Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10751) csab2 válasza LonGleY (#10739) üzenetére


csab2
veterán

Ezt a képnézegető bugot kifejtenéd bővebben?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10752) zzola válasza old rocker (#10711) üzenetére


zzola
félisten

Nem csak map loaderrel lehet térképet beszerezni.

[link]

Link alatt verzió kiválasztása [v2 vagy v3], és le lehet tölteni a térképeket...:)

(#10753) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

sziasztok!

létezik e52-höz vagy úgy általában telefonokhoz "térerő erősítő" eszköz?
munkahelyemen az asztalomnál nincs térerőm, de 3-4 méterrel odébb az ablaknál már van :B
az iroda egy több szintes könnyűfém szerkezetes épület, eléggé jól árnyékol :(
az épületbe befelé haladva abszolút nincs térerő de ha lenne valami kis eszköz talán ezzel kiküszöbölném
röhej hogy 3-4 méteren múlik az hogy elérnek e telefonon munkaidőben vagy sem
most is az ablak párkányon tartom a telóm pont emiatt, de főnököm már megszólt emiatt h nem kéne :D
jah, míg el nem felejtem T-Mobileos vagyok (már ha ez számít)

(#10754) canniball válasza JamesHolden (#10753) üzenetére


canniball
nagyúr

Hasznos holmik 2009. október - HÁZI TÉRERŐ-NÖVELŐ

GSM repeater

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10755) zzola válasza old rocker (#10736) üzenetére


zzola
félisten

Újra telepítettem az asztali pc-t, Én is a PC Suite-t telepítettem fel, mert csak felb@szta az agyamat az Ovi... :W

(#10756) old rocker válasza canniball (#10754) üzenetére


old rocker
veterán

megyek ,veszek egyet...vagy kettőt...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10757) canniball válasza old rocker (#10756) üzenetére


canniball
nagyúr

Vegyél kettőt, akkor jut egy JamesHolden kollégának is...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10758) Probert75


Probert75
addikt

Sziasztok! Hát ezt nem értem! Csak van a havi számlán GPRS Wap forgalomról költség, holott a navigációt offline használom, és csak a beépített GPS van bekapcsolva. Mit töröljek, hogy valóban ne használjon semmit? A telefonnal nem netelek, Wapolok. Hogyan töröljem a hozzáférési pontokat? A Helymeghatár. szerver is legyen letiltva?

(#10759) akos3 válasza Probert75 (#10758) üzenetére


akos3
addikt

Beállítások/Csatlakozás/Célok

(#10760) Probert75 válasza akos3 (#10759) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm! Itt csak az MMS-hez hagyjak hozzáférési pontot?

(#10761) akos3 válasza Probert75 (#10760) üzenetére


akos3
addikt

Ha szoktál kapni akkor igen, én spec soha nem kaptam még és nem is küldtem tehát azt is kitöröltem. Amúgy meg a sim kari ki és újboli behelyezésével újra elérhetők lesznek a hozzáférési pontok!

(#10762) GAgyiXyXy válasza Probert75 (#10758) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Vagy legyen rákérdez...a helymegh.szerver.

Biztos ez csinálja? Nem lehet, hogy a mail kliens?

Nekem minden hozzáférési pont be van állítva, mégsem csinál semmi adatforgalmat, csak a wlan pontok.

[ Szerkesztve ]

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#10763) old rocker válasza zzola (#10755) üzenetére


old rocker
veterán

Nem csodálom...Az egy hulladék.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10764) Probert75 válasza akos3 (#10761) üzenetére


Probert75
addikt

Köszike! Jó pap holtig tanul! Nem is tudtam, hogy a simet, ha ki- beteszem, akkor ezek az elérési pontok visszakerülnek. :DD

GAgyiXyXy nem mert az nincs beállítva. De ha már itt tartunk, azt hogyan tudom kitörölni, mert akár hányszor próbálom, nem engedi.

