Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) depmod


depmod
senior tag

Hello Mindenki!

Végigolvastam a blogot és a topicot, de az nem derült ki, számomra, hogy a játékokat hogyan bírja.
Cod2,cod4, CSS??
Jó árban van, ezért beruháznék rá, de nem tudom, hogy megéri-e??

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#52) depmod


depmod
senior tag

Senki??

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#53) Batmause válasza depmod (#52) üzenetére


Batmause
tag

Hali!

Keress rá a következő fórumtémára: MSI notebookok
"Nálunk" visszaolvasol, vagy egy-két VR610-tulajt megkérdezel priviben.

(#54) Jucussss


Jucussss
csendes tag

Szia!

Pont most vettünk egy ugyanilyen laptopot, s kicsit meggyűlt a gondunk a telepítéssel... Pl a CDn lévő dolgok fontosabbik fele csak Vistával kompatibilis, persze mi xp-vel mahinálunk, és nem sikerült letölteni a megfelelő cuccokat, s így most egész furcsa dolgokat produkál szegényke, úgyh holnap előröl kezdjük az egészet, onnan, ahol ma, miután kivettük a dobozból... :(((
Megtudnád adni a pontos linke(ket), hogy mit s honnan töltöttél le? Jah, a beépített kamerát sem tudjuk használni, gondolom hasonló indokokból.... :(((

Segítséged előre is köszi!

(#55) Jucussss


Jucussss
csendes tag

Meg hogy hogyan? Megtaláltam ugyan a drivereket, de halványlila f***om sincs hogy töltsem le... Lehet h elfáradtam?! :)

(#56) Jucussss


Jucussss
csendes tag

Ja, és ha valaki oly kedves, hogy magyaráz, tegye úgy, hogy nagyon butus vagyok a témában... :)) (nyugi, nem én álltam neki telepítgetni...)

Köszönöm!

(#57) Beky79


Beky79
csendes tag

Sziasztok!

Most készülök venni egy ilyen Laptopot (MSI VR610X-012HU). Az érdekelne, hogy valaki próbálta-e már komolyabb játékkal pl. COD4, Fuel Of War, stb... Nem szeretnék sokkal többet költeni gépre, de fontos, hogy játszani is lehessen rajta. A válaszokat előre is köszönöm.

(#58) MaSzKa


MaSzKa
senior tag

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat és a javaslatokat, stb!

képeket most javítottam! :U

játékokkal sajnos nagyon nem próbáltam ki

amúgy az ati.com-on keresve de lehet letölteni új drivert

a latophoz a drivereket az msi.com.te-ről lehet ott kell keresni

[ Szerkesztve ]

(#59) RidDiCh


RidDiCh
tag

Az engem is érdekelne, hogy a cod4 az megy e rajta? ha valaki próbálta az írja már meg ty

(#60) MaSzKa válasza RidDiCh (#59) üzenetére


MaSzKa
senior tag

szerintem ahhoz gyenge lehet
csúnya grafikával valószínűleg "elfut" valahogy

(#61) torokati44


torokati44
csendes tag

Sziasztok!

Nekem fél éve van egy hasonló (MSI VR610X-266HU) gépem, 116 000 HUF-ért vettem. Összességében meg vagyok vele elégedve. Ez AMD platformos, integrált ATI X1200-al, tehát a játékokat bírja, csak (kicsit) lassan -bár szerintem inkább a memória fogja vissza, amit ugye a rendszeréből vesz el, és mivel egy modulban van a 2 giga, nincs dual channel-.

Pár problémám azért van vele.
Egyik, hogy a hűtőventilátor néha bekapcsoláskor iszonyatosan zörög. Ha pár perc múlva kicsit megemelem, és óvatosan az asztalra ejtem (hát, orosz megoldás... :DDD ) akkor abbahagyja szépen, és nem is jön elő, amíg ki nem kapcsolom, de így is picit kerreg.

A másik kis baki, hogy a Bluetoothot nem tudom bekapcsolni anélkül, hogy megszakadna a vezeték nélküli hálózat, ugyanis egy gombbal kapcsolom a kettőt. Ez úgy néz ki, hogy a "semmi-WiFi-Bluetooth-mindkettő" sorozaton megy körbe gombnyomásra, és nincs is késleltetés, tehát ha gyorsan nyomom kétszer, akkor is kikapcsol egy pillanatra a WiFi.

Ezeken kívül minden megy szépen, ahogy a Nagy Könyvben meg van írva.

Néha zavaró lehet, hogy a PowerNow!-nak köszönhetően ha nincs hálózatra kapcsolva, akkor az istennek nem megy 800MHz fölé, akármit akárhogy állítok, bár netre, MSN-re, zenére így is megfelel. Egyébként szépen állítja az órajelet, mikor mennyi kell.

Én is tudom ajánlani, ilyen árban ritkán találni jobbat, a néhány kis hibát pedig el lehet nézni neki.

(#62) bettiiikeee


bettiiikeee
csendes tag

Sziasztok!
nekem egy NOT MSI CR500X-012 HU laptopom van és nem tudom, hogy hogy kell használni a webkamerát addig eljutottam, hogy bekapcsolom a webkamera gombot de nem jelenik meg utána semmi.
Kérlek titeket, hogyha tudtok segítsetek!
Előre is köszönöm. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.