Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) whYz válasza bkri (#900) üzenetére


whYz
addikt

Probaltad mar ez a build.prop beallitast?

persist.audio.fluence.voicecall=false

Egy probat mindenkepp meger, mert kikapcsolja a hatso mikrofont ami amugy se mukodik valami jol. system/build.prop fajl legvegere beirod ezt a sort es resi. Osszes rommal mukodik, meg gyarival is.

(#902) kano válasza bkri (#900) üzenetére


kano
nagyúr

De a 10.01-es Mookeben már majdnem jó volt a hang. Tedd vissza azt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#903) TuninSzipi válasza whYz (#901) üzenetére


TuninSzipi
csendes tag

Örök hálám üldözni fog! :R :R :R
Most azt a vissza jelzést kaptam, hogy tényleg tiszta lett a hang!
Majd ha haza érek vissza rakom a régebbi relaset amelyiknel nem volt aksi gond.
Köszönöm szépen!

(#904) bkri válasza whYz (#901) üzenetére


bkri
tag

:R

Akkor én is köszi... Majd kipróbálom! ;)

Most már csak az új COUCO - no sim problémára kellene vmi megoldás.
Írtam neki a Facebook -oldalán, de nem nagyon foglalkozik vele, pedig többeknek probléma,
nem csak nekem... Na mind1!

(#905) kano válasza bkri (#904) üzenetére


kano
nagyúr

Én is írtam neki még régebben a fórumban angolul, de olyan mintha nem tudna angolul. Semmi válasz.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#906) whYz


whYz
addikt

Resurrection Remix rommal, az *alarm* wakelock-ot blokkolva(settings/configurations/miscellaneous/wakelock blocker) 4.5 ora screen on time.

Eddigi legjobb rom szerintem es elvileg ma jon az uj verzioja. Majd belinkelem ha feltoltotte a srac.

(#907) bkri válasza whYz (#906) üzenetére


bkri
tag

:R
Ez szép és jó.... csak a telefonálás minősége milyen?
Szokásos "kuka" ? Azaz használhatatlan ?

(#908) whYz válasza bkri (#907) üzenetére


whYz
addikt

Eddig nem panaszkodtak, bar en mindig beirom a "persist.audio.fluence.voicecall=false"-t a build.prop-ba.

(#909) whYz


whYz
addikt

(#910) kano válasza whYz (#909) üzenetére


kano
nagyúr

De jó, hogy most szedtem le az 5.5.6-ot. :)

Én meg találtam egy új, jónak kinéző dialert: True phone.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#911) kano válasza whYz (#909) üzenetére


kano
nagyúr

Az a problémám ezzel a rommal, hogy beszéd közben nem kapcsol ki a kijelző. Nálad is ez van? Ráadásul egy modemet is rá kellett flashelnem mert nem volt kicsengő hangon (flash után jó).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#912) whYz válasza kano (#911) üzenetére


whYz
addikt

En meg nem raktam fel, pont most akartam de akkor elhalasztom. A gyerek tuti felrak majd egy patchet hozza.

Pedig nagyon vartam mar ezt a romot. :O

(#913) kano válasza whYz (#912) üzenetére


kano
nagyúr

Ha jól emlékszem van hozzá. Most jutott eszembe. Kipróbálom.
Nincs fent fizikailag. A fórumban van a link. Megpróbálod leszedni?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#914) whYz válasza kano (#913) üzenetére


whYz
addikt

Itt a link, de ez az 5.5.5-hoz van. Azert kiprobalhatod. :)

(#915) kano válasza whYz (#914) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi! Sejtettem. Működik.
Most jónak néz ki minden. Nem is zabál. Majd megírom a tapasztalataimat.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#916) whYz válasza kano (#915) üzenetére


whYz
addikt

Melyik basebandet gappsot tetted fel?

(#917) kano válasza whYz (#916) üzenetére


kano
nagyúr

Gappsot amit a fickó oldalán találtam a lépések között. Basebandet pedig amit te töltöttél fel. Talán a 3.12-t.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#918) whYz válasza kano (#917) üzenetére


whYz
addikt

Hmm erdekes, mert 3.12 van rajta alapbol ha jol tudom. Ma megprobalom en is felrakni.

(#919) kano válasza whYz (#918) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem még a Cuoco féle TWRP van fent (most nem tudom a pontos verziószámot) és nem vagyok benne biztos, hogy a modem fájlt is frissíti rendesen a flashelésnél.
Mindegy, ha utólag rádobom akkor tökéletesen működik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#920) whYz válasza kano (#919) üzenetére


whYz
addikt

Na felraktam en is. Legujabb pico open gapps, proximity fix, 3.12-es baseband-et raflasheltem, trebuchet launchert toroltem es eddig nincs *alarm* wakelock. :C

Nagyon jo romnak tunik, tele extra funciokkal es beepitett sotet temaval.

