Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Majdnem voltak annyian, mint a reggeli csúcsban a metrónál. De csak majdnem. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2) nbg


nbg
senior tag

Tokom kivan, mar a "Hall 3"-mat is HL3-nak olvastam...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#3) Luck Dragon

Hatalmas élmény lehetett az első napokban igazi hering party lehetett . és tényleg hatalmas területet karol át a rendezvény. Jó ötlet volt ez az átfogó videó.!

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Jaja és legközelebb meg több hostes-t kérünk ;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) TRIvidore


TRIvidore
tag

Mennyi lépést számoltál Bog? :D Először azt gondoltam h szereztetek vhonnan tesztre egy GoPro Hero 4et. :)

Never say no to...@##%%£...Panda

(#6) Matada2.3


Matada2.3
veterán

MIt kell tennem, hogy jövőre kijussak? :U

Finn the human

(#7) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Még ilyen videókat! :))

(#8) Kasya válasza nbg (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

HalfLife3 confirmed ;)

Kis elszolas a videoban: Samsung S5 edge .. majd javitsatok ;]

Jo volt betekinteni a kiallitasba, koszonjuk. Lathatoan nem sajnaltak a penzt a resztvevok.
A "kinai" csoportvezetes minek volt koszonheto? Ennyi uzletember jott egy helyrol, vagy turisztikai latvanyossag is?

[ Szerkesztve ]

(#9) kakuk.tamas válasza Matada2.3 (#6) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Párszáz (vagy ezer valahány) juró a jegyre, plusz az utasási díj, plusz a szállás, plusz a kaja+pia...
Milliomos vagy? Nem?! Akkor jövőre legyél az. :/

Én is szívesen kimennék, de jelenleg esélytelen. Hogy ba#@a+... :((

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#10) saiyajin


saiyajin
senior tag

Jo kis izelito, koszi!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#11) Franklin


Franklin
addikt

Nagyon tetszettek ezek a dumák, még több ilyen spontán videót!!!

"A Huaweinek van egy sokkal nagyobb standja, ami annyira nagy, hogy be se lehet menni csak úgy"

"Közben nekimentem egy kolléga-embernek...de ez ne rémítson el senkit"

"És különböző típusú emberek vannak... itt egy turbános forma... de vannak hostessek is"

"egyelőre semmi nem történik... hát elromlott a tablet? elromlott a kivetítő? elromlott a fal? elromlott a Huwei, jézusom!!!"

"elrúgtam egy csávót, aki meg itt kamerázik"

:-DDD

(#12) turbuczn válasza nbg (#2) üzenetére


turbuczn
tag

Én is Hl3nak olvastam! :D Annyira várjuk már a játékot, hogy mindenhol lambdát látunk. XD

(#13) judas13


judas13
addikt

Mégis csak a méret a lényeg...
Köszi a sok infót!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) steeel35


steeel35
tag

Régóta olvasom már a mobilarénát, az MWC-t most először figyelem, mióta kint vagytok majdhogynem percenként frissítek, érdekesek a hírek, számomra információ dús az egész, de ezek a videók, cikkek szinte "felbecsülhetetlenek"! Még még még! :)

(#15) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Valamiért sajnos még mindig nincs hang mobilról.

(#16) steeel35 válasza Mr.Silkó (#15) üzenetére


steeel35
tag

Nekem most volt.

(#17) Bog válasza Mr.Silkó (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát az tök kizárt, minden más, mint ahogyan az interjúkat visszük, itt egy vezeték nélküli mikroport megy egy Tascam diktafonba, ami wavot rögzít és utólag kerül a videó alá, ami más szoftverrel van vágva és más formátumban renderelve.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) Mr.Silkó válasza Bog (#17) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Hát pedig újra megnéztem, és még mindig csak a kép megy nekem, nincs hang. Pedig nem vagyok lenémítva meg semmi ilyesmi, a kép gyönyörűen megy, de ennyi. Pedig kiváncsi lettem volna. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.