Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14901) hengerPHanda válasza talmida (#14899) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

ez nem is kétséges :)
viszont sajnos ritkán van érkezésem főzni, általában másé a tiszt, pedig szeretek főzni :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#14902) moha21 válasza talmida (#14891) üzenetére


moha21
addikt

Szia egyébként! : )

Hát eléggé csúnyán tud beszélni és hirtelen indulatú.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#14903) hengerPHanda válasza moha21 (#14902) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Én is olyan vagyok, de sztem tudná magát moderálni :) Ha nekem is sikerül, neki is fog... :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#14904) talmida válasza moha21 (#14902) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szia mohikám !:D Ki beszél csúnyán? :Y Majd adok én neki! :W :DDD Nem vagyok teljesen képben. :B

PH!andicsek, én is szeretek főzni, majd egymástól tanulunk. ;)

Blingecske, Nem tudok sok jót ígérni, sajnos CIPŐBEN ez fájdogálni is fog még egy jó darabig. :O Viszont CIPŐ NÉLKÜL KLASSZ, hogy már nem fáj! :C

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#14905) Bling95 válasza talmida (#14904) üzenetére


Bling95
őstag

pedig ne fájdogáljon sokáig:D ma még fociztam is ( igaz csak kapuba voltam :D ) de néha kikelett futni meg vetődni meg ilyesmi :D fájt is a combom az egyik vetődéstől de az már elmult :P

moha: nyugi IRL énse beszélek a legszebben :D itt mégis megy :)

[ Szerkesztve ]

(#14906) moha21 válasza talmida (#14904) üzenetére


moha21
addikt

Barátnőm beszél csúnyán. : ( Pedig mondom neki fogja vissza magát.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#14907) talmida válasza moha21 (#14906) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Opsz! ;] :DDD Az nem semmi, ha egy lány csúnyábban beszél a fiúknál. Na, hozd csak ide, majd lefaragjuk róla a sallangot. ;] Hogy vagy 1ABEként? Mizújs? Rég láttunk. :K

Blingecském, TE mit csináltál??? :Y Fociztál törött lábujjjal??? Na ezt, hogy írják helyesen?? Az biztos, hogy nem 3 j-vel. :DDD Meg mit hallok, hogy te is csúnyán beszéslz??? :Y Nem találok szavakat :W :o :O :((( :(

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#14908) Bling95 válasza talmida (#14907) üzenetére


Bling95
őstag

mondom csak kapus voltam:D amugy 2 j-vel kell írni :) de volt pár egész jó védésem

most neugy értsd hogy a mondatom felét kikell sipolni. csak néha egy B betüs meg F betűs szó kicsuszik és azok ragozott formái :D

[ Szerkesztve ]

(#14909) hengerPHanda válasza talmida (#14904) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Ez nem egy rossz gondolat Talmi, bár kevés kaját tudok megfőzni :)
Viszont amit megtudok, abból általában repetázás van :) Most is pukkadásig ette magát ABE a tejfölös csirkepaprikásból :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#14910) Bling95 válasza hengerPHanda (#14909) üzenetére


Bling95
őstag

iiiiiii olyat énis kérek ha marad:D

(#14911) hengerPHanda válasza Bling95 (#14910) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Már nem maradt, de a legnagyobb elismerést kaptam, amit nő csak kaphat... ABE behozta a sót, de ha jól láttam nem nyúlt hozzá... egy kezemen meg tudom számolni hányszor nem sózott utána a kajának, mert egyébként nagyon sótlanul főzök, Anyukám mindig arra tanított, h inkább legyen benne kevesebb só, mert pótolni mindig könnyebb...
De amúgy tejfölös csirkepaprikás volt nokedlivel (ala Kati, mert persze azt sem úgy csinálom, mint más), meg főztem rizst is... a végén a srácok magában ették a paprikást, pedig azt hittem sok lesz és megmarad...

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#14912) Bling95 válasza hengerPHanda (#14911) üzenetére


Bling95
őstag

hát akkor gratulálok :D

(#14913) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Sziasztok, gép elé sikerült kerülnöm, de már megyek is aludni, csak tudattam, hogy élek (még). :D Ma kemény nap volt, a főnök este 7-ig bent akart tartani minket, de az eső miatt "csak" fél hatig maradtunk. Beszéltük is a többiekkel, hogy következőnek a kukoricásba alszunk állva és alva járóként dolgozunk. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#14914) hengerPHanda válasza Bling95 (#14912) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Köszönöm szépen :R

Viszont én most elmegyek aludni, holnap már dolgoznom kell, és már csak 3-t kell aludni és ismét péntek :)

Bad:

Nem jó... legközelebb a micsodádra viharlámpát akasztasz és úgy a sötétben is tudsz dolgozni... :P

