Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Emosz


Emosz
tag

Hasznos írás! :K
Hol lehet kapni ez a monitort? :D

(#2) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pl. a Marseusnál, ha még van. Csak nem akartam reklámozni :-D
Egyébként ha ráguglizol, csomót kidob.

Mutogatni való hater díszpinty

(#3) Emosz válasza hcl (#2) üzenetére


Emosz
tag

Rágugliztam, feleslegesen nem szoktam kérdéseket feltenni de egy csomó oldalról törölték ezt a tételt, ezért kérdeztelek, köszönöm a válaszod! Ennyi pénzért már megérne váltanom tftre :D

(#4) Khaal


Khaal
őstag

Jó kis cikk, igazi sk házibarkács megoldás, gratula.

Az USB-s külső HDD-mnek is pont ugyanilyen tápcsatlakozója van, könnyen meglehet hogy ez valami kevéssé elterjedt standard.

(#5) lapa


lapa
veterán

zsír. egyébiránt anno én is a gép tápjával olvasztottam meg az lcd-t, puszta lusaságból. azóta se sikerült helyrehozni.

(#6) hcl válasza Emosz (#3) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

@ lapa : Hát ja, én is féltem hogy füstölni fog, de bejött :-) Azért írtam, hogy másnak ne füstöljön.

@Emosz : Na ja, de ne számíts arra hogy valami gyönyörű képe van, nagyon világos és fakó. Egyébként Karácsony előtt csináltam a gányolást, csak most volt időm + elég agyam (=nem felejtettem el) hogy feltegyem.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) MBazsee


MBazsee
tag

Tetszik a cikk! Gratula! :C

Khaal: elképzelhető, hogy ez egy kevésbé elterjedt standard, mivel láttam ilyen csatlakozót néhány notin is.

(#8) villamos


villamos
őstag

Hm... lehetne belőle vajon projekort csinálni? Borítást levenni, és a monitor képét egy írásvetítő segítségével kivetíteni a falra? Mondjuk foggalmam sincs, hol lehet szerezni írásvetítőt... :(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#9) loszerafin válasza villamos (#8) üzenetére


loszerafin
senior tag

Nem tudom, hogy lehetne-e, de írásvetítő van a vaterán.

(#10) Peter789


Peter789
senior tag

jesszusom, 2A PS/2 tüskéken? :U sztem köss bele egy rendes többeres kábelt fixre, jobban jársz vele! egy ilyen instabil idétlenség akár tüzet is okozhat, ha nagyon elkezd szikrázgatni odabent! nem véletlenül olyan vastag stabilak a PC-n belül a molex csatik, az amperekhez kell a méret!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#11) hcl válasza Peter789 (#10) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát a fene tudja, én is gondolkoztam rajta, de maguk a tüskék keresztmetszete sem nagyobb... Viszont használva alig van.

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.