobb baja.

De szemellenzősen, néha viccesen nem kell tiltakozni a modern technika ellen. Évekkel ezelőtt én se akartam, csak döglődött a 6310i kijelzője, elkerülhetetlenné vált a telefoncsere. Azóta sokszorosan megérte, és itt nem a Facebook kliensre, Angry Birds-re gondolok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35) 8th válasza Dilikutya (#34) üzenetére


8th
addikt

Második telefonnak egy Samsung GT-E2200-at használok. Átlag 20percet telefonálok róla naponta és így is simán bírja 10napig de inkább tovább.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#36) Dilikutya válasza 8th (#35) üzenetére


Dilikutya
félisten

Második telefon...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#37) kenwood válasza Dilikutya (#36) üzenetére


kenwood
veterán

En az elso (egyetlen) telefonom hetente szoktam 20 percet beszelni :DDD
A napi 20 perc sztem atlagon feluli hasznalatot jelent.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#38) 8th válasza Dilikutya (#36) üzenetére


8th
addikt

Az, és?

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.