Jó éjszakát és szép álmokat mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#14915) Badman 4ever válasza hengerPHanda (#14914) üzenetére


Badman 4ever
őstag

A másik cégnél dolgozók azt mondták, ott este is van műszak és ilyen bányászsisakhoz hasonló cuccal dolgoznak a sötétben, szóval semmi se lehetetlen. :D
Na de megyek aludni, mert holnap korán kelés.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#14916) talmida válasza hengerPHanda (#14909) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Gratula a paprikás-csirkéhez!! Nagyon fincsi lehetett! :P Hogy csinálod? Avass be bennünketr a PH!anda-módra készült pcsirkébe! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#14917) Bling95


Bling95
őstag

aludnom kéne :S az elmult 2 napban összsen aludtam 8-9 órát :F

(#14918) nem_tom


nem_tom
őstag

3 órát aludtam és 7 órát melóztam. (kemény fizikai munka) Tök jó. Kicsit sem vagyok fáradt.
Talmida örömére, ma korán fekszem. :D
Na meg korán kelek...

[ Szerkesztve ]

(#14919) Bling95 válasza nem_tom (#14918) üzenetére


Bling95
őstag

ma 5 órát fogok aludni , tegnap detto , tegnapelőtt meg aludtam 3,5-t :)

(#14920) Bling95


Bling95
őstag

megyek is aludni. legalább az az 5 meglegyen . joéjt mindenkinek

(#14921) nem_tom válasza Bling95 (#14919) üzenetére


nem_tom
őstag

Hát, Te bírod. Én kb 24 óráig bírok fent maradni, után szépen lassan kidőlök. Ebből vond le, hogy mennyi az alvásigényem. Segítek! Több, mint 3 óra. :D

Jó8!

[ Szerkesztve ]

(#14922) moha21 válasza nem_tom (#14921) üzenetére


moha21
addikt

Én nem alszom ma. =)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#14923) nem_tom válasza moha21 (#14922) üzenetére


nem_tom
őstag

Megint buli van? :D

(#14924) moha21 válasza nem_tom (#14923) üzenetére


moha21
addikt

Jaja reggel disznótor. : ) / melóval egybekötött buli :D /

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#14925) nem_tom válasza moha21 (#14924) üzenetére


nem_tom
őstag

Száradj meg! Te folyton bulizol, én meg kb unom az agyam, egész nyáron. Bár, augusztusban jobb lesz. Akkorra van tervezve, minden fasza nyári program. :U

(#14926) nem_tom


nem_tom
őstag

Na fekszem. Ma újra meló, bár nem annyi. Helyette később gyúrás. Ha eleget alszom, nem fogok így kihalni, mire hazaérek, pedig munka alatt, pörögtem kb. :U

Na jó8!

[ Szerkesztve ]

(#14927) talmida válasza nem_tom (#14926) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ideje. :K Jó8!

Bling :R

mohi disznótor nyáron? :Y

IN GOD WE TRUST!

(#14928) nem_tom


nem_tom
őstag

Reggelt. Látom, ilyenkor még minden normális ember alszik. :D Engem vár a munka, úgyhogy megyek is.

(#14929) Davidof92


Davidof92
senior tag

Jóregelt. Jót aludtam, most már csak az eső mehetne el.

(#14930) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sziasztok!

Tegnap nem voltam és valószínűleg ma sem leszek.
Meg még egy darabig.
Majd egyszer csak megjelenek.

Legyetek jók!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14931) Wictor


Wictor
senior tag

Napot!

Végre süt a nap. :U

Geri: FD-vel valami? :)

(#14932) Bling95 válasza talmida (#14927) üzenetére


Bling95
őstag

dupla bocsi :F

[ Szerkesztve ]

(#14933) Bling95 válasza talmida (#14927) üzenetére


Bling95
őstag

megigérem hogy ma nagyon időben lefekszek, eljutottam arra a pontra hogyha nem alszom ki magam 1-2 és összesek. mais már egyenesen alig tudtam járni néha :F

nemtom: dehogy alszik :D akkor én már épp 4x 400m gyorsot usztam erősen:D

(#14934) talmida válasza Bling95 (#14933) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Megnézem! ;]

Jé, rajtunk kívül sehol senki! :Y De nagy a nyaralás!:DDD További vidám vakációt kívánok a kiscsaládnak! :R

IN GOD WE TRUST!

(#14935) hengerPHanda válasza talmida (#14934) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Én itt vagyok, csak jobbra-balra mászkálok a topicokban és olvasgatok...

