Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Én idén nyáron váltottam le az MX-5-ömet egy rozsdamentes EP1-re. Véleményem szerint egy elég unalmas autó, nem szereti, ha forgatják, nincs benne semmi lelkesedés, de eddigi tapasztalataim alapján végtelenül megbízható, és nagyon jó állapotban van a kasztni. Valamint jól pakolható, és keveset is fogaszt (6 liter/100km). Szóval A-ból B-be biztonságban, és takarékosan elvisz bármikor.
Nem hiszem hogy bármikor is meg fogom szeretni, de megvásárlásakor is végig az ésszerűség volt az elsődleges.

(#2) N€T0X|N válasza mustang08 (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Egy MX5 után elég sokminden unalmas lehet. :)) A 6G-hez képest nekem is az, de nem akartam még egyszer 20+ éves autót (jó, akartam volna, kupét, de vagy a tulaj hülye vagy az autó szar és nincs választék). Azért ez lépeget is, jobban megy, mint a régi, persze nem rakéta, de az érdi emelkedő ezen már nem fog ki 5-ben. 1.4-et nem akartam, mert az szerintem kevés már ehhez a bódéhoz. Szerencsére az enyém is rozsdamentes. :K

Sent from my keyBoard

(#3) tboldi


tboldi
nagyúr

Várunk friss kürtőskaláccsal a Honda topikban. :D

(#4) hhenry


hhenry
őstag

Honda,Honda,Honda :C :C :C

(#5) mustang08 válasza hhenry (#4) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Amikor néztem az egyik Fehérvári kereskedésben a kocsikat, az egyik ilyen civic így volt hirdetve:
Honda, nem is olyan ronda :D
Én Gülükének hívom :D

(#6) N€T0X|N válasza tboldi (#3) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Lehet, hogy majd benézek alkalmasint. Igazából egy időben csendes olvasóként jelen voltam (amikor megvettem a békát). :B

Sent from my keyBoard

(#7) tboldi válasza N€T0X|N (#6) üzenetére


tboldi
nagyúr

:R

Amúgy tetszik a színe, nekem is Milano Red van. :))

(#8) N€T0X|N válasza tboldi (#7) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Milyen kis dögös. Az élén színek jól állnak a Jazz-nek. :K

Sent from my keyBoard

(#9) hhenry válasza mustang08 (#5) üzenetére


hhenry
őstag

Ezt már én is láttam valahol :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.