Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nova96


Nova96
őstag

R.I.P

(#2) EczkE válasza Nova96 (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Kb. egész blogout ezzel van tele.

Asszem mindenféleképpen!

(#3) dízelracer


dízelracer
senior tag

Egy netes blogból név nélkül:

"Tehetséges pali volt. Sokat tehetett volna a világhoz, de helyette csak egy szaros iPhone-t kaptunk tőle, hogy még annyi hús-vér életünk se maradjon mint előtte."

Ezzel mélységesen egyetértek. Többre volt hivatott.

(#4) Nova96 válasza EczkE (#2) üzenetére


Nova96
őstag

Személyes bejegyzés vagy zavar? :F
#6: Ott a pont.

[ Szerkesztve ]

(#5) Sandrew


Sandrew
őstag

Hányan fogtok még nyitni?

Tiltsd le a hsz-ket.

[ Szerkesztve ]

(#6) Mr X válasza Sandrew (#5) üzenetére


Mr X
veterán

Miért zavar az téged, ha valaki ír ide? Ha nem érdekel a téma, ne olvasd.

(#7) danih


danih
addikt

Na mégegy.

(#8) lsebestyen válasza dízelracer (#3) üzenetére


lsebestyen
addikt

WTF :F lehet csak én nem értem az iróniát, vagy ezt most tényleg komolyan gondolod? :U :F

(#9) dízelracer: ez mondjuk igaz, habár mi sulinkba volt szép műsor, színvonalas volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#9) dízelracer válasza danih (#7) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nem is ez a szomorú hanem az, hogy az aradi vértanúkról lassan mindenki megfeledkezik... :(((

(#10) EczkE válasza Nova96 (#4) üzenetére


EczkE
addikt

Abszolút nem zavar. :) Csak lehet egyszerűbb lenne az egyik olyan topicba írni. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#11) danih


danih
addikt

Hihetetlen kemény moder van a főgyásztopikban :)

(#12) EczkE válasza danih (#11) üzenetére


EczkE
addikt

Az melyik?

Asszem mindenféleképpen!

(#13) danih válasza EczkE (#12) üzenetére


danih
addikt

A szakmai logoutos
szerkeszteni sem volt időm, lekapták... kétszer is :))

[ Szerkesztve ]

(#14) Thome


Thome
addikt

Na, kíváncsi vagyok, mikor jön az első nagy magyar, és kezdi el osztani a a népet, hogy ez eszünkbe jut, a másik dolog bezzeg nem... :U

(#15) Mr X válasza Thome (#14) üzenetére


Mr X
veterán

Arra már van szintén vagy 2-3 topic.

(#16) Kassadin válasza Thome (#14) üzenetére


Kassadin
addikt

Én őt várom már egy ideje. :DDD

(#17) danih válasza Thome (#14) üzenetére


danih
addikt

Nem is kell turbómagyarnak lenni ehhez... Mondjuk megnézem 150 év múlva tudni fogja-e valaki, ki volt SJ... én kétlem.

(#18) Sandrew válasza Thome (#14) üzenetére


Sandrew
őstag

nem kell abalhé :D

[ Szerkesztve ]

(#19) Thome válasza danih (#17) üzenetére


Thome
addikt

150 év múlva én már sehol nem leszek. S jelenleg számomra Steve Jobs munkássága kézzelfogható, értékelhető.

Nyilván az Aradi vértanúknak is sokat köszönhetünk, amit megtettek az országért, ettől függetlenül a jelen korban számomra megemlékezést ér a dolog évente, mást nem igazán.

Egyébként van rá esély, hogy 150 év múlva még fenn marad a neve, hisz eléggé méretes innovációkat hozott az IT világába, ergo későbbi időkben akár nevezhetik a Tablet pc-k szülőatyjának, és hasonlók. Bár ez így a szó szoros értelmlben nem igaz, ez egy példa volt.