[ Szerkesztve ]

(#10765) old rocker


old rocker
veterán

Azoknak, akik valamennyire tudnak angolul, ismételten is csak azt javaslom: felejtsék el az OviSuite-ot. Nehézkes, lassú, túl sok flg. van benne, körülményes a kezelőfelület. Amikor üzeneteket írtam, az is sokkal rosszabb. A PC Suite sem egy hajde stabil (Nokia...), de egyszerűbben kezelhető, áttekinthetőbb, nem b@szkódik fél órát, mire bebootol, szinkronizál. Lehet vele a naptárt is kezelni, sőt, ha össze vannak dugva, hívást is lehet vele kezdeményezni.
Egy "titka" van: meg kell keresni és a legutolsó angol! nyelvű (7.14?) kell letölteni. A magyart felejtsd el, azzal mindig valami bug van. Annyi, hogy a Map Loader, Map Updater és a Software Updater külön letöltendő, se a Map Updater kivételével a parancsikonok a Suite kezelőfelületre integrálódnak. (Mellesleg Startmenüből is elérhetőek, tehát nem kell az asztalon hagyni egyébként sem ikont.)
3 napig teszteltem, tökéletesen működik. Ja, és pl. ha egy programot akarsz a telefonra vele tölteni, az OVI abban is ötször olyan lassú.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10766) sunone válasza old rocker (#10765) üzenetére


sunone
aktív tag

+ hozzátenném, hogy a PCSuite megbízhatóbban jelzi a bejövő hívásokat és üzeneteket a pc képernyőn.

(#10767) Newyorker


Newyorker
addikt

2 telszámom van, és olyan szintre jutottam, hogy lehet a másik telómat is lecserélem E52-re?
Ez már beteges? MazoPista vagyok? :DDD

Vagy van vmi infótok, hogy várjak egy új Nokia E telóra? Jön vmi új ki, amit érdemes megvárni? (nem kell qwerty, félqwerty) Néztem a C sorozat első tagját, de abba nincs wifi :( Szval vmi hasonló kéne mint az E52.

ÖTLET vkinek???

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10768) attisx válasza Newyorker (#10767) üzenetére


attisx
addikt

A C5-ön kívül egyelőre nincs semmi E52-höz hasonló hagyományos kialakítású, Symbis Nokia a láthatárom. Csak a qwerty-t, meg a hülye tapicskafonokat nyomatják... :(

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#10769) Newyorker válasza attisx (#10768) üzenetére


Newyorker
addikt

Tapicska nekem egy az egyben kizáró! A qwerty-n még gondolkodóba esek, no de melyik lenne jó abból?!?! A C5 egész jól néz ki, nagyon E52-ős, de ez a wifi hiány, ezen nem tudok túllépni

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10770) old rocker válasza Newyorker (#10767) üzenetére


old rocker
veterán

én is le akarom cserélni az 5800-át e52-re.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10771) Newyorker válasza old rocker (#10770) üzenetére


Newyorker
addikt

Gondolkodom egy arany E52-őn, vagy ez a C5 még ok lenne, mert nem látom sehol, h tuti wifi nélküli lenne

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10772) gPéter


gPéter
tag

üdv!a youtube-klienst szeretném telepíteni a telóra,de nem megy sem az ovi store-ból,sem pc-ről bluetooth-on keresztül,pedig eddig az összes symbis telefonomra(n95,e66,i8910) simán feltettem.Ha az ovi-ból telepítem,akkor csak az alkalmazáskezelőben van nyoma,az alkalmazások közt semmi...Ha bluetooth-on küldöm akkor meg sem nyitja,csak azt írja h. a funkció nem támogatott...valami ötlet?...

(#10773) YAS-dude válasza gPéter (#10772) üzenetére


YAS-dude
őstag

"Ha az ovi-ból telepítem,akkor csak az alkalmazáskezelőben van nyoma,az alkalmazások közt semmi..."

Nem egyből a multimédia menübe rakta?

(#10774) akos3 válasza gPéter (#10772) üzenetére


akos3
addikt

pakold fel simán a telepítő file-t USB-vel azt csá.

