Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Viszlát válasza Nordic (#9) üzenetére


Viszlát
addikt

Én sem állítottam, hogy nem voltak jobbak, ez egy másodpercig sem volt kétséges. :) Viszont gyengébbnek lenni nem egyenlő azzal, hogy rosszak voltunk...

A gond az, hogy az érzéseidnek ellent mondanak a tények, ami abból fakad, hogy nem objektíven nézed te sem a különböző összetevőit a játéknak, így például minden eladott labdát a világ végének érzel. Miközben többet is passzoltunk mint a belgák és nagyobb arányban voltak pontosabbak a passzaink mint nekik. A védelem valóban több komoly hibát is vétett, nem is mosdatom őket, az első gólt nagyon csúnyán benézték a srácok. Jómagam kíváncsi lettem volna a játék képére Kleinheislerrel, iszonyúan fontos kulcsembert veszítettünk el vele, meg is látszott keményen.

Szerinted mázli volt, de aki valaha rúgta a bőrt akármilyen meccsen is az tudja, hogy a "mázlihoz" is ott kell lenni, támadni, lőni, hibára kényszeríteni az ellenfelet. Mint ahogy Ronaldo első góljához is kellett egy alattomos szabálytalanság, ritkán fekete-fehérek a dolgok...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.