(#921) Doki16 válasza whYz (#920) üzenetére


Doki16
addikt

Milyen a kinézete, tudsz róla pár képet lőni? Van benne rendes magyar nyelv?

A 3.12-es baseband az mit jelent, az official romot?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#922) whYz válasza Doki16 (#921) üzenetére


whYz
addikt

A kinezete a szokasos stock android, sotet temaval meg fekete/magenta szinu lesz. Itt a kep rola.

Van benne magyar nyelv, igazabol cm12.1 az alapja, tehat az osszes cm dolog megvan benne plussz meg egy csomo extra beallitasi lehetoseg, pl heads up notications, recently testreszabasa, ambient display stb...

3.12-es baseband-hez itt a link. Csak flashelni kell miutan felment a rom. Ez felel a kommunikacios modulokert, pl milyen jo a terero, telefonalas minosege meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#923) Doki16 válasza whYz (#922) üzenetére


Doki16
addikt

Köszönöm.

Használod két sim kártyával. Nekem sajnos egyik cm 12 alatt sem akart normálisan működni. Maga kártyák működtek, csak teljesen megbolondult a térerő ikonok jelzése. Megjelent a felkiáltójel és nem volt mobilnet se.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#924) whYz válasza Doki16 (#923) üzenetére


whYz
addikt

Nalam nincs ilyen gond. A felkialtojel csak annyi, hogy nincs internetkapcsolat, de egy paranccsal ki lehet kapcsolni. Ha nincs mobilnek akkor az apn-t kell atalitanod.

(#925) Doki16 válasza whYz (#924) üzenetére


Doki16
addikt

Az volt eddig a helyzet minden cm 12 rommal, hogy felraktam beállítottam mindent és jól működött. De amint éjszakára repülő üzemmódba raktam majd reggel felébresztettem már nem akart visszamászni a hálózatra úgy, hogy mobilnet is legyen. A telefonálós kártyám ment gond nélkül, bár az is felkiáltójeles volt folyamatosan. A Kitkat jó volt a lollipop már nem. Eddig csak a Cuoco92 romja működött, de azt meg a nubia UI miatt nagyon utálom :)

Ha később is pozitív lesz a véleményed arról a romról amit felraktál akkor megpróbálom én is.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#926) whYz válasza Doki16 (#925) üzenetére


whYz
addikt

Hat szerintem ezzel nincs ilyen gond, hogy nem megy vissza halozatra, de ha igen akkor egy masik baseband megoldhatja. En is mindig repcsi modba rakom estere es toleletes.

A felkialtojel meg teljesen normalis, mint mondtam annyit jelent, hogy epp nincs net, viszont kikapcsolhatod a kovetkezo parancsokkal:

su
settings put global captive_portal_detection_enabled 0
reboot

Ezt beirod a terminalba es kesz is. Osszes cm12 vagy hasonlo rommal mukodik. :)

(#927) kano


kano
nagyúr

Megjelent a RR 5.5.8 más telókra, így talán rövidesen nekünk is várható az új rom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#928) andersen10 válasza whYz (#901) üzenetére


andersen10
aktív tag

"persist.audio.fluence.voicecall=false"

Gondoltam én is beállítom, de a cuoco-ban gyárilag be van rakva.

(#929) whYz


whYz
addikt

Megjelent a hivatalos V3.65. Holnap jon az orosz tisztitott valtozat.

(#930) kano válasza whYz (#929) üzenetére


kano
nagyúr

Van RR 5.5.8 is .
Az a baj, hogy hiába nagyon jó a telóban lévő hw, ha 1db normális rendszer sincs hozzá. Pedig nagyon ígéretes volt ez a teló. Mennyire érhet egy 1 év körüli karcmentes darab?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#931) whYz válasza kano (#930) üzenetére


whYz
addikt

Amennyit adnak erte. :DDD

RR 5.5.8 sajna egy csalodas szamomra.

Felraktam a 3.65-ot es ez hihetetlen jo kis rom. XNubiaUI-al hozza a cm12.1 szintet, sot meg gyorsabb, lagmentesebb es szebb is. Ha nem szivja az akksit akkor megvan a vegleges rom. :C

(#932) TuninSzipi válasza whYz (#931) üzenetére


TuninSzipi
csendes tag

Honnan szedted le? Már a tisztitott változatot?

(#933) whYz válasza TuninSzipi (#932) üzenetére


whYz
addikt

Meg nincs tisztitott valtozat. En a hivatalosat tettem fel es takaritottam ki.

