Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Ahogy ez várható is volt. A számokra lennék még kíváncsi.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#2) Glenda


Glenda
addikt

Verseny? AFAIK a többi konzol még mindig be van tiltva...

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3) Brusch


Brusch
csendes tag

Nem derül ki a cikkből, h kinectes verzió ment ott 599 usd-ért vagy anélküli. Mert Kinectel együtt nálunk is ennyi, ha nem több...

H4ND2 UP 4EV3R!!

(#4) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Mondjuk szerintem a japáni eladásoknál egy vatikáni is jobban teljesítene. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5) saelin válasza Glenda (#2) üzenetére


saelin
veterán

Tuti az androidos "mini" konzolokat vették számításba megint.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) mcsabee válasza Glenda (#2) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nincsenek betiltva a konzolok már, egyik sem, pusztán arról van szó, hogy a Microsoft lépett először.

(#3) Brusch: A Kinect nélküli változat 600 dollár, a Kinectes 700-ba kerül.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#7) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Egy ilyen országban, mint Kína, ahol a konzolok évekig be voltak tiltva, nem csoda, hogy sorban állnak még az öregek is :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#8) kornel244


kornel244
csendes tag

Azért azt le kellene írni hogy a nyugati piachoz képest nem volt erös a nyitás. ;)

(#9) egyedülülő válasza kornel244 (#8) üzenetére


egyedülülő
őstag

Konkrét számokat is tudsz vagy csak írták valahol?

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#10) pkornel válasza egyedülülő (#9) üzenetére


pkornel
aktív tag

100e leszálítva , és csak annyit írtak hogy nem fogyot korántsem annyi.

(#11) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

A para a tartalommal van, nem a konzollal. Mindent cenzúrának/módosításnak kell alávetni.

(#12) malomkaorm válasza BlackSoft (#7) üzenetére


malomkaorm
tag

Bezony :DDD

Üdv.: Dani

(#13) actival63


actival63
aktív tag

Egyszerre 4000 üzletben kezdték el az árusítását. 10 játék kapható egyenlőre.

Forza 5
PowerStar Golf
Zoo Tycoon
Max: The Curse of Brotherhood
NeverWinter
Rayman Legends
Trials Fusion
Naughty Kitties
Fantasia: Music Evolved? or Dance Central: Spotlight
Kinect Sports Rivals

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#14) Kékes525


Kékes525
félisten

Miért tiltották Kínában? Kapitalista csökevény? Rontja a nép morálját, erkölcsét? Ilyen alapon bármit be lehetne tiltani, aztán mehetnénk vissza a fára. ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#15) wolfman válasza Kékes525 (#14) üzenetére


wolfman
veterán

Ha már a kínai helyzetet nem érted, Észak-Korea-ra rá se keress. Na ott mennyi idiótaság van. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) Kékes525 válasza wolfman (#15) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez az. Rettenetes rendszerek vannak a világon. (Pedig Kína sláger téma. Követendő minta, példa. Mintha ezt hallottam volna valahol... :((( )

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17) janos68 válasza pkornel (#10) üzenetére


janos68
aktív tag

Szerintem ha ennek a tizede fogyott, már azért is örömtáncot lejt az Ms. Persze a "siker" relatív, mert valószínűleg a bevétel sokszorosát költötte el eddig a mikro ott, hogy egyáltalán jelen legyen. Legalább villogni jó.

(#18) janos68 válasza actival63 (#13) üzenetére


janos68
aktív tag

600 dodó, és egy ilyen játéklista miatt csoda, hogy egyáltalán ezer is elfogyott. :)

(#19) janos68 válasza Kékes525 (#16) üzenetére


janos68
aktív tag

Persze hogy követendő, hiszen szarért-hugyért melóznak (lassan itthon is), és még kussba is kell lenniük. Minden kormány nedves álma egy ilyen rendszer.

(#20) 7time válasza janos68 (#17) üzenetére


7time
senior tag

Ez így egyértelműen hülyeség mivel a kínai piacot lebecsülni hatalmas tévedés, az hogy az első nap nem fogyott egymilliárd darab nem jelenti azt hogy a jövőben nem fognak hatalmas eladásokat csinálni Kínában.

hiszen szarért-hugyért melóznak

A Kínai fizetések nagy része közel áll a magyar és környező országok béréhez, az más kérdés hogy nagyon sok a földművelésből tengődő ember, nem a 20 évvel ezelőtti Kínát kell alapul venni mert rengeteget fejlődtek.