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#14936) Bling95 válasza talmida (#14934) üzenetére


Bling95
őstag

nem most komolyan. nagyon brutális kivagyok , vasárnap reggel óra aludtam 13 órát. ez az a pont ami már nem megy igy edzés melett

(#14937) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Sziasztok!
Ma csak 3 óra meló volt az eső miatt (ezért érdemes volt bemenni 6-ra dolgozni). Viszont így szabad lett szinte az egész napom. :))
Bling: Az durva, hogyhogy nem aludtál? :(

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#14938) hengerPHanda válasza Badman 4ever (#14937) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Megjött a kedvenc jómunkáspingvinem :))

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#14939) Bling95 válasza Badman 4ever (#14937) üzenetére


Bling95
őstag

hát igazándiból 5 körül érek haza, belegondolsz ha mindig lefeküdnék 9-10kor hogy meglegyen 7-8 óra alvás, nekem irtó kevés 4-5 óra szabadidő egy nap. meg vki olyan feljött msn-re akkor meg amiatt maradtam, szóval éjfél előtt soha nem feküdtem le, volt hogy 2kor aludtam el és 5kor keltem

(#14940) talmida válasza hengerPHanda (#14935) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szia Kata, mi volt az ebéd?

blingecském, komoly (nem 1 napra szóló) változtatásra van szükséged. :K Mi ér többet, egy haver vagy az egészséged??

Szia GoodBad, Mikor lesz ennnek vége?? :F

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#14941) hengerPHanda válasza talmida (#14940) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Szia Talmi :)

Ma vmi rántott husi volt, meg találtam hozzá krumplit, meg kovászos uborkát, meg tejberizst, meg ásványvizes szörpöt :D
Ha ezt nem dobja ki a gyomorom, akkor semmit... :D
még a végén megedződöm ABE mellett :DD

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#14942) Bling95 válasza talmida (#14940) üzenetére


Bling95
őstag

csak tudod nem egyszerű, mert visszaérünk fehérvárra, fáradt vagyok és semmi kedvem, ilyenkor meg már hovamenjek hogyha pár óra mulva fekszek is le. igymég legalább msn-en tudok tartani valamiféle kapcsolatot, igyse találkoztam már 2 hete senkivel, nemvoltam sehol és a kövi hónap is ilyen lesz. szóval erre vmit kikéne találni :F ottvan a hétvége még esetleg de az nemsok főleg ugy hogy 10ig tuti alszok mert kipehenem a hetet

[ Szerkesztve ]

(#14943) Badman 4ever válasza talmida (#14940) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Akkor lesz vége, ha elég pénzt gyűjtöttem. Elvégre önszántamból megyek dolgozni. Ha meg az esőre gondolsz, ami miatt gáz most a meló, az azóta van, hogy munkába álltam, a többiek mondták is, hogy lehet, hogy holnap ne menjek be, hátha akkor kisüt a nap. :D

Szia PHanda! Milyen volt a napod? :))

Bling: Én mindig lefekszem 10 körül, még ha 7 után érek haza, mint tegnap, mert különben gyorsan kiégnék. :U

Ja, meg egy jó hír mára: megjött a levél a gólyatáborról. Csillebércen lesz. :DD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#14944) hengerPHanda válasza Badman 4ever (#14943) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Gratulaaa :)

A napom? Majdnem lefordultam a székről, annyira álmos voltam egész nap, de még bírom.. PHanda erős, nem fekszik le este fél kilenc előtt! :DD

Veled mi újság? :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#14945) talmida válasza hengerPHanda (#14941) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Az első fele jól hangzik. ;)

Bling Megértelek. :((( De gondolj arra, hogy az olimpikonok is lemondanak sok jó dologról a nemes cél érdekében. :P Abban meg biztos vagyok, hogy testileg ( fizikailag) jót fog tenni neked ez a nagy hajrá. :K Csak kitartás és okosan oszd be az idődet. ;) Esetleg csak egy barát egy napra, de minden nap más. :D

Bad Tényleg gratula az állhatatosságodért! :R Remélem értelmes dologra költöd majd a pénzedet. :B

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#14946) hengerPHanda válasza talmida (#14945) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Bocsánat, félregépeltem.. tejbegrízt ettem :D

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#14947) talmida válasza hengerPHanda (#14946) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Az meg pláne. :B De különben mind1, mert az a második felébe tartozik. :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#14948) Bling95 válasza talmida (#14945) üzenetére


Bling95
őstag

probálkozom csak még kikell forrnia a dolognak hogy hogy működik :D a legfontosabb barátot még 1 hétig mellőznöm kell :( lassan 2 hete nemláttam, áh hogyfogom kibirni :(

(#14949) talmida válasza Bling95 (#14948) üzenetére


talmida
Közösségépítő

(#14948) utosló sorra ..Szegénykém!! :O

Lehet, hogy a fontossági sorrenden kell változtatnod. :U

Pl a legfontosabb barátot ne hagyd legutoljára. :B

PH!anda, és hol sütöd a lángost?

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#14950) hengerPHanda válasza talmida (#14949) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

lángost majd legközelebb nem tudom mikor sütök, de kéne gyakorolni :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.