Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) KGeri válasza Jag (#41) üzenetére


KGeri
csendes tag

Szia!

Elsősorban neked, de a többeiknek is válaszolok.

Én is 6233-asra izzítottam be, és ehhez a Generic verziót tölöttem le belőle, és ebből telepítettem a Nokia PC Suite "Install applications" részével a programot a telóra. A .zip-ben 4 db fájlt talász, ebből az mgmaps.jar-t fogod tudni kiválasztani a telepítésnél, és a hozzá való mgmaps.jad 1:1 ugynaz, mint a mgmaps-signed.jad, szóval ezzel sem kell trükközni.

Aztán letöltöd a .map fájl segítségével a térképet magát, majd átmásolod a memóriakártyádra. Nekem az MGMapsCache mappa mérete 104 473 565 byte lett, ezt én kártyaolvasóval is kb csak 15-20 perc alatt tudtam átvinni, mert iszonyatos mennyiségű apró fájlról van szó. Egyébként, ha nem a kártya gyökerébe rakod az MGMapsCache-t, akkor is megtalálja a program, ha megmutatod neki.

A telefonon első indításkor valóban érdemes beállítani a Low memory módot, és a Memory Cache-t is levenni 256 Kb-ra, de miután sikerült összelőni mindent, én kivettem a Low memory-t, beállítottam az Enhancen panning-ot, majd a Memory Cache-t is felnyomtam 512 Kb-ra, és az eddigi tapasztalatok szerint gyönyörűen megy, és még el sem szállt memóriahiba miatt. Valószínűleg ki kell kísérletezgetni, melyik telefon milyen beállítások mellett stabil még, és hol fekszik már meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.