Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem csak lassú, de bugosan görget is nálam a chrome. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) Vakegérke válasza lezso6 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi a változtatást, előnyére válik a blogodnak. :K

A büdös életben nem fogom megérteni, hogy mit lehet röhögni azon, mikor valaki fájdalmában vonaglik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Jhonny06 válasza lezso6 (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Firefox szintén. És az a baj, hogy hiába nem ágyazta be ezt az egyet, én a logout.hu címlapról nyitom meg és ugye alatta az összes többi Nordic bejegyzés ott van beágyazott YT videóval és fagy az egész..

(#4) Vakegérke válasza Jhonny06 (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy jön a többi bejegyzés, úgy fogy majd a lapról a beágyazás. Majd felgyorsul, addig meg kibírjuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) total90 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


total90
veterán

Mert sokan direkt csinálnak valamit és tudják, hogy 99% az esélye, hogy lezúzzák magukat... aztán megtörténik és akkor nem kell sajnálni őket... szerintem.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) Vakegérke válasza total90 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én képtelen vagyok egy szenvedő embert kiröhögni. Még haragosomat se.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Jelentem minden böngészővel bugos, mert középről tölt be nekem is(más oldalán ez a hiba nem áll fenn ,és ötletem sincs mi a gond)... Ezért is döntöttem úgy, hogy hanyagolom a beágyazást.

(#8) horush válasza Nordic (#7) üzenetére


horush
addikt

Valóban, ha az egész blogod megnyitom (ahol sok beágyazott videó van), teljesen behal a dolog. Eddig amúgy észre sem vettem, mert blogoutból nyitottam meg, s 1 videótól még nem volt baja.

(#9) total90 válasza Nordic (#7) üzenetére


total90
veterán

Nálam is középről megy... meg lassan, szakadozva a Chromeból. OSX és Windows alól is ez van, szóval akkor most szidlak :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) Nordic válasza total90 (#9) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ne engem szidj, nem én tehetek róla...ha én csináltam volna akkor csak nálad lenne ilyen ;] :DDD

(#11) föccer válasza Vakegérke (#6) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem azon röhögnek az emberek, hogy valakinek fáj valami, hanem azon, hogy hogy lehet valaki ekkora tüköragyú...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12) DigitXT válasza föccer (#11) üzenetére


DigitXT
félisten

Mondjuk ez pont elég vegyes összeállítás, egy néhányon inkább
szörnyülködtem, mint derültem volna. De volt benne vicces.:R
Ritka barmok tudnak lenni az emberek... "Jó ötletnek látszott..."

(#13) total90 válasza Nordic (#10) üzenetére


total90
veterán

Akkor most azért szidlak ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.