(#20) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy bárki is elfelejtette volna a vértanúk napját. De az, hogy ma meghalt egy ikon, az sokkal nagyobb ledöbbenést, gyászt és sok negatív érzést vált ki az emberekből. Mert ez most történt. Kicsit nagyobb a jelentősége most, mint ami több, mint 100 év volt. Szerintem.

(#21) Dany007 válasza dízelracer (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Az a gond, hogy aki csak azt a "szaros iPhone-t" ismeri tőle az meglehetősen buta és nagyjából semmit nem tud sem az emberről sem a munkásságáról.
Ez az ami igazán szomorú.

(#22) dízelracer válasza lsebestyen (#8) üzenetére


dízelracer
senior tag

Simán komolyan gondolom.

(#21) Dany007: Amint látod az egy idézet.

[ Szerkesztve ]

(#23) Dany007 válasza dízelracer (#22) üzenetére


Dany007
veterán

Oké, de te meg egyetértesz vele :) Holott te is biztos tudod, hogy az iPhone az egyik legutolsó dolog volt, amit Jobs csinált.

(#24) danih válasza Dany007 (#21) üzenetére


danih
addikt

Aha, szóval aki csak az iPhone-t köti SJ-hez az csak buta ember lehet.

(#25) Dany007 válasza danih (#24) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, mert ez olyan kb. mintha valaki szerint Edison csak a villanykörtét találta volna föl...
Holott az a munkásságának kb. 1/100-ada se volt.

Lehet, hogy a buta rossz szó, a tudatlan talán jobb. De mindenképpen butaság úgy elítélni egy ember, hogy az illető teljesen tudatlan az ő munkásságával kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#26) danih válasza Dany007 (#25) üzenetére


danih
addikt

Én megkérdezném fejből hány szonátát tudnál mondani Mozart-tól, de ha egyet sem, nem mondanám rád, hogy buta vagy.
SJ munkásságát ismerni viszont nem része a "közműveltségnek" - üzleti alapon termékeket készített, amit vagy megvettél, vagy nem. Elnézést, ha nem köpöm le azt, aki azt sem tudja kicsoda SJ, de Mozart-ról vagy Edison-ról azért hallott.

[ Szerkesztve ]

(#27) Dany007 válasza danih (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Teljesen félreérted.
Nem arról van szó, hogy az a buta, aki nem ismeri Jobs munkásságát.
Persze, hogy nem kötelező ismerni. Semmi köze az állt. műveltséghez.
Én arról beszéltem, aki úgy bírálja annak az embernek a munkásságát és magát az embert, hogy közben nem is ismeri! Érted?

És igen, én is buta lennék ha nem tudnék egy-két Mozart művet sem felsorolni. De nem is kezdem el bírálni az ő életét és munkásságát! Nem fikázom főleg úgy, hogy ha nem vagyok teljesen tisztában az életművével.

(#28) dízelracer válasza Dany007 (#23) üzenetére


dízelracer
senior tag

De nem erről van szó (részemről). Egyszer mindenki meghal. Te is én is. Nem tudom mit kell ekkora feneket keríteni a dolognak. Meghalt hát meghalt és kész. A világ legtermészetesebb dolga, senki sem él örökké. A fél világ meg napokig nyárászkodik ha meghal egy egy ismertebb ember holott nem is ismerték. Én személy szerint ezt elég röhejesnek tartom.

(#29) Mr X válasza dízelracer (#28) üzenetére


Mr X
veterán

Már az is baj, ha valaki kifejezi a tiszteletét egy elhunyt iránt, akit nagyra tart?

(#30) danih válasza Dany007 (#27) üzenetére


danih
addikt

A fikázás részéhez nem tudok hozzászólni, nem láttam ma még fikahsz-t...