(#10775) GAgyiXyXy válasza gPéter (#10772) üzenetére


GAgyiXyXy
aktív tag

Az INTERNET alkalmazásokba teszi...... menü/internet

[ Szerkesztve ]

"Syd Wichowsky szegedi szabadságharcos, aki a Szovjetúnióba emigrált"

(#10776) gPéter válasza GAgyiXyXy (#10775) üzenetére


gPéter
tag

sajnos nem teszi oda)

(#10777) csath


csath
csendes tag

Sziasztok,

Tegnap kaptam ezt a telefont. Sajnos fekete, nekem a szürke jobban tetszik. Mennyire macerás lecserél(tet)ni a fedlapot és billentyűzetet, illetve jár-e komoly minőségromlással? Esetleg tudnátok ajánlani helyet, ahol a cserét elvégzik? Köszönöm előre is.

Csáth

ps. ex-E71 tulajdonos, sajnos elopták :-( de az E52 is nagyon jó!!

(#10778) zzola válasza csath (#10777) üzenetére


zzola
félisten

Nokia szervizet ajánlanám, csak előlap csere ~10k-t kóstál, többi árral nem vagyok tisztában..de szerintem a fekete (is) nagyon elegáns, Én biztpsan nem cseréltetném le... :DDD

(#10779) ro_bert17 válasza csath (#10777) üzenetére


ro_bert17
őstag

Én sem cseréltetném le. Eredetileg én is szürkét szerettem volna, de "csak" a feketéhez sikerült jó áron hozzá jutnom. Abszolút nem bántam meg. Mindenki szerint szebb a fekete. :)
De persze Te tudod... :)

[ Szerkesztve ]

(#10780) LonGleY válasza ro_bert17 (#10779) üzenetére


LonGleY
veterán

Külső szempontjából a fekete tényleg sokkal jobb, az sem full fekete, épp elég szürke van benne. :] Én sem akartam a szokványos semmilyen feketét, de úgyszint nem bántam meg, hogy azt kaptam.

(#10781) Newyorker


Newyorker
addikt

Nekem ezüst van, kicsit snassznak tartom, meg ugye a legelterjedtebb, most ha vennék szerintem arany lenne, mivel nekem a fekete is olyan semmilyen

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10782) csath válasza Newyorker (#10781) üzenetére


csath
csendes tag

Köszi mindenkinek a válaszokat,
így egy nap után a fekete is egyre határozottabban tetszik :-) Azért még kiderítem, mennyibe is kerülne a váltás.
csáth

(#10783) enddav válasza csath (#10777) üzenetére


enddav
aktív tag

Nekem a komplett csere 11k volt nokiánál.

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#10784) old rocker válasza Newyorker (#10771) üzenetére


old rocker
veterán

wifinélküli

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10785) YAS-dude válasza csath (#10777) üzenetére


YAS-dude
őstag

A fekete billentyűzeten sokkal kontrasztosabbak a számok és betűk, mint a szürkén.

(#10786) Newyorker válasza old rocker (#10784) üzenetére


Newyorker
addikt

wáááááá, most elkeserítettél, akkor az nem lesz oks nékem :(
nem tudom érdemes é várni vmi új készülékre, mely E52 színtű :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10787) sunone válasza Newyorker (#10786) üzenetére


sunone
aktív tag

C5-nek kisebb a memóriája is.

Nem érdemes várni, egy ilyen friss telefont nem fognak agyonütni egy új telefonnal ugyanabban a szegmensben.

plusz számolj azzal, hogy az igazán új telók már az új symbiannal fognak kijönni, és hát lesz ott gyerekbetegség is bőven...

(#10788) Newyorker válasza sunone (#10787) üzenetére


Newyorker
addikt

ezekkel a gyerekbetegségekkel már együtt élek :DDD hisz az E52 is lassacskán felnő :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10789) ttt1


ttt1
őstag

Nu visszakaptam készülékem. Mondanám a dolgokat .Elsö piros pont,hogy a jaítás menete végigkövethetö a munkalap alapján a neten. 2 az én esetemben cserélték töltöt aksit telefont..Ujabb piros pont, de a készülékházat nem csrélték (kics minusz, meddig tartott volna ujat adni akkor már?). Ill fószer azt mondta ,hogy merítsem le az aksit teljesen ,majd elsö feltöltés 16 óra legyen..Ez nem a meh-es kasiknál volt?Li esetén is szükség van erre?