[ Szerkesztve ]

(#21) Kékes525 válasza 7time (#20) üzenetére


Kékes525
félisten

Az igaz, hogy nagyon sokan vannak, de a fizetőképes ember már kevesebb. Igaz még így is nagyon sokan vannak.

A kínaiak átlagfizetése kisebb mint a magyaroké, de javuló tendenciát mutat: Még nincs a magyar szinten, de közelít
Azonban ez nem tart sokáig, mire elérik, vagy meghaladják a magyar szintet, akkor már robbanni fog a demográfiai bomba (elöregedés), ami kiüti Kínát.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#22) 7time válasza Kékes525 (#21) üzenetére


7time
senior tag

Azonban ez nem tart sokáig, mire elérik, vagy meghaladják a magyar szintet, akkor már robbanni fog a demográfiai bomba (elöregedés), ami kiüti Kínát.

Nem biztos mivel nagyon sok az olyan földműveléssel foglalkozó akinek szinte nem is kell nyugdíjat adni ha pedig munkaerőre van szükség még mindig nagyon sok szabadfoglalkozású fiatal van, szerintem megoldják ezt valahogyan ez inkább az Amerikai állom forgatókönyv hogy majd szépen becsődölnek és nem kell visszaadni a sok adósságot. :DDD

(#23) Kékes525 válasza 7time (#22) üzenetére


Kékes525
félisten

Hát meglátjuk kinek lesz igaza, amit írtam az logikus. Nagyon sok elemző cikket olvastam ez irányában és azok függetlenek voltak.. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#24) 7time válasza Kékes525 (#23) üzenetére


7time
senior tag

Én az ilyen hatalmas népekért nem aggódnék viszont a magyarság rohamos fogyatkozása sokkal jobban aggaszt.

(#25) tonerz


tonerz
aktív tag

Kíváncsi vagyok hogy a japánok (Sony, Nintendo) mit fognak produkálni.

(#26) nonsen5e válasza tonerz (#25) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha egyáltalán beengedik őket Kínába. Be fogják?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#27) Kékes525 válasza 7time (#24) üzenetére


Kékes525
félisten

A magyarság rohamos fogyásában igazad van, de ezt még senkinek sem sikerült semmilyen szinten megváltoztatni. Ahogy a dolgok haladnak nem is fogják.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#28) janos68 válasza nonsen5e (#26) üzenetére


janos68
aktív tag

Ha ők is belefeccölnek annyi lóvét az illetékes elvtársak zsebébe mint a mikró, akkor már hamarosan. Persze ha az Ms (szokásához hűen) picit nagyobb pénzestatyót ad a hátráltatásukra, akkor lehet soha.

(#29) tonerz válasza nonsen5e (#26) üzenetére


tonerz
aktív tag

Úgy emlékszem hogy a Sony is szövetkezet valami kínai céggel, hogy beinduljon a biznisz.(azt hiszem feltétele volt a forgalmazásnak).
Amire kíváncsi leszek, hogyan fognak fogyni a ps-ek, mivel nem túl baráti a viszony a két ország között (bár ez Amerikáról is elmondható).

[ Szerkesztve ]

(#30) nonsen5e válasza tonerz (#29) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én pontosan a barátságuk miatt írtam amit írtam. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#31) egyedülülő válasza nonsen5e (#30) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ne gondoljátok, hogy az ilyen jellegű nézetek, egy komoly üzlet útjába állhatnának.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#32) tonerz válasza egyedülülő (#31) üzenetére


tonerz
aktív tag

Ez így igaz :)
Van a Sonynak és Nintendonak is gyára Kínába, úgyhogy ha pénzről van szó akkor nem számít a múlt ;)

(#33) pakriksz


pakriksz
őstag

Azt hittem hogy a konzolokat meghagyják a hanyatló nyugat ópiumának... De hát az osztályharc egyre fokozódik...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.