(#31) Dany007 válasza dízelracer (#28) üzenetére


Dany007
veterán

Hát nézd ők így érezték :) Ha lehetőség van ennek kinyilvánítására, hát tegyék. Lehet, hogy túlzás, elismerem. De semmi rosszat nem látok benne.
Számomra pl a pápa halála nem jelentett semmit. Mert kb szarok az egyházra és minden vele kapcsolatos dologra. Mégis több millióan sírtak meg gyászoltak napokig... :)
Mindenkinek más az értékrendje. Van aki pl a vallás miatt képes az egész életét megváltoztatni vagy egy kitalált képzelgésnek szentelni... Én ezeken röhögök sokat :)

@danih:

Ott van a #3-asban. Azért az elég nagy fika. Mindezt úgy beszólni - akármelyik fórumon is legyen - , hogy az illetőnek láthatóan fogalma sincs Steve életéről eléggé nagy butaság.
Akkor inkább lett volna kussban.

[ Szerkesztve ]

(#32) dízelracer válasza Dany007 (#31) üzenetére


dízelracer
senior tag

Vallásról annyit, hogy az én népszámlálási kérdőívem vallás rublikájába a "csillámfaszláma hívő" szöveg fog kerülni. Magasról leszarom az összes vallást és mindent ami hozzájuk köthető.

(#33) lsebestyen válasza dízelracer (#22) üzenetére


lsebestyen
addikt

aha, ertem. ha szerinted SJ csak a szar szifont talalta ki, akk tevedsz ugyanis talalt fel o olyat is ami nelkul most nehezen irnal meg egy hszt ebbe a totyikba :W ugy itelj meg valakit h tudd mit csinalt. es nemarrol van szo h istenitjuk, hanem tiszteljuk, mert olyan dolgokat tett ami emlitesre melto. es nem vagyok applefanboy.

az utllso hszed sen helytallo de talan delutan kifejtem. szabad tudni hany eves vagy?

[ Szerkesztve ]

(#34) dízelracer válasza lsebestyen (#33) üzenetére


dízelracer
senior tag

Mit hisztizel itt? :D

(#35) lsebestyen válasza dízelracer (#34) üzenetére


lsebestyen
addikt

nem hiszti, csak idegesit h bRomi nagy hulyeseget beszelsz

(#36) Kassadin válasza lsebestyen (#33) üzenetére


Kassadin
addikt

"az utllso hszed sen helytallo de talan delutan kifejtem. szabad tudni hany eves vagy?"

Van egy olyan érzésem, hogy dupla annyi, mint te.

(#37) Sandrew válasza lsebestyen (#33) üzenetére


Sandrew
őstag

kolléga megelőzött.

Ha jól tudom 2x annyi mint te.

[ Szerkesztve ]

(#38) lsebestyen válasza Kassadin (#36) üzenetére


lsebestyen
addikt

hat nem gondoltam volna :U

sonky: szval akk 3x annyi mint te :DDD

(#39) dabadab válasza lsebestyen (#33) üzenetére


dabadab
titán

Mondjuk SJ konkretan semmit nem talalt fel, mert nem feltalalassal foglalkozott.

DRM is theft

(#40) lsebestyen válasza dabadab (#39) üzenetére


lsebestyen
addikt

rosszul fogalmaztam.fejlesztett.remelem ezert nem leszek banolva :]

(#41) dabadab válasza lsebestyen (#40) üzenetére


dabadab
titán

Fejleszteni sem fejlesztett, mert nem azzal foglalkozott. Fonok volt meg megmondoember, technikai reszletekkel nem szoszmotolt.

DRM is theft

(#42) lsebestyen válasza dabadab (#41) üzenetére


lsebestyen
addikt

mikor a bizniszt kezdtek akkor sem?

(#43) dabadab válasza lsebestyen (#42) üzenetére


dabadab
titán

Akkor sem. A masik Steve, a Wozniak volt a technikai ember.

DRM is theft

(#44) dízelracer válasza lsebestyen (#33) üzenetére


dízelracer
senior tag

(#45) kenwood3 válasza dízelracer (#44) üzenetére


kenwood3
őstag

Ez kemény

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.