(#934) whYz


whYz
addikt

Itt az orosz tisztitott valtozat. Hat meg mindig nem lett tokeletes sajna. Mar majdnem minden jo kiveve az akksi idot. Kb 3 orat sikerult kihuznia, de most takaritottam a rendszeralkalmazasok kozott, igy talan meglesz a 4 ora ami mar boven elegseges nekem. :))

(#935) bkri válasza whYz (#934) üzenetére


bkri
tag

Ennél a ROM-nál is ua. a szitu.... Nincs egy aktív SIM sem. :(
Ha meg mégis ráerőszakolom, akkor meg mobil net nincs. :(
Ez nekem megint felejtős... Nem értem nálam ezek a ROM-ok mirét nem mennek normálisan. :(

(#936) whYz válasza bkri (#935) üzenetére


whYz
addikt

Hihetetlen, hogy nem tudtak kijavitani meg ezt a bugot. :(

Amugy az akksi ido jonak tunik...

(#937) TuninSzipi válasza bkri (#935) üzenetére


TuninSzipi
csendes tag

Nekem ez rejtély mi lehet nálad. Nálam ilyen sose volt.
Ki próbáltam en is RR szoftot, aksi gyilkos volt.
Most ujra Mokee, de csak a 26.10 kiadás.
Meg van a 4 óra képernyő. Wakelok es és Greenfy segítségével.

(#938) whYz válasza TuninSzipi (#937) üzenetére


whYz
addikt

Nalam off 3.65-el 5 ora screen on time:



Sajnos android system es os meg mindig nagyon sokat fogyaszt, pedig siman meglenne az 5.5-6 ora is...

(#939) kano válasza whYz (#938) üzenetére


kano
nagyúr

Ez a ruszki pucolt verzió?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#940) whYz válasza kano (#939) üzenetére


whYz
addikt

Ez a teljesen gyari valtozat.

Amit toroltem az az osszes elore telepitett kinai progik.

Root uninstallerrel toroltem:

Android keyboard aosp (google keyboardot hasznalok)
ant hal services(nincs okosoram meg fitness szarsagom)
app lock
baidu xcloud
calendar(google calendart hasznalok)
com.andoid.smspush
easy mode
email
internet
neosafe
neoshare
nubia launcher
nubia mini launcher
nubia park
screen projection service
screen projection sink
selfstartprovider
sim toolkit
system upgrade
zaccountservice

(#941) TuninSzipi válasza whYz (#940) üzenetére


TuninSzipi
csendes tag

Nem tudod mit kell törölni hogy ne legyen ez az oldal?

Amúgy a nx507j_light_x_3.65_301015.zip tesztelgetem.

(#942) whYz válasza TuninSzipi (#941) üzenetére


whYz
addikt

Xposed es XNubiaUI kell hozza. Xposed-et twrp-bol flasheled, majd felrakod ezt es az xnubiaui-t androidbol es engedelyezed xposedbol majd resi. Ezt mas beallitasok miatt is erdemes felrakni. :)

(#943) TuninSzipi válasza whYz (#920) üzenetére


TuninSzipi
csendes tag

Régebben is raktam valamelyik softra xposed modult de nem volt ennyi beállítási lehetőség.
És újra köszönöm szépen a segítséget!

(#944) whYz


whYz
addikt

CM13

Meg eleg beta verzio, viszont mar most latom, hogy jobb lesz mint a cm12.1. :)

(#945) bkri válasza whYz (#944) üzenetére


bkri
tag

:R
Van esetleg másik MŰKÖDŐ linked?
:R
Köszi!

Üdv: BK

(#946) whYz válasza bkri (#945) üzenetére


whYz
addikt

Szerencsed van: [link] :D

Az lcd density nagyon el van allitva a romban, igy minden nagyon nagy.

ro.sf.lcd_density=480

Ezzel a build.prop ertekkel tudod modositani olyanra amilyenre szeretned. :)
Ja es gappsbol az opengapps 6.0 tokeletesen mukodik.

[ Szerkesztve ]

(#947) bkri válasza whYz (#946) üzenetére


bkri
tag

Köszi!!!!!!!!

:R :R :R

(#948) kano válasza whYz (#946) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem most az általad linkelt gyári 3.65-ös rom bejön. A CM13-ban mi nem működik? Aksiidő milyen?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#949) bkri válasza kano (#948) üzenetére


bkri
tag

Aksi idő az NAGYON jó. Viszont rengeteg bug van benne... :(

Az irány jó. Majd meg látjuk.

(#950) whYz válasza kano (#948) üzenetére


whYz
addikt

Talan a 4g nem megy meg sok fc van. Settingsben nehany dolog nem mukodik de ahogy bkri irta jo az irany.

Neked 3.65-el mennyi a screen on time? Nalam android system meg mindig szivja az akksit. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.