(#10790) zzola válasza ttt1 (#10789) üzenetére


zzola
félisten

Lemerít, és 16 órát tölt dolgon sokan vitatkoznak, lehet hogy ez már maradi módszer, de ha így csinálod, tuti normálisan formázva lesz az akkumulátor...
Egyébként új készüléknél/akkunál Én mindíg így csinálom... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10791) old rocker válasza Newyorker (#10786) üzenetére


old rocker
veterán

Én már tutti megmaradok az E52-nél. N97minire,ha lenne pénzem... ugyanakkor az akksi üzemidő...nekem nagyon fontos. A C5 - E52 esetében azért a 2.2 - 2.4-es kijelző sem elhanyagolandó.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10792) Newyorker válasza old rocker (#10791) üzenetére


Newyorker
addikt

értem, de akkor milyen legyen a második telóm??? :O

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10793) csab2 válasza Newyorker (#10792) üzenetére


csab2
veterán

Az e52 miért nem jó? Nem akarsz 2 egyforma telefont?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10794) old rocker válasza Newyorker (#10792) üzenetére


old rocker
veterán

Ha komolyat akarsz, pl.E66. De én éppen tegnap döntöttem el, a feleségemmel "elcserélem" az E51-ét az 5800-ra. Nem azért, mert az rossz.Bizonyos dolgok nagyon tetszenek benne. De másodkészüléknek az E51tökéletesen megfelel. Ugyanazokat az adatokat tudom rajta tárolni, kezelni. Egyedül a multimédiás rész nincs egy súlycsoportban és ugye ohne navi.
(De rajta van a Google térkép.) Mellesleg lehet, hogy a műholdas rendszert is meghülyítette a vulkán, mert tegnapelőtt a NokiaNavi gyakorlatilag használhatatlan volt-az 5800-n is!!
A feleségem nagyon gyorsan tudja használni a virtuális qwertyt, én azzal is elpöcsölök. Ö most volt kiküldetésben Brüsszelben, természetesen 4 nappal később bírt hazajönni autóval. Ennek kapcsán csengett le neki, hogy azért egy eeePC-vel nem mászkálhat mindenhova,viszont az 5800-val bármelyik hotspotnál megírhat egy rövid e-mailt. Mert az SMS-ek azért külföldről szépen dagasztják a számlát.
Visszatérve az elejére:ha neked a másodkészülékben is fontos a navi,akkor E66. (Ha nem, akkor E51.) A kamerája autófókás, viszont a zenelejátszó és a rádió kicsit trungyásabb - és 2.5 mm-es a fejhallgató.Az igazán gyenge pontja az akksi,az átlag 1.5-2 nap.De amúgy nagyon eltalált készülék.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10795) ttt1


ttt1
őstag

A 16 órás töltést más is javasolja?Az uj aksi fel van/volt teljesen töltve ergo gondolom ök már "formázták" nem ?

(#10796) Newyorker válasza old rocker (#10794) üzenetére


Newyorker
addikt

A navi nem is lenne gond, de az aksi ez a másfél - kettő nap ez nagyon kevés, ráadásul a csúszkás telefonoktól félek, adatkábeltörés, stb.

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10797) ro_bert17 válasza ttt1 (#10795) üzenetére


ro_bert17
őstag

Erről ugye erőteljesen megoszlanak a vélemények továbbra is.

Véleményem szerint a 12 - 14 óra töltőn nem árthat neki. (a szegedi szervizes barátom is mindig ezt javasolja, és eddig bejött)

[ Módosította: ollie ]

(#10798) csab2


csab2
veterán

Most akartam a térképen megkeresni egy helyet gps koordináták alapján, és nem tudtam. :O Lehetséges, hogy nem lehet gps koordináták alapján keresni, vagy csak én voltam a béna?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10799) Newyorker válasza csab2 (#10798) üzenetére


Newyorker
addikt

azt én se vágom hogy lehet ezen az új mapszon :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10800) enddav válasza ttt1 (#10795) üzenetére


enddav
aktív tag

Ez már ezerszer elvolt mondva, hogy nemkell 324244órákat tölteni. Feltöltöd, kiiírja végzett, kihúzod és használod egészséggel. Szervizes okosemberekről meg külön megvan a véleményem. :((

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.